Začátek PU a frekvence sargeování

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:10:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Začátek PU a frekvence sargeování
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Začátek PU a frekvence sargeování  (Přečteno 23738 krát)
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« kdy: 09. Leden 2011, 11:08:41 »

Ahoj,

Poslední dobou mi přijde, že spousta začínajících PUAs má docela problémy s častějším sargeováním, což ve výsledku vede k tomu, že se jen velmi pomalu učí novým věcem a to je zbytečně sráží, protože nevidí výsledky. Zastavám názor, že pickup je jako každá jiná dovednost, třeba jako hraní floorballu, a proto je nutné pravidelně trénovat. Když se přihlásíte na floorball, budete mít tréninky 3x týdně a stejně vám bude sakra dlouho trvat, než doženete zkušenější spoluhráče. Proč tedy sargeujete tak jednou za 14 dní nebo ještě méně?

Samozřejmě nejlepší je, když si každý den dáte nějaký ten APP cestou ze školy/práce. Na tohle má čas každý. Pokud na to zatím nemáte koule, tak holt choďte s wingem. Ale důležité je chodit často, alespoň 3x týdně. Spousta začínajících PUAs je mladších než já, tak 16-17 let, neříkejte mi, že v tomhle věku nemáte 3x týdně čas. Navíc většina bydlí v Praze, stačí vyjít ven a sargeovat, nemusíte dojíždět.

S tímhle souvisí ještě jedna věc. Přijde mi, že spousta lidí se pro pickup příšerně nadchne, přečtou si The Game a jsou celý natěšení, že za rok budou mít holku, na kterou si ukážou. Potom ovšem zjistí, že to s sebou nese hodně práce a času, a tak toho nechají stejně rychle jako s tím začali.

Co si o tom myslíte? Jsem úplně vedle nebo mám pravdu?
Zaznamenáno
l-ego



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Leden 2011, 11:25:28 »

Pravdu... Šťastný
Zaznamenáno

Nesmíš podceňovat svou schopnost nepřitahovat ženy. Hank Moody
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Leden 2011, 11:36:17 »

Podle mě je na začátku hodně důležitý uvědomění si toho že to nebude žádná prdel a budu na sobě muset makat a určitým způsobem se tomu odevzdat,protože to není otázka 2 týdnů dalo by se říct že je to celoživotní sbírání zkušeností.
Další problém je že se lidi těžko přenášejí přes počáteční neúspěchy a pomalu ale jistě je to znechucuje.
Počáteční změny jsou vždycky těžký vím o tom svý prošel jsem si tím a úplně sám.

Trochu budu čerpat s pár materiálů který mám k dispozici a plně s nima souhlasim,kdo bude chtít můžu vám nějaký poskytnout Mrkající
Tady pár útržků doplněný o moji řeč...

Možná neškodí si říct něco podobnýho:
Okamžitě by sis měl učinit předsevzetí, že se naučíš oslovovat ženy, bez ohledu na to, jak dlouho to bude trvat a jaké překážky při tom budeš muset překonat.
Jsem připraven, učinit vše možné, abych se naučil schopnosti oslovovat neznámé ženy?
Teď bys měl cítit, jak Tebou protéká rozhodnost a všechno v Tobě říká ANO, JSEM A CHCI!!!!

Zaměř sám sebe a své vnímání na tvé budoucí úspěchy.
Mysli a říkej si sám pro sebe : Právě jsem aproučnul jednu holku. Velmi dobře! nebo něco srovnatelného.
Není podstatné, jak směšné ti to připadá, například se někoho zeptat na to, kolik je hodin. Neboť ty jsi splnil jeden ze svých prvních úkolů - otevření neznámé holky společensky přijatelnou otázkou.

S tvým názorem ohledně času absolutně souhlasím.
Sakra lidi dit se slečnama se dá mluvit prakticky všude,snad u každý činnosti se vyskytujou,stačí jen nebejt línej a popadnout příležitost za pačesi and lick the crap out of it ! Šťastný
Já třeba nebalim jinak než sám při dojíždění a nebo když si někde jdu po  městě - winga nemám,nikdo další tu pick up nedělá ale zvyknul jsem si Úsměv
A pražáci? Ani mě neštvěte...máte ten dar bydlet ve velkym městě tak toho sakra jak se patří využívejte!

Nejde o to, jednou provždy v sobě vymýtit AA. Jde o to, těšit se na překonání sobě přesně namíru vyměřené dávky AA a oslovit HB, co se ti líbí. To je schopnost, kterou chceme mít. Neboť AA není jediný strach nebo blok, na který narážíme. Existují ještě další bezčetné formy strachu, například strach z eskalace. Tím, že se naučíme překonat AA jsme nejlépe připraveni na to, překonat v průběhu svádění další bloky.

Nezapomínejte že pick up je taky o zábavě tak se sakra bavte a experimentujte !
Do hrobu si neodnášíš počet APP a FC ale zážitky ! Úsměv


Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Leden 2011, 11:41:42 »

Máš bohužel pravdu Smutný Nadšení pro PU ale u mě nezmizelo.
Ale když bydlíš v Praze tak se ti to lehce řiká  Šťastný Bohužel jsem zatím dost závislej na tom mít vedle sebe winga a když oba dojíždíme do jiného města je to mnohem obtížnější, ještě ke všemu když se vracím domu za tmy  Kroutící očima
Na jaře to bude mnohem veselejší, ale zkusím s tím něco udělat už teď Ďábelský
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Leden 2011, 11:45:48 »

Je vidět, že se téma chytlo, to je dobře, rád na to tady rozpoutám nějakou diskusi a ještě radši budu, když si pomocí tohodle článku někdo uvědomí svoje chyby a začne sargeovat častěji.

2 Matth3w: Na tobě právě obdivuju, že nemáš winga a přesto se snažíš sám. A co víc, tobě to i jde, máš úspěchy, máš výborné pozitivní myšlení. Tohodle se drž a budeš mít u holek výborný úspěch.

2 Josh: V Praze právě nebydlím, na každý sarge dojíždím nebo chodím přímo ze školy/práce a jezdím domů pozdě večer. Ano, v profilu mám napsáno Praha, to proto, že tam chvodím do školy, takže to je vlastně město, kde se nejvíce pohybuji.
« Poslední změna: 09. Leden 2011, 11:51:21 od puzzle » Zaznamenáno
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Leden 2011, 11:52:51 »

Joshi až bude trochu teplo a ve škole volnější nálada počítám s váma na nějakou SG Úsměv
Vypadá to že i o letních prázdninách budu tak na tejden v náchodě takže to třeba rozjedem S jazykem
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Leden 2011, 12:20:16 »

Matth3w: Jo v létě jsem tam byl pečenej vařenej tak určitě zajdem  Mrkající
Puzzle: obdivuju tě že zvládáš i s dojížděním takhle častý streety
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
norek
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: U.B / Brno
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Leden 2011, 13:58:44 »

Ta analogie s jakoukoliv jinou dovedností je přesná. Když si jednou měsíčně zabrnkáš na kytaru tak z tebe nikdy nebude Jimmy Hendrix, jednou za čas prostě nestačí. Nevím proč někteří lidé věnují čas svým jiným koníčkům a tomuto ho věnovat nechtějí, přitom z mého pohledu je to ta nejužitečnější věc. Možná hraje roli velký tlak, strach, počáteční neúspěchy, strach z návratů neúspěchu, je to obtížnější cesta než být zavřený doma a trénovat na tu kytaru.
Zaznamenáno

Znal jsem chlápka , kterej si jednou sundal šaty a skočil nahej mezi kaktusy .
Když se ho pak ptali , proč to udělal , odpověděl , že mu to přišlo jako dobrej nápad .
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Leden 2011, 16:44:56 »

Já naopak nesouhlasim. Jak se každý chová, co chce, co dělá ovlivňuje on sám. Například když si chce najít HB na vztah, jeho úspěšnost bude taková jak moc do toho investuje to ano, ale rozhodně odmítám názor přimět chodit každého 3x týdně do terénu. To je jako návod, jak se stát oslovujícím strojem bez emocí, požitku.....

Přišel jsem na fórko abych se stal úspěšnějšim v oblasti žen, a spokojenější sám se sebou a se svym životem, ne proto, abych si vystyloval svoji "hru" a sbalil každou na kterou si ukážu. Jsem člověk (s emocemi a pocity) nejsem stroj (s úkolem něco bezchybně provést)
Zaznamenáno

l-ego



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Leden 2011, 19:52:13 »

Citace
Já naopak nesouhlasim. Jak se každý chová, co chce, co dělá ovlivňuje on sám. Například když si chce najít HB na vztah, jeho úspěšnost bude taková jak moc do toho investuje to ano, ale rozhodně odmítám názor přimět chodit každého 3x týdně do terénu. To je jako návod, jak se stát oslovujícím strojem bez emocí, požitku.....

Přišel jsem na fórko abych se stal úspěšnějšim v oblasti žen, a spokojenější sám se sebou a se svym životem, ne proto, abych si vystyloval svoji "hru" a sbalil každou na kterou si ukážu. Jsem člověk (s emocemi a pocity) nejsem stroj (s úkolem něco bezchybně provést)
 
Souhlasím , je na každém ja si to vymyslí...nadruhou stranu je dobrý pro začátečníky chodit často na SG ,ale těd v zimě se mi to nezamlouvá a nerad mám cílený SG (těd otevřu tolik holek....tolik NC chci...atd)nejlepší jsou  momenty při cestě ze školy nebo něco podobnýho, možná je to krok zpátky ,ale tak to cítim...nepříjde mi to spontání Úsměv
Zaznamenáno

Nesmíš podceňovat svou schopnost nepřitahovat ženy. Hank Moody
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Leden 2011, 19:55:31 »

To je naopak krok kupředu Úsměv Když už tě nebaví chodit na umělý streety tak si můžeš v pohodě gameovat po cestě ze školy Úsměv
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
l-ego



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Leden 2011, 19:56:50 »

No jasně....jenže já takhle akční nejsem Šťastný
Zaznamenáno

Nesmíš podceňovat svou schopnost nepřitahovat ženy. Hank Moody
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Leden 2011, 20:11:01 »

tak to jseš teda málo akční  Šťastný
Pokud jseš trochu aktivní a nesedíš pořád u pc tak zákonitě na holky musíš narazit i když nechceš Šťastný ovzlášt v Praze a příjde mi to jako zločin nevyužívat toho Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Leden 2011, 20:46:50 »

Tak v něčem máš pravdu, ale se zbytkem nesouhlasím.

Ano trénovat se musí o tom žádná, ale chodit 4x.. 5x týdně na sarge jen kůli tomu abych "trénoval" mi prostě příjde blbost. Nehledě na to, že to na tebe může a pravděpodobně i začne mít negativní účinky.
Jak se říká všeho s mírou. Podle mne nejlepší možností je pár App na cestě ze školy, nebo prostě jen když jdete někam s kamarádem.

Na druhou stranu sarge jednou za 14 dní tě samozřejmě také moc daleko neposune.
Mimo to, SG tě posune jen ze začátku. Pak je dobré přejít na něco více osobnějšího jako CG.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 09. Leden 2011, 20:51:54 »

Nevím proč někteří lidé věnují čas svým jiným koníčkům a tomuto ho věnovat nechtějí
Trochu divný názor.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 09. Leden 2011, 21:06:54 »

Na druhou stranu sarge jednou za 14 dní tě samozřejmě také moc daleko neposune.
Mimo to, SG tě posune jen ze začátku. Pak je dobré přejít na něco více osobnějšího jako CG.

To je pravda neposune.
S tím že tě posune jen ze začátku nesouhlasím a s přejitím jenom na CG taky nesouhlasím...podle mě je nejlepší najít nějakej kompromis mezi těmahle dvěma Úsměv
Zjednodušeně prostě balit kde se dá Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09. Leden 2011, 21:33:28 »

No jasně, nemyslel jsem doslovně úplně přejít, jen se více zaměřit na nějakou osobnější stránku.

Street je sice super, ale ruku na srdce kolik začátečníků je schopných na SG dát alespoň instant-date. V CG by i pro nezkušeného (po pár pivech) neměl být problém dát MC, a to tě posune (inner game hlavně) mnohem dál.

Navíc chodit cíleně oslovovat holky je taky dosti divné (nepřirozené), s tím snad souhlasí většina. Jistě ze začátku je to potřeba, o tom žádná, ale zůstat u toho i nadále. Pro dobré sargery jako třeba Spike nebo další to jistě smysl má. Oni dávají instanty poté možná i FC, ale pro nás kteří jsou rádi za NC? Myslíte že by jsme měli více chodit? Já bych řekl že ne.. Jít prostě ven s kamarádem, approachnout pár holek a snažit se o největší close. Ne běhat za každým setem, který projde a dělat si čárky kolik jsem jich už approachnul.
« Poslední změna: 09. Leden 2011, 21:42:40 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 09. Leden 2011, 21:42:40 »

2 Abruzzi: Nemluvím o nucení sargeovat 3x týdně. Jistě, ať si každý dělá, co chce. Jen mi přijde naprosto nevhodné, když někdo neustále škemrá o to, aby s ním šel někdo zkušenější na SG a poradil mu. Ten někdo zkušenější mu řekne hlavně to, aby neustále vystupoval ze svojí komfortní zóny. A co udělá další den onen nováček? Nic, zase si sedne doma a nejde sargeovat. Nedomluví se s klukama na sargi, nezkouší nic sám. A za 14 dní píše opět někomu zkušenějšímu, aby mu pomohl. Takhle to jde neustále dokola. Krom toho, každý má jiné cíle. Tobě třeba stačí mít úspěšnost nějakých 50%, pak jsou ale tací, co jí chtějí mít co největší a být v tom hodně dobří. Já se rozhodně řadím mezi tu druhou skupinu, když už něco dělám, tak ani omylem nechci mít ušmudlaných 50%. Asi to ode mě zní momentálně trochu divně, pravdou ovšem je, že co jsem měl sám možnost poznat, tak qarkovci nešahají lidem z SDčka ani po kontíky co se týče úspěšnosti u žen i co se týče obecně sociální dynamiky.

2 Daidalos: Souhlas s tím, že je dobré otevírat hlavně na cestě ze školy/práce etc. to je takové přirozené a super. Nicméně sejít se s klukama a vyměnit si i nějaké informace a zážitky ohledně pickupu a hned si to ověřit v terénu, je stejně dobré, takže ten SG/CG se také hodně dobrý. Nemluvil jsem o sargeování 4x - 5x týdně. Mluvil jsem o 3 dnech, tak to nepřekrucuj.

Citace
Mimo to, SG tě posune jen ze začátku. Pak je dobré přejít na něco více osobnějšího jako CG.

Největší nesmysl, co jsem za poslední dobu četl.

Citace
Street je sice super, ale ruku na srdce kolik začátečníků je schopných na SG dát alespoň instant-date. V CG by i pro nezkušeného (po pár pivech) neměl být problém dát MC, a to tě posune (inner game hlavně) mnohem dál.

Jasně. Něco je moc těžké, tak to radši zabalíme, ožerem se a budou z nás hned pickupeři Smějící se

Ty dneska jedeš, Daidalos. Zamysli se nad tím, co tu píšeš za nesmysly.

2 Matth3w: Zajímavý, jak jsou tvoje názory blízko těm mým.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 09. Leden 2011, 21:48:39 »

Mě zas příjdou blbosti to co píšeš ty, ale tvůj názor ti nechám.
A za vším co jsem napsal si stojím.

Pokuď se z AFCečka stává pickuper nějaký dobrý close rozhodně není na škodu, a ke zvýšení sebevědomí a inner game je to pro něho to nejlepší. Proto si myslím, že běhaní za každým setem a jen povídání o ničem mu tak nepřilepší jako pořádné MC v klubu, většina kluků by tohodle byla schopná už po pár základní streetech.. protože na to opravdu stačí jen koule. Pak ať si chodí na SG jak často chce.

Stejná kravina jako brát si NC od holky i když vím, že jí nezavolám nebo naopak, že z toho nebudu mít day2. Proč bych si ho kruci tedy měl brát? Abych měl v telefonu 50 čísel od holek a mohl machrovat před kamarády? Ani náhodou.
Já osobně jsem jsem většinou closoval jen holky u kterých jsem viděl šanci a také jsem je chtěl. Nehledě na to, že i s pár holkama ze streetu jsem i poté zůstal v kontaktu což také není na škodu. U většiny z nich bych to na day2 neproměnil, ale naštěstí mi některé píši sami a za to jsem dost rád protože to dokáže víc zlepšit náladu než 50 approachnutých holek.
« Poslední změna: 09. Leden 2011, 22:00:00 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Leden 2011, 21:52:06 »

Citace
A za vším co jsem napsal si stojím.

Ještě aby sis za tím nestál Smějící se Máš pocit, že tu musíš explicitně psát tuhle samozřejmou věc?

Daidalos, vyzkoušené nemáš ani to MC v clubu, ani to běhání za singlama, ani nic jiného. To, co tu píšeš jsou nepodložené věci. To, co píšu já, jsou názory utvořené na základě mých zkušeností a na základě Spikových rad.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 09. Leden 2011, 21:57:03 »

Ano.

Běhaní za singlama? Máš pocit že jsem nikdy nešel za singlem ani nic jiného? Připadá ti snad, že jsem nikdy nebyl na SG, že jsem také nezačinal? Ano podle tvých měřítek možná ne, ano opravdu jsem neotevřel stovky holek jako ty, ale k čemu ti to bylo?

Nevím co říká Spike ani jak to interpretuje. Takže o tom se hádat nebudu.
Navíc záleží na přístupu. Z tvého přístupu čiší naučenost.. nechci říkat že jsi robot nebo něco podobného, trošku to tak ale vypadá.

Já ti neberu tvůj názor, proto ty nemusíš shazovat můj. Navíc každý od pickupu chceme a očekáváme něco jiného, a v podstatě se na základní myšlence shodneme.
« Poslední změna: 09. Leden 2011, 22:10:09 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 09. Leden 2011, 22:17:02 »

Citace
Běhaní za singlama? Máš pocit že jsem nikdy nešel za singlem ani nic jiného?

Jednou jsem o tom četl v tvém deníku. Nikdy jsem tě neviděl a nepamatuju si, že bys o tom mluvil. Takže těch případů, kdy jsi šel za singlem se dá spočítat na prstech jedný ruky.

Citace
Připadá ti snad, že jsem nikdy nebyl na SG, že jsem také nezačinal?

Na SG si byl...no dvě ruce by mi na ten počet stačili. Za 4 měsíce. Začínáš pořád, minule sis stěžoval, že jenom excusuješ, píšeš o tom na SDčku, kde zároveň prosíš o pomoc ty zkušené.

Citace
Navíc záleží na přístupu. Z tvého přístupu čiší naučenost.. nechci říkat že jsi robot nebo něco podobného, trošku to tak ale vypadá.

Tvůj subjektivní názor, ok, možná s tím trochu souhlasím také.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 09. Leden 2011, 22:21:59 »

Dobře singlů jsem měl jen pár, abych nepřeháněl řekněme mezi 5-10.

Streetu jsem měl přinejmenším 25. Jen první dva týdny co jsem začínal jsem měl 6 SG, které mě posunuli asi nejvíce. Hm možná víc, těžko říct. Všechno do deníku nepíšu, protože povětšinou není o čem psát. O tom jak jsem approachnul dvojset a nic jsem nedostal?
Citace
Začínáš pořád, minule sis stěžoval, že jenom excusuješ, píšeš o tom na SDčku, kde zároveň prosíš o pomoc ty zkušené.

Pravda. Není co dodat. Proto si také dávám pauzu.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 09. Leden 2011, 22:23:31 »

25 SG mám tak zhruba já, tak si nepřidávej.

Citace
Pravda. Není co dodat. Proto si také dávám pauzu.

Ano, něco mi nejde, tak to raději nebudu zkoušet a dám si pauzu. Taky v tom cítíš ten nesmysl? Smějící se
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 09. Leden 2011, 22:27:29 »

Tak o tom se s tebou klidně pohádám, protože 25 mám určitě. V deníku mám cca. 18, další tam nemam napsané, což ti potvrdí klidně Inferi nebo Marek nebo kdokoliv koho se zeptáš. (a byl jsem s ním na streetu a nemám to v deníku)

Nesmysl mi to nepříjde. Prostě si potřebuju odpočinout, zacílit na školu. Celý koloběh SG, holek a věcí společných s pickupem mě akorát ztresoval. Já se před tebou nepotřebuju obhajovat, ale tak to prostě cítím.

Ale trochu jsem odbočili  Smějící se

Prostě bych to shrnul tak, že každý máme jiný přístup a každý chceme od PU něco jiného. Pokuď chceš být naučený robot směle do toho(nebrat jako urážku), já budu dělat to co uznám za vhodné.
« Poslední změna: 09. Leden 2011, 22:41:23 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS