Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:12:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 Tisk
Autor Téma: Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme  (Přečteno 115448 krát)
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #175 kdy: 29. Květen 2009, 14:07:59 »

Tak dneska jsem viděla kluka, kterej měl úplně oholený nohy a vypadalo to divně. Ten kluk byl sice hezkej a vypadal, že o sebe docela pečuje, ale ty nohy byly fakt divný.  Byla vidět každá šlacha a žíla, což vypadalo hodně blbě. Navíc ten kluk byl nepřirozeně opálenej ze solárka.
Ale zase uznávám, že epilace je pohodlná Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #176 kdy: 29. Květen 2009, 19:27:50 »

měl úplně oholený nohy a vypadalo to divně
To jsem potřeboval slyšet  Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
Pg



Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #177 kdy: 29. Květen 2009, 20:46:41 »

Afi : Jsem si půjčil od sestry "dámský" Braun , funguje i u mužů  Úsměv
Commanch :Já bych to stejně vyzkoušel za zkoušku nic nedáš  si je ohol , ukaž je svému okolí a uděláš si obrázek hned jest-li jo nebo ne ,stejně ty chlupy dorostou........takhle na forum to je těžko ,když ty nohy nevidíš.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #178 kdy: 30. Květen 2009, 14:55:36 »

uplne oholeny nohy bych ja treba nechtel, ale to jak si psal ze ti jich pak roste min a sou svetlejsi bych bral.. jen nevim jestli bych vydrzel si par let epilovat nohy:(
skoda ze to nejde oholit tak nejak napul, ze by to vytrhalo kazdej druhej chlup treba Smějící se ja mam chlupu dost a navic tmavy a to podle me moc pekny neni, ale co nadelam
Zaznamenáno
Twistik



Alone in the Darkness

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #179 kdy: 30. Květen 2009, 15:58:13 »

neco jako "prostrihat" xD xD
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #180 kdy: 31. Květen 2009, 19:41:39 »

jasny no, dorazim k holici, vyhrnu nohavice a: "prosim prostrihat, u kolen vyholit a na lytkach nechat trosku delsi Smějící se"
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #181 kdy: 31. Květen 2009, 21:11:31 »

Pak ale bude vidět razantní přechod na chlupy na stehnech.
Zaznamenáno
tomica



To jsem já xD

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #182 kdy: 31. Květen 2009, 21:15:40 »

Jaký máte názor na růst vousů nepříjemně blízko očí?Zatím je neholím dokud ještě nejdou vidět, ale až je budu muset holit jednou každý den... Kroutící očima
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #183 kdy: 31. Květen 2009, 21:43:42 »

tomico, pokud se ti to nelíbí, vytrhej to:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
tomica



To jsem já xD

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #184 kdy: 31. Květen 2009, 22:21:38 »

Myslíš jako normálně pinzetou?Tak to by mě zajímalo jakou to má dobu účinnosti, protože piplat se s tím x hodin kvuli "kratke dobe ucinnosti".....Nevěřím tomu, že by to bylo napořád-chlupy sou jako plevel   Smějící se
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #185 kdy: 01. Červen 2009, 07:38:50 »

Myslíš jako normálně pinzetou?
No jasně že pinzetou Šťastný I když, moc si nedokážu představit, jak rostou vousy u očí. Ale pokud jsou světlý a jemný, tak to normálně vytrhej. Holky si takhle třeba upravujou obočí, a někdy třeba skoro denně Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #186 kdy: 01. Červen 2009, 13:56:04 »

Vzhledem k tomu, že se nechci holit až pod očima, tak si udržuju určitou linku, nad kterou strojkem nejedu... co je nad ní, tak protrhávám pinzetou - nemusíš to trhat chlup vedle chlupu, aspoň já ještě nemusím (i když vousy už mi pochopitelně rostou a celkem dlouho), stačí, když to akorát protrháš a vytrhneš ty nejdelší... zas tak moc to vidět není...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
tomica



To jsem já xD

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #187 kdy: 01. Červen 2009, 16:16:55 »

Tak já sem měl největší obavy z toho, že by mi začaly růst jako třeba knír (což by po oholení nejspíš začaly), ale i tak dík za rady...až to shledám neúnosným určitě to vyzkouším "prostřítrhat."
Zaznamenáno
Abelin

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #188 kdy: 02. Červenec 2009, 18:08:42 »

Ja mam treba blby, ze mam chlupaty cely bricho, takze kdybych si oholil hrudnik, tak by to vypadalo fakt divne.A cely bricho si fakt holit nehodlam. Jinak podpazi 2x tydne staci. Jo a jak ste tu psali o laseru, tak tady sem nasel ze to asi bude na hodne dlouho a ne nejaky 3 tydny  Úsměv

Laserová epilace
Laser je taková ultimátní zbraň. Laser působí nejúčinněji na vlas/chlup, který je ve fázi aktivního růstu (anagen). Protože všechny vlasy/chlupy se nemusí nacházet právě ve fázi anagenu, je třeba opakovaně ošetřit laserem tuto část, aby se odstranily vlasy/chlupy, které se následně do fáze růstu dostaly. Laser produkuje velmi koncentrovaný světelný paprsek. Ten je pohlcován pigmentem (melaninem), který je ve vlasových folikulách (dává vlasu zbarvení) a krčku vlasu. Laser pulsuje ve zlomcích, právě po takovou dobu, která je potřebná pouze pro odpaření pigmentu, tudíž zničení nebo významnému potlačení schopnosti chloupku znovu růst, ale nevede k požkození pleti. Dnes se laserem dá udělat téměř vše - od odstranění zarostlých chloupků přes úpravu obočí konče epilací celého těla. Problémy jsou dva: Jednak je to velmi bolestivé a za druhé je to velmi náročné. Celé tělo stojí kolem 40k za sezení, přičemž je třeba minimálně 4 sezení.
Zaznamenáno

Carpe Diem
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #189 kdy: 02. Červenec 2009, 19:20:59 »

Jinak podpazi 2x tydne staci.
To mi chceš říct, že si holíš podpaží 2x do týdne? Vždyť tak často si to neholí ani holky. To ani nestihne vyrůst, ne?
Já si teda podpaží holim taky (kvuli posilce a sportovani obecne), ale stačí to tak jednou za 2 měsíce Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #190 kdy: 02. Červenec 2009, 20:32:51 »

smoulo, ty ses asi nejakej novej vyvojovej druh cloveka, ale ja "trpim" vetsim mnozstvim chlupu a rostou mi mrtě rychle a je pár lidí, kteří se třeba i na xichtě holí jednou za 3 dny a nic tam nemají a já musím prakticky každej den.

takže moje podpaží za 2 měsíce by vypadalo jak kdybych se nikdy neholil
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #191 kdy: 03. Červenec 2009, 06:40:33 »

Jsem stejnej vývojovej druh člověka jako smoula (aspoň co se týká podpaží) Úsměv
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #192 kdy: 03. Červenec 2009, 07:24:29 »

...tak to vám oboum docela závidim. Jako holka musim teda aspoň třikrát týdně  Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #193 kdy: 03. Červenec 2009, 12:38:00 »

Citace
a je pár lidí, kteří se třeba i na xichtě holí jednou za 3 dny a nic tam nemají a já musím prakticky každej den.

taky se musim na xichtě holit každej den, ráno se oholím a večer už mám zas strniště Šťastný

jinak co se týče podpaží, tak tam se holim tak jednou za 3 týdny nebo měsíc....občas si oholim i hrudník a břicho, i když mam štěstí, že tam mi to zatim moc neroste Šťastný
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #194 kdy: 03. Červenec 2009, 13:19:04 »

občas si oholim i hrudník a břicho, i když mam štěstí, že tam mi to zatim moc neroste Šťastný
To musíš holit častěji, aby ti tam něco začalo pořádně růst Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Abelin

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #195 kdy: 03. Červenec 2009, 14:06:17 »

Jinak podpazi 2x tydne staci.
To mi chceš říct, že si holíš podpaží 2x do týdne? Vždyť tak často si to neholí ani holky. To ani nestihne vyrůst, ne?
Já si teda podpaží holim taky (kvuli posilce a sportovani obecne), ale stačí to tak jednou za 2 měsíce Mrkající

Presne jak pise joei, me to tam roste desne rychle... ale asi to budu delat stylem zakraceni, protoze me uz to nebavi furt holit... Jinak oblicej mam podobny jak henry, rano oholim a vecer uz strniste.
Zaznamenáno

Carpe Diem
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #196 kdy: 03. Červenec 2009, 17:05:06 »

Jednou za 2 měsíce? To musí vypadat, jako by sis jej nikdy neholil ne?
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #197 kdy: 03. Červenec 2009, 21:16:01 »

Já to mám taky tak. Horší je tvář a nohy  Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #198 kdy: 03. Červenec 2009, 21:27:09 »

Jednou za 2 měsíce? To musí vypadat, jako by sis jej nikdy neholil ne?
Tak samozřejmě něco tam vyroste, ale vážně potřebuješ mít každej den hladký podpaží? Já to holim jakmile to trošku povyroste. A to tak ty 2 měsíce trvá (přes léto holim možná častěji - tak jednou za měsíc). Navíc, čím častěji to holíš, tím tvrdší ty chloupky jsou.

Já to mám taky tak. Horší je tvář a nohy  Smějící se Smějící se
Holit si nohy mi přijde u chlapa ujetý. Já je mám hodně chlupatý, ale nikdy mě nenapadlo si je oholit. Měl bych z toho osobně blbej pocit.

Tvář si holim tak 2x do týdne. V práci nepotřebuju být hladce oholen každý den a navíc mi strniště sluší (podle názoru slečen) Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #199 kdy: 17. Červenec 2009, 12:21:11 »

Tak to prrrrr...FUJ!  Šokovaný já jsem viděl ženu 40+ UG1 co se asi neholila 100 let  Nemocný...ježišmarja to měla sukňu nad kolena...normálně jak chlap vypadala  Šokovaný

jinak:
Aby si chlap holil nohy mi přijde ujetý...jinak co byla anketa,proč všechny holky letí na oholený hrudník typu Brad Pitt???!!!Před 20-40 lety (aji před jedním milionem u opic) vždycky letěli ženy na takové ty "chlupaté"...Typu bond Piers Brosner nebo jak...ted je to naopak,čím víc se chlap leskne,tím hezký?  Šokovaný
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS