Vzpomínky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:33:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vzpomínky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Vzpomínky  (Přečteno 26273 krát)
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 10. Říjen 2008, 16:22:27 »

Zajímavá otázka:
Na co jste mysleli když jste poprvé uviděli (zblízka) orgán opačného pohlaví.
Já ze začátku jsem myslel na to, že zdálky je to hezčí. Když jsem o tom pak mluvil s přítelkyní, odpověděla že "rozevřený" dívčí orgán vypadá jak rozpitvaný netopýr...
Řekla to nějak takhle, ale ve stejnym smyslu a ten netopejr tam byl...

Edit: Vymyslete taky nějakou otázku. Mě jich moc už nenapadá...

No vím že to co sem řekl bylo A dop*ele  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 10. Říjen 2008, 17:08:55 »

Scorpio: ano, já... (ve 14)
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 11. Říjen 2008, 16:31:19 »

já jsem zblízka štěrbinu neviděl, ale mám intuici, jak to bude probíhat. Srdce až v krku a ze strachu abych to nezkazil zdrhnu někam pryč  Slintající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 14. Říjen 2008, 01:50:17 »

Wow Úsměv Takovýho odhalování a já nic? Úsměv

Popořadě:
První polibek na pusu asi v 8mi - ona to brala jako hec a já byl po uši zamilován Šťastný
Pak v 11ti sem byl po škole, protože sme holkám sundavali před tělocvikem kalhoty Šťastný Násilím.
První skutečné líbání v 15ti - kámoška už se nemohla dívat na to, jak sem na tom špatně, tak mi "pomohla". A nutno říct, že pak jako když sem to našel Mrkající
První dotyk bych tipnul tak někdy okolo 18ti - k tomu se váže vtipná příhoda, jak jsem nemoh rozepnout podprsenku, tak sem pak doma očekoval mamčinu, ale bylo mi trapný si to zkoušet někde, tak sem jí jen zevrubně prohlédnul a vymyslel "zpaměti" způsob, jak to musí jít, kterýžto aplikuji doted a funguje zpředu, jednoruč a 100% spolehlivě. Na to sem fakt pyšný.
První pohled na nahou slečnu je taky někde tak okolo 18-19ti. Byla hrozná tma a skoro nic sem neviděl, ale stejně sem z toho "žil" ještě dlouho potom Šťastný
První pohled v ženský klín datuji někde do mých 19ti. První pohled docela šok. Hlavně následné zjistění, že to není voda (tedy - bez chuti a bez zápachu).
Asi největší šok byl při prvním hands-on setkání s menstruací, kdy sem sebevědomě prohlásil, že "trocha krve nikoho nezabila" a když sem měl ruku po zápěstí, jak kdybych někoho zavraždil, tak sem měl docela nahnáno.

No a to by zatím stačilo, uvidíme kam až se to tu přiostří Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 18. Říjen 2008, 13:34:17 »

ava:
to sem zvědavej jak to bude probíhat u mě Šťastný
nicméně jako pravej pesimista od kosti si to dokážu živě představit  Kroutící očima
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 18. Říjen 2008, 15:29:11 »

Poprvý jsem si ho vyhonil ve 12ti, první lehkej náznak něčeho jako flirtování byl v 17ti Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 18. Říjen 2008, 17:15:29 »

heh "poprvé jsem si ho vyhonil" Úsměv ... to nechápu, jak můžeš vědět přesně, kdy sis ho poprvé vyhonil... já měl první orgasmus v době, kdy jsem vůbec nevěděl nic o sexu, ani, co to je orgasmus... asi v 8mi letech cca +-1 rok
Zaznamenáno

Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 18. Říjen 2008, 17:43:38 »

to si myslí skoro každej když poprvé šplhal po tyči
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 18. Říjen 2008, 18:04:39 »

Ty jo ... vzpomínám vzpomínám ... První dotek ženského lůna přišel, když mi bylo 9 ... nebo 10 ... té holce bylo 13  Šťastný
...potom, když mi bylo 13, tak jsem byl u kámošky a byla tam ještě jedna kámoška a ony mi řekli, at si sednu na postel a že pro mě maj překvapení ... mno  Provokatér Smějící se ... Pak přišli a měli na sobě jen takové malinkaté sukýnky a pod nima nic ... myslim, že byly uplně zbytečné (skoro), protože víc odhalovaly než skrývaly (byly z nějaké průhledné pevné zvednuté síťky ... prostě jakoby nebyly... ) ... pak přišla mamka té kámošky, kerá nás hostila a seřvala nás  Kroutící očima Neutrální... molho to bejt ještě dobrý ... obě byly o rok starší ...
...A pak přišlo mrtvo ... já v tý době měl dost takových zážitků, ale žádné líbání jsem nezažil ... poprvé v sedmnácti ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 18. Říjen 2008, 18:49:53 »

Ty jo ... vzpomínám vzpomínám ... První dotek ženského lůna přišel, když mi bylo 9 ... nebo 10 ... té holce bylo 13  Šťastný
...potom, když mi bylo 13, tak jsem byl u kámošky a byla tam ještě jedna kámoška a ony mi řekli, at si sednu na postel a že pro mě maj překvapení ... mno  Provokatér Smějící se ... Pak přišli a měli na sobě jen takové malinkaté sukýnky a pod nima nic ... myslim, že byly uplně zbytečné (skoro), protože víc odhalovaly než skrývaly (byly z nějaké průhledné pevné zvednuté síťky ... prostě jakoby nebyly... ) ... pak přišla mamka té kámošky, kerá nás hostila a seřvala nás  Kroutící očima Neutrální... molho to bejt ještě dobrý ... obě byly o rok starší ...
...A pak přišlo mrtvo ... já v tý době měl dost takových zážitků, ale žádné líbání jsem nezažil ... poprvé v sedmnácti ...

Co jsem komu udělal že jsem nic takového nezažil  Projel jsem to
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 18. Říjen 2008, 18:53:26 »

heh "poprvé jsem si ho vyhonil" Úsměv ... to nechápu, jak můžeš vědět přesně, kdy sis ho poprvé vyhonil... já měl první orgasmus v době, kdy jsem vůbec nevěděl nic o sexu, ani, co to je orgasmus... asi v 8mi letech cca +-1 rok

Pamaovat si to můžu snadno, protože mi o tom najednou začal povídat kámoš, přesně mi to popsal, já šel do lesa a tam to udělal... bylo to na školím vejletě Úsměv

v 8mi jsem neměl ani tušení, že něco jako sexualita existuje.. myslel jsem si, že ženská otěhotňuje líbáním.... seš nějak rychlejc vivinutej Mrkající
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 18. Říjen 2008, 19:00:21 »

Ty jo ... vzpomínám vzpomínám ... První dotek ženského lůna přišel, když mi bylo 9 ... nebo 10 ... té holce bylo 13  Šťastný
...potom, když mi bylo 13, tak jsem byl u kámošky a byla tam ještě jedna kámoška a ony mi řekli, at si sednu na postel a že pro mě maj překvapení ... mno  Provokatér Smějící se ... Pak přišli a měli na sobě jen takové malinkaté sukýnky a pod nima nic ... myslim, že byly uplně zbytečné (skoro), protože víc odhalovaly než skrývaly (byly z nějaké průhledné pevné zvednuté síťky ... prostě jakoby nebyly... ) ... pak přišla mamka té kámošky, kerá nás hostila a seřvala nás  Kroutící očima Neutrální... molho to bejt ještě dobrý ... obě byly o rok starší ...
...A pak přišlo mrtvo ... já v tý době měl dost takových zážitků, ale žádné líbání jsem nezažil ... poprvé v sedmnácti ...

My máme zkušenosti dost podobný Šťastný aji ten věk povětčinou souhlasí  Smějící se
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 18. Říjen 2008, 19:01:13 »

Včetně toho jak tě přistlihli, protože mě pro změnu přistihla moje mamka  Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 18. Říjen 2008, 19:55:37 »

v 8mi jsem neměl ani tušení, že něco jako sexualita existuje.. myslel jsem si, že ženská otěhotňuje líbáním.... seš nějak rychlejc vivinutej Mrkající
vždyt říkam, že jsem taky nevěděl, o co jde... že jsem pravidelně onanoval už v dětství, mi došlo až zpětně... nedělal jsem to ani rukou... to, co ze mě teklo, jsem tehdy v 8mi letech považoval za moč, protože jsem vůbec nevěděl, že existuje něco jako ejakulace...

Se sousedovo dcerou jsme si navzájem ukazovali přirození asi v 6ti letech... nepamatuju si to jistě, ale myslim, že tehdy mě její sexualita nevzrušovala, vzrušovala mě moje...
« Poslední změna: 18. Říjen 2008, 20:00:41 od D9 » Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 19. Říjen 2008, 00:26:32 »

Co jsem komu udělal že jsem nic takového nezažil  Projel jsem to
To je podle mě o náhodě ... myslím si, že je spousty kluků, co zažily mnohem víc ...řekl bych, že to, co jsem zažil, ještě není tak nějak moc horký nebo výjimečný .... Úsměv...navíc jsem z toho tehdá moc neměl ...

My máme zkušenosti dost podobný Šťastný aji ten věk povětčinou souhlasí  Smějící se
...to je přesně to, co říkám ... spousty kluků toto zažilo Úsměv ...není to nic výjimečnýho ... ale myslím si, že toto člověku snad nic nedá ....

Teď jsem si tak vzpomnel ... Poprvé jsem se snažil "líbat" s holkou v šesti letech ...  Smějící se Hráli jsme si na tatínka a na maminku a v televizi běžel nějaký film, ve kterým se líbali ... a my prej na sebe že to zkusíme ..... no teda ... vůbec jsme nevěděli co děláme a vůbec jsme si to nedávali  Smějící se
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 19. Říjen 2008, 00:32:06 »

ale myslím si, že toto člověku snad nic nedá ....
jj, to je pravda... co si tak vzpomínám, tak v dětství jsem zažil hodně věcí, u kterejch mi vadí, že jsem si je víc neužil Šťastný
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 19. Říjen 2008, 09:00:55 »

ale myslím si, že toto člověku snad nic nedá ....
jj, to je pravda... co si tak vzpomínám, tak v dětství jsem zažil hodně věcí, u kterejch mi vadí, že jsem si je víc neužil Šťastný

Přesně tak, neužil  Smějící se
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 19. Říjen 2008, 10:01:06 »


.. myslel jsem si, že ženská otěhotňuje líbáním....
[/quote]

 Smějící se tak to sme byli dva  Smějící se
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 19. Říjen 2008, 11:17:32 »


.. myslel jsem si, že ženská otěhotňuje líbáním....

 Smějící se tak to sme byli dva  Smějící se
[/quote]

Já že když se třou pohlavní orgány tak za určitého tepla k tomu pak dochází...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 19. Říjen 2008, 11:21:02 »

já si pamatuju že když jsem byl harant tak prostě sem věřil že děti nosí čáp. Později sem věděl, že ženský roděj, ale nevěděl jsem nic otom, že se vajíčko musí něčim oplodnit, prostě sem si myslel že když se dva maj rádi a maj spolu svatbu, že to dítě začně matce růst v břiše samo...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 19. Říjen 2008, 12:00:54 »

Já když jsem to nevěděl, tak jsem si ani nic nemyslel... prostě jsem o tom vůbec nepřemejšlel tehdy
Zaznamenáno

Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 02. Listopad 2008, 21:55:05 »

Váš největší trapas před holkou?
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 17. Prosinec 2008, 23:39:04 »

Tak mě zas něco napadlo. Jak jste si představovali (jestli vůbec) svůj první polibek a pod.

První polibek

To já měl představu že jdu s nějakou holkou za ruku, povídáme si a najednou se rozprší, kolem je tma, světla svítí jen trochu, ale na ulici nikdo není, tak se běžíme rychle schovat, ale nikde nic. potom zahlídnu nějakou stříšku a tak se rozeběhnu a držim ji za ruku a´t běží se mnou. Tak chvilku běžíme a ona najednou cukne, až mě to strhne k ní. Usměje se a pomalu, jemným a tichým hlasem říká: "Že v tom dešti mám nádherné oči" (nebo něco takového, je to už dlouho). Sundá mi brýle a nakloní hlavu, pomalu se přibližuje k mým ústům. já jsem strnulý a nedokážu se ani pohnout, dotýká se mých rtů. Políbí mě, pak se trochu odtrhne, ale vrátí se a potom se vášnivě líbáme, ne moc dlouho. Když se odtáhnu, tak mi vrátí brýle a řekne"V dešti je to nejkrásnější" (to jsem si teď domyslel aby to mělo hezký konec). No a potom se jdeme schovat, sedneme si na lavičku a ona položí hlavu na moje rameno...

Tak tohle byla moje taková základní představa, která se mimochodem nevyplnila... Podivený
Tak třeba to první polibek s jinou holkou...Úsměv


Co vy? Máte něco takového?
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 17. Prosinec 2008, 23:52:46 »

Mám....

Bylo by to stejný jako před tejdnem, taky ten dlouhej pohled do očí po asi hodině flirtování, ovšem já blbec bych něco udělal a nezakecal to... ta myšlenka, jestli jsem měl, mě pronásleduje doteď...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 18. Prosinec 2008, 19:01:13 »

Tak mě zas něco napadlo. Jak jste si představovali (jestli vůbec) svůj první polibek a pod.

První polibek

To já měl představu že jdu s nějakou holkou za ruku, povídáme si a najednou se rozprší, kolem je tma, světla svítí jen trochu, ale na ulici nikdo není, tak se běžíme rychle schovat, ale nikde nic. potom zahlídnu nějakou stříšku a tak se rozeběhnu a držim ji za ruku a´t běží se mnou. Tak chvilku běžíme a ona najednou cukne, až mě to strhne k ní. Usměje se a pomalu, jemným a tichým hlasem říká: "Že v tom dešti mám nádherné oči" (nebo něco takového, je to už dlouho). Sundá mi brýle a nakloní hlavu, pomalu se přibližuje k mým ústům. já jsem strnulý a nedokážu se ani pohnout, dotýká se mých rtů. Políbí mě, pak se trochu odtrhne, ale vrátí se a potom se vášnivě líbáme, ne moc dlouho. Když se odtáhnu, tak mi vrátí brýle a řekne"V dešti je to nejkrásnější" (to jsem si teď domyslel aby to mělo hezký konec). No a potom se jdeme schovat, sedneme si na lavičku a ona položí hlavu na moje rameno...

Tak tohle byla moje taková základní představa, která se mimochodem nevyplnila... Podivený
Tak třeba to první polibek s jinou holkou...Úsměv


Co vy? Máte něco takového?

heh, moje představa byla taky strašná romantika jak blázen. A jak to bylo ve skutečnosti? Posledního června 08, rozlučka. Nejdřív jsem sis  tou holkou (jen kamarádka) předával kouř. Pak jsme se jen tak kamarádsky asi odhadem na pět vteřin vykousli. Bylo to asi tak půvabné jako když jde Chuck Norris do sprchy. Jsem zvědavej, jaký budu mít pocity, až se budu vykusovat s holkou, o který si budu myslet že je úžasná, zamilovanej až po uši, růžový brejle s opravdu silnejma dioptriema....A jsem taky zvědavej na první sex. Ach, takových trapasů mě ještě v životě čeká  Šťastný
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS