Jak to ti chlapi vlastně mají?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:14:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak to ti chlapi vlastně mají?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak to ti chlapi vlastně mají?  (Přečteno 11951 krát)
Adélka

Raději shořet než vyhasnout.

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 12. Leden 2012, 12:35:51 »

Proč jsem se rozhodla napsat na qark? Protože bych ráda alespoň trošku poodhalila, co se vlastně chlapům tak honí hlavou a nejraděj to slyšela od nějakýho mužskýho ;-)
Ve zkratce nástin mé situace, která je sice spletitější, ale zkusím to zjednodušit:
Byla jsem půl roku na Erasmu. Potkala super kluka z Německa. Já 24, on 26. Já single, on zadaný doma v Německu již cca 2 a něco let (ne perfektní vztah, ale má ji moc rád). Nejdřív perfektní kamarádi, nerozlučná dvojka na párty, výlety, společná vaření...a nakonec bohužel i sex. Já se snažila zůstat při zemi, nekreslit vzdušné zámky - těžko opustí holku doma kvůli holce z Česka, že jo. Navíc - nebyla jsem jeho první mimovztahový úlet. Byl sexuálně prostě nevybouřenej, potřeboval to furt. Byla bych v Česku a on by stejně s nějakou v Německu.. Zní to teď možná paradoxně, ale nebyl to prvoplánový hajzl. O to to je horší - byl to ten nejněžnější a nejmilejší chlap, co jsem kdy poznala. V životě se ke mně nikdo nechoval tak slušně a neopečovával mě jako on. Erasmus skončil, poslední den jsme oba probrečeli teda hutně..nikdo nikomu ale nic nesliboval. A po Erasmu - jeho slečna totiž byla v té době na rok taky v zahraničí - sms skoro denně, 2hodinové skypy, dráždění se po netu a za 2 měsíce po Erasmu na 10 dnů přijel za mnou, a za další 2 měsíce pak já na týden za ním. Krásné, nezapomenutelné. Jsem v tom až po uši. A zas sms, denně noční hodinové skypy, videa, maily, balíčky na Vánoce s dárky. A pak se slečna vrátila a frekvence kontaktu šla rapidně dolů - logicky. Srdce mám na sračku, i když jsem věděla do čeho jdu - nikdo mi nesliboval, že to bude jinak. Tak jsem dala pryč naše společné fotky z mé nástěnky a snažím se mu nestalkovat fb profil.. ;-) A říkám si - to mu fakt nechybím? To jsem fakt nebyla pro něj vůbec nic? A v tu chvíli napíše, nebo prostě zavolá náhodou na skype..a řekne, jak by mě rád obejmul a znova viděl, zase se společně smějem..a že možná za půl roku v létě bychom se prej mohli vidět.. A pak zas bez kontaktu. Nahoru dolů.
Udělala bych pro něj všechno. A on to ví. I se přestěhovala do Německa...  No co se vám chlapi honí hlavou? Jsem fakt jen další zoufalka-naivka, s kterou byl prostě jen dobrej sex? Tak proč za mnou dojel? Proč psal, denně volal a říká mi, že mě chce ještě vidět? Že jsem holka snů? A pak zas nic, žije si dál svůj super život a já se v tom plácám.. Když jsem se zeptala, co pro něj jsem, tak jsem prý jeho best-friend, jakou kdy měl a vím o něm to, co jiní ne.. jsou to kecy? A stejně to není to, co jsem chtěla sylšet, že jo..
     
 
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Leden 2012, 13:47:05 »

No co na to říct.... tohle je zrátka ženské myšlení. Byla jsi pro něj povyražení, vybouření, náhražka.

Je to stejná situace jako když si někdo po delším vztahu najde do týdne jinou/jiného. Je to JEN záplata.
Ty jsi, bohužel pro tebe, tou záplatou.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Leden 2012, 17:01:20 »

Neskutečné jak si lidé zahýbají. Nevim Adél, asi s tebou vyplnil mezeru. Ale myslim si, že jeho holka v zahraničí taky spala s jinym. Rok bez sexu ? Nerealizovatelné.

Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Leden 2012, 20:58:26 »

Adél byl zadaný, pokud nebyl schopný nechat tu dívku kvůli tobě, ani neřekl, že tě chce mít pouze na sex (bylo by to upřímnější), v podstatě tě
nechal zaplnit jeho chvilkovou prázdnotu sexem a pocitem, že ta jeho přítelkyně jsi vlastně ty. Zní to asi tvrdě, ale je to nejspíš tak.

Mrzí mě, jak to dopadlo, doporučuji vyrazit s kamarádkami na lov, odvázat se, zkusit poznat nový kluky a jeho aspoň na chvíli ignorovat. Kdyby se ptal proč, řekni, že nemůžeš mít srdce na dvě půlky.

Barz
Zaznamenáno
Adélka

Raději shořet než vyhasnout.

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Leden 2012, 22:02:16 »

Moc vám dík. Nejsem úplně tupá, člověk většinou sám odpověď zná...ale když to slyší ještě zvenku, tak ho to aspoň víc nakopne... Smutno je mi z toho sice furt stejně, ale nově cítím taky vztek..sama na sebe, že jsem někomu dovolila si se mnou vytřít zadek Úsměv
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Leden 2012, 21:58:17 »

Neboj se, nezůstaneš sama;-)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Leden 2012, 01:04:27 »

Nejdůležitějši je, abys ho patřičně zaslala tam kde slunce nesvítí, pokud ho napadne, že by snad mohla bejt ještě šance Úsměv

Ale opět je tu to okřídlené pravidlo, že "holka jen na sex, který neublížíš neexistuje. Každá do toho po čase začne tahat city" Úsměv

Chlapi to prostě mají tak, že dokážou ten skutečný "vztah" a "sex" od sebe úplně oddělit. Prostě má v hlavě srovnáno, co chce. Sesumíruje si pro a proti, rizika a výsledkem je, že ona je pro něj ta pravá a ty jsi povyražení. Měl jsem to stejně (krom toho, že to nebylo zahybání - nikoho jsem neměl). I když jsme se předem domluvili - a myslím skutečně domuvili - že NIKDY NIC VÍC NEBUDE, tak stejně do toho začla plést city. A to jsem se jí přímo zeptal "Je ti jasné, že z tohohle nikdy nevznikne nic víc a že ti klidně můžu i dost ublížit, kdybys něco víc chtěla?". Bavili jsme se o tom dost dlouho, že od toho opravdu ani jeden z nás nic víc nečeká. A stejně Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Leden 2012, 09:03:34 »

Pochybuju, že tys to oddělil...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Leden 2012, 10:46:08 »

Pochybuju, že tys to oddělil...
No... jo. Resp. ne tak, že bych k ní nic necítil. Přitahovala mě a záleželo mi na ní do té míry, že jsem jí nechtěl zbytečně ubližovat a tak. To jo. Ale neměl jsem např. vůbec problém s tím, když si chvíli potom našla kluka. Což počítám, že by se v této situaci ty případné city musely projevit Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS