Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:07:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 Tisk
Autor Téma: Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme  (Přečteno 115413 krát)
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 06. Únor 2007, 11:00:16 »

No rychlost rustu vousu a jiných chlupu je relativní , a pak ještě u každého jiná.
Podle mne vousy rostou rychleji a jsou víc vidět už jen kvůli tomu že jsou o dost hrubší.  

Třeba  weet na vousy to bych nedoporučoval Úsměv)))
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 06. Únor 2007, 11:17:28 »

Afi: jo, jsem dost svetla, takze ty chlupy nejsou dost dlouho videt... az tak po tech 10 dnech, co znam lidi, kteri je maji cerne, musi holit mnohem casteji...

zombie: ale jeto zajimava predstava, jak nekdo beha 20 min s nanesenou opilkou/weetem Úsměv))
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Sid



Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 06. Únor 2007, 21:51:01 »

Já osobně u přítelkyně preferuju ono "holátko" Šťastný  přijde mi to milé a je to můj oblibený střih. Nevadí mi ani "tvary", ale džungli nee.

Co se týče mého holení, tak nahoře (tvář) i dole (podbříšek) zachovávám kratší porost. Zastřihuji zastřihovačem na vlasy do dělky 3mm. Přitéto délce nemám zde několikrát zmiňované problémy se škrábáním... je to tak akorát měkké a nikam to neleze;-) Přítelkyně po hladkém oholení (nahoře ani dole) netouží, takže je to v pořádku. Holení podpaží je standard, ikdyž poslední dobou lenivím, takže si dávám delší pauzy. Jinak varlata a třísla žiletkou a zadek vůbec... s tím jste mě tedy překvapili o tom slyším asi poprvé Šokovaný
Zaznamenáno

.. a přijde den, kdy pošlapeš své sny...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 06. Únor 2007, 23:26:50 »

sid: no me si zas prekvapil tema trislama hele...

pro noghri: jak si psala, ze pouzivas weet jednou za tri dny, tak mi to nak nejde dohromady s tvym dalsim komentarem, ze se ma pouzivat na chlupy dlouhe pul cm az cm. dyt za tri dny ti do tyhle delky absolutne nemuzou vyrust!
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 07. Únor 2007, 00:29:27 »

Citace: "afi"
pro noghri: jak si psala, ze pouzivas weet jednou za tri dny, tak mi to nak nejde dohromady s tvym dalsim komentarem, ze se ma pouzivat na chlupy dlouhe pul cm az cm. dyt za tri dny ti do tyhle delky absolutne nemuzou vyrust!


lol...ucinkuje to i na kratsi pochopitelne Mrkající bylo to mineno tak, ze od 1mm az po 1cm je to holeni optimalni. na delsi chlupy uz bys vyplacal mnohem vic pripravku a dela se to blbe... Šťastný skutecne mi za tri dny chlupy pul cm nevyrostou..ale za tyden uz jo Úsměv)) ma to aspon tu vyhodu ze mi stejne rychle rostou i vlasy... Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 07. Únor 2007, 14:00:10 »

Citace: "noghri"
Citace: "afi"
pro noghri: jak si psala, ze pouzivas weet jednou za tri dny, tak mi to nak nejde dohromady s tvym dalsim komentarem, ze se ma pouzivat na chlupy dlouhe pul cm az cm. dyt za tri dny ti do tyhle delky absolutne nemuzou vyrust!


lol...ucinkuje to i na kratsi pochopitelne Mrkající bylo to mineno tak, ze od 1mm az po 1cm je to holeni optimalni. na delsi chlupy uz bys vyplacal mnohem vic pripravku a dela se to blbe... Šťastný skutecne mi za tri dny chlupy pul cm nevyrostou..ale za tyden uz jo Úsměv)) ma to aspon tu vyhodu ze mi stejne rychle rostou i vlasy... Mrkající


nj, zapomel sem tam dat smajla:-D a mato teda nakou vyhodu oproti ziletkam? ja myslel ze to znici i trochu chlupy co rostou v kuzi a vydrzi to pak dyl, ale to asi ne co? na ziletkach me totiz nejvic stve, ze pak jsou ty chlupy drsny na dotek. proste kdybych si oholil zadek ziletkou, tak by byl pak hrubej jak smirglpapir (aspon usuzuju podle holoni vousu), takze by se hodilo neco co takovej efekt nema... ale do vosku asi fakt nejdu:-D
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 07. Únor 2007, 15:25:07 »

no to je presne ono, ty chlupy mi rostou o neco mene a jsou jemnejsi, nejsou ostre a pichlave... presne ten duvod proc jsem u toho veetu i zustala... ale je fakt, ze navic pouzivam i nejake ty pripravky na zmenseni rustu a tak (kdyz uz telove mleko, tak at je aspon uzitecne ne? Mrkající )
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 07. Únor 2007, 21:53:48 »

Citace: "noghri"
no to je presne ono, ty chlupy mi rostou o neco mene a jsou jemnejsi, nejsou ostre a pichlave... presne ten duvod proc jsem u toho veetu i zustala... ale je fakt, ze navic pouzivam i nejake ty pripravky na zmenseni rustu a tak (kdyz uz telove mleko, tak at je aspon uzitecne ne? Mrkající )


no taky si psala ze pouzivas i antiperspirant proti rustu chlupu... no sorry, tohle je podle me uz trochu moc... i na holku.a ty ze nejses barbie jo?Šťastný me uz prijde jako drobet prehnana pece svuj vzhled. ale vymlouvat ti to nebudu, ale myslim ze kdyz pouzivas weet a milion dva dalsich veci proti rustu, ze by se ti opravdu vyplatilo financne zajit si na laser, pak bys to navic mela bez prace:) no ja zatim ten weet testnu na podpazi a uvidim, zas tak bohatej nejsem a kdyz ho nebudu pouzivat moc, muzu ho krast mamce:D
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 07. Únor 2007, 22:02:59 »

Neni to barbie...
...ale to ze je to mleko proti rustu chlupu, to nerekla ani me Úsměv))

Muj pocit z chlapu: chcete krasnou zenskou, prijemnou na dotek, co ma jemnou kuzi, kterou muzete hladit a nic nebude drhnout... jak samet. Na druhou stranu, slecna, ktera neco dela, je barbie???
To je asi jako chcete milou, skoro nevinnou slecnu...ale pod vasim dotekem by se mela promenit v devku...
sakra, kdo tohle ma zvladat...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 07. Únor 2007, 22:30:38 »

Citace: "daemoniack"
Neni to barbie...
...ale to ze je to mleko proti rustu chlupu, to nerekla ani me Úsměv))

Muj pocit z chlapu: chcete krasnou zenskou, prijemnou na dotek, co ma jemnou kuzi, kterou muzete hladit a nic nebude drhnout... jak samet. Na druhou stranu, slecna, ktera neco dela, je barbie???
To je asi jako chcete milou, skoro nevinnou slecnu...ale pod vasim dotekem by se mela promenit v devku...
sakra, kdo tohle ma zvladat...


nj, neni to jednoduchy ale vystihlas to presne... idealni by bylo kdyby holkam proste chlupy nerostli. a klukum o neco min aspon a ne v podpazi, na zadech atd.Šťastný

jinak my chceme milou, krasnou holku, ktera se sice bude libit vsem kamaradum a budou nam ji zavidet, ale zaroven nam tu krasku nikdo nebude balit, nebude se s nivubec bavit, zvat ji na drink atd. no a nejlepsi by jeste bylo, kdyby to byla panna, ale bez panenskej blany, ale pritom by uz za sebou mela spoustu milencu a byla zkusena a vedela co chce. to nam chlapu staci ke stesti... jak jednoduche ze?Šťastný:D:D
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 08. Únor 2007, 09:51:38 »

Citace: "afi"

nj, neni to jednoduchy ale vystihlas to presne... idealni by bylo kdyby holkam proste chlupy nerostli. a klukum o neco min aspon a ne v podpazi, na zadech atd.Šťastný

jinak my chceme milou, krasnou holku, ktera se sice bude libit vsem kamaradum a budou nam ji zavidet, ale zaroven nam tu krasku nikdo nebude balit, nebude se s nivubec bavit, zvat ji na drink atd. no a nejlepsi by jeste bylo, kdyby to byla panna, ale bez panenskej blany, ale pritom by uz za sebou mela spoustu milencu a byla zkusena a vedela co chce. to nam chlapu staci ke stesti... jak jednoduche ze?Šťastný:D:D


jj, myslela jsem si to...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 08. Únor 2007, 10:47:51 »

Citace: "afi"

nj, neni to jednoduchy ale vystihlas to presne... idealni by bylo kdyby holkam proste chlupy nerostli. a klukum o neco min aspon a ne v podpazi, na zadech atd.Šťastný

jinak my chceme milou, krasnou holku, ktera se sice bude libit vsem kamaradum a budou nam ji zavidet, ale zaroven nam tu krasku nikdo nebude balit, nebude se s nivubec bavit, zvat ji na drink atd. no a nejlepsi by jeste bylo, kdyby to byla panna, ale bez panenskej blany, ale pritom by uz za sebou mela spoustu milencu a byla zkusena a vedela co chce. to nam chlapu staci ke stesti... jak jednoduche ze?Šťastný:D:D


tss... nenarocni, co? ne barbie nejsem a jestli si mam poridit obycejne mleko/deodorant nebo takove co ma jeste par fci navic, tak beru par fci navic... barbie to ze me nedela... sakra mam k ni asi tak daleko jako ty ke kenovi chlapce... Mrkající

ale kamarad, co jsem mu vcera cetla tvuj prispevek mi toto vseobecne chlapske prani bohuzel potvrdil...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 08. Únor 2007, 11:32:58 »

ja nikdy nebyla moc na kosmetiku atd, holila sem se akorat jednorazovymi strojky, ale kdyz mi segra jednou dala k vanocum jakousi penu na holeni, hnedle to bylo pak po te ziletce hladsi a lepsi:) a dobre je, ze ta pena vydrzi i pres pul roku:) tak to mam k svatku a vanocum a nemusim se o nic starat:)

a ty strojky, to je taky mor... zkousela sem jakesi wilkinsony kde jich 5kusu stoji pres stovku a nic moc... prisli mi tupe a divne, a pak sem narazila na strojky, kde jich 5 stoji asi 30 kc, krasne ostre a vydrzi i nekolik pouziti...
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 08. Únor 2007, 18:24:34 »

Citace: "noghri"
Citace: "afi"

nj, neni to jednoduchy ale vystihlas to presne... idealni by bylo kdyby holkam proste chlupy nerostli. a klukum o neco min aspon a ne v podpazi, na zadech atd.Šťastný

jinak my chceme milou, krasnou holku, ktera se sice bude libit vsem kamaradum a budou nam ji zavidet, ale zaroven nam tu krasku nikdo nebude balit, nebude se s nivubec bavit, zvat ji na drink atd. no a nejlepsi by jeste bylo, kdyby to byla panna, ale bez panenskej blany, ale pritom by uz za sebou mela spoustu milencu a byla zkusena a vedela co chce. to nam chlapu staci ke stesti... jak jednoduche ze?Šťastný:D:D


tss... nenarocni, co? ne barbie nejsem a jestli si mam poridit obycejne mleko/deodorant nebo takove co ma jeste par fci navic, tak beru par fci navic... barbie to ze me nedela... sakra mam k ni asi tak daleko jako ty ke kenovi chlapce... Mrkající

ale kamarad, co jsem mu vcera cetla tvuj prispevek mi toto vseobecne chlapske prani bohuzel potvrdil...


jasne ze potvrdil:) ale zpet k tematu. nemuzes vedet jak daleko mam ke kenovi kdyz me neznas:D myslim ze mam k nemu bliz nez napriklad smradlavi ostravsti hornivi(nic proti). jinak za tu barbie se omlouvam, zadna barbina by totiz nedokazala napsat slovo funkce, jeste k tomu ve zkracenem tvaru:D no nic tak dotaz: lepsi levna opilka, nebo drahej weet? jakej je mezi nima rozdil krome znacky?
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 08. Únor 2007, 20:54:59 »

opilka/weet... kazdej ti asi rekne neco jineho
trebas moje mati neda dopustit na opilku, ze ji weet vubec nesedi a vlastne to na ni ani moc nefunguje a k tomu ma potom vyrazku.
jina zenska ti rekne, ze jedine weet...chce to zkusit.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 08. Únor 2007, 21:24:50 »

Citace: "daemoniack"

jina zenska ti rekne, ze jedine weet...chce to zkusit.


jina zenska... uz vis proc se noghri bojim ze sem Ken? Šťastný
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 08. Únor 2007, 22:48:55 »

Smějící se Smějící se Smějící se

Ken je bezduchy a barbine absolutne na nic...uz proto ke Kenovi mas pomerne daleko, me aspon bezduchy neprijdes Mrkající daemoniack ma pravdu v tom, ze zalezi hlavne na reakci pokozky... takze zkus pro zacatek levnejsi opilcu a kdyz ti ani po dvou trech pouzitich nebude vyhovovat (u vyrazky prosim nezkouset znovu Smějící se ), zkus veet nebo neco jineho...

logicky bych asi pri experimentovani s podobnymi vyrobky postupovala od nejlevnejsich nahoru... neni jich totiz tak moc a pokud nemas moc citlivou plet, tak je vysoka pravdepodobnost toho, ze se zastavis u tech nizsich cenovych kategorii Úsměv)) daemoniack ti potvrdi, ze ja jsem trochu narocnejsi na udrzbu nez ostatni matfyzacky Mrkající ale zase ne o TAK moc Úsměv))

ad fce..ted jsem v jinem topicu premysela jak popsat chlapa se sirokymi rameny a jedine co me napadlo byl gradient... jde to se mnou s kopce Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 09. Únor 2007, 21:00:46 »

Citace: "noghri"
Smějící se Smějící se Smějící se

Ken je bezduchy a barbine absolutne na nic...uz proto ke Kenovi mas pomerne daleko, me aspon bezduchy neprijdes Mrkající daemoniack ma pravdu v tom, ze zalezi hlavne na reakci pokozky... takze zkus pro zacatek levnejsi opilcu a kdyz ti ani po dvou trech pouzitich nebude vyhovovat (u vyrazky prosim nezkouset znovu Smějící se ), zkus veet nebo neco jineho...

logicky bych asi pri experimentovani s podobnymi vyrobky postupovala od nejlevnejsich nahoru... neni jich totiz tak moc a pokud nemas moc citlivou plet, tak je vysoka pravdepodobnost toho, ze se zastavis u tech nizsich cenovych kategorii Úsměv)) daemoniack ti potvrdi, ze ja jsem trochu narocnejsi na udrzbu nez ostatni matfyzacky Mrkající ale zase ne o TAK moc Úsměv))

ad fce..ted jsem v jinem topicu premysela jak popsat chlapa se sirokymi rameny a jedine co me napadlo byl gradient... jde to se mnou s kopce Smějící se


no myslim ze zatim se na zadek vyprnu a budu to aplikovat pouze na podpazi a podle reakce a ucinku se rozhodnu co pripadne dal Mrkající

jinak gradient???? ty vazne nemas s barbie nic spolecnyho:D
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 09. Únor 2007, 21:47:21 »

rikam, ze to se mnou jde z kopce Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mistr



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Praha 8
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 10. Únor 2007, 03:13:05 »

Citace: "afi"
k holeni podpazi:pls nemam s timhle fakt moc zkusenosti, tak porad cim to dezinfikujes, pripadne jestli si na to kupujes specialni ziletky nebo tak. asi sem debil ale v tomhle se prd vyznam, dik moc


To Ti zařídí běžný holicí strojek... A bez dezinfekce.
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 12. Únor 2007, 01:08:32 »

Osobně se mi líbí holky nevyholené. Nožky , podpaží si depilovat mohou, ale klín mám rád nevyholený. Jen upravený, vyholená řekněme oblast třísel, zastřižená délka chloupků, ale jinak nevyholovat.
Navíc, ne každá žena má estetické a výstavní zevní pohlavní orgány (co do velikosti/tvaru/symetrie/barvy), takže vhodné a elegantní skrytí do kratšího porostu je velmi efektivní.
Z mého pohledu na pěkných holkách, s velkýma kozama, dlouhýma nohama, pěkným zadečkem a hezkou tváří je vzrušující nevyholený klín.
Ovšem samozřejmě s tím, že musí cvičit, aby měla tělo pevné a nekouřit, to je samozřejmost.
Není nic horšího, než hubená, až vyzáblá holka, která má ochablé svalstvo. Protože, namísto toho aby CVIČILA, tak dietuje.
Zaznamenáno
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 13. Únor 2007, 00:22:39 »

Sám se holím i v podpaží a na citlivých místech, kvůli pocení navíc si nemyslím, že chlupy v ústech jsou to pravé ořechové. Nápad
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 14. Únor 2007, 06:00:47 »

Citace: "Martin 79"
Sám se holím i v podpaží a na citlivých místech, kvůli pocení navíc si nemyslím, že chlupy v ústech jsou to pravé ořechové. Nápad


Tobe rostou chlupy v ustech???

Ne, samozrejme chapu tu zkratku ;-).
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #98 kdy: 16. Duben 2007, 14:43:05 »

No ja bych to vzal asi takhle :
Slecna : Oholena vsude krome prirozeni kde si s tim jde krasne pohrat, pripadne uplne ale to symbolizuje bud nedostatek casu nebo zadnou fantazii. Moje byvala byla uplne a taky to neni od veci

Muz - Nohy - zasadne ne, kdyz se prece jednou o urcitou ukazku muzstvi, tvar - toto je image kazdeho a je to vicemene jedno, podle toho co mu slusi, podpazi - jak kdo, po me to vyzadovala ta jiz zminena byvala tak jsem v tom nejak zustal. Prirozeni - Tak to fakt netusim jak to u muzu chodi a je, to nastesti nevyzadovala Šťastný
Zaznamenáno
Rychlonozka
Host
« Odpověď #99 kdy: 21. Duben 2007, 17:11:34 »

Citace: Mr. Burns
Jo,to beru ale strašně to pak svědí,když ty chlupy dorůstají Šťastný  Bláznivý

Jojo, tak to jsem si taky myslel...sice to byl asi napoprvé a napodruhé nezvyk...ale pak už to bylo v klidu Mrkající

srosle oboci to nejni tak hrozny
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS