Všichni velcí alfa?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:35:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Všichni velcí alfa?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Všichni velcí alfa?  (Přečteno 9143 krát)
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« kdy: 23. Září 2009, 16:37:13 »

Zdravím vás ... Už se to tu jednou nakouslo ... Týká se to kluků, kteří se snaží chovat jako velicí alfa ....
Nechci tu šířit nějaký ohně nebo útočit ... At si žije kdo jak uzná za vhodné ...ale poslední dobou mám pocit, že všichni začínají být strašně tvrdí, drsní ... a arogantnější ... igonorantštější atp. ... člověk aby se pomalu doprošoval pozornosti člověka ...
K tomuto tématu mě vede dnešní den ve škole ... Učitel nám svolí hodinu si nechat pro sebe ... potřebujeme plánovat stužkovací ples ...Kluk, který se všeho ujal a řekl, že bude řídit organizaci (v těchto věcech zběhlý ... zvolili sme si ho vpodstatě sami), si stoupl před třídu s nějakýma papírama a že něco vyřešíme ... domluvíme se ... sponzory si domluvíme atd atd ... Samozřejmě jsem začal poslouchat a držel jsem hubu ... stejně tak většina holek ... ale jinak zbytek kluků na něho totálně sralo a dělali všelijaké pí*oviny a děsně se všemu chlamali, kecali a ignorovali ... Přemýšlel jsem, jestli jsou ještě tak nějak blbý a nedokážou pochopit, že někdy je lepší tu hubu držet, nebo jestli se snaží být velcí alfa ... Druhá věci mi přišla pravděpodobnější ... Ještě dodám, že ten náš organizátor je vůdčí typ od přírody ...
Nechápu, kam to všechno spěje ... když se člověk občas v takovýchto situacích pozastaví a pozoruje ... napadá ho, když už to ted vypadá takle, jak to omg bude vypadat za deset let?
Přijde mi, že si všichni začínají hrát na velký alfa týýpky a přitom se na to pořád dívají z blbý stránky ...
Pozorujete někdy taky takovéto divné "hodně moc alfa" chování kluků poslední dobou? Je to podle vás taky zmagoření z knížek a nebo z něčeho jinýho? ...
PS: Jako kluk bych taky chtěl být co nejvíc "alfa" ... ale přece "alfáství" se neskrývá v těchto činech ... takle se chovají spíš dementi ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Září 2009, 16:53:01 »

Co se týče těch kluků "drsňáků", tak to občas pozoruju taky, a to ne jenom ve svym okolí, ale i v některých příspěvcích na tomhle fóru. Podle mě správnej alfa je vyrovnanej kluk, kterej si neléčí komplexy a na nic si nehraje:)

V případě, kterej jsi popisoval ve třídě bych spíš volila tvou první variantu, a to, že jsou některý prostě blbý no..
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Raydeeen
Host
« Odpověď #2 kdy: 23. Září 2009, 16:55:26 »

Tohle nejsou alfy, ale maximálně dementi.. Bohužel podobně se chová většina lidí třeba na středních školách. Zabodují u debilů, ale u trošku normálně smýšlejících lidí nemají moc šancí  Úsměv
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Září 2009, 17:32:07 »

ale poslední dobou mám pocit, že všichni začínají být strašně tvrdí, drsní ... a arogantnější ... igonorantštější atp. ... člověk aby se pomalu doprošoval pozornosti člověka ...
Delší dobu mam tenhle pocit taktéž.  Podivený
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Září 2009, 17:33:08 »

Pozoruji to téměř každý den. A s chováním holek to jde taky z kopce.
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Září 2009, 17:58:56 »

Nemůžete čekat, že svět bude furt stejnej, změny se prostě dějí... navíc polovina lidí, co používá slovo "alfa" ani neví, co to znamená... není to totiž ignorace a sklon k násilí, jak si mnozí myslí Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Září 2009, 18:22:11 »

není to totiž ignorace a sklon k násilí, jak si mnozí mysl
Ignorace je součástí Alfa samce, každý si to může vzít jinak. Ale ignorací dává najevo, že není žádný ,, Hej, hele, dělej a pospěš atd.".  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Září 2009, 20:33:54 »

...
To přece ale neznamená, že všichi budou tedka ignorovat takové nějaké zdvořilé výzvy ... jak to začíná být u mnoha lidí v oblibě ...
O holkách taky nemluvě ... začíná to jít taky od 10ti k 5ti ... Připadají mi čím dál tím víc namyšlenější...
Myslím, že pojem "alfa" dobře vystihla Neferu ...

Neříkám, že má svět být pořád stejný ... ale tato zmena mi prisla strasne narychlo ... Navíc, taková divná změna ... myslel jsem, že by se měla společnost vyvíjet kupředu - tento vývoj za krok dopředu nepovažuji ...  Kroutící očima ...jakoby v poslední době šlo jen a jen o sex a projevovala se "zvířecí" stránka člověka ... ne nadarmo se říká, že se někteří chovají jako prasata :-D
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Září 2009, 20:44:35 »

To vysvětluj Johnovi Alexanderovi  Šťastný. Tak já to vzal z té knihy, ale samozřejmě máš pravdu, mě se to taky nelíbí.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Září 2009, 20:47:19 »

Ano, tenhle svět je hodně o sexu... Lidi se bojí závazků a odpovědnosti.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Září 2009, 21:09:36 »

Ano, tenhle svět je hodně o sexu... Lidi se bojí závazků a odpovědnosti.
Právě si mě vystihla, a jak moc dobře! Kdybych se nebál tak mám dávno holku, ale místo toho jen spekeluju zda mi za to stojí.

Buchy: máš pravdu, a nejhorší na tom je, že z toho stejně nevyrostou a budou takoví dokud budou. Jinak příjde mi docela uhozené se za každou cenu stát alfa samcem, myslím si že aby jím člověk byl tak se musí v prvním případě vykašlat na knížky a začít něco dělat! Znám hodně lidí kteří nikdy nic nečetli, ale strčí většinu za klobouk tím co umí a jací jsou. Jinak mám občas rapla na ty debílky namachrované taky nejednou se mi svírá pěst a musím se přesvědčovat abych jim nevpálil, ač i to se někdy může stát, ale co nic se neděje a jde se dál! Já budu mít klid.  Smějící se
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Září 2009, 21:26:49 »

Jasně, pokud se na to necítíš, tak nemá cenu se do ničeho nutit. Ale čeho se bojíš? Že tě ta holka sní? Šťastný I když.. zjištění, jestli za to bude stát, přijde nejspíš samo Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Září 2009, 05:53:20 »

Kdybych se nebál tak mám dávno holku, ale místo toho jen spekeluju zda mi za to stojí.
Přece se to dá zkusit a pak se zase rozejít ne? ... kdyby ti to nesedělo ... Samozřejmě nečapneš první holku a nezačneš s ní chodit ... ale nějakou, ke který máš aspon nějaký potencionální citový pouto ... nejen že "by byla dobrá na ojeb" .. Úsměv
Chtěl jsem za kjaždou cenu být alfa a pak jsem si řekl, že to ke mě prostě nesedí se takle nějak "přetvařovat" ... že radši budu sám sebou a ono se to nějak projeví samo ... dlouholetá práce na sobě a na svojí vyrovnanosti, spokojenosti atd musí přinést výslekdy i ve vystupování na veřejnosti ...... ono vlastně všechno souvisí se vším ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Září 2009, 11:59:28 »

Tohle s "alfováním" přece vůbec nesouvisí. Maximálně to ukazuje na to, že jsi nepochopil, v čem to "alfa" je. Tohle jsou prostě dementi. Ale myslim, že takhle je to všude. U nás taky byla "klučičí elita", která se vyznačovala tím, že při veškerých podobných příležitostech dělala blbosti a rušila ty, co měli zájem se dohodnout. Bohužel se tohle na jejich pověsti ani přístupu zbytku lidí k nim neprojevilo.

Správný alfa by se podle mně sebral, vzal by zbytek třídy a šel by se dohodnout jinam.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Září 2009, 18:17:19 »

Přece se to dá zkusit a pak se zase rozejít ne?
V tom je jádro problému, od doby co nejsem s bývalkou se všeho bojím, nebojím se o mé city, ale štve mě že bych měl být já za hajzla když se rozejdeme, i když ono nikdy není nic jisté a jedno pořekadlo znělo, že i láska bez budoucnosti je lepší než život v úzkosti . Asi máš pravdu a do něčeho vlítnu a nebudu myslet na kdejaké voloviny.  Úsměv
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Září 2009, 20:43:23 »

Buchy, svět se nemění za poslední rok nebo 2, ale neustále a strašne rychle, jen jsi to teď začal vnímat.

moje vzpomínka na rok v primě - byl jsem špunt a maturanti pro mě byli dospěláci, kteří hodně vědí a mám k nim mít úctu.
Když já byl maturant, primáni se chovali jako otravnej hmyz, byli drzí a agresivní.... taková změna za 7 let je docela mazec... a jsem zvědavej, zda je možný vlastní děti vychovat v rámci mezí tak, aby byli slušné a zdvořilé a při tom nebyly za outsidery třídy...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Září 2009, 20:57:29 »

Dnešní masturbační společnost je taková a troufám si tvrdit, že bude čím dál horší - pokud k něčemu nedojde - válečný konflikt, přírodní katastrofa atp.

Média nás krmí odpadem a i když si to neuvědomujeme, tenhle odpad formuje naši osobnost. Každý chce být nejlepší, nejvyjímečnější.
Nejjednodušší recept je třídit. Třídit přátele, partnery, prostředí ve kterém jsme. Chce se mi říct: Je snadné přežívat, ale těžké je žít.  Znepokojený
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 24. Září 2009, 21:02:01 »

Společnost tvoříte i vy. Jinak já jsem celkem s chováním druhých spokojen.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 24. Září 2009, 21:16:09 »

Společnost tvoříte i vy. Jinak já jsem celkem s chováním druhých spokojen.
Já sem především spokojen se svým chováním. Což je základ. Ale bohužel čím dále v mém social-circle tím horší Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Září 2009, 21:19:18 »

ano kenichu, protože většinou přitahuješ lidi sobě podobné,a proto je vlastně skoro každý spokojen
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS