Černoši

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:08:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Černoši
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Černoši  (Přečteno 29490 krát)
Foxxie

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 14. Leden 2009, 23:25:36 »

Ahoj , chtěla bych se dotyčných slečen (i mužů??) zeptat jest-li už mají zkušenosti s černochem  Úsměv ..Proč se ptám ?? Strašně se mi líbí jedem černoušek ,kterého pravidelně potkávám a docela ráda bych se sním trochu víc seznámila a možná i víc ,nicméně kamarádka mě od toho odrazuje prej "do černocha bych v životě nešla" .Proto se ptám jest-li jsou černoušci až tak rozdílní od bělochů ,protože mě přijdou děsně sexy.Si říkám ,že trochu té exotiky neuškodí,ale radši se zeptám ,co od toho popřípadně mám očekávat.


Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Leden 2009, 23:36:06 »

S černochem je to fakt hhrozný, nikdy do toho nechoď Smějící se Smějící se Ať ti tady kdokoliv poradí cokoliv, stejně budeš muset nakonec sama vyzkoušet jak to půjde s tvým konkrétním černochem
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Leden 2009, 23:46:11 »

No tak jestli je chlapec přímo z Afriky,je tu vyšší riziko, že bude mít nějakou pohlavní chorobu; to není rasismus, to je fakt. Další možný problém je, že takových holek, kterým se bude líbit, budou asi mraky a pokud toho náležitě využívá...  Mrkající
Ale jinak do toho určitě jdi, pokud se ti líbí. To, že by do něj nešla kamarádka, přece není vůbec směrodatný. Panebože, proč ženský v tomhle mají tak hroznou potřebu řídit se názorama okolí... to fakt nepochopím.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Leden 2009, 00:28:03 »

No a o cernochoch sa este hovori, ze maju velkeho vtaka, takze ak sa ti paci mat medzi nohami dlhy vocas, tak do toho chod Úsměv Potom sa mozes podelit o skusenosti.
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Leden 2009, 01:04:24 »

pokud už nejsi trochu víc ozkoušená a bude to černoch se všim všudy.. tak se připrav na to že ti naloží tak že si týden nesedneš
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Leden 2009, 08:32:45 »

Sice to sem nepatří, ale toto téma mi připomnělo jeden vtip:

Cernoch zacne chodit s mladou holkou, chodi spolu pul roku za rucicku po Praze, sedi v kine atd. a cernoch po tom pul roce rika,ze teda by mohlo dojit uz k nejakemu tomu sexu. Slecna mu odveti:
"Vis ja jsem to jeste s nikym nedelala a vy cernosi to mate pry hrozne veliky, ja se bojim".
Cernoch ji vysvetluje:
"To je nesmysl, to jsou jen takove evropske reci, mame ho uplne normalniho".
"No vis ja se stejne bojim, tak pozdeji" zni odpoved.
Cernoch to zase po ctrnacti dnech zkusi a slecna opet rika:
"Vis ja se bojim, vy ho pry mate hrozne velkyho"
"Ale to je nesmysl"
"Hele tak ja ti to udelam pusou"
"Ty jsi snad blba, to si muzu udelat kdykoliv sam".
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Leden 2009, 10:55:59 »

tak pokud nežije dlouhodobě tady, tak možná bude mít odlišnější mentalitu. Ale předpokládám, že ses nejela seznamovat do Afriky....
a ta otázka "co od toho mám očekávat"....no sorráč, ale zamysli se nad tím...nejspíš to, co od jiných vztahů, ne?
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Leden 2009, 14:35:02 »

J/R: na názorech okolí záleží... já bych nemohl nikdy chodit s holkou, za kterou bych se styděl...
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Leden 2009, 14:58:24 »

Mam negativni postoj k cernochum, odpuzuji me jejich siroke rty, jine belmo oci, nehty, dlane....vsechno. Cimz jsem ti asi neporadila Smějící se
Coz ti podle me neporadi nikdo tady...ono neni s cim totiz radit, kdyz chces, tak do toho jdi, stejne si udelas podle sebe.

(mam pocit, ze se tady resi cim dal tim vetsi blbiny)
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Leden 2009, 15:14:11 »

J/R: na názorech okolí záleží... já bych nemohl nikdy chodit s holkou, za kterou bych se styděl...

co to zase meleš
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Leden 2009, 16:11:28 »

J/R: na názorech okolí záleží... já bych nemohl nikdy chodit s holkou, za kterou bych se styděl...

Netvrdím, že okolí můžeš úplně ignorovat, ale... Nedokážu si představit situaci, kdy holku na jednu stranu chci (respektive chtěl bych) a na druhou stranu nechci, abych se nemusel stydět před okolím.
Protože pokud by měla nějakou vadu, kvůli které bych se za ni musel stydět (např. naprosto zjevná a závažná tupost), tak by to odradilo i mě samotnýho bez ohledu na okolí.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Leden 2009, 17:53:52 »

(mam pocit, ze se tady resi cim dal tim vetsi blbiny)

pravda, ale to sem na tomhle foru psal uz nekolikrat! a zadna zmena

J/R: souhlas. ale na druhou stranu se treba stava, ze te nejaka holka necim zaujme, ale nevypada treba tak skvele, aby ti ji kamosi schvalili.. a kamaradi sou dulezity, ja bych treba chtel aby z tej holky byli nadseny a mohl sem ji brat na spolecny akce a ne se s ni nekde izolovat. jako je pravda ze to je hlavne o tech dvou a ne o kamosich, ale i kdyz je to blby, je pro me prave tohle taky docela dulezity...


a ted neco k tematu: ja mam za kamarada taky cernocha a muzu rict ze je uplne suprovej.. komunikativni (i kdyz se bavi s kazdym vetsinou anglicky), sympatickej, a holky na ne neuveritelne letej. krome toho ze je cernej, je proste exotickej a navic opravdu extrovert. jedina nevyhoda je ze moc na vazni vztahy neni a spal uz tak s pulkou mesta, takze jedina moje rada vzit si pro jistotu kondom:)
Zaznamenáno
Foxxie

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Leden 2009, 19:49:16 »

díky všem za názory a postřehy ,v pátek bude na jedné kámošově akcičce tak snad se podaří navázat kontakt  Úsměv
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 21. Leden 2009, 00:05:07 »

D9, afi: Takže vám musí holku schválit kámoši  Šťastný To mě docela pobavilo.

Na koleji ve Francii jsem bydlela se spoustou černochů. Bohužel zrovna s těma z Francie nebylo možný kámošit, protože si hned mysleli, že se s nima vyspím a servírovali se mi do postele. Obrat o 100 stupnů nastal ve chvíli, kdy jsem jim dala najevo, že nic nebude. To mě pak měli problém i pozdravit.  Myslím, že pokud do něho budeš chtít jít, tak nebudeš mít problém Úsměv. Odlišní černoši určitě jsou a nejen vzhledem. Asi víc v pohodě budou ti z Ameriky, hlavně jsou nám myšlením trochu blíž než ti z Afriky, o těch mám trochu pocit, že se teda s ničím nepářou a jsou trochu vlezlí. Ale možná jsem jen studenej čumák Úsměv ...no a bacha na HIV pokud je z Afriky...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 21. Leden 2009, 00:08:20 »

Jak to vůbec dopadlo?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Leden 2009, 02:31:44 »

Bohužel zrovna s těma z Francie nebylo možný kámošit, protože si hned mysleli, že se s nima vyspím a servírovali se mi do postele. Obrat o 100 stupnů nastal ve chvíli, kdy jsem jim dala najevo, že nic nebude. To mě pak měli problém i pozdravit. 

To aj my běloši máme občas pokrk holek, co chcou akorát pokecat a kámošit se, ale nechcou nám dát. Akorát to nedáváme tak okatě najevo Smějící se
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 30. Prosinec 2009, 01:07:50 »

Mně osobně černoši smrdí. Navíc pohled na rozpláclý ksicht černochů nevyhovuje mým estetickým nárokům.
Ale pokud se ti líbí, tak není co řešit. Hlavně si dej pozor - jak už zde někdo zmínil - na nepříjemné a nevyléčitelné nemoci. (Pozor si můsíš dávat vždy, ale v tomto případě raději ještě dvojnásobný)
Zaznamenáno
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 30. Prosinec 2009, 16:59:02 »

Jediné moje skúsenosti s černochmi sú:
Raz na Silvestra sa ma v meste pýtal jeden, z Francúzska, že kde by zohnal nejaké ,,bitches".
Toho istého Silvestra ma iný černoch chcel napadnúť  Smějící se
A do tretice úplne iný deň, niekedy v roku, sa po mne jeden černoch rozbehol, respektíve som bol značne pripitý a tak som prstom ukazoval na veci okolo a označoval ich ich názvom. A to nebol moc dobrý nápad keď okolo vás prejde černoch  Stydlivý Ale tak keď ku mne pribehol rozzúrený a pýtal sa čo som povedal, tak som mu pochválil boty a kráčal si ďalej po svojom.

Nie som žiadny rasista, pro mě černoch jak cikán, ale tí prví dvaja ma dosť prekvapili, za to tretie som si mohol sám  Smějící se Hold ale nie sme fašisti, netreba súdiť celú rasu len na základe svojich osobných skúseností a pocitov, to je hnusné.
Ja by som takú peknú mulatku bral  Super!
Zaznamenáno

rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 31. Prosinec 2009, 17:23:13 »

Být černochem třeba v Ostravě je ten nejlepší peackoing co znám. Ale neplést s cigánama to je zase nejhorší  Smějící se
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 30. Červenec 2010, 01:30:43 »

Ahoj, oživujem tu strú tému, ale nevadí:

Može mi niekto poradiť, kde by som v Prahe mohol stretnúť nejaké černosky? Tiež by som sa rád  s nejakou zoznámil a podľa mňa sú hrozne sexi!  Šťastný
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS