Muži a placení

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:18:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Muži a placení
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 5  Vše Tisk
Autor Téma: Muži a placení  (Přečteno 103579 krát)
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 15. Červen 2007, 08:04:04 »

mawe tohle myslis vazne?  Šokovaný
no jsou lide a lide, ale ja bych nesnesla aby muj pritel vedle me sedel na suchu tri hodiny, prinejmensim bych si objednala neco o co bych se pak mohla podelit. jako promin, ale dle toho cos napsala, si pak pree on taky nezaslouzi kus toho medovnihu, protoze ty vis, ze on s tebou bude at uz bez medovniku nebo s. ale kdybys mu ten medovnik s temihle slovy odmitla nabidnout, tak uz vidim co by se delo...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 15. Červen 2007, 08:33:12 »

no co uz. Asi se me vymstilo, ze driv za me chtel porad platit, ale mel 6 litru skolny + bydlel na private tak me to bylo blby a platila sem si vetsinou vse sama... ale trochu me mrzi, ze ted, kdyz ty penize proste nemam, abych si platila veci sama, ze uz me nic nenabidne. A kdyz sem mu tak nenapadne rekla, ze by me to moh zaplatit, tak reagoval tak, ze to pripise k tomu, co mu dluzim:)
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 15. Červen 2007, 11:10:51 »

Ja mam (bohuzel pro mne) takovy neodbytny pocit, ze zaplatit za slecnu je proste slusnost. At uz jdu s kamaradkou, pritelkyni, nebo i pribuznou (se sestrenici obcas zajdeme na pivko), vzdycky platim ja, at se brani, jak se brani. Opravdu mi neprijde "moralne spravne" nechavat za sebe platit slecnu, ackoliv mam treba uz mensi problem pozadat slecnu o pujcku (osm korun na kafe ve skole), nebo tak.

Stalo se mi snad jednou, ze by za mne platila slecna, a to byla moje pritelkyne a bylo to jen proto, ze si "sla koupit neco k piti" a koupila i me.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 15. Červen 2007, 11:37:16 »

taky si myslim, ze zaplatit za slecnu je slusnost, pokud ten dotycny slecnu pozve.
Ale treba pokazde kdyz spolu dva nekam jdou... prece nemuze kluk chodit na brigadu aby si holka mohla pokazde neco dat a svoji brigadu si davala do vlastni kapsy a nicim se neodvdecila...

kamaradovi, co me casto nekam zve pak dam kus neceho, co upecu a spokojenost je na obou stranach:) ale pokazde za sebe nechat platit a nijak to tomu druhemu nenahradit je dle me taky spatne. Stejne jako syslit si, kdyz vite, ze by jeden z dvojice nekam moc chtel jit, ale zrovna se zadarilo ze nema penize a ten druhy ma a jde tam taky, tak by ho podle me mel pozvat, za predpokladu, ze to zrovna neni koncert za 5tisic ale treba divadlo za stovku
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 15. Červen 2007, 12:10:57 »

No a presne tohle me ruinuje, protoze kdyz se chlubim ze jdu na Iron Maiden za 4k, a (fakt dobra) kamaradka rekne "jeee, ja bych sla takyyy", tak ten jeden vymenim za dva nejake levnejsi (na horsi mista) a jdu tam s ni.  (To jsem udelal jen jednou a snad uz nikdy vic)

A stejne u tech zenskych nemam uspech, proste lasku si nekoupis  Super! Smutný
« Poslední změna: 15. Červen 2007, 12:27:58 od Michail » Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 15. Červen 2007, 13:07:03 »

Jestli si z toho mel radost, proc ne, ale tady sam vidis, ze si z toho listku udelal dva horsi a nekoupil ji dalsi v cene toho co byl tvuj...
ja bych se prenesla pres to, ze me pritel nepozve ani na kofolu, kdyz uz me premluvi at na ten sraz z jeho kamarady jdu taky, ale ze vi, ze bych nekam moc rada sla kam jde i on, vi ze sem pred par dny koupila neco duleziteho a ted proste nejsou penize, ze ho nenapadne vzit me tam sebou a zaplatit me to, kdyz jde fakt o par korun... jen teatralne rekne, ze to je hrozna skoda, ze by tam rad byl se mnou, ale kdyz nemam, tak smula
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 15. Červen 2007, 13:42:43 »

Pockej, pritel??  Šokovaný

Dalo by se to tolerovat jestli kamarad, ale takhle - od takoveho bych, byt zenska, dal ruce pryc  Řekni to mé ruce nebo si s nim alespon o tom promluvit. Protoze tohle je opravdu hloupe.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 15. Červen 2007, 14:25:43 »

PROC? protoze me jako pritelkyni si hyckat nemusi, protoze vi, ze ja s nim pujdu stejne?
Ne, protoze ho to proste nenapadne. A nebo proto, že máš prostě špatného přítele. Mě tohle teda vždycky zvedá ze židle, když vidim, že se takhle někdo chová. Naštěstí to nezažívám často. Ale jednou už sem takhle za slečnu "s doprovodem" platil, protože sem na to nemoh koukat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 15. Červen 2007, 14:26:54 »

Pockej, pritel??  Šokovaný
Fajnové slečny mají vždycky přítele ... ehm... no... ja nevim jak to říct. A ne že bych čekal, že mawe bude vyjímka Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 15. Červen 2007, 14:34:34 »


a kdyz jdeme treba s pritelem na deskovky (deskovy hry v jedny hospudce) on si da jidlo a kofcu a ja tam sedim na sucho 3 hodiny a nejakeho pozvani v podobne 15 korun za malou kofolu se stejne nedockam... ale kdyz kamoska rekne ze nema, tak ji pozve...

tak to je trochu síla, ne?
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 15. Červen 2007, 14:44:54 »

tak prave me polal nekam, tak si myslim, ze me uz nebude trapit, ze me ani debilni kofolu nezaplati... ja si celej rok a pul msylim, ze je to fajn a on me rekne, ze to nikdy neklapalo... ale ze by rekl, to ne... se usmiva, tvari ze je vsechno ok a pak takhle

nehci nic rikat, ale byvaly pritel to vzal uplne stejne... mlcel, usmival se a me nic netusici to hodil na talir. SOu vsichni chlapi takovy hovada, ze misto aby resili vznikajici problem, nechaj to vysumet do ztracena i se vztahem?
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #36 kdy: 15. Červen 2007, 15:55:10 »

SOu vsichni chlapi takovy hovada, ze misto aby resili vznikajici problem, nechaj to vysumet do ztracena i se vztahem?
Ne. Stejně tak mezi holkama se najdou takové, které neřeší vznikající problém...
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 15. Červen 2007, 16:05:06 »

tak doufam, ze do tretice vseho dobreho... nerada bych pokazde rok a pul zila v nadeji, ze je to ok a on me pak poslal k vode... asi sem staromodni, ale ja neplanuju vystridat dvacet kluku za zivot... radsi bych jednoho na furt
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #38 kdy: 15. Červen 2007, 16:56:52 »

tak prave me polal nekam, tak si myslim, ze me uz nebude trapit, ze me ani debilni kofolu nezaplati... ja si celej rok a pul msylim, ze je to fajn a on me rekne, ze to nikdy neklapalo... ale ze by rekl, to ne... se usmiva, tvari ze je vsechno ok a pak takhle

nehci nic rikat, ale byvaly pritel to vzal uplne stejne... mlcel, usmival se a me nic netusici to hodil na talir. SOu vsichni chlapi takovy hovada, ze misto aby resili vznikajici problem, nechaj to vysumet do ztracena i se vztahem?

Když jsem si dopoledne četl tuto diskuzi a hlavně tvůj příspěvek, jak sedíš na sucho, tak jsem ti chtěl napsat, že se s tebou brzo rozejde. Podivený a už je to tady...

Chlapi nejsou hovada, většinou dávají dopředu určitá znamení, jenže holky to nevidí. Jedním z těch znamení je to, co předvedl. Nehodlal investovat peníze do vztahu (do tebe), který chtěl ukončit. A pochopitelně jsou i další změny v chování. Ty ti dojdou časem, zatím je nevidíš.

Rozchod mají chlapi většinou dopředu promyšlený a pak jim nějakou chvilku trvá, než to v nich uzraje. Během té doby zvažují ještě pro a proti (teda většinou jen proti, protože těch si najednou všímají mnohem více). Těžko mohou řešit vznikající problém, když nejde o žádný problém, ale o rozhodnutí. Prostě zvažují rozchod a pak hledají záminky a důvody, proč to udělat. V tomto případě je už pozdě něco řešit. Až to dojde do bodu "rozhodnutí", sdělí to dívce.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 15. Červen 2007, 18:05:13 »

tak priste musim pamatovat na to, ze neplaceni je znamka... no co uz... myslela sem resit problem kdyz vyvstal a ne se to snazit prekousnout a kdyz uz to prekousnout nejde, tak to ukoncit...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 17. Červen 2007, 20:31:06 »

Tak tohle je drsne... ale poucne Smutný
No, Mawe, vitej do klubu svobodnych zen... jsou to hovada a nestojej za trapeni
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 17. Červen 2007, 20:34:25 »

daemoniack a vis ze bych byla radsi, kdybych vitat nemusela?
no aspon sem prakticky priklad a lidi se muzou podivat a necemu se priuci..

blbecek jeden blbej, aspon to moh naznacit, aby to nebyl takovej sok
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 17. Červen 2007, 21:50:07 »

To oni nedelaj Smutný
Ja vim... je to hrozne, take jsem tim prosla, kazdej... a to ani nejsem staromodni,ze by mi stacil jeden na zivot Úsměv ale je pravda, ze kdyz si na toho jednoho zvyknes, je docela vopruz to menit.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 17. Červen 2007, 22:02:29 »

o to horsi je to, ze mam dost potize sverovat se s nejakejma starostma... jemu jedinymu sem se dokazala sverit, verila sem mu... ani byvalemu priteli sem tolik neverila, ani nejlepsi kamosce, co znam asi 15 let, zname se dobre... ale sem v jistejch ohledech brutalne uzavrenej clovek a o to vic me to desi... jedinej clovek, kterymu sem se mohla vybrecet bez toho, abych se za sebe stydlea... tak ten se ke me otocil zady... Smutný

a jeste u nas bydli na private, takze dokud si nesezene bydleni, budu ho den co den vidat... to budou muka... medovnik sem mu pekla za odmenu, ze ho vzali na vs a malem byl slanej... no coz, urcite bude chutnat nekomu jinemu...
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 17. Červen 2007, 22:35:21 »

chudinky jedny,

Mám takovou zkušenost zase s holkama (velice podobnou, akorát mě to vůbec neřekla a ještě jsem si musel zjistit, co se děje), takže ono házet nás do jednoho pytle není jen tak.
Protože vim, že takový slepice, na kterou jsem narazil nejsou všechny.  Mrkající

Akorát jsem za ní skoro nic platit nemusel, protože nic k pití nechtěla a ostatní platit odmítla  Šťastný
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 18. Červen 2007, 08:08:51 »

Ja do jednoho pytle vsechny nehazim, i kdyz mozna ted v afektu se me stava, ze jo... ale vim ze vsichni stejni nejsou... a i kdyz sou ti moji dva ex potvory, co to na me necekane vybalili, vim, ze to byli fajn kluci, zadni kreteni...

i kdyz ten prvni za me platil vetsinou i kdyz uz vedel, ze se mnou chodit nechce, ale stale to tutlal
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 18. Červen 2007, 23:01:41 »

Mawe: Klid, ty dlouho jenom tak nezůstaneš Úsměv. A v mezidobí bys třeba nějaký ten medovník mohla věnovat nám, ne? Mrkající
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 19. Červen 2007, 06:48:54 »

Tak tohle je drsne... ale poucne Smutný
No, Mawe, vitej do klubu svobodnych zen... jsou to hovada a nestojej za trapeni

No, nemůžeš všechny házat do jednoho pytle. Prostě jste narazili na ty špatný kluky.
Já narážím furt na nějaké slepice, co jim vadí můj přízvuk a handicap, přitom jsem je slušně pozval a zaplatil.. Pak přijde podpásovka v tom, že má kluka..A to neznamená, že vás všechny hážu do jednoho pytle.  Vykřičník
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 19. Červen 2007, 06:57:56 »

Jestli si z toho mel radost, proc ne, ale tady sam vidis, ze si z toho listku udelal dva horsi a nekoupil ji dalsi v cene toho co byl tvuj...
ja bych se prenesla pres to, ze me pritel nepozve ani na kofolu, kdyz uz me premluvi at na ten sraz z jeho kamarady jdu taky, ale ze vi, ze bych nekam moc rada sla kam jde i on, vi ze sem pred par dny koupila neco duleziteho a ted proste nejsou penize, ze ho nenapadne vzit me tam sebou a zaplatit me to, kdyz jde fakt o par korun... jen teatralne rekne, ze to je hrozna skoda, ze by tam rad byl se mnou, ale kdyz nemam, tak smula

Promiň, když to řeknu takhle, měl si tě jistou. Ale na tvým místě bych mu nakopal do zadku, když svý dívce nekoupí ani kofolu a před ní si objedná jídlo a pití, které s ní ani nepodělí. Představ si, že byste byli spolu až do důchodu a jak by to dopadlo? život by jsi neměla plnohodnotný a oboustrannou lásku. S prominutím, ten život s ním by za nic nestál. Já vím, že to byla osoba, které jsi ses mohla svěřit, vybrečet na rameno. ALE není jediný, v tvém městě pobíhá tolik kluků, kteří by chtěli tvé srdce a objímat tě ve svém náručí, hýčkat tě. Prostě ten tvůj přítel si tě nezaslouží..
Kdybys byla odvážná, tak bys mohla vzít tu jeho kofolu a jí polejt jeho hlavu dle hesla "Když ji miluješ není co řešit" Smějící se. Kdyby štěkal, tak to není on, co tě miluje  Super!
« Poslední změna: 19. Červen 2007, 08:27:33 od MarŤas » Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 19. Červen 2007, 10:16:43 »

Zajimavy pristup, ale myslim, ze ackoli ji minule, asi by ho to pekne nadzvihlo ze zidle:)

Jojo, brno a okoli je plny zajimavych kluku... kteri ovsem registruji predevsim perfektni postavu, pekne obleceni a ne nemoderni holku, co se ani neumi namalovat a ma divny nazory:)

A protoze i chlapi daji predevsim na prvni dojem... no neni se jim co divit, ze na prvni pohled na me nic zajimaveho opravdu neni:)
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS