Vzdělání

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 15:29:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vzdělání
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Vzdělání  (Přečteno 17865 krát)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 12. Září 2009, 18:02:48 »

ale ona to neni částice...
Zaznamenáno

Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: 13. Září 2009, 13:42:40 »

A já použil ironickej smajlík Kroutící očima
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 13. Září 2009, 14:51:41 »

...když používá celkem správně interpunkci, tak zase hodně povýší Úsměv
tak se občas někdo přepíše no. Aspoň je vidět, že nejsem zas až tak přísná ohledně pravopisu  Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Petr N.

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 18. Září 2009, 18:11:15 »

Možná jsem trošku ulítlej, ale přesto... Ve vztahu je pro mě zcela nezbytné, abych si mohl s partnerkou dobře pokecat... O politice, společnosti, kultuře, aktuálních zprávách... Potřebuji, aby měla rozhled. A vzdělání je pro mě taktéž důležité. Na dlouhodobé vztahy pouze vysokoškolačky (v mém případě zatím spíš studentky).

Asi bych nemohl dlouhodobě chodit s holkou, která volí KSČM zatímco já např. ODS (to byl jen příklad!). Pro mě jsou tyhle věci daleko důležitější než například to, jak je dobrá v posteli... A mluvím teď o vážných a dlouhodobých vztazích...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 18. Září 2009, 18:17:27 »

Souhlas. Chápu jak to myslíš, ale myslím, že sis právě naběhl na flame o tom, že "na tohle vzdělání nemá vliv" (ale oba se asi shodnem, že má) Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 18. Září 2009, 19:19:58 »

Mam jednoho kamaráda, kterej má pouze učňák... ale řeknu vám, že má jeden z největších rozhledů, co jsem poznal... rozumí politice, kultuře a dokonce i umění víc než většina vysokoškoláků. Uplně na všechno má názor a ke každýmu tématu má co říct. Takže já si myslim, že u některých případů to opravdu o vzdělání neni. Když se člověk sám z vlastní iniciativy prostě zajímá o svět, co je kolem něj, tak je jedno, jakou má školu.

Jinak pro mě tohle ve vztahu teda vůbec neni zásadní... pro mě jsou zásadní 3 věci: nesmim se s ní nudit, nesmim se za ní stydět a musí bejt dobrá v posteli... to, jakou volí stranu je mi uplně u prdele, to je jen a pouze její věc, stejně jako každýho člověka...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 18. Září 2009, 19:28:52 »

... to, jakou volí stranu je mi uplně u prdele, to je jen a pouze její věc, stejně jako každýho člověka...
Já nevim, pokud bych chodil s holkou, která by ani v současný situaci nechápala, že levice se chová jen populisticky a chce si urvat hlasy primitivů, co slyší na "nesbížíme sociální dávky", tak bych si o ní musel myslet, že je úplně blbá. Což by nutně vyústilo v to, že bych jí nechtěl.

A ohledně toho rozhledu z učňáku: Ono jde o to, že pokud člověka zajímá okolní svět, tak má nutkání ho pochopit a dozvědět se o něm víc, což nutně v 99% případů vede na školu... V mém okolí tedy platí z hodně velké části, že VŠ neznamená, že to není blbec co si jí udělal jen aby moh jezdit se slevou busem a moh chlastat na koleji, ale pokud někdo nemá ani SŠ, tak je většinou dost omezený...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Petr N.

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 18. Září 2009, 19:40:09 »

Tak každý na to má jiný názor... Souhlasím, že člověk s učňákem může mít někdy větší rozhled než vysokoškolák (i když jen výjimečně). Každopádně já chci holku vzdělanou - vzdělání je pro mě jedna z priorit. Chci holku na kterou můžu být hrdý, že je stejně dobrá nebo lepší než já. Jo a jinak naprostý souhlas s Avarang3r ve všem co zde napsal


Teď odbočím, ale když už D9 řeší požadavky...

Nejdůležitější požadavky na dlouhodoubou (LTR) partnerku:
1) nekouřit, nebrát drogy, pít s mírou
2) mít rozhled, vzdělání, vědět co chce
3) stejné hlavní priority a podobné názory (+ zájmy) jako já (trošku zmateně napsáno)
4) Musí s ní být zábava - žádnou 100% upnutou na školu/práci nechci

No a samozřejmě se musíme navzájem milovat a přitahovat se - tj jasné... Možná že jsou ty požadavky šílené, ale já prostě jinou LTR nechci - nezamiloval bych se do ní... Ale existují takové, teď jsem jednu měl...
Zaznamenáno
Nikass

Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 26. Září 2009, 10:30:06 »

Nejdůležitější požadavky na dlouhodobou (LTR) partnerku:
1) nekouřit, nebrát drogy, pít s mírou
2) mít rozhled, vzdělání, vědět co chce
3) stejné hlavní priority a podobné názory (+ zájmy) jako já (trošku zmateně napsáno)
4) Musí s ní být zábava - žádnou 100% upnutou na školu/práci nechci

No a samozřejmě se musíme navzájem milovat a přitahovat se - tj jasné... Možná že jsou ty požadavky šílené, ale já prostě jinou LTR nechci - nezamiloval bych se do ní... Ale existují takové, teď jsem jednu měl...

Mě ty požadavky zas tak šílené nepřijdou. Sama znám takových holek spoustu a jsem jednou z nich... i když na vzdělání se zatím ještě pracuje Mrkající Stačí jen hledat trochu jinde, než kde možná hledáš, když ti takovou holku najít přijde jako šílenství. =)
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 26. Září 2009, 10:47:45 »

Sama znám takových holek spoustu a jsem jednou z nich...
ale nejsi....
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS