Kdo koho má svádět?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:37:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kdo koho má svádět?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kdo koho má svádět?  (Přečteno 21143 krát)
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« kdy: 28. Srpen 2011, 09:53:06 »

Začátek
 ...odpověď na seznamce z nudy.
Vysoký, 24 let, bubeník,… já vysoká, 20 let, blond vlasy, mám ráda hudbu
Několik týdnů bez písmenka. Pak jsem mu zas napsala. Chtěla jsem jen na pivo. Tak jsme šli. První pohled a setkání mě vyvedlo z mé představy.  Byl sympatickej, vysokej, přitahoval mě. Cítila jsem, že si s ním budu rozumět. Procházka k přehradě občas v tichosti, která mi nevadila. Nic neobyčejného se nestalo. Druhé setkání - 3 hodiny ráno u rozjezdů jsme se rozpačitě objali a rozloučili.
 4. rande: Údolí - potkali jsme se v autobuse a tak jsme si šli najít místo, kde by jsme si sedli na deku... Nestalo se nic zajímavého, jen mi byla zima na nohy a tak jsme popíjeli a povídali si. Pak jsem si usmyslela, že si to trochu zpestříme a chvilku jsme se koupali v rybníku. Ale pak nám byla hrozná zima, tak jsme museli jít domů. Dokonce mi pak půjčil svou mikinu. Byla jsem ráda, že můžu přespat u něj, byla mi zima a já bych musela jet domů hodinu přes celé město. Tak jsme došli k němu do bytu. Chvilku stála řeč ale pak jsme si pustili film (Mnichov) ... A tak se konečně něco stalo možná díky tomu, že jsem neviděla na titulky tak měl záminku abych šla blíž k němu, lehla jsem si a hlavu a ruce jsem mu položila do klína.... dívali jsme se a on mě začal něžně hladit, tak jemně, že mi to k chlapovi a ještě k tak velkýmu a drsnýmu nesedí. Přivírala jsem očka a byla jsem šťastná, začala jsem pak usínat... přinesl mi na gauč polštář a zakryl mě dekou a to bylo do rána vše.....ráno jsem měla děsnou kocovinu... tak jsem mlčela a bylo mi divně....byl tak hodnej že mě odvezl domů, na parkovišti jsme si dali cigaretu a já jsem se s ním aspoň mohla rozloučit... chvilku jsme si povídali a asi už trošku otevřeněji než předtím... tak jsme si řekli že se zas přes týden uvidíme. No tak jsme se obejmuli a dal mi takovou docela malou pusu, jen na rty.... zadívala jsem se mu do očí. Dlouze jsem ho políbila. Líbilo se mu to, v tom objetí jsme chvilku setrvali a mysleli jen na rty toho druhého.

5. rande: Zase jsme šli do údolí. Byl tam klid, teplá voda na koupání a trošku romantiky. Šli jsme do vody. Jak jsme přišli na deku docela zadýchaní, lehli si a povídali si o hvězdách. Brzy nám došlo pití a tak jsme se sbalili a šli nazpět. Je tam v údolí docela tma, než se přijde na zastávku. Chytil mě za ruku.  Bylo to hezké gesto. Příjemné. Věděla jsem, že jsem v bezpečí. Museli jsme hodinu čekat na rozjezd a tak jsem opřená o něj ležela na lavičce celou dobu. Pozval mě k sobě domů. Stejně bych byla doma sama. Tak jsem souhlasila a zabrala si místo na gauči kde jsme pozorovali ty jediný blbý filmy, co tam dávali. Zase se k ničemu neodvážil. Kolem čtvrté hodiny ranní jsem řekla že už se nechci dívat a tak vypnul TV a chtěl mi dát pusu na dobrou noc. To jsem mu nedovolila. Tak jsem mu řekla, že si budeme povídat nebo jen tak ležet než usnu, protože se mi vůbec nechtělo spát. Hladil mě, ale už trošku jinak. Věděl, že mě to vzrušuje, ale čekal, jak budu reagovat a jestli chci pokračovat. Musela jsem ho začít líbat. To by ale nic nezměnilo, pokud by mě neřekl, ať si sundám tričko. Bylo opravdu hrozné horko. Svlékla jsem se jen do kalhotek a lehla si mu do náruče. Byl z toho mimo. Tak si se mnou začal hrát. Uměl to skvěle. Pak se to všechno stalo a kolem šesté po sprše jsme si šli lehnout. Byla jsem strašně unavená ale spokojená.

Takovýho chlapa jsem v životě nepotkala. Je zdrženlivost u chlapa přednost?
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Srpen 2011, 11:15:11 »

Třeba je jen nezkušený a nechce tlačit... nebo má nějaké špatné zkušenosti z minula.

Může to být přednost, pokud to žena ocení. Záleží, v čem všem se to projevuje. Měla by jsi ho ještě lépe poznat, zatím to vypadá, že ti moc vyhovuje, tak v tom pokračuj.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Srpen 2011, 11:32:33 »

Spíš má po několikaletém vztahu. Dlouho s nikým nerandil. V čem se to projevuje? Prostě mě jen tak nepolíbil. Měla jsem pocit že to musím udělat já, nebo že se mu nelíbím. Nikdy jsem nikoho nesváděla. Vždy to byl on. Jinak když se mě dotýkal, cítila jsem, že je dost zkušenej a s ženou to umí krásně. Tak se těším už na pondělí. 
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Jedenáctka

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Brno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Srpen 2011, 14:22:35 »

Třeba tě taky chtěl jen respektovat)
Zaznamenáno

Neexistuje tu žiadne, že nedá sa, nič neni nemožné pre toho, čo nevzdá sa.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Srpen 2011, 17:49:40 »

Ten kluk je docela chytrej. On byl tím, kdo Tě dostal do postele. Nikoliv ty.
Kdyby Ti totiž hnedka na prvním rande sáhl do kalhotek, odmítla bys ho a to možná navždy. Kdo by přeci chtěl mít vztah s úchylákem?
Místo toho nahodil návnadu a ty jsi se dokonale chytla. Jak říkáš, se ženami má zkušenosti.
Zaznamenáno
Zambrota



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Srpen 2011, 19:09:19 »

Gratuluju, patříš do 1% holek, které samy iniciují sexuální eskalaci. Asi musíš bejt hodně trpělivá nebo (zoufalá?), když proběhla 3 setkání bez pusy a on u tebe nespadnul do kategorie kamarád.
Gratuluju i jemu, je hezký vidět, že i AFC si bez většího snažení zašuká. Třeba budeš mít štěstí a on ti ještě vyzná lásku sprejem na dálničním nadjezdu.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Srpen 2011, 19:14:14 »

Rozhodně bych ho nestrkal do kategorie AFC jen proto, že se umí chovat.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Srpen 2011, 19:19:58 »

Nebyla jsem zoufalá. Spíš mi za to stál. Pusu mi dal na tom třetím takovou letmou na krk aby stihl rozjezd. Pak mi napsal že si ho měl radši nechat ujet.

Co je to AFC?
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Jedenáctka

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Brno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Srpen 2011, 19:24:23 »

Zambrota takový komentáře snad nejsou potřeba, vztek si běž léčit jinam...
Zaznamenáno

Neexistuje tu žiadne, že nedá sa, nič neni nemožné pre toho, čo nevzdá sa.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Srpen 2011, 20:46:04 »

Nějak nevidím žádnou chybu. Co by bylo skvělého na tom, kdyby se do toho pustil a vším tímto krásným poznáváním by jste oba jen proletěli? Třeba si to chce užívat. Nechce vůbec nikam spěchat. Nechce Tě vylekat, odehnat... Mohlo se mu to iniciování v minulosti vymstít, tak nyní raději čeká. Líbí se Ti a věřím, že tento způsob chování (mimochodem slušné chování Úsměv ), Tě od něj nijak neodradí... nebo se pletu?  Úsměv
Jak už tu psali... chce to jen se lépe poznat Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 28. Srpen 2011, 21:15:18 »

Buchy,
    asi máš pravdu. Víš, fakt jsem to možná přehnala. Chtěla jsem vědět něco, co by mi řeklo, že ho přitahuji. Zvolním, budu mu naslouchat. Tak lépe poznám jaký opravdu je. Takové chování mě opravdu neodradí ale taky mi nic neřekne. Už to málem skončilo špatně...
....pozítří pokračuje příběh  Úsměv
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Srpen 2011, 09:26:25 »

Prostě tě nechtěl vylekat, čekal až uděláš první krok, aby měl jistotu, že ho chceš...

Ted už jste spolu, tak to neřeš, ne?
Zaznamenáno

limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 30. Srpen 2011, 19:05:06 »

6. rande: Už jsem se cítila dobře. Náhoda nás odvedla za město a před západem slunce jsme si sedli na trávu. Jak rychle se setmělo tak jsem ucítila vůni chladné noci. Už to byl ten kluk, který si mě přitáhl k sobě a začal mě líbat. Začal mluvit o nás dvou a o mě...

(D9: neřeším, jen jsem chtěla slyšet názor kluka a svěřit se, mám pro tebe jednoduché řešení: nečti to)
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 31. Srpen 2011, 08:49:05 »

Skóóruje. No vidíš, oklepal se a je to.. Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Září 2011, 16:43:38 »

Nice, proč ne. Je inspirativní vidět, že někdo umí zahrát i tajemnou roli, ne jen ALPHA-MALE přímou metodu. Na druhou stranu je vidět, že je potřeba pochopení na obou stranách.

Holt je to asi mistr slovní ekvilibristiky, když jen do povídání a společného setkání dokáže dostat tolik emocí, aby v holce vydržel zájem Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Září 2011, 19:49:42 »

Nebo je slečna nadržená Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 05. Září 2011, 20:16:53 »

Možná mě něčím zaujal... cítila jsem se s ním dobře i ve chvílích kdy bylo ticho. Cítila jsem ho blízko a přesto nic neudělal. Možná to se mi líbilo a vzrušovalo mě to. Proto jsem ho možná chtěla a nevzdala to.
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Září 2011, 21:24:39 »

...Možná že to né vždycky je pouze o pickupu, alfa postavení a podobných biologicko-evolučních věcech...  Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Moby



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08. Září 2011, 12:35:14 »

Já si myslím, že to není o tom, co je dobré a co špatné, ale o tom, co ti vyhovuje. Určitě to není případ kluka, který je přímočarý, jde hned na věc a co se týká intimity po všech stránkách otevřený. Existuje určitá skupina lidí (mezi než se také počítám Úsměv), na které se musí pomalu a kteří na vytvoření nějakého pevného pouta s druhými potřebují více času. Ta delší "poznávací" fáze je pak kompenzovaná tím, že takový člověk je věrnější a miluje hlouběji a intenzivněji, než ti druzí. To, co píšeš, je těžká romantika a musí vám spolu být moc pěkně Úsměv. Každopádně si ho važ, takových, jako je on, je málo Úsměv
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 20. Září 2011, 15:09:24 »

Limetko je to dost zajímavý příběh, a popravdě mi to udělalo v hlavě ještě větší guláš, než tam byl.
Celkově to boří většinu pravidel pickupu  a to mě hrozně znervózňuje. Zároveň to ale dodává jistou dávku naděje, že i normální kluci, si dokážou takhle získat attraction u holky aniž by se nějak přetvařovali a šli na to moc rychle.
Je vidět, že hoch má se ženami asi hojné zkušenosti, že tě dokázal tak dlouho udržet navnaděnou, nebo jak už tu psali, si dost nadržená  Smějící se. Kdyby tě časem napadlo, proč tě tak hrozně přitahoval, určitě dej vědět Úsměv
Držím palce ať ti to s ním výjde a hlavně si ho udrž  S jazykem
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21. Září 2011, 07:44:21 »

pokud člověk má co nabídnout, něco, za co si ho další váží a v čem je fakt dobrý, něco, za co se nestydí a nemá to každý, nepotřebuje pick up pro najdutí vztahu.... pick up ve své vrcholné fázi je o tom mít co nejvíc holek ani ne tolik o vztahu.

takovej člověk, kterej ale má potřebu pořád zkoušet něco nového je podle mě ale duševně nějak poznamenanej, že si nedokáže vážit i jiných hodnot než je počet zářezů
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Září 2011, 23:32:31 »

NALEZENÍ joei OMFG, ne najdutí! Šťastný

Ono s tim zkoušením je to začarovaný kruh. Toho co máš si začneš vážit, až když o to přijdeš a zjistíš, že nemáš nic lepšího. Jenže pokud to střídáš dost rychle, tak je vždycky to nové lepší a když ne, tak nahodíš další kolo. A nikdy nevydržíš tak dlouho, abys poznal jaká je ta holka ve skutečnosti.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Leden 2012, 21:43:16 »

ahoj Zuzi Úsměv jak vam to pokracuje?
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 08. Leden 2012, 22:28:02 »

Doufala jsem, že se nikdo nezeptá. Dneska už to ale není tak strastiplné o tom psát. Zklame vás to taky, jen ne tolik jako mě. Asi jsem moc citlivá a vnímavá abych dokázala překousnout, že ten druhý se z toho předchozího vztahu ještě nevzpamatoval. Svěřila jsem se mu s tím ale on nemohl udělat nic stejně jako já. Ze strachu jsem to ukončila. Chtěla jsem se s ním zase setkat a jen popovídat ale je nemocný.
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 08. Leden 2012, 22:58:33 »

aha, promin.. to bych si mel asi prohledat forum, abych pochopil co se stalo, protoze tady tvuj posledni prispevek znel kladne..
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS