Začátek PU a frekvence sargeování

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:50:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Začátek PU a frekvence sargeování
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Začátek PU a frekvence sargeování  (Přečteno 23741 krát)
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 09. Leden 2011, 22:36:50 »

Nechte toho! Nedělejte ze sebe ještě větší nepřátelé než jste...
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 09. Leden 2011, 22:38:04 »

Dobře, máš momentálně jiné priority, to beru a je to rozumné, že si dokážeš říct, co je pro tebe právě důležité.

O počtu SG se hádat nebudeme, je to vlastně i jedno, důležitý není počet, ale výsledek těch streetů.

Mně jen přijde, že strašně moc spoléháš na okolní vlivy, nejsi schopný převzít zodpovědnost za své neúspěchy v PU, nemáš vůli věci měnit. Ještě tak před 2 měsícema jsem tě obdivoval, myslel si, jak moc si schopný se rychle dostat do pickupu, myslel si, jak moc si cílevědomý a teď mi přijde, že neděláš vůbec nic, že se tvoje inner game vrátila do podoby před PU. Píšeš, že je dobré approachovat holky cestou ze školy a pak napíšeš, že si celkem otevřel 5-10 singlů. To jsi za ty 4 měsíce jel jenom 5-10 krát ze školy? Stejně si myslím, že až začnou prázdniny, tak najednou zase chytneš PU náladu a budeš běhat na streety, jen ti bude chybět ten půlrok, co se teď flákáš.

Citace
Nechte toho! Nedělejte ze sebe ještě větší nepřátelé než jste...

Ano, tati.
« Poslední změna: 09. Leden 2011, 22:41:12 od puzzle » Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 09. Leden 2011, 22:42:26 »

Ano to souhlas, a bohužel to vidím i já sám. Možná je to zimou možná mnou, těžko říct.
V létě se budu snažit dávát co nejvíce CG a částečně i SG.
I když na tebe nechci zbytečně útočit, počet tvých SG / hmatatelnými výsledky také není zrovna nejbujařejší.

Moje inner game se rozhodně do podoby před PU nevrátila, před PU jsem nebyl schopný s holkou ani mluvit. Řekněme, že jsem tak někde v polovině kde jsem býval ve své vrcholné formě (za což bych označil září, pak to šlo více méně dolů)
« Poslední změna: 09. Leden 2011, 22:52:08 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 09. Leden 2011, 22:54:21 »

Puzzle: Ty nejsi nováček ? Já o tobě na fórku zas tak dlouho nevim. A pokud myslíš, že mi stačí ušmudlanejch 50% tak nahlédni do mého deníku a počti si, myslim že posoudíš sám jestli beru 50% nebo 100%.

Moje pointa v předchozím příspěvku spočívala v tom, že neupřednostňuju "Street game" a "PICKUP" a podobně, ale prosazuju naturální a čistý zdravý přístup. Přístup vyrovnaného a spokojeného člověka.
Zaznamenáno

puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 09. Leden 2011, 22:55:10 »

Daidalos, moje výsledky nejsou nic moc, jenže se neustále snažím se zdokonalit. Tvoje výsledky jsou také mizivé, ale ještě nic neděláš. Vidíš v tom ten propastný rozdíl? Jestli ti tohle nedochází, tak ti fakt není pomoci. Navíc já žádné propady nemám, jednou jsem SG vynechal na 14 dní a žádný návrat zpět se nekonal, jenom se zlepšuju, nezhoršuju se. Narozdíl od tebe.
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 09. Leden 2011, 23:01:10 »

Puzzle: Ty nejsi nováček ? Já o tobě na fórku zas tak dlouho nevim. A pokud myslíš, že mi stačí ušmudlanejch 50% tak nahlédni do mého deníku a počti si, myslim že posoudíš sám jestli beru 50% nebo 100%.

Moje pointa v předchozím příspěvku spočívala v tom, že neupřednostňuju "Street game" a "PICKUP" a podobně, ale prosazuju naturální a čistý zdravý přístup. Přístup vyrovnaného a spokojeného člověka.

Abruzzi, jsem nováček, mám na sobě co makat, tohle píšu v každém druhém příspěvku. A taky na sobě makám, to mi nikdo nevezme. Tvůj deník čtu, vím, že máš spoustu úspěchů. Jen jich je daleko méně než kolik jich má průměrný člověk na SDčku a to i člověk s přístupem stejným jako je ten tvůj.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 09. Leden 2011, 23:03:44 »

Ano, ale já tady nepíšu jak jsem měl mega moc streetu a jsem pickuper. Já klidně přiznám, že jsem se zhoršil a klesklo mi sebevědomí, nehledě na to že jsem to několikrát psal v deníku.

Opravdu si myslíš, že ti SG 3x týdně pomůže se neustále zlepšovat? Opravdu? Čímž se vlastně vracíme zpět k původní otázce.
Já si myslím, že mne to neustále chození na streety akorát přitížilo (ano opravdu jsem měl týdny kdy jsem chodil 3x na SG). Neměl jsem už vůbec motivaci za setem vůbec jít.

Citace
Jen jich je daleko méně než kolik jich má průměrný člověk na SDčku a to i člověk s přístupem stejným jako je ten tvůj.

To bych opravdu docela rád viděl. A i kdyby myslíš, že je to fórem kam ten dotyčný píše nebo osobou?  Smějící se
Také ano, protože nechodí na SG jako nějaký sociální robot z SDečka, ale přemýšlí vlastní hlavou.

Navíc já si radši dojdu s kámoškou/kámošema do čajky nebo kamkoliv jinam, než na street s lidma, který mě nebavěj.
« Poslední změna: 09. Leden 2011, 23:12:45 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 09. Leden 2011, 23:11:42 »

Nikde nepíšu, že jsem pickuper. Jsem na samém začátku. Řeknu ti to ještě takhle. Jsem člověk, který je hodně cílevědomí, když jsem tak před 6 lety začínal hrát floorball, tak jsem hned jel na soustředění s A týmem Bohemky, já kterej pomalu nevěděl, jak se ta pálka drží jsem jel mezi ty nejlepší v Praze a pomalu vlastně v ČR. Trénoval mě Michal Jedlička z Tatranu. Třetí den jsem běhal s první lajnou. A to přesto, že jsem byl v průměru o dvě hlavy menší než ostatní. Chápeš co tím chci říct? Já narozdíl od většiny tady mám neskutečnou víru v to, že když něco chci, tak to dokážu. Jsem příšerně cílevědomej a pro ten úspěch jsem schopný spát 2 hodiny denně a pomalu se strhat. A proč? Protože si chci dokázat, že na to mám, protože se chci dostat mezi tu elitu. Tohle ti chybí a proto tě nechápu.
Zaznamenáno
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 09. Leden 2011, 23:12:32 »

Moje pointa v předchozím příspěvku spočívala v tom, že neupřednostňuju "Street game" a "PICKUP" a podobně, ale prosazuju naturální a čistý zdravý přístup. Přístup vyrovnaného a spokojeného člověka.

Za tohle karma +.
Zaznamenáno

Confidence is the key!
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 09. Leden 2011, 23:17:43 »

Ano chybí.
Já si radši udržím zdravý postoj k životu a k celému pickupu. Než se snažit jak ... abych pak byl jak ty říkáš "elita", navíc sám si četl Hru takže ti jen připomínám jak často vypadal Mysteryho, chvílema z něho byl blázen (díky pickupu? nevím)

Já osobně nepotřebuju mít každou noc jinou holku a ani spát s SHB. Raději si občas najdu kratší vztah a budu spokojen. To že toho teď nedosáhnu neznamená, že toho nedosáhnu v budoucnu. V PU se plánuju zlepšovat. Rozhodně ne, tvým stylem.

U tohodle se mi moc líbí poslední Abruzziho report, když se ho holka ptala proč si vybral jí a ne nějakou modelku, řekl že mu přišla charakterní (něco v tom smyslu). Ať už je to pravda nebo ne, raději budu takový, než kolabující Mystery který spal s největšími SHB světa. (Mystery je pickuperský bůh, neschazuju ho, naopak ho obdivuji, jen to uvádím jako příklad té tvé elity)
« Poslední změna: 09. Leden 2011, 23:24:34 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 09. Leden 2011, 23:26:32 »

Citace
Neměl jsem už vůbec motivaci za setem vůbec jít.

Jak je to možný. Jak nemůžeš mít motivaci, když to neumíš. Vždyť tam jdu proto, abych se zlepšil. Tomhle mi prostě nedochází. Nedokážu to pochopit.

Citace
Opravdu si myslíš, že ti SG 3x týdně pomůže se neustále zlepšovat? Opravdu?

Připadám si hloupě odpovídat na tyhle otázky. Ano, jinak bych to sakra nedělal.

Citace
A i kdyby myslíš, že je to fórem kam ten dotyčný píše nebo osobou?

Rozdíl je v tom, že na SDčku jsou lidé, kteří na sobě makají jak jen to jde. Tady vládne spíše přístup: "Jednou za čas když zrovna neprší a není zima něco málo zkusím." A tenhle přístup je mi příšerně nesympatický.

Citace
Já si radši udržím zdravý postoj k životu a k celému pickupu. Než se snažit jak ... abych pak byl jak ty říkáš "elita", navíc sám si četl Hru takže ti jen připomínám jak často vypadal Mysteryho, chvílema z něho byl blázen (díky pickupu? nevím)

Nevím, co ti na to napsat. Já skutečně budu radši ta elita, kterou ty považuješ za něco špatného, než dělat PU na 80%.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 09. Leden 2011, 23:30:18 »

Tak tady nebuď, když ti to vadí.

Nedivím se, že ti to nedochází, evidentně tě na to frajeři z SD nenaprogramovali.

Ok, buď si elita, ale nemusíš tu zchazovat můj nebo kohokoliv jiného přístup.

Nehledě na tom, už jsem to jednou psal. Ale v celkových výsledcích na tom budu možná trochu líp než ty.
Kolikrát si za celou dobu pickupu měl nějaký 1) KC 2)Instant Date 3) Date ?
Neříkám, že jsem na to nějak o moc lépe než ty, ale poměr SG / nějaké tyto výsledky.. uvidím co napíšeš.
« Poslední změna: 09. Leden 2011, 23:34:11 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 09. Leden 2011, 23:36:43 »

Tak k taťkovi Joudovi se přidává teta Lalanea  Smějící se Přestaňte se hádat.

Nejde o počet KC/NC/whatever, ale o pocit. Někomu vyhovuje to, jinému ono. Buďte trochu tolerantní...
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 09. Leden 2011, 23:37:48 »

To souhlas.
Teď budu působit jako malé dítě, ale začal si Puzzle  Smějící se
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 09. Leden 2011, 23:39:29 »

Tak tady nebuď, když ti to vadí.

Nedivím se, že ti to nedochází, evidentně tě na to frajeři z SD nenaprogramovali.

Ok, buď si elita, ale nemusíš tu zchazovat můj nebo kohokoliv jiného přístup.

Nehledě na tom, už jsem to jednou psal. Ale v celkových výsledcích na tom budu možná trochu líp než ty.
Kolikrát si za celou dobu pickupu měl nějaký 1) KC 2)Instant Date 3) Date ?
Neříkám, že jsem na to nějak o moc lépe než ty, ale poměr SG / nějaké tyto výsledky.. uvidím co napíšeš.

Já už na tohle kašlu. S tvým podpantofláckým lajdáckým přístupem budeš vždycky až ten druhý. Budeš akorát jeden z mnoha, což ti evedentně nevadí. Myslel jsem, že chceš být ten první.

Výsledky mám mizivé, co si vzpomínám, tak date jsem měl jeden (cca 4-5 hodin), instant také jeden a KC tuším také jedno. Prostě po jednom u všeho, jestli si dobře vzpomínám.

A je fakt, že tenhle přístup mi tu nevyhovuje a neposouvá mě dále, takže ti děkuju, že jsi mi otevřel oči, já to tady skutečně balím.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 09. Leden 2011, 23:43:08 »

Okej, uděláš dobře.

Abych to shrnul. Podle mne tě budou posouvat streety do nějakého 20., poté je nutné zaměřit se na větší spektrum pickupu. Rozširřování okruhu přátel, kluby, daty.. cokoliv.

Marek má pravdu nebudu se s tebou předhánět o to čeho kdo dal víc ( i když chladně podotknu že já mám více těchto věcí, i když s neúspěšným koncem).
Klidně budu druhý, třetí. Budu normální člověk.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 10. Leden 2011, 00:00:36 »

Tak k taťkovi Joudovi se přidává teta Lalanea  Smějící se
Jak rozkošné, takže jsme vlastně sourozenci.  Super!
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Ynwa



Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha 8
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 10. Leden 2011, 00:08:54 »

Paule, probůh, vzpamatuj se. Za prvy teda nechapu proc si tady hrajes na velkyho myslitele a rozvijis tady dost divny teorie, kdyz pak nasledne sam priznas, ze nic neumis a zes za pul roku oslovovani holek mel jedno rande. Hele reknu ti to takhle, to co tady pises sou fakt priserny blbosti, ja byl na streetu asi tak 8krat a ty tak 80krat? Tak me uz po tech osmi doslo, ze chci neco vic, ze chci davat MC, FC atd. A vedel sem, ze na streetu to proste nedam, ani kdybych se po***. Ja opravdu nechapu, jak na ty streety muzes porad chodit, kdyz proste nedavas zadny closy, nic? Ja sem vzdycky chodil na ty streety s nejakym cilem, treba dat Nc, tak proc tam chodis ty? Fakt neblbni a zkus treba zajit na club, je to tam asi tak tisickrat lepsi, nebo zkus treba zajit ven s kamaradkama. Zarucuju ti, ze kdyz budes mesic delat tohle, tak se budes moct pochlubit necim o hodne lepsim nez je jedno rande za pul roku, to je fakt smutny. Jestli chces byt nejlepsim, tak k tomu ti fakt streety nepomuzou. Samozrejme s tm vsim  asi nesouhlasis, takze tady mam pro tebe nabidku: Chod si dal na streety 3krat tejdne a napis mi za pul roku, jestli si se dostal dal nez k osloveni holky a par minut konverzace o nicem, tak se ti verejne omluvim a zacnu chodit 3krat tejdne na streety (  S jazykem S jazykem S jazykem S jazykem S jazykem S jazykem ) . Jinak abys mi neodpovedel jako Daidalosovi, tak ja vim o cem mluvim, na cluby chodim, s kamoskama chodim a mam se cim pochlubit.
Zaznamenáno

Kdy jsi naposledy udělal něco jinak?
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 10. Leden 2011, 00:11:56 »

Hlavně, že jste si to vyříkali.

Pro mě je conclusion následující: Každej ať chodí na street tak často, jak mu to vyhovuje, protože to je nejlepší frekvence a nemá cenu se do něčeho nutit. Raději na SG nebudu chodit vůbec, než abych tu musel řešit, kolik jsem dal NC, KC, instantů a bůhví čeho ještě. Oslovit holku na ulici jenom tak, protože se mi líbí, to je správný přístup. A tím se hodlám řídit.
Zaznamenáno

Confidence is the key!
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 10. Leden 2011, 00:21:20 »

Paule, probůh, vzpamatuj se. Za prvy teda nechapu proc si tady hrajes na velkyho myslitele a rozvijis tady dost divny teorie, kdyz pak nasledne sam priznas, ze nic neumis a zes za pul roku oslovovani holek mel jedno rande. Hele reknu ti to takhle, to co tady pises sou fakt priserny blbosti, ja byl na streetu asi tak 8krat a ty tak 80krat? Tak me uz po tech osmi doslo, ze chci neco vic, ze chci davat MC, FC atd. A vedel sem, ze na streetu to proste nedam, ani kdybych se po***. Ja opravdu nechapu, jak na ty streety muzes porad chodit, kdyz proste nedavas zadny closy, nic? Ja sem vzdycky chodil na ty streety s nejakym cilem, treba dat Nc, tak proc tam chodis ty? Fakt neblbni a zkus treba zajit na club, je to tam asi tak tisickrat lepsi, nebo zkus treba zajit ven s kamaradkama. Zarucuju ti, ze kdyz budes mesic delat tohle, tak se budes moct pochlubit necim o hodne lepsim nez je jedno rande za pul roku, to je fakt smutny. Jestli chces byt nejlepsim, tak k tomu ti fakt streety nepomuzou. Samozrejme s tm vsim  asi nesouhlasis, takze tady mam pro tebe nabidku: Chod si dal na streety 3krat tejdne a napis mi za pul roku, jestli si se dostal dal nez k osloveni holky a par minut konverzace o nicem, tak se ti verejne omluvim a zacnu chodit 3krat tejdne na streety (  S jazykem S jazykem S jazykem S jazykem S jazykem S jazykem ) . Jinak abys mi neodpovedel jako Daidalosovi, tak ja vim o cem mluvim, na cluby chodim, s kamoskama chodim a mam se cim pochlubit.

Čti pořádně. Píšu, že osobně znám lidi, co se z nuly vypracovali na vrchol jen díky pravidelnému vystupování ze své komfortní zóny - což znamenalo většinou streety. Jenže to ty se svojí podpantofláckou a necílevědomou povahou nepochopíš.

Citace
A vedel sem, ze na streetu to proste nedam, ani kdybych se po***.

Vždyť to říkám, ty si nevěříš, už předem to vzdáváš. To je to, co nesnášim.

Nepotřebuju se nalejvat v clubu a balit přiopilé holky jako ty. Radši si to vydřu na SG. Ano, je to těžší cesta, která není pro slabé povahy jako jsi ty.
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 10. Leden 2011, 00:25:09 »

Hoši, WTF?  Šťastný
Tomuhle říkám "zazdít téma".  Smějící se

Největší vtip je v tom, že to, jak často kdo bude approachovat, jak moc se bude snažit, jak namotivovaný a vytrvalý bude, záleží jenom na něm samotném. Neboli, jaké si to uděláš, takové to máš.  

Tohle téma řeší (alespoň ze začátku) to, že spousta lidí vzdá, nebo poleví. Vy je chcete napravovat? Myslím, že je to Daidalův problém/věc, jak často chodí na sarge a kolik čísel/zkušeností posbírá. Jestli TY (puzzle) víš, že tomu dáváš všechno co můžeš, tak by to mělo těšit tebe, a tebe samotného. Přeci jen to děláš kvůli sobě a kvůli vlastní spokojenosti, NEBO NE?

To vaše hádání je jak dvou harantů na pískovišti. "Ne, já mám hezčí bábovičku!" Nezdá se mi, že byste to měli zapotřebí.

- Paul C.


Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Ynwa



Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha 8
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 10. Leden 2011, 00:32:18 »

Citace
Čti pořádně. Píšu, že osobně znám lidi, co se z nuly vypracovali na vrchol jen díky pravidelnému vystupování ze své komfortní zóny - což znamenalo většinou streety. Jenže to ty se svojí podpantofláckou a necílevědomou povahou nepochopíš.

Jestli myslis Spika, tak na toho nemas, to ti reknu rovnou. Jinak ja prave vim dost dobre, co chci. Nechci jak nakej ubozak chodit kazdej druhej den ven a zastavovat uplne cizi holky, jen proto abych se jich zeptal kde je parfumerie. Na streety nechodim ani kvuli holkam, ale spis kvuli ty srande a lidem. Balim holky, jenom kdyz se mi fakt libej, kdyz si chci uzit, du na club. No, za nakej cas pochopis o cem mluvim, mel by ses trohu i sam zamyslet a ne odpovdat tim, ze osobne znas nekoho kdo se z nuly vypracovali na vrchol jen díky pravidelnému vystupování ze své komfortní zóny :-D Šťastný :-D :-D :-D . Ses fakt k smichu
Zaznamenáno

Kdy jsi naposledy udělal něco jinak?
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 10. Leden 2011, 07:47:38 »

2 YNWA:

1/ Nemyslim jenom Spika. A i kdyby, tak co? Znas Spika osobne?
2/ Vubec me nezmas, videl si me jednou asi 10 minut, tak nevim, z ceho soudis, ze neco dokazu nebo nedokazu.
3/ Mas tu nejakych 30 prispevku a uz dva lidi si mysli, ze pises nesmysly a prilis ti to nepali. Zajimava statistika.
4/ Komfortni zona...je to otazka terminologie, rikej si tomu jak chces.
5/ Nech si svoje rodicovske a radoby vychovne zvasty. Takhle si nic innergame svych deti, az je jednou budes mit.

2 Paul C.:

Spokojenej jsem, tesi me to. Je fakt, ze svuj nazor tu prezentuju zbytecne ostre, holt me proste stve, ze tu nejvic pisou lidi, kteri uz predem vzdavaji ruzne veci, jsou nedostatecne cilevedomi etc. (proste vsechno to, co pisu vyse) a navic mi vsechny tyto veci podsouvaji.

Reknu to jeste jinak. Tady jsou vetsinou pubertaci, na SDcku je ten vek vetsinou pres 20 let. A to mne vyhovuje vic, protoze ty nazory jsou tam blizsi tem mym.
« Poslední změna: 10. Leden 2011, 08:02:41 od puzzle » Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 10. Leden 2011, 10:00:01 »

1) Zná ho lépe než ty troufám si říct.
2) Viděl tě nekolikrát.
3) O něm si to myslí dva lidé, a kolik o tobě?

Komfortní zóna? Běž s tim někam.
Jak píše Ynwa radši zabavný club, než pořád chodit na streety jen kvůli trénovaní a pomalu ani neclosovat.

Jestli si myslíš, že tě 3x týdně street bez žádného closu někam posune tak si na omylu.

Mimochodem to ty tady pořád píšeš ty svý výchovný teorie a přitom o tom víš kulový.

Necílevědomí? Dop*dele Puzzle uvědom si, že každý má jiné priority než ty!! To že je podle tebe někdo necílevědomí, neznamená že je. Každý máme jiné cíle, a jdem si za nimi. Ne každý chce být supr čůpr "elita" jak píšeš. Tak si to kruci konečně uvědom. Nevím jak jasněji ti to říct. Každému tady akorát podsouváš tvůj cíl a tvůj směr pickupu. Vůbec nechápeš, že Ynwa nechodí na streety kvůli tomu, že to vzdává,ale třeba kvůli tomu, že ho to nebaví a nic mu to nedá. Chce prostě žít zábavným životem a ne se každý druhý den scházet kvůli bezcílnému běhaní za dívkami.

Jak píše, až na pár vyjímek mně posezení s kámoškou v čajovně bavilo (možná i dalo) více než SG.
« Poslední změna: 10. Leden 2011, 10:07:54 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 10. Leden 2011, 10:37:10 »

Daidalos, ty jsi nejaky tiskovy mluvci? Ja jen, ze tebe jsem se neptal.

Ynwu jsem videl jednou na SG v Palladiu, pisu to v deniku. Jeste tam byl Stark a Zipper. Tenkrat jsme se tam chytli take, hlavne Stark s Ynwou, resilo se to pote i tady na foru. Vickrat jsem Ynwu nevidel.

Nevim, kdo a co si o mne mysli. Ty jako mluvci to zajiste vis. Sdelis mi to?

Komfortni zona. Znova rikam, je to otazka terminologie. Nevim, jak tomu rikas ty. Kazdopadne i ten CG je vystupovani ze sve komfortni zony.

Je zajimave, ze mi zazlivas, ze ti neco podsouvam a neuvedomuji si nektere veci, pritom delas to stejne. Nedokazes pochopit, ze SG muze byt pro nekoho "zit zabavnym zpusobem".

Z toho co zde pisete, mi prijde, ze toho spoustu vzdavate. Nejvic ty, Ynwa je v tesnem zavesu za tebou.

Nemluvim konkretne, pisu, ze mate zcestny a vagni postoj ke svym cilum, pripadne je mate male nebo zadne. Maly tah na branku.
« Poslední změna: 10. Leden 2011, 10:47:59 od puzzle » Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS