Kluci, koho byste si vybrali?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 21:13:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kluci, koho byste si vybrali?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk
Autor Téma: Kluci, koho byste si vybrali?  (Přečteno 51480 krát)
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #75 kdy: 30. Září 2007, 22:13:41 »

Avaranger: Už jsem to asi pochopil, takže ti vadí, když má o tebe žena starost, čímž ti nepřímo dává najevo, že se o sebe neumíš postarat sám a tím poskvrňuje tvou (nejen tvou) přirozenou ješitnost. Pochopil jsem to správně?
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 30. Září 2007, 22:33:46 »

Avaranger: Už jsem to asi pochopil, takže ti vadí, když má o tebe žena starost, čímž ti nepřímo dává najevo, že se o sebe neumíš postarat sám a tím poskvrňuje tvou (nejen tvou) přirozenou ješitnost. Pochopil jsem to správně?
Ach jo Smutný Právě, že vůbec Mrkající Sem řikal, že to neni ten úplně správnej případ... TO CO SE MI SNAŽÍ VYSVĚTLIT nebylo teď důležité - důležitý byl způsob... Že chce abych COKOLI udělal JEN proto, že MÁ POCIT (v situaci, kdy byl znám jiný, fundovanější názor, který s přehledem ignoruje)...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 30. Září 2007, 23:18:54 »

To je ovšem něco úplně jiného - mateřská starostlivost. Někdy je přehnaná, někdy nám může až lézt na nervy, ale to je asi tak všechno , co s tím můžeme dělat. Starostlivé matky už jsou prostě takové. A tebe na tom štve, že ti něco nutí na základě životní zkušenosti, i když o tom nemůže nic vědět. Ale to je matka, pochybuju, že by se úplně stejně chovala partnerka. Navíc jsem měl pocit, že ti šlo spíš o situaci, kdy před ní mluvíš o nějakém problému nebo přímo žádáš o radu. Pak se nemůžeš divit, že ti vyjádří podporu či ti sdělí svůj pohled na situaci.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 01. Říjen 2007, 01:32:29 »

Nene, to ste mě asi všichni špatně pochopili Úsměv Mě štve situace, kdy něco dělám. Dáma přijde a řekne mi, že to dělám špatně a ona si myslí, že bych to měl dělat jinak. A když se zeptám, jestli pro to má nějaký rozumný důvod, tak odpoví, že neví, že MÁ POCIT... Úsměv Nebráním se tomu, aby mě poučila (to snáší moje chlapská ješitnost překvapivě dobře), ale musí své tvrzení podpořit nějakými argumenty a POCIT není argument Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #79 kdy: 01. Říjen 2007, 05:31:48 »

Proč tedy uvádíš špatný příklad, když jen ty víš, co chceš říct? Tak uveď nějaký příklad, který se ti už stal a týká se tohoto. Mimochodem by mě docela zajímalo, kolikrát v životě se ti to stalo. Jestli by se tady nedal uplatnit ten tvůj doplňek profilu "Největší teoretik". Mrkající
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 01. Říjen 2007, 12:57:10 »

No, já myslim, že jsem to vyjádřil v příšpěvku nahoře...

Citace: Avaranger
Mě štve situace, kdy něco dělám. Dáma přijde a řekne mi, že to dělám špatně a ona si myslí, že bych to měl dělat jinak. A když se zeptám, jestli pro to má nějaký rozumný důvod, tak odpoví, že neví, že MÁ POCIT... Úsměv Nebráním se tomu, aby mě poučila (to snáší moje chlapská ješitnost překvapivě dobře), ale musí své tvrzení podpořit nějakými argumenty a POCIT není argument
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 01. Říjen 2007, 16:25:22 »

Avi, ty snad neveris zenske intuici?  Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 01. Říjen 2007, 18:42:11 »

Avi, ty snad neveris zenske intuici?  Smějící se
Věříš na lochnesku Otázka Šťastný Tak s ženskou intuicí je to podobný.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stacy
Host
« Odpověď #83 kdy: 02. Říjen 2007, 16:26:57 »

a muzes to trosku vic rozvest? nejak jsem te asi nepochopil
Typicky holcici kecy Mrkající "Nechci toho uzasnyho, krásnýho a nejvíc nejlepšího, ale chci obyčejnýho kluka" Šťastný

No já to mylsela spíš tak, že nechci kluka, který bude žrát každou volovinu, co udělám nebo řeknu a bude umět říct svůj názor  Mrkající


No, uz aspon chapu, proc me nikdo nechce - sice rikate "kdyby byla hloupocka" ale ono je to mozna vase tajne prani. Ona vas bude bezmezne zboznovat, vy budete za ni rozhodovat a vsechno bude nadherne...a zili stastne az do smrti. Kdyz ma zenska svuj vlastni nazor, ktery si jen tak nenecha vzit, je to trosku problem a nedej boze, kdyz vam radi!!!!

Právě jsi řekla to, co já nedokázala zformulovat  Šťastný
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 02. Říjen 2007, 19:21:46 »

No, uz aspon chapu, proc me nikdo nechce - sice rikate "kdyby byla hloupocka" ale ono je to mozna vase tajne prani. Ona vas bude bezmezne zboznovat, vy budete za ni rozhodovat a vsechno bude nadherne...a zili stastne az do smrti. Kdyz ma zenska svuj vlastni nazor, ktery si jen tak nenecha vzit, je to trosku problem a nedej boze, kdyz vam radi!!!!
S tim teda problem nemam. Ja chci rovnocennou partnerku, ne nejakou hloupouckou husicku, co me bude zboznovat a vsechno mi odkejve - ani ve snu Ďábelský
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 02. Říjen 2007, 21:59:02 »

No ale zase všeho s mírou Mrkající
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 03. Říjen 2007, 16:01:52 »

Uff, tak abych tu vse uvedl na pravou miru - protoze ocividne jsou tu lide zatizeni stereotypy a predsudky, pokusim se vnest trochu svetla do meho predchoziho vyjadreni prikladem, jak si predstavuji takovy trvaly, hodnotny vztah. Zjednodusim to na uplne nejbanalnejsi, nejjednodussi uroven, aby to tu pochopili (snad) opravdu uplne vsichni.

Bydlim se slecnou v jednom byte a na stene je hnusny obraz. Slecna se rozhodne ho vymenit, ma u sebe dva, oba se ji libi uplne stejne. Je nerozhodna, nedokaze najit duvody pro jeden ci druhy. Prijdu ja a jakykoliv z obrazku (take se mi libi oba stejne) povesim na stenu - ten druhy bud schovam, nebo dam jinam. Slecna je spokojena (ma na stene hezky obraz, nemusi se rozhodovat a premyslet nad tim) - ja jsme spokojeny (na stene je hezky obraz, slecna nezavazi na chodbe kdyz premysli ktery tam dat Šťastný, pomohl jsme slecne coz mi dava dobry pocit).

Znovu opakuju ze je to zjednodusseno, v praxi to neni o veseni obrazku, samozrejme... jen jsem chtel uvest na pravou miru ze samozrejme nerozhoduji za slecnu ve chvilich, kdy by to bylo proti ni, ci nedejboze tak abych ji jakkoliv omezoval - naopak se ji svym vstupem do situace pokusim pomoct.

Nicmene momentalne mam proste takove obdobi, kdy bych byl mnohem radeji za neplnohodnotny, docasny a odpocinkovy vztah s jednodussi, peknou slecnou se kterou se budu moci bavit, a ne resit jeji rodinne, osobni ci existencni problemy a nic podobneho ... coz je pomerne logicke vzhledem k mym predchozim zkusenostem.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 04. Říjen 2007, 12:50:28 »

Nicmene momentalne mam proste takove obdobi, kdy bych byl mnohem radeji za neplnohodnotny, docasny a odpocinkovy vztah s jednodussi, peknou slecnou se kterou se budu moci bavit, a ne resit jeji rodinne, osobni ci existencni problemy a nic podobneho ... coz je pomerne logicke vzhledem k mym predchozim zkusenostem.
Amen.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS