Vzhled u holky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 08:29:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vzhled u holky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Vzhled u holky  (Přečteno 29919 krát)
petula85



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« kdy: 14. Srpen 2008, 23:24:20 »

Ahojte, myslim ze toto tema se tu jeste neresilo, tak se chci zeptat jake typy holek se vam libi, pokud vynechame holky, ktere jsou od prirody hezke a vyumelkovane fifleny, o ktere myslim malokterej normalni kluk ma zajem. Ale spis me zajima co ve vas vyvola ten pocit, ze proste za tou holkou pujdete a oslovite ji. Urcite tady nikdo z vas neoslovuje kazdou holku, kterou potkate...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Srpen 2008, 00:07:40 »

Je to prostě chemie. Musí se mi zalíbit. Což je spojení vzhledu, postoje (těla), "sociální pozice" (nesnášim holky který si libujou v tom, že jsou hrozně out).

Pak je chvilku fáze, kdy zjišťuju, jestli neni úplně blbá. A pak to je.

Ale obecně, největší šance na slovení je IMO u obyčejné pěkné holky. Když bude moc hezká, tak je "mimo dostřel", když moc ošlklivá, tak nemam zájem. Ale pozor, krása je (aspoň u mě dosti relativní, speciálně vzhledem k obecnému vnímání krásy ve společnosti - někdy se to shodne, jindy je to úplně mimo)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Srpen 2008, 05:10:03 »

Heh  Šťastný Celkem těžká otázka. Jak říkal Ava je to prostě chemie a je to hodně relativní. Na tohle se v podstatě odpovědět nedá a možná proto se to tady neřešilo...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Srpen 2008, 07:06:08 »

Co? na to se dá odpovědět uplně normálně Šťastný ... mě se líbí spíš brunetky, spíš menší (tak 165cm), spíš delší vlasy (ale znam i jednu holku, která je na krátko a je dost pěkná), spíš sportovnější styl oblíkání (tj radši oslovim skejťačku než dámu), Spíš bez piersingu (krom uší) a bez kérek, štíhlá postava (ne uplně vychrtlá jako modelky), prsa u mě nehrajou roli, ale musí bejt sexy (tim myslim, že mě musí sexualně přitahovat, ne jen prostě "bejt hezká"), což je dost individualní...
Zaznamenáno

Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Srpen 2008, 08:15:45 »

Prirodzene pekne dievca, ktore nie je namyslene. Ked si mam vybrat, tak urcite dlhsie vlasy, stihla postava, musi vyzarovat pozitivnu energiu v tom zmysle, ze mat pekny vyraz tvare. Nemusi sa smiat od ucha k uchu, ale aspon nemat taky postoj, ze dajte mi vsetci pokoj. Musi z nej ist zivot, byt skratka dostupna. Pokial ma holka tieto vlastnosti, ze je v nej zivot, ze aj sama nieco povie a proste je pristupna, tak dokazem "prepacit" aj nejaku tu fyzicku nedokonalost.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Srpen 2008, 11:13:32 »

Shodnu se s ostatními, jen to malinko rozvedu

Vlasy: spíš delší, rovné. Na barvě nezáleží.

Obličej: hraje u mě velkou roli. Pěkné oči jsou velkou výhodou, dojem ale dělá celý výraz tváře. Pěkný úsměv. Někdy se mi ale líbí i holky, které se spíš mračí

Postava: anorektička je špatně, boubelka špatně, modelku nechci. Prostě takovou běžnou holku s pěknými tvary.

Oblečení: "dělá člověka", spíš si všimnu pěkně oblečené holky. Tím je pro mě např. džíny, bílý pásek, tričko. Jednoduché barvy, elegantní... Nemám moc rád roztřepené provázky, "visící" oblečení a překombinované barvy - pak nevynikne postava
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Srpen 2008, 13:43:37 »

jo zapomněl jsem říct jednu důležitou věc: zjistil jsem nedávno, že mi hodně záleží u vzhledu na zubech Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Srpen 2008, 13:58:37 »

D9, to je pravda Úsměv  Z nepopsatelných důvodů jsou totálně křivé zuby jedna z věcí, které fakt nepřekousnu.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Srpen 2008, 13:59:32 »

Co? na to se dá odpovědět uplně normálně Šťastný ...  což je dost individualní...

Takže to není tak lehký  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
snatcher



Karma: 1
Místo: Brno
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Srpen 2008, 18:39:46 »

Jednoznačně tahle holka

Bruneta, krásná, bezprostřední...
Zaznamenáno

Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme nejvíce rádi.
   
   WOODY ALLEN
Moby



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Srpen 2008, 18:49:33 »

U mě je to něco, čemu říkám dobrý vkus. Znamená to třeba vkusně sladěné oblečení, volba účesu, modních doplňků, líčení a tak. Většinou platí, že čím je ta dotyčná v těhle věcech zdrženlivější, tím líp to vypadá.  Moc mě neberou extrémy, tzn. když někdo vypadá jakoby vylezl z módního salónu anebo opak toho, když zevnějšek působí zanedbaně. Těžko se to nějak definuje. Prostě když je na holce vidět, že si dala na svém zevnějšku záležet, působí upraveně a vkusně, tak jsou to vždycky sympatie k dobru. Pak je ještě důležitý úsměv nebo alespoň lehce optimistický výraz ve tváři. Drtivá většina holek má totiž pěkný úsměv, akorát některé ho z nějakého důvodu moc nepoužívají Mrkající.  To z věcí, které u mě rozhodují o prvním dojmu bylo asi všechno. Aby mě pak někdo zaujal dál, to už by bylo na jiné téma, a navíc by ta kritéria byla výhradně subjektivní, tudíž málo zajímavá.

Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Srpen 2008, 21:48:02 »

tak na todle absolutně endokážu odpovědět, protože za oslední rok se mi tka nějak líbili tři holky, ta první: tak 160 cm, tělo pěkný, dlouhý zrzavý vlasy (ale zrzavý to má jako nabarveným defaultně je to myslim taková špinavá blondýna). Druhá je přírodní blondýna, taky hezký tělo, celkově v pohodě a ta poslední, současná, tak ta má tělo naprosto perfekt, suprová a má černý dlouhý vlasy. Co se týče obličejů u dotyčných tak všechny tři nádherný, ale každá uplně jiná, takže já nevim co si o sobě mám myslet. Ale celkově brunety nejradši...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Srpen 2008, 21:56:14 »

petula: Jestli se ptáš s motivací, jestli se líbíš klukům, tak sem postni fotku, nebo jí tady náhodně pošli pár lidem na PM a uvidíš, co ti řeknou. Na 90% bych řek, že ti každej řekne něco jinýho.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Srpen 2008, 22:05:10 »

petula: souhlasim s Avou... klidně postni fotku a uvidíš
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Srpen 2008, 23:12:14 »

petula: a můžeš i mě aby to ohodnotilo víc věkových skupin  Super!
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Srpen 2008, 20:22:55 »

Co? na to se dá odpovědět uplně normálně Šťastný ... mě se líbí spíš brunetky, spíš menší (tak 165cm), spíš delší vlasy (ale znam i jednu holku, která je na krátko a je dost pěkná), spíš sportovnější styl oblíkání (tj radši oslovim skejťačku než dámu), Spíš bez piersingu (krom uší) a bez kérek, štíhlá postava (ne uplně vychrtlá jako modelky), prsa u mě nehrajou roli, ale musí bejt sexy (tim myslim, že mě musí sexualně přitahovat, ne jen prostě "bejt hezká"), což je dost individualní...

Právě jsi popsal moji současnou  Šťastný  S jazykem S jazykem S jazykem akorát má 166cm Šťastný Jinak se vkusem naprosto shoduji  Mrkající
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 17. Srpen 2008, 15:57:47 »

Pokud vynecháme holky od přírody hezké tak jsi vynechala to co se mi líbí, takže těžko odpovědět
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
petula85



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 18. Srpen 2008, 23:16:43 »

No ja se vzhledem problem nemam. Jen me to tak zajimalo, jestli mate neco, co na holkach vylozene nesnasite, nebo co se vam naopak libi....Vim, ze je to tezke
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 19. Srpen 2008, 08:35:36 »

Když se s nima nedá normálně hádat. Tím myslím, že se řeší nějaký problém a ve chvíli, kdy jí nějak vysvětlím co a jak a ona prostě už meví co říct, protože vidí, že mam pravdu, tak řekne něco jako "No tak sem blbá no..." nebo "Hmm, tak se se mnou rozejdi..." nebo "Tak se mnou nechoď, když si myslíš, že sem blbá...". A eště to navíc nemyslí vážně Vykřičník To fakt nesnáším, hodně moc.

A taky když se furt uráží. To skoro stejně děsný.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 19. Srpen 2008, 10:53:15 »

Ava: já myslim, že petula myslela co nesnášíš vzhledově...
No jak jsem říkal, dost mi záleží na zubech... ale to neznamená, že křivý zuby = nebudu s ní nic mít ... jde o konkrétní případy, protože i křivý zuby můžou bejt pěkný (to myslim vážně...)

btw Mr.LiwU: dobrej postřeh
Zaznamenáno

Raydeeen
Host
« Odpověď #20 kdy: 22. Leden 2009, 02:20:01 »

Veliká ústa  Šťastný
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 22. Leden 2009, 09:58:01 »

od prirody hezke a vyumelkovane fifleny
Toto se mi nejak popira Mrkající

Jinak v realu jsem videla asi dvakrat prirodni cernovlasku.....a pecka, nadherne holky.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 22. Leden 2009, 10:35:59 »

Jinak v realu jsem videla asi dvakrat prirodni cernovlasku.....a pecka, nadherne holky.

Jojo černovlásky Slintající, když se k tomu připojí kásná tvář a tělo tak akorát, tak bych se asi zbláznil Úsměv
Nevim čim to, ale vždycky sem měl blondýnku Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 22. Leden 2009, 10:45:37 »

Jinak v realu jsem videla asi dvakrat prirodni cernovlasku.....a pecka, nadherne holky.

Jojo černovlásky Slintající, když se k tomu připojí kásná tvář a tělo tak akorát, tak bych se asi zbláznil Úsměv
Nevim čim to, ale vždycky sem měl blondýnku Šťastný

treba to bude tim, ze hezkych blondynek je o moc vic nez cernovlasek... jinak jsem taky hlavne na brunety nebo cernovlasky.... ale libal jsem se tak se 2 a zbytek blondyny:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 22. Leden 2009, 10:46:39 »



Jojo černovlásky Slintající, když se k tomu připojí kásná tvář a tělo tak akorát, tak bych se asi zbláznil Úsměv
Nevim čim to, ale vždycky sem měl blondýnku Šťastný
Co je pro chlapy telo akorat?
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS