Muži a placení

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:51:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Muži a placení
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk
Autor Téma: Muži a placení  (Přečteno 103595 krát)
JoeyJoey
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Místo: Praha
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« kdy: 25. Březen 2007, 14:49:22 »

Můj kamarád (který má btw dlouhodobý vztah) za mě neustále platí v restauraci, i když se vždycky vehementně bráním, vždy akorát řekne: "zaplatíš příště...", ale "příště" mě stejně zaplatit nenechá... Už je mi to trapné... Myslíte, že to chlapi berou jako určitou investici do budoucna nebo to dělají zcela nezištně, třeba jen pro to, že nesnesou, když nemají navrch?
Zaznamenáno

¡Amores perros!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Březen 2007, 20:02:02 »

muj kamarad to dela taky, ale zandou pritelkyni teda nema... nevim, jestli to bere podle toho, ze vydelava, a ja ne, nebo proc, ale mozna v tom hraje urcitou roli muzska jesitnost, ze by jim bylo blbe nechat za sebe platit...

me to taky pekne stve, ze pokazde me na to :priste: kyvne, ale stejne priste plati zase za oba:(
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Březen 2007, 20:17:19 »

V určitym smyslu by to mohlo znamenat investici do budoucna.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Březen 2007, 11:26:02 »

A co tak obyčejná galantnost ,brát to  jako poděkování za příjemně strávený čas ?
Je galantnost investicí do budoucna ?
Je investicí do budoucna daní přednosti, podržení dveří , pomoc pří oblékání kabátu ?

Samozřejmě pokud se snažím o někoho , tak by asi galantnost měla být jednou z věcí na kterou nezapomenu , ale přímo z toho odvozovat " investici do budoucna" ?

A do čeho by to mela být investice ? Jak to poznat ?
Mít navrch?  No samozřejmě to může být frajeřina já na to mám , ale zaplacení normální útraty hm spíš dívky ženy berte to jako kompliment a poděkování Úsměv)

PS Pro zaryté příznivkyně rovnosti pohlaví, kldině beru aby dívky v tomto měli taky občas navrch, rozhodně by mě to nevadilo , ale zatím se žádná nenašla  Úsměv))
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 26. Březen 2007, 13:30:15 »

By mě zajímalo, co znamená "vehementně bráním" Super!

Já si pod tím třeba představím, jak přijde pikolík a ty řekneš "Já to zaplatím" a vytáhneš peněženku. A kluk na to "Ne, dneska je to na mě." A ty: "V žádném případě, taky tě chci jednou pozvat" a on "ale prosím tě, když tak až někdy příště, dneska je to na mě." - tak tohle je vehementní bránění a je jasné, že ten kluk prostě bere placení za tebe jako samozřejmou věc a cítí se u toho dobře a dělá to rád.

Vehementní bránění není, když někdy v průběhu schůzky (nebo po zaplacení) svedeš téma na placení a on řekne "tak zaplatíš někdy příště"  Úsměv

Ať už se bráníš jakkoliv, vadí-li ti, že za tebe platí a nelze-li mu to podobně vrátit, vždy jsou alternativní řešení. Koupit mu něco co má rád, nebo já nevím .. třeba nějaké tričko. No prostě mu udělat radost, jakoby na oplátku.

No a taky je možné to nechat být a nepřemýšlet o tom, třeba se tím trápíš jen ty a mu je to úplně jedno.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
JoeyJoey
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Místo: Praha
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Březen 2007, 15:01:39 »

Qark: Je to přesně varianta 1, jako bys to nahrával na diktafon Šťastný  Jinak kromě "když tak až někdy příště" je také oblíbená fráze "pak to ňák vyrovnáme", což už je poměrně zavádějící Pískající Ovšem, když už se mi tedy konečně podařilo mu za to něco koupit, tak si okamžitě spočítal, že je to cca o 3 koruny dražší a že mi to "příště" musí rozhodně vrátit  Smějící se ... tak co, jsem, nebo nejsem dostatečně vehementní? Mrkající
Zaznamenáno

¡Amores perros!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Březen 2007, 16:37:28 »

ja jednou za cas upecu medovnik, tak sem mu ukrojila poradna kusiska, to nejak na penize pocitat nemuze, pochutna si, a ja sem spokojena, ze mu smakovalo:)

Me navadi ten fakt, ze plati, ale to, ze tam treba necha pravidelne jednou tydne 300, to se me zda fakt hodne... i kdyz si to muze dovolit, prijde mi to proste moc...
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Březen 2007, 18:27:26 »

Aco si třeba odskočit a cestou se stavit na baru a zaplatit? Tomu nezabrání a začne vnímát, že se neošíváš jen aby se neřeklo.
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Březen 2007, 18:46:45 »

Citace: "Mawe47"
ja jednou za cas upecu medovnik

Hele a co já a Lee Otázka
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Březen 2007, 18:49:59 »

kdyz budu pect priste, tak dam vedet:) ten posledni dostal tatinek k svatku a ten byl tedy pouze pro kruh rodinny:)
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Březen 2007, 19:16:41 »

2Mawe: Klidne za nej nabidneme nejakou protisluzbu, co B961?!  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Březen 2007, 21:17:35 »

Tak tak, případně by těch medovníků mohlo být i víc, bylo-li by jejich množství úměrné intenzitě protislužeb Šťastný
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Březen 2007, 23:53:52 »

Citace: "Mawe47"
kdyz budu pect priste, tak dam vedet:) ten posledni dostal tatinek k svatku a ten byl tedy pouze pro kruh rodinny:)


Hod ho rovnou sem do fora, at ochutna kazdy ;-).
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Březen 2007, 08:35:08 »

ok, priste ho digitalizuju, ovsem budete muset vymyslet, jak ho opet zhmotnit:)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Březen 2007, 15:55:54 »

Citace: "Mawe47"
ok, priste ho digitalizuju, ovsem budete muset vymyslet, jak ho opet zhmotnit:)
serialize(), unserialize()
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27. Březen 2007, 17:22:08 »

Ne, žádná digitalizace, dostanem já a Lee. Hotovo Smějící se
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 27. Březen 2007, 21:20:54 »

Citace: "0724"
Aco si třeba odskočit a cestou se stavit na baru a zaplatit? Tomu nezabrání a začne vnímát, že se neošíváš jen aby se neřeklo.


jo tohle je optimalni varianta, koukejte se tim vy dve holky ridit. ale jo i medovnik je fajn Šťastný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 27. Březen 2007, 21:59:36 »

problem je, ze chodime vetsinou do menzy nebo na tamansky nudle a kfc... takze se plati vse predem ale nejak se mu dari me dycky predbehnout:) ale aspon mu to pak nutim potom :) a vetsinou se neosiva, kdyz mu to davam, tak aspon tak:)
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 28. Březen 2007, 10:57:14 »

za svych studentskych let jsem penezi neoplyval, tudiz pokud holka se mnou chtela nekam jit, tak si vetsinou musela zaplatit Úsměv Jasne, ze sem tam jsem ji na neco zval, ale vetsinou si to platila sama, pokud to nebyla nejaka vyjimecna vecere nebo vyjimecna udalost Úsměv

A co se tyce kamaradek, tak ty nekdy i platili za me, protoze byly i obdobi, kdy jsem byl svorc a chteli jsme jit pokecat Úsměv ale zase vedeli, ze priste to cvaknu zase ja Úsměv
Zaznamenáno
PachezZ



Karma: 0
Místo: Někd u Třeboně
Příspěvků: 43


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: 01. Duben 2007, 17:30:57 »

Beru jako samozřejmost že když holku vytáhnu ven a mám ty peníze tak zaplatim... Na druhou stranu když nemám tak se bud složíme nebo platí ona no... Případně něco dobrýho uvaří. Sice furt tvrdí jak je jí blbý abych za ní pořád platil když spolu nechodíme ale co... Vydělávám a ona ne tak at šoupe nohama :DD

 a přiznávám že to dělá dobře mému egu Šťastný
Zaznamenáno

quot;Cítim bezprávie, prečo on hej, prečo ten hej, prečo ty hej a prečo ja nie."
JoeyJoey
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Místo: Praha
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 01. Duben 2007, 18:38:02 »

Zajímavé, že když jsme teď někde byli ještě s tou jeho slečnou, tak za ni vůbec nezaplatil, resp. zaplatil, ale nechal si to pak od ní vrátit.   Šokovaný
Zaznamenáno

¡Amores perros!
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 02. Duben 2007, 20:06:09 »

Citace: "JoeyJoey"
Zajímavé, že když jsme teď někde byli ještě s tou jeho slečnou, tak za ni vůbec nezaplatil, resp. zaplatil, ale nechal si to pak od ní vrátit.   Šokovaný


nejsi chlap, nepochopis Super! . btw pro me to je naprosto jasny (a neni to proto, ze by te balil - i kdyz to samozrejme taky nevylucuju Úsměv )
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 02. Duben 2007, 20:27:19 »

Taky to chápu a začínám to částečně posuzovat jako investici do budoucna Šťastný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 14. Červen 2007, 22:25:17 »

Za kamarádky někdy platím, někdy ne, záleží na náladě..za holku se kterou mám něco víc většinou jo, ale zase ne vždy a ne všechno, přecijen partner neni sponzor
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 15. Červen 2007, 06:45:45 »

tak ja mam treba odlozeno dve sta na suroviny na medovnik, ktery bude jist i muj pritel, hodlam pect o vikendu... a vcera byla nejaka english party kam nas oba kamoska pozvala s tim, ze je vstup 50 korun. Ja sem musela odmitnout, s tim ze bych pak nemela penize na ty suroviny ale ze bych rada sla, ze me to mrzi, a pritel na to reagoval tak, ze to je skoda, ze tam s nim nepujdu...

(on pracuje a  ja studuju, a na brigadu nemam cas kvuli rekonstrukci domu, pri ktere je potreba pomahat)

zato kdyz me kamos bere ven a ja reknu, ze bohuzel nemam, tak prej me pozve, ze dve kofci ho nezabijou... a kdyz jdeme treba s pritelem na deskovky (deskovy hry v jedny hospudce) on si da jidlo a kofcu a ja tam sedim na sucho 3 hodiny a nejakeho pozvani v podobne 15 korun za malou kofolu se stejne nedockam... ale kdyz kamoska rekne ze nema, tak ji pozve...
PROC? protoze me jako pritelkyni si hyckat nemusi, protoze vi, ze ja s nim pujdu stejne?
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS