Žárlivost

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:47:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Žárlivost
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Žárlivost  (Přečteno 6802 krát)
Parker

Karma: -1
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« kdy: 30. Leden 2007, 12:17:59 »

Zdravim mám teď  první vážnější vztah a proto jsem se chtěl zeptat zdejších příslušnic něžného pohlaví, ale i kluků jak se dívají na žárlivost kde je hranice mezi  žárlivostí a stíhánim a tak..
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Leden 2007, 12:25:19 »

No, ja zarlivost nesnasim...
Sama se snazim nebyt zarliva - bud druheho miluju/mam rada a verim mu, nebo ne. Prijde mi to jako projev vlastnictvi - neco je moje a nekdo mi to chce vzit, a to se mi ve vztahu nelibi.
Nerikam, ze zarliva nejsem vubec, ale vetsinou kdyz mam ten hnusnej pocit, ze naka jina se poderzerele moc casto vyskytuje v jeho blizkosti, tak si to bud necham pro sebe, nebo se zeptam, ale odpoved beru za pravdivou...(mozna k me smule)
Takze u me by zarlivej kluk nepochodil...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Parker

Karma: -1
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Leden 2007, 12:36:32 »

No já se snažim nebejt vůbec žárlivej, své slečně naprosto věřim(jinak by to nešlo že), ale na druhou stranu když přijde, že po mě nějaká holka moc kouká nebo nevim co tak mě to potěší, že jí nejsem lhostejnej ....teď nemluvim o zakazování mluvení s někym apod...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Leden 2007, 12:47:19 »

Jo, rozdil je v tom, jak to podas...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Leden 2007, 13:07:58 »

Žárlivost nemá ve zralém vztahu co dělat...je dobré tomu druhému dát najevo, že mu věříš. Na druhou stranu se mu to ale nesmí dát najevo stylem "už tě mám jistou - jistého", protože by mohl dostat chuť tě vyvést z omylu  Mrkající
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Únor 2010, 17:41:54 »

- Přesně tohle právě řeším... Druhej vážnej vztah a opět se můžu užárlit.  Kroutící očima Vím, že je nesmysl žárlit, když vím, že ta holka mě opravdu miluje a za svůj nejhorší hřích považuje, že se jednou líbala s jiným klukem než se kterým chodila, ale vzhledem k tomu, že se stýká v drtivé většině případů s klukama docela mě to vytáčí a žere, když vidím, že spolu maj docela vřelý vztahy. Uznávám, že asi nejsem vyzrálej a že pokud takhle vyvádím sem blb, ale potřebuju nějakou radu, jak tuhle hnusnou emoci překonat a vyhnat z hlavy?
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Únor 2010, 18:56:35 »

Možnost je jediná. Přijmout ten fakt, že není možnost jak jí zabránit, aby ti zahla. A naplánovat si, že jestli někdy zahne, tak jí to nedaruješ.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Únor 2010, 18:57:49 »

- O tom jsme spolu už mluvili- věřím jí, jen mám prostě psychický bloky který se musím pokusit nějak odbourat a nevím jak... Kroutící očima
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Únor 2010, 21:51:50 »

zkus si zlepšit sebevědomí nebo si aspoň vsugerovat pocit, že jsi pro ni skvělej kluk a tak opravdu nemá potřebu tě podvést.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Březen 2010, 07:23:55 »

- Ale to já přece dávno vím...  Super! Asi je pravda že nemá smysl v tom moc zabředávat, protože když o tom člověk moc přemejšlí začne ztrácet svůj frame a jde to do háje i když má třeba innergame ve všem ostatním v pohodě a sebevědomí až někde v oblacích. Kroutící očima
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS