Zajímavé odkazy

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 07:12:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zajímavé odkazy
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 16 Tisk
Autor Téma: Zajímavé odkazy  (Přečteno 214521 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 04. Leden 2009, 21:02:45 »

Z toho bude pickup věta:

"Viděl jsem ti na očích, že si chceš užít před koncem světa v roce 2012" S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 04. Leden 2009, 22:22:05 »

Z toho bude pickup věta:

"Viděl jsem ti na očích, že si chceš užít před koncem světa v roce 2012" S jazykem

A jako další věta : "Pojď se mnou, pustíme si Zeitgeist"
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 04. Leden 2009, 22:35:19 »

Nj, když se díváš první 2 minuty tak je to možná k smíchu koukni na celé...

Pokud se budem denně aspoň hodinu švihat přes záda důtkama, tak ten konec světa odvrátíme. Začněme už zítra...
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 05. Leden 2009, 17:29:18 »

Už se šviháte?  Ďábelský
Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 05. Leden 2009, 18:21:44 »

Nj, když se díváš první 2 minuty tak je to možná k smíchu koukni na celé...

Viděl jsem to CELÉ.
Pokud si to viděl celé tak se mi naskytuje jedna věc, které nerozumí. Odpověděl jsi mi, po zhruba 40 minutách a ten dokument má mým hrubým výpočkem více než 45 min.
Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 05. Leden 2009, 18:56:39 »

Už se šviháte?  Ďábelský
Už jsem začal, ale nevím jestli ty 4 roky nebudou málo, poďte se zapojit všichni, třeba se to povede...
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 05. Leden 2009, 19:04:09 »

Nj, když se díváš první 2 minuty tak je to možná k smíchu koukni na celé...

Viděl jsem to CELÉ.
Pokud si to viděl celé tak se mi naskytuje jedna věc, které nerozumí. Odpověděl jsi mi, po zhruba 40 minutách a ten dokument má mým hrubým výpočkem více než 45 min.

Počítej znovu  Mrkající
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 05. Leden 2009, 19:17:25 »

Přepočítal jsem si to na kalkulačce a kalkulačka ukazuje délku videa 44,54 min a ty jsi mi odpověděl na příspěvek po 41 minutách. Možná jsi se na to ještě koukal, když jsi to psal, ale pak mě zajímá proč jsi ve větě: Viděl jsem to CELÉ. napsal velkým tak ''nervózně'' slovo celé. Že by rychlá reakce na můj otázku?
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 05. Leden 2009, 19:36:14 »

Přepočítal jsem si to na kalkulačce a kalkulačka ukazuje délku videa 44,54 min a ty jsi mi odpověděl na příspěvek po 41 minutách. Možná jsi se na to ještě koukal, když jsi to psal, ale pak mě zajímá proč jsi ve větě: Viděl jsem to CELÉ. napsal velkým tak ''nervózně'' slovo celé. Že by rychlá reakce na můj otázku?

Bože ukážete video o tom že za tři roky se stane něco hroznýho a vy se hádáte kvůli tomu jestli to viděl někdo celý...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 05. Leden 2009, 19:40:13 »

Snažím se sebe bránit, protože se mě zdá, že se na mě P1R3K snaží útočit. Chci dokázat mou pravdu Úsměv...
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 05. Leden 2009, 19:55:25 »

To spíš útočíš ty na něj ne?  Kroutící očima Už jenom tím "přepočítáváním na kalkulačce"  Smějící se

btw, toto není až tak "zajímavý odkaz", ale na téhle stránce jsou online-poslouchatelný rádia z kulturníě hlavního města planety - Los Angeles  Super! a na některých se hraje fakt parádní hudba. Komu nevadí angličtina, tak si taky užije. Kdo poslouchá Rock a podobný styly, tak na třetí stránce je KROQ (K-Rock) a tam hrajou fakt dobře (hlavně v noci = u nás dopoledne), ale taky jim tam každou chvíli volá nějakej vtipnej dude  Šťastný

http://radiotime.com/channel/c_58873/Los_Angeles.aspx#available[]
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 05. Leden 2009, 19:55:51 »

takovych koncu sveta uz bylo... a pokud ma prijit, tak co uz...  stejne to ve zdravi neprezijeme...
zajimavy odkaz mi prijde na magazin dreamlife
www.dreamlife.cz

spousta motivacnich clanku, clanku o uspesnych atd.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 05. Leden 2009, 20:07:10 »

To spíš útočíš ty na něj ne?  Kroutící očima Už jenom tím "přepočítáváním na kalkulačce"  Smějící se

btw, toto není až tak "zajímavý odkaz", ale na téhle stránce jsou online-poslouchatelný rádia z kulturníě hlavního města planety - Los Angeles  Super! a na některých se hraje fakt parádní hudba. Komu nevadí angličtina, tak si taky užije. Kdo poslouchá Rock a podobný styly, tak na třetí stránce je KROQ (K-Rock) a tam hrajou fakt dobře (hlavně v noci = u nás dopoledne), ale taky jim tam každou chvíli volá nějakej vtipnej dude  Šťastný

http://radiotime.com/channel/c_58873/Los_Angeles.aspx#available[]
Nejde jenom o tenhle téma. Chtěl abych si to přepočítal, tak jsem tak učinil, chci si stát prostě za svým a to, že tu napsal že je to směšně jsem pochopil tak, že to rozhodně celé neviděl, protože kdyby jo tak by tomu maximálně nevěřil, ale asi by mu to nepřišlo směšné. Pak mi velkém napsal že to videl CELÉ, tak jsem tu v tom začal šťourat, nic proti Pirkovi nemám, ale myslím že já mu nepadl do oka...
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 05. Leden 2009, 20:28:44 »

To spíš útočíš ty na něj ne?  Kroutící očima Už jenom tím "přepočítáváním na kalkulačce"  Smějící se
Nejde jenom o tenhle téma. Chtěl abych si to přepočítal, tak jsem tak učinil, chci si stát prostě za svým a to, že tu napsal že je to směšně jsem pochopil tak, že to rozhodně celé neviděl, protože kdyby jo tak by tomu maximálně nevěřil, ale asi by mu to nepřišlo směšné. Pak mi velkém napsal že to videl CELÉ, tak jsem tu v tom začal šťourat, nic proti Pirkovi nemám, ale myslím že já mu nepadl do oka...

Ne, nejde o téma. Jde jen o ten odkaz, a o to video co se za ním skrývá. Rozdíl mezi "nevěřil" a "směšné" je hodně malý. Přikládním se k tomu "směšné" protože budoucnost zjevně nikdo předpovídat neumí. A navíc - kolik "konců světa" už se takhle předpovědělo..? Ale klidně si za svým názorem stůj, já se nehádám.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Jake

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Brno
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 05. Leden 2009, 22:12:52 »

popravde...ja osobne verim,ze se roku 2012 neco stane...ne,ze zkonci svet,ale stane se neco vetsiho : ))
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 05. Leden 2009, 22:18:44 »

popravde...ja osobne verim,ze se roku 2012 neco stane...ne,ze zkonci svet,ale stane se neco vetsiho : ))

Já taky věřím že se něco stane. Budou Velikonoce, Vánoce, Silvestr...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 05. Leden 2009, 22:58:53 »

Pokud se něco stane, tak to nemusí být ta apokalypsa. spíš bych řekl přecho ze čtvrté do páté generace. je ale divný že to vychází na stejný datum jako problém s rotací Země. My naštěstí nejsme přímořský stát, takže my se nepotopíme určitě, ale dříve či později lidi budou muset bydlet stabilně na vodě, protože se potopí všechno. stejně jsem doufal že se sekli tak o 100 až 200 let, mě se tyhle problémy zažívat nějak extra nechce... Nestihnu si totiž pořádně užít, vyhrát ve sportce a zahrát si NEMMO KOTOR3. Takže tohle není fér...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 06. Leden 2009, 15:35:33 »

Ono jako na tohle datum právěže vychází až moc různých prognóz Úsměv Jen v jednom faktu se ten dokument zatraceně seknul - víc jak polovina je tam založená na různých věštbách a že všichni předpověděli konec světa na tohle datum, ale třeba ten Mayskej kalendář o konci světa nic neříká, jen prostě končí a to může mít víc důvodů vzhledem k tomu, že Mayové nebyli věštci, ale astrologové.

Krom toho, o jednom z největších věštců se tam vůbec nezmiňují a ten předpověděl snad nejvíc věcí co byly nejblíže pravdě (od různých vynálezů, přes obě světové války, až po 11. září tuším). A tím byl Nostradamus. A proč ho nezmiňují? Protože žádný konec světa nepředpověděl. Naopak. Jeho věštby zasahují až někdy do roku 2300 a víc Úsměv

Spekulace, věštby, spekulace, věštby... a mezitím si sami zavaříme planetu Šťastný
Zaznamenáno

Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 06. Leden 2009, 16:21:08 »

Ono jako na tohle datum právěže vychází až moc různých prognóz Úsměv Jen v jednom faktu se ten dokument zatraceně seknul - víc jak polovina je tam založená na různých věštbách a že všichni předpověděli konec světa na tohle datum, ale třeba ten Mayskej kalendář o konci světa nic neříká, jen prostě končí a to může mít víc důvodů vzhledem k tomu, že Mayové nebyli věštci, ale astrologové.

Krom toho, o jednom z největších věštců se tam vůbec nezmiňují a ten předpověděl snad nejvíc věcí co byly nejblíže pravdě (od různých vynálezů, přes obě světové války, až po 11. září tuším). A tím byl Nostradamus. A proč ho nezmiňují? Protože žádný konec světa nepředpověděl. Naopak. Jeho věštby zasahují až někdy do roku 2300 a víc Úsměv

Spekulace, věštby, spekulace, věštby... a mezitím si sami zavaříme planetu Šťastný

Taky mě tam zaujalo že tam neřekli nic s Nostradamem. Ale co když to přepovídal už pro 5. generaci?
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 06. Leden 2009, 17:19:43 »

Včera jsem brouzdal po internetu a zjistil jsem, co znamená to druhé video. Je na něm planeta Nibiru (meteorit), nedávno objevěný, se kterým by se jednou měla naše planeta střetnout a hádejte jaký rok odhadují astronomové, že se tak stane? nečekaně 2012.
Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 06. Leden 2009, 17:36:35 »

popravde...ja osobne verim,ze se roku 2012 neco stane...ne,ze zkonci svet,ale stane se neco vetsiho : ))

Já taky věřím že se něco stane. Budou Velikonoce, Vánoce, Silvestr...
Aha, ještě včera jsem si myslel že je ti to k smíchu. Nikdo ze starších tu nenapsal něco v čem by ti dal za pravdu, takže ti nezbývá nic jiného než měnit názor?

Jinak můj názor je na to takový, že se to asi nestane. Vemte si že ti věštci třeba celý život jenom věštili. Mohli vymyslet tisíce věcí a pouze pár, které jim vyšly se ukazují v tom dokumentu. Nikde tam není řečeno v kolika věcech se ti veštci ''cabli''. Jediné co mě vyvrací z faktu se že téměř na 100% nic nestane je ten kalendář Mayů. Vemte si, kdy končí jejich civilizace a jak dlouho ještě dokázal ten jejich kalendář s naprostou přesností předpovídat (prý je dokonce přesnější než ten náš dnešní) a teď, v roce 2012 21. prosince z ničeho nic končí? Nikdo neví co to znemená, kdybych měl stroj času tak bych vám to řekl Šťastný, ale takhle o tom můžeme jenom spekulovat...
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 06. Leden 2009, 17:46:42 »

Sorry, nechci se hádat, ale to s tou planetou se jeví jako bullshit Kroutící očima Kdyby astronomové VĚDĚLI, že se srazí země s planetkou, tak by to věděli o dost dřív a rozhodně by to nebylo braný tak na lehkou váhu jako je to teď. Když ty napíšeš, že astronomové to VÍ, ale pak, že tomu nevěříš, tak to snad nebude tak horký.
Zaznamenáno

Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 06. Leden 2009, 17:49:54 »

Nevím odkud čteš, že jsem napsal že VÍ?
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 06. Leden 2009, 18:55:41 »

popravde...ja osobne verim,ze se roku 2012 neco stane...ne,ze zkonci svet,ale stane se neco vetsiho : ))

Já taky věřím že se něco stane. Budou Velikonoce, Vánoce, Silvestr...
Aha, ještě včera jsem si myslel že je ti to k smíchu. Nikdo ze starších tu nenapsal něco v čem by ti dal za pravdu, takže ti nezbývá nic jiného než měnit názor?

OMG co je zas tohle?
Ty se zoufale bráníš proti něčemu co já vůbec nedělám, takže já sem neřekl že se 2012 nestane nic. Řekl sem jen že je blbost věřit v nějakou apokalypsu a ty v tomhle říkáš v podstatě to samý Kroutící očima:

Jinak můj názor je na to takový, že se to asi nestane. Vemte si že ti věštci třeba celý život jenom věštili. Mohli vymyslet tisíce věcí a pouze pár, které jim vyšly se ukazují v tom dokumentu. Nikde tam není řečeno v kolika věcech se ti veštci ''cabli''. Jediné co mě vyvrací z faktu se že téměř na 100% nic nestane je ten kalendář Mayů. Vemte si, kdy končí jejich civilizace a jak dlouho ještě dokázal ten jejich kalendář s naprostou přesností předpovídat (prý je dokonce přesnější než ten náš dnešní) a teď, v roce 2012 21. prosince z ničeho nic končí? Nikdo neví co to znemená, kdybych měl stroj času tak bych vám to řekl Šťastný, ale takhle o tom můžeme jenom spekulovat...

Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 06. Leden 2009, 19:02:36 »

Aha, ještě včera jsem si myslel že je ti to k smíchu. Nikdo ze starších tu nenapsal něco v čem by ti dal za pravdu, takže ti nezbývá nic jiného než měnit názor?
lol co  je tohle za dementni nazor? to jako,kdyz s nim nikdo nebude souhlasit tak musi zmenit nazor ? omg,wtf?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 16 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS