Kde je chyba?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Březen 2024, 04:35:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kde je chyba?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kde je chyba?  (Přečteno 22903 krát)
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« kdy: 07. Duben 2009, 09:22:00 »

Včera jsem si díky pěknýmu počasí opět krátila volnej čas procházením se po Praze a nestačila jsem se divit. Kde se najednou vzalo tolik párů? Nějak mě to donutilo přemýšlet o tom, proč už jsem tak dlouho neměla vztah, kterej by za něco stál. Nemám problém se s někym seznámit a třeba s nim párkrát někam jít. Ale pak se to najednou zasekne, nepokračuje to dál a já mám buď novýho kamaráda, nebo si můžu udělat další čárku v seznamu těch, který maj strašně moc práce, momentálně nechtěj vztah, už se nikdy neozvou nebo tak něco Šťastný Je fakt, že někdy mi protějšek nevyhovuje, tak už nepokračuju nebo si z něj kamaráda udělám... Ale proč když vidim, že si s někym vzájemně rozumíme, tak to skoro z ničeho nic skončí?!
Nemyslim si, že bych se chovala jak nějaká blbka, ale někde musí být něco špatně a mě by zajímalo co...

Proto se, pánové, ptám: Kde děláme my holky chyby a co vás od nás odrazuje?

Ještě bych připojila otázku, jestli se kluci "bojí" samostatných a nezávislých holek.
« Poslední změna: 07. Duben 2009, 09:27:37 od Neferu » Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Duben 2009, 09:56:41 »

nejsi fyzicky přitažlivá
máš stupidní názory a žádné koničky
málo mluvíš, neumíš naslouchat
čekáš, že muž bude ten aktivnější a nedáváš dostatečně najevo zájem
popřípadě moc uháníš a jdeš do toho tak, až chlapa utaháš
stýkáš se s málo lidma

to jsou podle mě věci a skutečnosti, který tě můžou ovlivnit a mě by docela dobře odradily
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Duben 2009, 10:27:50 »

Nemyslim si, že dělám takkovýhle zásadní chyby. I když je fakt, že o tom řeba ani nevim...
Stoprocentně ale můžu říct, že kluky neuhánim a většinou si s nima mám o čem povídat (někdy jsem možná až moc ukecaná). Stydlivý No a kdyby byly moje názory stupidní, tak si nemyslim, že by se dalo o čem mluvit.
Jinak, svojí fyzickou přitažlivost nemůžu dostatečně objektivně posoudit (kvůli chromozomům Šťastný), ale žádnej velkej problém s "nápadníkama" nemám Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Duben 2009, 10:29:16 »

a nebo je to podle toho topicu, co jsi napsala předtím jen tím, že teď chlapům nedůvěřuješ a vlastně podvědomě do vztahu nechceš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Duben 2009, 10:57:17 »

A nemáš třeba profil? Už podle fotek, stylu a toho co tam máš napsaný se dá hodně o člověku odhadnout.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Duben 2009, 12:17:26 »

Těžko posudit, nevíme jak vypadáš, neznámě tvé názory a to jak se chováš. Co se myslí tím nezávislá a samostatná holka? Zkus to trochu víc rozvést
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Duben 2009, 13:42:04 »

Co se myslí tím nezávislá a samostatná holka?
Asi ta která má díky své nezávislosti na rodičích vyšší status a působí na kluka příliš dominantně, což sráží jeho alfa status a zároveň odrazuje.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Duben 2009, 14:27:59 »

Skutečně by bylo dobré poznat tě, tedy alespoň vidět nějaký porfil na libimseti, abych měl první dojem.

Může to být například kvůli:
-jsi málo holčičí
-máš málo času, nebo to tak vypadá
-nedokážeš chlapa navnadit
-chováš se moc materialisticky a málo lidsky

obecně se toho dá napsat kvanta, ale ty potřebuješ přesně statisktiku na míru
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Duben 2009, 16:47:23 »

Co se myslí tím nezávislá a samostatná holka?
Asi ta která má díky své nezávislosti na rodičích vyšší status a působí na kluka příliš dominantně, což sráží jeho alfa status a zároveň odrazuje.

Jojo, tak nějak to myslim. I když tak holka třeba nemusí vědomě srážet jeho alfa status...

Jinak co se týče mýho vzhledu, tak HB10 nejsem, ale asi ani UG, těžko říct Úsměv

petanx: v bodech, co jsi napsal, se nějak nevidim. I když je pravda, že někdy můžu trochu působit, že nemám moc zájem. Přisoudila bych to mý momentální ne stoprocentní důvěře...
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Duben 2009, 16:57:59 »

Co se myslí tím nezávislá a samostatná holka?
Asi ta která má díky své nezávislosti na rodičích vyšší status a působí na kluka příliš dominantně, což sráží jeho alfa status a zároveň odrazuje.

Jojo, tak nějak to myslim. I když tak holka třeba nemusí vědomě srážet jeho alfa status...

Tohle status chlapa nesráží. A chlapa to určitě neodradí. Tedy, záleží jak se toto prezentuje. Pakliže to tak nějak vypline ze situace, ok. ALE PAKLIŽE se toto prezentuje ve stylu že holka na prvním rande hodně mluví o tom jak není na nikom závislá, jak se dost dobře užíví sama a patřičně to zdůrazňuje, tak toto může chlapa odradit. Z jednoho prostého důvodu. Takto se totiž prezentuje velká část zlatokopek ve snaze zakrýt to že jsou zlatokopky a chlap který už pár takových potkal toto ví. Toto pak chlapa, může odradit, ale u tebe bude ten problém spíš něke jinde, ale to by chtělo abychom o tobě věděli víc, křišťálovou kouli jsem si někde zapomněl, takže z toho co jsi tu zatím napsala ten důvod nevyvěštím Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Duben 2009, 16:59:09 »

Já osobně bych tipoval:

Vypadáš hezky => nemáš problém s nápadníkama => první rande ok, druhé taky => začneš se projevovat "jsem hrozně samostatná a nikoho nepotřebuju" => konec Úsměv

Myslim, že tu svojí samostatnost a nezávislost přeháníš. Ale to je můj osobní tip. Ale taky myslím, že by tomu prostělo mít možnost porovnat to ještě s tvým zevnějškem.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Duben 2009, 20:38:11 »

Ava na to kápnul, si myslim (ostatně téměř jako vždycky).

Já tě neznám (zatim Úsměv), ale jestli to vážně nebude tim, že se projevuješ jako hodně samostatná. Zkus někdy projevit nějakou závislost na někom. Chlap potřebuje holku, která na něm bude aspoň trošku závislá. Chlapi jsou hrozně ješitný (že to říkám zrovna já Šťastný) a nedokážou (až na pár vyjímek) vedle sebe mít někoho, kdo je absolutně nezávislej a nikoho nepotřebuje.

Btw pánové, myslim, že by bylo ok dát nejdřív odkaz na svůj zevnějšek a pak teprve žádat fotku po Neferu. Aspoň by se to možná slušelo. A argument, že ji máte tady na foru neberu - hledat to tady by trvalo asi dlouho Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Duben 2009, 21:18:04 »

Chtěli jsme jí poradit v tom na co se ptala, tomu by fotka docela pomohla, není to proto že bych si jí chtěl vytisknout a pověsit nad postel Šťastný
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 08. Duben 2009, 11:55:23 »

PAKLIŽE se toto prezentuje ve stylu že holka na prvním rande hodně mluví o tom jak není na nikom závislá, jak se dost dobře užíví sama a patřičně to zdůrazňuje, tak toto může chlapa odradit. Z jednoho prostého důvodu. Takto se totiž prezentuje velká část zlatokopek ve snaze zakrýt to že jsou zlatokopky a chlap který už pár takových potkal toto ví.
O zlatokopkách si myslim svoje... Rozhodně u mě nehraje majetek toho druhýho žádnou roli. Teda pokud neni až po uši v dluzích a chce je přenést i na mě, což se mi taky stalo...

Myslim, že tu svojí samostatnost a nezávislost přeháníš. Ale to je můj osobní tip.
Nemyslim, že mojí samostatnost nějak moc přehánim. Nikde to moc neprezentuju. Napadlo mě se na to zeptat jenom proto, že mi to hodně známých říká (ale spíš jenom, aby mě potěšili Šťastný). Nemyslim si, že jsem bůh ví jak nezávislá, jenom prostě neběhám s každou maličkostí za rodičema a žiju sama. Na tom podle mě neni nic špatnýho.

šmoula_007: Já bych na někom trochu závislá být chtěla, ale neni možnost. S chlapskou ješitností jsem si taky užila dost Šťastný

Abych to shrnula, tak určitě nejsem nějaká zapřísáhlá feministka, která všude rozhlašuje, že nikoho nepotřebuje. Jasně že někoho potřebuju (teda aspoň si to myslim Šťastný), ale když nikdo neni, tak mi nezbývá než si většinu věcí zařizovat sama...

Asi si koupim psa a bude to Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Duben 2009, 12:25:42 »

Neferu, zkus nám jen tak mimo soutěž sepsat malou sebeprezentaci ať se to někam odpíchne. Řekněme o rozsahu půl normostrany, nic velkýho...Zkus popsat sebe, tak jak se sama vidíš, nastínit tvoje cíle a co očekáváš od partnera. Třeba nám to pomůže odhalit kde je ta chyba
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 09. Duben 2009, 08:29:40 »

Asi si koupim psa a bude to Šťastný

Pes je řešení, ale za chvilku tě přestane bavit chodit ho venčit sama a budeš tam, kde jsi teď. A je s nim víc práce než s partnerem. I když na vycvičení to může být celkem srovnatelný Smějící se
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09. Duben 2009, 08:39:57 »

Jedna vdova si dala inzerát: "Hledám přítele menší postavy, který má rád legraci, ryby a hry v kolektivu." ... Přišla jí odpověď: ... - Pořiďte si tučňáka !
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 09. Duben 2009, 12:19:14 »

Pes je řešení, ale za chvilku tě přestane bavit chodit ho venčit sama a budeš tam, kde jsi teď. A je s nim víc práce než s partnerem. I když na vycvičení to může být celkem srovnatelný Smějící se
To byl joke Šťastný Neměla bych na něj ani tolik času... Navíc bych nechtěla dopadnout jako nějaká zatrpklá stará ženská, která by ve svym psovi viděla jedinej smysl života.


to Comanch: to se ti povedlo Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 09. Duben 2009, 13:53:11 »

Nevím, no... já sem na tu "samostatnost" a "nezávislost" nějak háklivej. Nemusíš se s tim nijak moc prezentovat, ale stačí "víš, já žiju sama, na rodiče nespoléhám. Holt sem si to musela zařídit, no..." a v podobném duchu pronést ještě dvě věty a prchám.

Proč?

Protože já nechci hned zrovna teĎ bejt nezáviselj a samostatnej. Jsem spokojenej (jako každej chlap), když mám svý jistý. A než se krmit iluzí samostatnosti - což je to, že si vyděláš na byt a uvaříš si, tak to radši budu závislej.
Navíc bych velmi pravděpodobně očekával, že mi to dřív nebo později začneš předhazovat (vyčetl bych to podprahově z toho co říkáš) ve stylu "no jo, ty můžeš odjet na dva dny, když tě živí rodiče, ale já pracuju, jestli sis nevšim" Nebo něco podobného. Nemusíš to ani řikat, ale tím jak se prezentuješ to tak nutně bude vypadat. Mimochodem, nevím proč, ale ten "jakože-feministický životopostoj" sem z tebe pozoroval ještě, než si napsala tohle. Prostě tak působíš.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Duben 2009, 15:24:12 »

Nikomu svojí případnou samostatnost nepředhazuju. Nemyslim si, že jsem bůh ví jak samostatná a nikomu to necpu. Je pravda, že to někdy může vyplynout z konverzace, ale nijak se tim neprezentuju. Co je špatnýho na tom bydlet sama? Mně to připadá docela normální. Kdyby byly ve městě, odkud pocházim, lepší možnosti, tak u rodičů pravděpodobně zůstanu...
Ještě jednou opakuju, že jsem se na to ptala, protože mi hodně lidí v mym okolí říká, že to kluky odrazuje.
Navíc nikdy nezačínám podobnýma řečma typu "žiju sama a nepotřebuju rodiče". Taky bych to nikdy nikomu nepředhodila (teda si myslim Úsměv ). Pracuje snad každej a je to normální. Tim nechci říct, že bydlení u rodičů je špatný.
 
Mimochodem, nevím proč, ale ten "jakože-feministický životopostoj" sem z tebe pozoroval ještě, než si napsala tohle. Prostě tak působíš.
Vážně působim tak feministicky? Smutný
Kdy sis toho všimnul? Ještě než jsem napsala tenhle topic?
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 10. Duben 2009, 13:34:19 »

Protože já nechci hned zrovna teĎ bejt nezáviselj a samostatnej. Jsem spokojenej (jako každej chlap), když mám svý jistý. A než se krmit iluzí samostatnosti - což je to, že si vyděláš na byt a uvaříš si, tak to radši budu závislej.

Aneb samostatný v pronájmu ve 20ti, ve 30ti stále v pronájmu. Taky se kloním k myšlence nemít raději nějakou domu samostatné bydlení ale být u rodičů, nebo bekvák s kámošema a z peněz co zbydou něco dávat třeba na stavebko nebo to investovat a pak až bude kapitál vzít trochu té hypotéky a postavit vlastní bydlení. Přecijen když má člověk kapitál 2 míče se to staví líp než když dal všechno za pronájmy v rámci té nezávislosti kdy sice byl nezávisle a sám ve 3+1 , ale zbývá mu pořád ten pronájem protože na vlastní nedosáhne
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 10. Duben 2009, 18:27:24 »

Já bych u těch rodičů klidně byla, ale nebydlí zrovna ve městě kde je dost možností, takže pro mě bylo lepší se odstěhovat. Normálně se s nima bavim docela často za nima jezdim, takže si myslim, že je to ok Úsměv. Jinak rozhodně jednou plánuju i vlastní bydlení. Určitě nechci zůstat napořád v pronájmu. Navíc nebydlim v žádný vile, pro jednoho je to tam akorát a nájem neni tak hroznej:).Taky bych radši bydlela s kámošema, ale kdysi nám to nevyšlo a mně se nechtělo denně dojíždět do Prahy.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 10. Duben 2009, 20:10:12 »

Sice mi nepřipadáš jako zarytá feministka... ale není možné, že před ostatními svým zdravým sebevědomím budíš dojem (neříkám, že taková nutně jsi), že si stejně všechno uděláš po svém a že je trochu těžké se ti dostat pod kůži?
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS