Jak dlouho počkáte?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 06:07:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak dlouho počkáte?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak dlouho počkáte?  (Přečteno 31046 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 26. Květen 2007, 17:44:30 »

Hydro Mrkající Samozremne, ze sme se o tom bavili. A rekneme, ze sem se snazil i "smerovat". Úsměv Jenze na hlasku "nejsem jeste pripravena" nemuzes nic rict. A myslim, ze v pritazlivosti problem nebyl Mrkající Ne, ze bych vypadal jak Brad Pitt, ale takova tragedie to neni. A navic snad sex (presneji pohlavni styk, at mame jasno) s pritazlivosti zas tolik nesouvisi, tedy spise, kdyz ji moje vizaz nevadila pri jinych praktikach, tak nevidim duvod proc by najednou mela.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 26. Květen 2007, 23:52:16 »

Hydro Mrkající Samozremne, ze sme se o tom bavili. A rekneme, ze sem se snazil i "smerovat". Úsměv Jenze na hlasku "nejsem jeste pripravena" nemuzes nic rict. A myslim, ze v pritazlivosti problem nebyl Mrkající Ne, ze bych vypadal jak Brad Pitt, ale takova tragedie to neni. A navic snad sex (presneji pohlavni styk, at mame jasno) s pritazlivosti zas tolik nesouvisi, tedy spise, kdyz ji moje vizaz nevadila pri jinych praktikach, tak nevidim duvod proc by najednou mela.

A proč teda myslíš, že k tomu nedošlo? A od tý doby víš jak to s ní je? Nevim jak zdůvodnit to, že by toho jít měla, abych nezněl jako prasák, kerýmu jde jen o jedno Smějící se. Ale tak nějak myslim, že prostě jo - i kvůli tobě, když ne kvůli sobě.

ad. Brad Pitt: No kdyby si Brad nechal narůst vlasy a vzal brejle tak skoro vypadá jako ty Šťastný/ Zelenáč
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 27. Květen 2007, 01:01:40 »

No, to prave nevim. Šťastný Ale moznosti mela vic (od naseho rozchodu = ne se mnou) a nic Úsměv No, takze jinymi slovy si mel STESTI (pod se hadat Qarku) ze si kapnul na holku, ktera byla svolna. A ja mel smulu Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 27. Květen 2007, 17:23:19 »

No, to prave nevim. Šťastný Ale moznosti mela vic (od naseho rozchodu = ne se mnou) a nic Úsměv No, takze jinymi slovy si mel STESTI (pod se hadat Qarku) ze si kapnul na holku, ktera byla svolna. A ja mel smulu Šťastný

Mě po pravdě 4 měsíce přijdou docela normální i podle okolí. Čili si spíš ty měl smůlu Provokatér...
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 27. Květen 2007, 17:40:34 »

Ja cekal 10 mesicu (poprve pro oba), pak z toho byl petilety vztah. Ale jak se tak koukam kolem sebe dneska, mam pocit, ze lidi skacou do postele po treti schuzce Úsměv
Zaznamenáno

Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 27. Květen 2007, 18:10:54 »

Ja cekal 10 mesicu (poprve pro oba), pak z toho byl petilety vztah. Ale jak se tak koukam kolem sebe dneska, mam pocit, ze lidi skacou do postele po treti schuzce Úsměv
A proc taky ne?  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 27. Květen 2007, 19:59:53 »

Ja myslim, ze neni kam spechat. Dokud to nezacne byt pro jednoho z partneru problem. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 27. Květen 2007, 20:31:46 »

Ja cekal 10 mesicu (poprve pro oba), pak z toho byl petilety vztah. Ale jak se tak koukam kolem sebe dneska, mam pocit, ze lidi skacou do postele po treti schuzce Úsměv
A proc taky ne?  Smějící se
No, ted jsi uhodil kladivo na hrebicek, jasne, proc ne...  Super!
Zaznamenáno

V8BigBlock

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Ostrava
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 30. Květen 2007, 13:05:03 »

Já jednou čekal víc jak rok a nedočkal se.Po téhle zkušenosti jsem nebyl ochotný čekat moc dlouho.A taky jsem zaplaťpánbůh nemusel Úsměv
Hold jak si holčiny chlapy vychovají,takové je mají Mrkající
Zaznamenáno

"Z maličkostí se docílí dokonalosti,ale dokonalost není maličkost"
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 30. Květen 2007, 17:57:01 »

No, ted jsi uhodil kladivo na hrebicek, jasne, proc ne...  Super!
Protoze se chlapi ptaji PROC NE? A zenske se ptaji PROC JO?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 30. Květen 2007, 18:43:49 »

Protože kdyby kluk řekl holce "PROČ JO?" tak ho má okamžitě za homosexuála, impotenta, nebo úchyla... Šťastný
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 10. Červen 2007, 18:16:29 »

A kdyby holka rekla klukovi PROC NE? tak ji ma cast z nich za kurvu...je to holt zazity ve spolecnosti. Nastesti moje protejsky na otazku PROC NE? odpovidaji KDO RIKA, ZE NE?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Jeliman



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 13. Červen 2007, 22:23:01 »

vydržel jsem to 6 měsíců
Teď už ale asi tak měsíc a dost... možná dva, kdyby se to schylovalo.
Já vím, není to post romantika, ale teď to tak cejtím.  Znepokojený
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 13. Červen 2007, 22:30:58 »

Tak nevím, line se mi tu teď  do uší jede song od Wohnoutů - Rayda, a tak nevím, jestli bych si takový označení nezasloužila taky  Šokovaný ....10, 6 měsíců čekat? Pro mě nepředstavitelný....max. měsíc  Mrkající Ale jinak vás to, pánové, šlechtí, že jste takový romantický duše a čekáte...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 13. Červen 2007, 23:32:51 »

Tak nevím, line se mi tu teď  do uší jede song od Wohnoutů - Rayda, a tak nevím, jestli bych si takový označení nezasloužila taky  Šokovaný ....10, 6 měsíců čekat? Pro mě nepředstavitelný....max. měsíc  Mrkající Ale jinak vás to, pánové, šlechtí, že jste takový romantický duše a čekáte...

Jen houšť a větší kapky takovejch bab:).

Rok a půl je z mýho pohledu krize, 6 měsíců zavání, ale záleží na věku... V 15,16ti vám to jen prospěje Smějící se.

P.S.: Jeliman, koukám věk 19... Hemm... Asi je ona moc stydlivka nebo ty jí moc nepřitahuješ (no offense meant, ale je to o tom-proč asi ti největší womanizeři dostávaj nejen nejvíc holek, ale i rychle konaj... - jsou prostě přitažlivější)
« Poslední změna: 13. Červen 2007, 23:36:54 od Hydr0gen » Zaznamenáno
Jeliman



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 14. Červen 2007, 11:59:32 »

Tak nevím, line se mi tu teď  do uší jede song od Wohnoutů - Rayda, a tak nevím, jestli bych si takový označení nezasloužila taky  Šokovaný ....10, 6 měsíců čekat? Pro mě nepředstavitelný....max. měsíc  Mrkající Ale jinak vás to, pánové, šlechtí, že jste takový romantický duše a čekáte...

Jen houšť a větší kapky takovejch bab:).

Rok a půl je z mýho pohledu krize, 6 měsíců zavání, ale záleží na věku... V 15,16ti vám to jen prospěje Smějící se.

P.S.: Jeliman, koukám věk 19... Hemm... Asi je ona moc stydlivka nebo ty jí moc nepřitahuješ (no offense meant, ale je to o tom-proč asi ti největší womanizeři dostávaj nejen nejvíc holek, ale i rychle konaj... - jsou prostě přitažlivější)
nee.. byla v tom otázka křesťanství.. ale převychoval jsem ji Úsměv
a vysvětlil, že nepůjde do pekla, ale bude se cítit jak v ráji  Provokatér
Zaznamenáno
Romis

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 03. Červenec 2007, 15:09:27 »

No na svoji první jsem čekal taky rok a půl - až jí bude 18. Protože se bála, chtěla mít fakt jistotu že neotěhotní a atd atd. bylo toho víc. Ale to čekání jsme si zpřijemňovali jinýma praktikama  Super! No a vydrželo nám to krásný 2 roky. A teď...už tak dlouho nečekám...tak max. měsíc víc ne  Mrkající
Zaznamenáno

Rooomiiiissssssss
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 03. Červenec 2007, 20:58:35 »

Prvni dve odpovedi zcela presne vystihuji muj nazor Potlesk
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Sputnik
*
Karma: -35
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 15. Červenec 2007, 22:05:28 »

Jeden den.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 15. Červenec 2007, 23:27:31 »

No na svoji první jsem čekal taky rok a půl - až jí bude 18. Protože se bála, chtěla mít fakt jistotu že neotěhotní a atd atd. bylo toho víc. Ale to čekání jsme si zpřijemňovali jinýma praktikama  Super! No a vydrželo nám to krásný 2 roky. A teď...už tak dlouho nečekám...tak max. měsíc víc ne  Mrkající
Jo, tak to je 18 roků je nějaký nový způsob antikoncepce? Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #45 kdy: 16. Červenec 2007, 00:22:51 »

 Smějící se Avaranger, ty jsi vtipálek. Smějící se Asi jo!
Sputnik Šťastný tos myslel vážně?
Já osobně potřebuji jistotu u té holky, že ten vztah nebude založený jen na sexu. Nemám rád takové povrchní vztahy či "setkání".. nebo spíš "blízká setkání". Smějící se
Jinak si samozřejmě užívám rozlívání emocí v daných chvílích, ale nevím, jestli bych z toho byl spokojený, kdybych udělal unáhlené rozhodnutí založené jen na emocích.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Sputnik
*
Karma: -35
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 16. Červenec 2007, 00:30:06 »

Přímo smrtelně.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS