Vztah postavený jen na sexu....

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:58:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vztah postavený jen na sexu....
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Zažili jste vztah jen o sexu?  (Hlasování ukončeno: 24. Listopad 2006, 15:33:23)
Ano - 8 (23.5%)
Ne - 26 (76.5%)
Celkem hlasů: 33

Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: Vztah postavený jen na sexu....  (Přečteno 52064 krát)
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 06. Červenec 2007, 15:29:59 »

nemusela bych k tomu mit super sexy chlapa. Stacilo by me, aby byl pro me pritazlivej (i kdyz by byl treba jen prumer) a aby me s nim jinak bylo fajn. Pokud bychom oba radi travili cas spolu, byli pro sebe pritazlivy, ale nebyla by v tom laska, asi by to problem nebyl takovy vztah mit.

Ale predpoklada to, ze bychom oba byli volni

to ses ale dostala zas do uplne jinej roviny... kdyz rad travim svuj cas s holkou - normalni vztah. kdyz me jen pritahuje - dejme tomu sex.
kdyz mi bude s holkou fajn, tak ji prece nebudu mit jen na pichani ne? a pokud jo, tak trvam na tom, ze proste musi bejt tak trochu barbie Super!
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 06. Červenec 2007, 16:41:50 »

Jenze takhle to nema kazdej, muze se stat, ze dva sou spolu radi ale nic neciti.

jinak kdyby to melo bejt kdyz chce, tak se ozve ale jinak o nem neuslysim, to bych ani nechtela. Ale ja nastesti nemam zadny postavovy predpoklady pro takovy vztah, takze se toho ani neobavam:)
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 06. Červenec 2007, 18:18:41 »

Vztah jen na sex - aspon kamarad.

A s tou blondynou - mozna jsem naivni, ale myslela jsem si vzdy, ze i sex je lepsi s nekym, kdo ma predstavivost, napady... s prazdnou hlavou toho asi moc zajimaveho nevymysli a co ji nekdo ukaze, tak zapomene....
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 06. Červenec 2007, 18:33:45 »

no nevim.. kdyz to vezmu ze svyho pohledu, tak pokud budu chtit holku jen na sex, tak bude muset vypadat tak trosku jak modelka... nebo barbie - pekna blondynka s prazdnym mozkem. kdyz bude v sexu sice sikovna, ale na pohled treba prumer, tak vazne nee

Jenze kdyz je treba kluk co si nemuze moc vybirat tak mu pak staci i holka obycejna nebo dokonce skareda... To sami plati i naopak.
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
MaxiMC



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 34


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #29 kdy: 06. Červenec 2007, 18:44:32 »

A s tou blondynou - mozna jsem naivni, ale myslela jsem si vzdy, ze i sex je lepsi s nekym, kdo ma predstavivost, napady... s prazdnou hlavou toho asi moc zajimaveho nevymysli a co ji nekdo ukaze, tak zapomene....

V reálném životě většinou přemýšlí téměř jen chlap, proto se většina chlapů neptá na názor ženy, neboť ví, že by se žádného solidního názoru nedočkal. Stačí se podívat kolem sebe. Každopádně holka by měla mít alespoň nějakou představivost a né být jak poleno bez nápadu. Ono experimentování je tak nádherné Úsměv
Zaznamenáno

Láska je jako bublina. Jenomže může také prasknout...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 06. Červenec 2007, 19:08:20 »

Jenze takhle to nema kazdej, muze se stat, ze dva sou spolu radi ale nic neciti.

jinak kdyby to melo bejt kdyz chce, tak se ozve ale jinak o nem neuslysim, to bych ani nechtela. Ale ja nastesti nemam zadny postavovy predpoklady pro takovy vztah, takze se toho ani neobavam:)

no pokud si jeste dobre pamatuju tvy prispevky v jinym topicu, tak te sex zas tak extra nebavi, takze tohle vazne resit nemusis, i kdyz z jinejch duvodu nez postavovejch Mrkající

Vztah jen na sex - aspon kamarad.

A s tou blondynou - mozna jsem naivni, ale myslela jsem si vzdy, ze i sex je lepsi s nekym, kdo ma predstavivost, napady... s prazdnou hlavou toho asi moc zajimaveho nevymysli a co ji nekdo ukaze, tak zapomene....

hele, ze je blondyna jinak blba a ma sotva zakladku neznamena, ze nema v sexu predstavivost... michas jabka s hruskama
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 08. Červenec 2007, 22:51:59 »

Ale predpoklada to, ze bychom oba byli volni
To predevsim.

I kdyz u me se to ted trosku zvrtlo, protoze ona je takova "vymluvna" a furt ma nekde narazky a trosku to prerusta v neco jako verejne tajemstvi, coz se mi ani trosku nelibi, takze sem ji to dal jasne najevo a urychlene to ukoncil. Snad se s tim nejak rozumne srovna. Ale zname iracionalni a neduveryhodne zeny, ze Úsměv

afi: Abych řek pravdu, tak to taky nepobírám. Vždycky sem si myslel, že mě může chtít holka tak max. na povídání (aka kamarád) a ono ne a navíc je velmi spokojená Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 09. Červenec 2007, 09:50:18 »

Zažila jsem, zažívám a děkuji, už bych do toho nešla, raději bych si usekla ruku. Jenže bohužel, už se stalo a já z toho nemůžu ven.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 09. Červenec 2007, 09:55:07 »

ehm vztah postaveny na sexu? vyhradne na nem to asi moc nejde....spis neco na zpusob, uzijem si fajn chvile, nebudeme to resit a nekam se hnat..hlavne zadne zavazky .... mas problem? jdi si ho resit jinam, ja se svyma taky za tebou nelezu. prijd ,kdyz si vesela, spolecenska a dobre naladanena a kdyz ja chci, neotravuj me se svyma pozadavkama a naladama  Kroutící očima

joi to musi byt kombinace velmi zdatneho diplomata a dokonale zakomplexovane divky aby to fungovalo? nebo ze by ne? nebo sem uplne mimo? co vy na to.....? Úsměv
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Pafffi



Karma: 3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 13. Červenec 2007, 18:44:25 »

Zažila jsem, zažívám a děkuji, už bych do toho nešla, raději bych si usekla ruku. Jenže bohužel, už se stalo a já z toho nemůžu ven.

no tak to je jako bys mi mluvila z duše...mě se to stalo i minulý léto, ale tohle bylo vážně zčistajasna a teď nevim jak dál....Jak to hodláš řešit?Úsměvže bych třeba dostala doboru radu Mrkající
« Poslední změna: 13. Červenec 2007, 19:26:05 od Pafffi » Zaznamenáno

Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které vám vyrazily dech...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 13. Červenec 2007, 19:35:59 »

...to musi byt kombinace velmi zdatneho diplomata a dokonale zakomplexovane divky aby to fungovalo...
Jo Úsměv
Jak to hodláš řešit?Úsměvže bych třeba dostala doboru radu Mrkající
Záleží proš "z toho nemůžeš ven" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 13. Červenec 2007, 19:37:48 »

Zažila jsem, zažívám a děkuji, už bych do toho nešla, raději bych si usekla ruku. Jenže bohužel, už se stalo a já z toho nemůžu ven.

no tak to je jako bys mi mluvila z duše...mě se to stalo i minulý léto, ale tohle bylo vážně zčistajasna a teď nevim jak dál....Jak to hodláš řešit?Úsměvže bych třeba dostala doboru radu Mrkající

jezis co mate za problem? bud chcete s nim mit sex - pokracujte, nebo vam to nevyhovuje -ukoncete to... co jako resite omg?
Zaznamenáno
Pafffi



Karma: 3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 13. Červenec 2007, 19:42:25 »

nejhorší je, že já asi tuším proč z toho nemůžu ven....buď je to psychická závislost, nebo jsem zamilovaná...a nevim, co z toho je realita. Nápad
Zaznamenáno

Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které vám vyrazily dech...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 13. Červenec 2007, 20:18:38 »

No tak mě napadá, že z toho ven úplně jednodušše. Říct pravdu Úsměv On se buď naštve a skončí to nebo se shodnete. A je to.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 13. Červenec 2007, 20:37:19 »

nejhorší je, že já asi tuším proč z toho nemůžu ven....buď je to psychická závislost, nebo jsem zamilovaná...a nevim, co z toho je realita. Nápad
No ja to vim....v sexu je bajecny, v tom si rozumime opravdu dobre, ale tim to pro nej nejspis hasne. Pobavime se, zasmejeme se, poresime problemy....jenze to je vse a ja chci vic. Chci vic, ale kdyby chtel i on, tak uz neco navrhne, je to typ chlapa, ktery urcite netrpi pocitem strachu, ze by ho zena odmitla. Takze tady prameni muj problem, jemu ty vecery a noci zabavy vyhovuji, me ze zacatku taky, ale ted se to zvrhlo. Kdybych mu to podle tvoji rady, Avarangere, rekla, tak je tady sance, ze se bude chtit stahnout....bud se stahne a nebude vubec nic, nebo mi jen vysvetli, ze se nechce vazat. A proc mu to teda nereknu? Protoze ta prvni moznost by strasne bolela. Nechci ztratit to malo co mam. Uz jsem zkousela se proste odpoutat, ale neslo to, ani mesic bez nej nepomohl, jen jsem se dostavala niz a niz. Z jedne stranky si rikam, jak by bylo fajn, kdybych ho nikdy nepotkala, ale na druhou stranu bych zase nepoznala to krasne, co zazivam s nim...hmm, kdyz to tak ctu, tak je mi ze me zle.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 13. Červenec 2007, 20:40:09 »

ano v idealnim svete to tak nepochybne funguje Avarangere, ale ve svete skutecnem ani nahodou...mluvim z osobni zkusenosti...slecna muze rict pravdu, jak ji to nici, popripade aj nejake city vyznat, ale chlapec se bude kroutit jak had, aby si ji udrzel v posteli ale zaroven ji vlastne nic (nedejboze lasku) neslibil ... oblibene byvaji formulace: dej mi cas, mam te rad, ale zatim se nechci vazat, popr.zatim ti nemuzu dat lasku, ale chci aby si byla stastna a uzivala si tech nasich chvilek stejne jako ja...... moznosti jsou takrka neomezene, a je li slecna uz ve fazi zamilovanosti nebo zavislosti, tak mu ty kydy spolkne i s navijakem a nez si uvedomi realitu, tak uz je v tom tak zahrabana, ze ani nevi, jestli je ji hur s nim nebo bez nej. Citi se neaktraktivni, pze nedokazala vzbudit lasku.... a sebevedomi klesa a klesa ....



ano ano viz vyse......
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Pafffi



Karma: 3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 13. Červenec 2007, 20:47:11 »

já jsem strašnej srab Podivený co se vztahů týče....vždycky čekám, co ten druhej, což je samozřejmě chyba. No uvidím co zítra večer, jdeme na kafe, tak jsem zvědavá, co si vyříkáme. Nejhorší jem že jsem věděla, že to takhle dopadne....že to nebude plnohodnotnej vztah..a šla jsem do toho, protože ten člověk byl (je) úplně něco jinýho než všichni předchozí. Jenže mi to akorát zkomplikovalo život (jak už to se vztahama bývá), ale zase bez podobných komplikací by to byla nuda...
No jsem zmatená...a doufám, že se to zítra někam posune.

Avaranger: já vim, že máš pravdu:-)

cassies: asi se taky bojím stejný věci jako Ty...taky se necítim zrovna nejlíp, když si promítnu poslední týdny
« Poslední změna: 13. Červenec 2007, 20:50:32 od Pafffi » Zaznamenáno

Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které vám vyrazily dech...
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 13. Červenec 2007, 20:53:52 »

Pafffi : i kdyby nic, aspon budes vedet na cem jsi a to je vzdycky nejlepsi. Klamne nadeje boli mnohem vic a dele! Bud si chlapec uvedomi, ze by o tebe mohl prijit a zacne se vic snazit, a kdyby ne, tak za to ten blbec nestoji a urcite mas na lepsiho. KAzda baba si zaslouzi lasku a plnohodnotny vztah  Šťastný takze se neboj a smele do nej. Hlavni je rict uprimne sve pocity, pokud to neudelas, tak si sama proti sobe

abyste si damy nemyslely, ze tu jen cerim vodu a plane tlacham.... prave prozivam totez, vcera bylo velke vyrikavani, ktere pro me nedopadlo moc dobre, ale aspon vim, na cem jsem a ted uz to bude jen lepsi. Ale zustat ve vztahu bez lasky, kdy tomu druhemu jde jen o sex, by bylo prilis ponizujici a zranujici Velmi smutný
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Pafffi



Karma: 3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 13. Červenec 2007, 21:04:59 »

To si teď řikám taky, ale pak ho uvidím a...znám se. Vzpomenu si, jak je to úžasný když jsme spolu a jak nám to v sexu super klape..Ale zase je pravda, že jsem ten typ, co rád řeší věci z očí do očí - když už je řeší - a ne přes mobil či ICQ, to je pak každej king, takže jsem zvědavá jak se zachová on (vlastně i já).

jenom taková poznámka k tomuhle fóru - škoda, že jsem na něj nenarazila dřív, strašně jsem se plácala v jednom rozchodu, pak jsem i já ublížila pár klukům, vždycky jsem si ale  pak  myslela, že jsem asi jediná na světě, kdo se takhle cejtí Vykřičník no když jsem si pak přečetla třeba příspěvky Jelimana s princeznou... mě to teda docela pomáhá, když vím, že nejsem jediná kdo má tyhle problémy a že někdo je na tom třeba momentálně hůř, ale že nakonec všechno zlé je k něčemu dobré (zatím vždycky se to potvrdilo, tak jsem zvědavá jakým směrem se to potvrdí teď) a taky sdělená starost = menší starost.. aspoň mě to pomáhá svěřit se. takže dík Mrkající
« Poslední změna: 13. Červenec 2007, 21:10:17 od Pafffi » Zaznamenáno

Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které vám vyrazily dech...
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 13. Červenec 2007, 22:39:40 »

Já bych vztah založený jenom na sexu mít nemohl... z mnoha důvodů... jednak k tomu potřebuju silné city a taky kdyby se mnou holka byla jenom kvůli sexu tak bych si připadal úplně neschopný. Divím se, že to může někomu vyhovovat Šokovaný Už jsem to tu psal, sex má být na konci vztahu jako jeho vyvrcholení a ne na začátku jako důvod proč spolu být.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 13. Červenec 2007, 23:07:05 »

Ale zustat ve vztahu bez lasky, kdy tomu druhemu jde jen o sex, by bylo prilis ponizujici a zranujici Velmi smutný
Pokud to tak začlo, tak je to jak to skončilo částečně tvoje chyba Úsměv Ty sis ho pustila (jestli se nepletu někde sem četl "jsem holka" - VYPLŇ SI TO V PROFILU ! ! !) moc k tělu. A nestalo by se to, pokud by ses hlídala.

hustejdym: Záleží co od sexu očekáváš. Pokud nějaké splynutí duší, tak toho se takhle nedočkáš. Více méně to ze začátku je o tom pocitu, že to bude určitě super. A ono je to super, nemusíš se vázat, nemusíš nic řešit, nemusíš poslouchat "jak muzou byt lide tak osklivi"... atp. Ale samozřejmě ti časem dojde, že to není ono, že to může být o mnoho lepší, když to bude s někým hoko miluješ a kdo pro tebe něco znamená. A v tu chvíli tě to buď přestane bavit, nebo se zamiluješ.

cassies, paffi: Divim se, že rozejít se s klukem, protože "to neklape" (= nemiluju tě) nedělá většině holek takovej problém... divný Úsměv

Heslo dne: Nemusí pršt, prej stačí když kape (pokud jde o sex, když vztah tak kapání nestačí - už mě pěkně *****, milé slečny Úsměv )
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 13. Červenec 2007, 23:27:10 »

Avaranger: ale dočkáš, pokud narazíš na správnou holku...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 13. Červenec 2007, 23:36:40 »

Avaranger: ale dočkáš, pokud narazíš na správnou holku...
O tom nepochybuju a jestli si tim chtel naznacit, ze se vyplati pockat se sexem, pokud jde o tu pravou tak taky souhlasim Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 14. Červenec 2007, 08:36:44 »

hele, ze je blondyna jinak blba a ma sotva zakladku neznamena, ze nema v sexu predstavivost... michas jabka s hruskama

ehm, predstavivost a zivocisna naruzivost a pudy mi prijdou jako neco jineho. Nepresvedcis me, ze nekdo, kdo je doopravdy blbej ma predstavivost - to uz by musela byt naka vzacna choroba Úsměv)) (bohuzel, s tema fakt blbejma se setkavam v praci kazdej den)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 14. Červenec 2007, 08:39:05 »

V reálném životě většinou přemýšlí téměř jen chlap, proto se většina chlapů neptá na názor ženy, neboť ví, že by se žádného solidního názoru nedočkal. Stačí se podívat kolem sebe. Každopádně holka by měla mít alespoň nějakou představivost a né být jak poleno bez nápadu. Ono experimentování je tak nádherné Úsměv

tak tohle me skoro urazilo - nejsem nijak extremni feministka, ale dej si facku...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS