Vzhled u holky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:32:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vzhled u holky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Vzhled u holky  (Přečteno 29916 krát)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 22. Leden 2009, 10:49:10 »



Jojo černovlásky Slintající, když se k tomu připojí kásná tvář a tělo tak akorát, tak bych se asi zbláznil Úsměv
Nevim čim to, ale vždycky sem měl blondýnku Šťastný
Co je pro chlapy telo akorat?

to je ruzny, mne se treba libej vysoky holky, ktery netrpej anorexii a neczmej jim vsude kosti, ale zaroven nejsou tlusty tak, ze by jim speky lezly z kalhot.... asi bch mel mit na sebe stejny naroky si tak rikam:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 22. Leden 2009, 11:21:40 »

Vis Ričí, bohužel to tak vidím kolem sebe, protože znám spoustu holek, které jsou od přírody brunety, ale maji ruzne zesvetleny, odbarveny, melirovany vlasy atd, ze vypadaji spis jako spinavy blondynky. a rozhlidni se nekdy v klubu.... mne prijde, ze 4/5 zenskejch co tam jsou a jsou hezky vystylovany, jsou na blond.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 22. Leden 2009, 13:49:51 »

Co je pro chlapy telo akorat?

Chceš li to vědecky, tak hodně jde o tohle: http://en.wikipedia.org/wiki/Waist-hip_ratio

Zní to sice šíleně, že by se něco takovýho jako krása postavy dala vědecky zkoumat, ale podle mě na tomhle něco bude.
Ono se totiž nedá říct, že by holky v rozmezí určité váhy nebo hubenosti byly sexy a jinak ne. Fakt pěknou figuru (danou správným poměrem pasu, boků a taky noh) může mít silnější baba i čtyřicetikilová lolitka... oproti tomu ženská, která je váhově tak akorát může být totálně nezajímavá.
Samozřejmě je to taky o osobním vkusu.. ale vocaď pocaď  Mrkající
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 22. Leden 2009, 17:02:42 »

J/R: Hmm, to mam blbe s tim pomerem boku a pasu Podivený To me vzdycky sr_lo.

Zas tak bych to moc nehrotil nějaký poměry. Každej má jinej vkus - někomu se líbí úzký pas a širší boky, někomu užší boky atd.
Mě osobně se nelíbí, když má holka moc úzkej pas a širší boky. Pak to vypadá dost divně. Ale v tomhle taky hraje roli výška holky. Na vysoký holce to vypadá líp, na menší hůř.
Ale ono to jde dost blbě popsat, co se líbí. Prostě to musí ladit k sobě Úsměv
« Poslední změna: 22. Leden 2009, 17:14:33 od smoula_007 » Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 22. Leden 2009, 17:50:46 »

A jaky je to pomer noh?

Tím myslím ne moc tlustý stehna, ale taky ne moc tenký (to pak opticky hrozně zvětšuje zadek). a taky samozřemě je lepší když jsou nohy delší (zas ale ne jak žirafa)
Jinak co tady na fóru někde byla tvoje fotka, tak si myslím, že nemáš důvod být nespokojená se vzhledem.

šmoula: Jasný, neříkám že holka MUSÍ mít nějakej ideální poměr, jinak není hezká. Individuální to taky je, ale jak říkám do určitý míry. Málokomu se bude líbit úplný prkno, nebo sud, nebo holka co má tělo jak kluk... Třeba kámoš je vysazenej na silnější holky, obzvláště ty s velkým pozadím a taky má přítelkyni s... dámy prominou... "prdelí přes dva hajzly". Jenže právě to se mu na ní až tak nelíbí, říkal, že to je moc už i na něho. Takže je s ní spíš pro to, že je na něj hodná... a že se mu zatím nepodařilo ulovit nějakou jinou...
« Poslední změna: 22. Leden 2009, 17:56:38 od J/R » Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 22. Leden 2009, 18:01:11 »

J/R: Kazdy je v necem sam se sebou neposkojen Mrkající
      Jinak na me fotce tady uvidis leda tak kulove, akorat to, ze nejsem obezni.

Ale presypacky u zen uplne zboznuju. Ta linie pasu je super.

Jinak k tematu: Nevidela jsem jeste prirodni zrzku, ktera by se mi libila.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 22. Leden 2009, 18:11:37 »

Ale presypacky u zen uplne zboznuju. Ta linie pasu je super.
Souhlasim, linie je super, ale všeho s mírou. Znám holku, která má strašně úzkej pas a širší boky a teda v plavkách to nevypadá moc pěkně.

Jinak k tematu: Nevidela jsem jeste prirodni zrzku, ktera by se mi libila.
Já viděl, jednu. Je to už dýl, ale byla fakt pěkná. Nicméně sem nějak nepochopil, proč se zrzky tak vynášej do nebes. Já bych zrzku nechtěl, když si uvědomim, že by byla zrzavá všude...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 22. Leden 2009, 18:14:21 »

Taky se mi zrzky nelíbí..i když na některých je to i docela sexy..ale raši bloncky a černovlásky ( nejlíp snědší - ale ne o osmažená ze Solárka )
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 22. Leden 2009, 18:33:03 »

Zrzku znám teda jen jednu, ale vůbec se mi nelíbí. Nejhezčí jsou podle mě černovlásky.... Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 22. Leden 2009, 21:02:11 »

ja znam sexy zrzky hned 2:-) a jsou to fakt krasny holky, vysoky, stihly, vysportovany a zkratka k nim ta barva fakt sedne:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 22. Leden 2009, 22:19:14 »

Ja tiez poznam niekolko zrziek a musim povedat, ze su to fakt kocky.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 22. Leden 2009, 22:27:49 »

Osobně pokud vidím holku s tmavě zrzavými vlasy (nesmí to být taková ta oranžová), tak jí připočtu docela dost kladných bodů ke vzhledu... pokud má pěknou tvářičku a vyvážené poměry křivek, tak je to hodně spolu s těmi červenými vlasy vyloženě zabijácká kombinace, která u mě osobně převálcuje třeba blondýny na celé čáře...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 27. Leden 2009, 08:57:52 »

Nejhezčí jsou (podle mě) takové ty blondýny Ale!,musí být takové ty přírodní spíš do hněda,takže špinavý blond(ale spíš ten blond) Šťastný...a potom asi černovlasé,pak brunety...nejmíň se mi líbí zrzky

Blondyny:Já nevím proč,ale připadne mi že jich je nejvíc  Podivený, a najít ted blondýnu,která nekouří (nezdravě  Šťastný),nechodí na dýzi furt je celkem kumšt
ČernovláskyS jazykemár jich znám co jsou fakt hezké  Šťastný,ale při oslovování jsem to nezkusil ani jednou
Zrzky:Neoslovil jsem taky ani jednu,ale znám jednu co je fakt hezká...
BrunetyS jazykemřipadají mi nejvíc jednoduché,ale v jednoduchosti je krása...pár jich znám...a v oslovování na ně nemám "štěstí" protože většina sedí v autobuse,civí z okna a zašpuntovane MP4 nebo 3

Ale hlavně musí přeskočit ta jiskra

Jo a ještě co se mi nelíbí jsou ty:Vyumělkované blondýny s kilem krémů,makeupů...EMO taky moc nemusím...a co už vubec ne ty satanistky a ty rockerky,metalistky  Nemocný
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Thomas_RKH
Host
« Odpověď #38 kdy: 27. Leden 2009, 11:03:55 »

Já bych taky něco dodal.
Vůbec se mi nelíbí na holkách krátký vlasy. Na žádný.
Dál, líbí se mi přiměřeně velký prsa, úzkej pas a pěknej, pevnej kulatej zadeček. Úsměv Spíš menší, než větší.
A v obličejí musí být samozřejmě přirozeně krásná. Úsměv Líčení je lepší decentnější.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 27. Leden 2009, 11:46:16 »

Já bych taky něco dodal.
Vůbec se mi nelíbí na holkách krátký vlasy. Na žádný.
Dál, líbí se mi přiměřeně velký prsa, úzkej pas a pěknej, pevnej kulatej zadeček. Úsměv Spíš menší, než větší.
A v obličejí musí být samozřejmě přirozeně krásná. Úsměv Líčení je lepší decentnější.

Hele, že ty si mi nějakým způsobem ukradl moje myšlenky? Smějící se
Líp bych to nenapsal. Mám naprosto stejný názor Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 27. Leden 2009, 13:51:26 »

já bych řek že takový ty polokrátký rozcuchaný sou nejvíc sexy
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 27. Leden 2009, 15:05:56 »

Já bych dodal, že když jí miluješ není co řešit. Ani vlasy, ani tělo, ani povahu Šťastný A to je ten největší průšvih ! Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 27. Leden 2009, 17:39:52 »

Já bych dodal, že když jí miluješ není co řešit. Ani vlasy, ani tělo, ani povahu Šťastný A to je ten největší průšvih ! Úsměv

přesně, každej tvrdí, jak se mu líběj ty holky, který mají parametry X a skončí často s holkou co má parametry Y
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 27. Leden 2009, 17:52:33 »

přesně, každej tvrdí, jak se mu líběj ty holky, který mají parametry X a skončí často s holkou co má parametry Y

To je daný tim, že tvoje sny jsou trošku něco jinýho než realita.
To co tady každej popisuje, je prostě jejich sen. Holka, kterou by považovali ze svého pohledu za vzhledově dokonalou. Jenže v realitě pak potkaj holku úplně jinou a i když nesplňuje jejich požadavky na snový vzhled, tak si uvědomí, že je jim s ní dobře, že si spolu výborně rozumí a začne je spíš zajímat to, co má ta holka uvnitř, než to, jak vypadá navenek.
Já mám taky nějakej sen o vzhledu holky (už sem ho tu napsal) a přitom sem chodil jak s černovláskou tak s blondýnkou, jak se štíhlou, tak s trošku při těle,...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 29. Leden 2009, 22:03:01 »

Jo, já mám dokonce sen o tom, jaká má bejt ta holka vevnitř a zatim obě dvě byli naprosto jiný Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 30. Leden 2009, 09:18:37 »

Avarang3r : To me privadi k tomu, ze oba chlapi, se kteryma jsem chodila uz delsi dobu (nepocitam takove ty vztahy, kdy me to prestalo po mesici uspokojovat) byli povahove - slusne rekneme uplne nekde jinde, nez moje predstavy a idealy do te doby. Jini nez to, co jsem vzdycky pozadovala, dokonce nemeli ani to "dulezite" minimum. Naopak tam byly veci, ktere jsem odsuzovala...hodne odsuzovala.To mi proste nikdo nevysvetli.

Ava - tobe se "vyber podle idelalu" vydaril?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 30. Leden 2009, 10:58:07 »

cassies: u tebe je to normální, ty jsi holka....
Zaznamenáno

asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 31. Leden 2009, 02:40:14 »

Citace
Avarang3r : To me privadi k tomu, ze oba chlapi, se kteryma jsem chodila uz delsi dobu (nepocitam takove ty vztahy, kdy me to prestalo po mesici uspokojovat) byli povahove - slusne rekneme uplne nekde jinde, nez moje predstavy a idealy do te doby. Jini nez to, co jsem vzdycky pozadovala, dokonce nemeli ani to "dulezite" minimum. Naopak tam byly veci, ktere jsem odsuzovala...hodne odsuzovala.To mi proste nikdo nevysvetli.

typicka situacia "grazel/blbec/neperspektivny typ, ale ked on ma tak pritahuje"? Celkovo mam ale pocit, ze zeny su v tomto unikatne - dokazu sa zamilovat aj do (pritazlivych) blbeckov, kdezto chlap do (pritazlivej) kravy nie - lebo velmi dobre vie, ze je krava, a chce ju iba pretiahnut nic viac Úsměv Ale ak som mimo, beriem spat, aj tak by ma vsak zaujimalo preco si sa s nimi potom vobec zahadzovala...A preco to nazyvas "vztahy". U mna by cez moje minimalne povahove kriteria nepresla ani neviemaka modelka, ak mam vraviet za seba...
« Poslední změna: 31. Leden 2009, 02:43:55 od asdf » Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 31. Leden 2009, 13:39:58 »

No dlouho sem se nad tím zamyslel a když svoje požadavky hodně ořežu, tak moje tělo musí bejt robustnější než její ( prostě abych se cítil jako ten ochránce  Šťastný Šťastný Šťastný) a musí mít luxusní prdelku Šťastný to mě ke štěstí stačí.. ostatní je jen vítanej bonus Šťastný
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 31. Leden 2009, 13:42:15 »

typicka situacia "grazel/blbec/neperspektivny typ, ale ked on ma tak pritahuje"? Celkovo mam ale pocit, ze zeny su v tomto unikatne - dokazu sa zamilovat aj do (pritazlivych) blbeckov, kdezto chlap do (pritazlivej) kravy nie - lebo velmi dobre vie, ze je krava, a chce ju iba pretiahnut nic viac Úsměv Ale ak som mimo, beriem spat, aj tak by ma vsak zaujimalo preco si sa s nimi potom vobec zahadzovala...A preco to nazyvas "vztahy". U mna by cez moje minimalne povahove kriteria nepresla ani neviemaka modelka, ak mam vraviet za seba...
To neni o tom, ze by byli vzhledove uzasni, ten prvni asi jo, to byl ken, ale ten druhy ne. Ja nevim, proc se tak stalo. Proste ty pro me tehdy jeste odsouzeni hodne vlastnosti nejak mizely...ze jsem je nevnimala a naucila se je tolerovat takovym zpusobem, ze uz je ted neodsuzuju, ptz si clovek nekdy uvedomi, ze vsechno muze mit svuj duvod. Bylo to kouzlo osobnosti celkove.
V tom predeslem prizpevku mi slo o to, jestli se to stalo i vam, ze jste meli sve predstavy, idealy a nakonec jste prisli na to, ze je to vlastne hovadina, vybirat si partnera podle kriterii.
S tim prvnim jsem hodne prestrelila a dostala jsem to sezrat az do konce, to bylo spis hodne o tom vzhledu asi, tehda jsem resila jine veci. U toho druheho...hodne dlouho jsem jim svym zpusobem pohrdala, nez jsem se naucila veci chapat i z jineho smeru, kde nic neni jen cerne a bile.
Aneb soudit lidi podle reci je hloupe...vim to, ale stejne to nekdy udelam...a nesnasim to na sobe, ale proste to je nejak podvedome.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS