Assování

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 08:22:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Assování
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Assování  (Přečteno 12469 krát)
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« kdy: 20. Říjen 2009, 18:38:34 »

Ahoj, nevim jestli už tohle téma tady někdo neřešil ale řekl jsem se že na toto téma založim topic...

Takže, popíšu situaci.
Jsem ve škole, začne velká přestávka a lidé začínají komunikovat. Nyní se zaměříme na jednu skupinu:
HB- párkrát jsem o ní psal na fóru (chodí do čtvrťáku), znam se s ní cca. od Března.
NG - taky jsem ji někdy zmiňoval- párkrát mi zkazila hru..(chodí do čtvrťáku)
1. Kluk - Chodil s tou HB pár měsíců (cca. červen až září), a nyní se rozvedli a jsou ,,velký kámoši,,(muj spolužák)
2. Kluk- Boxer (spolužák) Někdy na mě působí jako alfa samec(asertivita,řeč těla..) ale někdy se zas chová jako kretén , je to něco mezi, nedokážu ho zařadit
3. Kluk- ten je s nima jen někdy, podle mě je to spíš takovej zoufalec.Když vidí kámošku HB tak na ní zakřičí buď: Nekruť tim zadkem,nebo hej ty modelko.....
A tato pětice spolu tráví nejvíce času pohromadě, polední a velký přestávky.

Dřív jsem zkoušel se zapojit do diskuse s nima, ale po pár minutách jsem to musel ukončit protože jsem byl vyassován a neměl jsem v podstatě co říct.
Na začátku to docela šlo ale po chvíli stojí předemnou kluk číslo 2. a mele o tom jak se jeho kámoš někde ožral. Holky na něj s údivem koukaj a poslouchaj ho.V ten moment mě to hrozně štve protože on vlastně zaujímá mojí roli.A tak se podívam na hodinky,prohlásim že odcházim a jdu.A čím více si to uvědomuju tim více mě to vnitřně štve.
A nechci do toho ve škole tahat pickup jako používat na ně openery který používam na streetu či na CG Úsměv ,

V Současný době , jelikož se nechci ztrapnit před HB se této skupince vyhýbám. Pak jedinná možnost kde bych si mohl pokecat s HB jsou obědy. Ale tam mě brzdí můj kámoš kterému holky nahánějí hrůzu a nikdy před nima nemluví. Já pak kvůli němu nevim co dělat jestli se snažit pomoct jemu a zapojit ho, nebo se věnovat sobě a HB... On po mě chce abych si k nim (HB,NG)nesedal. On se stydí.

Pak jsem trochu i nejistej...
S jinýma holkama to jde v pohodě, tam mi nic nedělá problém, tam si dobře zaflirtuju a mam lepší state.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Říjen 2009, 19:17:06 »

Na kámoše se vys***. Jedna věc je kámošovi pomáhat a jiná je se d něj nechat omezovat. Když mu nabídneš, aby se přidal a on nechce tak má smůlu. Tohle bych vůbec neřešil.

S tim assováním je to těžký. IMO jsou dvě možnosti - buď dotyčného nějak shodit, třeba tak, že se ukáže, že kecá. A nebo nabídnout víc než on. Nejlepší je něco o čem si ostatní budou myslet, že kecáš a ty jim pak ukážeš, že je to pravda. Hledá se to těžce, ale výsledek stojí za to. (víc kdyžtak PM - o své fintě se tu nechci šířit - ale není to nic moc extra)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Říjen 2009, 20:09:08 »

Zkusil bych taktiku "vyčkávání". Úsměv
Přišel bych ve chvíli, kdy se ona očividně začne nudit, nebo když vytušíš, že bys mohl udeřit.
Je to trochu instinktivní záležitost, ale když už umíš rozpoznat podle řeči těla jejich chování u ní to poznáš stejně.
Nebo můžeš přijít k nim a strhnout na sebe okamžitě pozornost (mluvení na hlas, gestikulace a uvolněná pozice) => když by to nevyšlo, postupovat jak píše AVA a hlavně
se uvádět do tý časový tísně a průběžně odcházet a vracet se.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Říjen 2009, 20:25:02 »

Děkuji za rady, vezmu si je k srdci a zkusím to aplikovat  Mrkající
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Říjen 2009, 20:59:29 »

Hledá se to těžce, ale výsledek stojí za to. (víc kdyžtak PM - o své fintě se tu nechci šířit - ale není to nic moc extra)
Neeee...ja to chci taky vedet  Smějící se
Zaznamenáno
Kej

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Listopad 2009, 15:13:26 »

Vypadá to že máš problém s demonstrací své vlastní ceny (jak píše Style ve hře Super!). Od té doby co se zabývám pick-upem nemám problémy s tím abych na sebe upoutal pozornost tam kde to potřebuji. Stačí různý historky, zážitky, vtipy, postřehy a prostě cokoliv co víš že "není nudné" (těžko bych HB zaujal řečma o It věcech Smějící se). Jestli chceš může se do hry podívat a Pm ti poslat nějaké věci, které píše Style právě ve hře.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Listopad 2009, 22:13:23 »

kámo hru teď čtu podruhý. Chápu že to vidíš jednoduše že přijdu a spustim, ale tady je spoustu dalších věcí který mi to kazí - jak jsem psal hlavně ten asertivní jedinec kterej po chvíli zase pozornost strhne na sebe. Neni to lehký bojovat s asertivnim o pozornost.
Zaznamenáno

Kej

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Listopad 2009, 20:23:26 »

Neřekl jsem že je to jednoduchý  Mrkající sám to znám Stydlivý. Jde hlavně o to načasování, o to co ten asertivní boxer říká a jak na to ty budeš reagovat. Nevím ale alespoň dámy u nás fakt nebaví poslouchat řeči o tom kde se kdo opil a kde co poblil. Změna tématu nějakým způsobem by měla přijít vhod ( Tak myslím že o zvracení jsem toho už dnes slyšel dost ... pokračuješ víceméně jak chceš ). Pak už samozřejmě záleží jen na tobě jak jsi úspěšný s novým tématem  a zajímavý s jeho podáním...
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Listopad 2009, 21:25:31 »

Jo, dal si mi inspiraci.
Co se týče dneška, tak jsem si s HB asi 4 minutky pokecal a pak tam vtrhli esa. Tak jsem chvíli zůstal, pak odešel pak se vrátil zapojil se a strhával na sebe pozornost.
Jenže myslim že mým problémem je, že tu pozornost nedokážu dlouho udržet.
Ale podle řeči těla co měla HB tak měla negativní postoj vůči němu.
Zaznamenáno

Kej

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Listopad 2009, 22:08:40 »

Pak napiš jak to jde  Mrkající, zajímala by mě tvá úspěšnost a tvůj postup Úsměv
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Listopad 2009, 21:52:19 »

zatim to nějak nepokračuje, já mam podezření jestli neni hb zpět v LTR s tim bejvalim.
Nechápu jak může fungovat zákon přitažlivosti když on je k ní fakt přilepenej skoro doslova celej den , a kolikrát si nemaj co říct..
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS