Vzhled u holky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:24:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vzhled u holky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Vzhled u holky  (Přečteno 29925 krát)
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 31. Leden 2009, 14:04:39 »

- Chemický reakce v našem mozku (láska) si nevybíraj... Smějící se Pokud ale ještě neproběhly natolik, aby dokázaly ošálit můj zrak a úsudek, tak pro mě ideální dívčina by měla mít drobnější, štíhlou postavu, delší vlasy (na barvě nezáleží), a hlavně aby byla inteligentní a vědoma si své ceny... Aby jsem o ní musel bojovat a pečovat a zároveň si byl jistej, že pokud se k sobě budem chovat hezky, nemusím se bát, že do našeho vztahu zasáhne někdo třetí... Zatím jsem takových moc nepotkal (jsem moc vybíravej) , takže zatím budu asi zbírat zkušenosti...  Andílek Smějící se
Zaznamenáno

Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 31. Leden 2009, 14:26:05 »


typicka situacia "grazel/blbec/neperspektivny typ, ale ked on ma tak pritahuje"? Celkovo mam ale pocit, ze zeny su v tomto unikatne - dokazu sa zamilovat aj do (pritazlivych) blbeckov, kdezto chlap do (pritazlivej) kravy nie - lebo velmi dobre vie, ze je krava, a chce ju iba pretiahnut nic viac Úsměv

Hele mě se to stalo... taky sem chtěl jen jedno a věděl sem, že je to největší kráva pod sluncem, ale bohužel sem na to chvilema zapomínal. Vypadala přesně tak, jakou sem vždycky chtěl a to je podle mě cesta do pekel  Provokatér   
myslim, že je lepší nemít nic moc vysněnýho  Úsměv
Zaznamenáno
Splinter
Host
« Odpověď #52 kdy: 31. Leden 2009, 20:57:01 »

U me vzhled neni rozhodujici, staci, aby holka byla pratelska, usmevava, moc nezmalovana  Provokatér Nesnasim holky, ktere na sobe maji kilo make-upu, uces od holicky za 2000 KC a chova se jako, ze je neco vic  Řekni to mé ruce
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 31. Leden 2009, 21:36:57 »

No asi každej kluk má ideál vzhledu... Ale aspoň u mě to funguje tak, že když se na mě holka usměje a podívá se mi do očí, tak pokud nemá nějakej vzhledovej atribut kterej by mě vyloženě odpuzoval, tak prostě vzbudí zájem i když není HB9 Šťastný No a pokud je to HB9, tak to kolikrát udělá z kluka oněmělé slintající individuum... Šťastný (já osobně akorát neslintám)
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 02. Únor 2009, 00:28:03 »

no ja nemam asi ziadny, ci je blond alebo bruneta, alebo 160 ci 170 cm, stihla ci normalna postava, to mi fakt jedno. Ale urcite nesmie byt tucna (tym myslim viditelne tucna - napr. 170cm 60kg, co je mozno par kg navyse oproti optimu by mi urcite nevadilo) ani vychrtla (napr. 170/45 je uz moc), a takisto musi byt v tvari aspon krajsia ako ja Úsměv Vtedy postupuje do dalsieho kola.
« Poslední změna: 02. Únor 2009, 00:33:30 od asdf » Zaznamenáno
skwall
Host
« Odpověď #55 kdy: 14. Březen 2009, 02:05:11 »

Vzhled u holky?? NO, tož zajímavá otázka... Já osobně nemam vyhraněnej styl, který musí holka splňovat, takže je mi jedno jestli je to blondýnka, nebo bruneta, ale musí mě něčim charakteristickym zaujmout (ne prsa č. 5 Smějící se) ...nějaký vnitřní kouzlo...A postavově tak akorát...ani ne moc hubená, ani ne moc tlustá!! Zrovna nedávno sem si všiml celkem zajímavý věci...byl jsem v hospodě já, 2 kámošky, a kámoš (korejec)..A co mě zaujalo byla věc kdy přišla řeč na holky a kámoš řekl, že mu přijde kamarádka postavově hodně pěkná a nějaká cizý holka, která byla taky v tý hospě trochu tlustší....přitom z mýho pohledu je kámoška až moc hubená (má 175cm a možná snad 45, 50kg...prostě znatelně moc hubená, zatimco ta druhá holka byla podlo mě prostě akorát (štíhlá, ale ne vyhublejší jako kámoška)....samozřejmně sem to nekomentoval, abych kamarádku neurazil Šťastný Ale je prostě vidět, že asiati jsou zvyklí na hodně hubený a drobný holky, který nám např. přijdou vychrtlý zatim co holky pro nás štíhlý jim přijdou tlustší... Šokovaný Smějící se
Zaznamenáno
][Kenny][



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Brno
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 14. Březen 2009, 09:18:27 »

Ale je prostě vidět, že asiati jsou zvyklí na hodně hubený a drobný holky, který nám např. přijdou vychrtlý zatim co holky pro nás štíhlý jim přijdou tlustší... Šokovaný Smějící se

S tímhle nesouhlasim! Vždyť ti to řekl jenom jeden člověk. Skus se zeptat dalších 10 asiatu a uvidiš že ti každy řekne něco jinačího...
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 14. Březen 2009, 13:43:46 »

V tom je možná taky to kouzlo, že i když jsou některé věci které obecně zvýší attraction holky, tak ve finále má stejně každý kluk trochu jiný vkus... A to je jedině dobře, jinak bychom si lezli do zelí ještě víc než teď...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS