Muži a placení

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:16:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Muži a placení
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5  Vše Tisk
Autor Téma: Muži a placení  (Přečteno 103578 krát)
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 19. Červen 2007, 11:18:56 »

Zajimavy pristup, ale myslim, ze ackoli ji minule, asi by ho to pekne nadzvihlo ze zidle:)

Jojo, brno a okoli je plny zajimavych kluku... kteri ovsem registruji predevsim perfektni postavu, pekne obleceni a ne nemoderni holku, co se ani neumi namalovat a ma divny nazory:)

A protoze i chlapi daji predevsim na prvni dojem... no neni se jim co divit, ze na prvni pohled na me nic zajimaveho opravdu neni:)

Můžeš mi definovat tu "perfektní holku"? Ne všichni daj na první dojem, nechci krásnou babu, která neví co jsou city a co si neumí přiznat svý nedostatky.
Divný názory maj intelektuálové, takže být ve vztahu s intelektuálkou je dnes v módě. Co čtu tvé názory, tak mi přijdeš dost zajímavá a zvláštní v tom pozitivním světle. To, že pečeš na protiúčet medovinu tomu, který tě pozval a zaplatil za oba. Co já bych dal za tuhle holku?
Škoda, že nejsem z Brna  Šťastný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 19. Červen 2007, 11:47:13 »

Tim myslim, ze vetsina kluku radsi oslovi holku, ktera je dle nich pekna, ale casto prevladaji stihle a pekne oblecene slecny... Ne desive oblecene:)
A intelektualka opravdu nejsem, proboha:) inteligence mam snad tak akorat:)

jojo, medovniky se vzdycky rozplynou raz dva... vcera na paintbalu mi jeden kluk pujcil obvaz a dokonce obvazal koleno, tak jak mu ho pujdu vratit, taky sem mu kousek schovala, aby si nemyslel, ze jsem nevdecna:)

Ale jinak se mi proste protivi, kdyzby chlap za me mel pokady platit, i kdyz on treba dela a ja ne, bez toho, ze by byl jakkoli odmenem...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 19. Červen 2007, 11:51:02 »

Ale jinak se mi proste protivi, kdyzby chlap za me mel pokady platit, i kdyz on treba dela a ja ne, bez toho, ze by byl jakkoli odmenem...

Inu to jsi jedna z mála holek které znám kterým vadí když za ně chlap platí...většinou se spíš setkávám s tím že 1x za člověk za slečnu nezaplatí a už je z něj v očích ostaních slečen hrozný lakomec Kroutící očima
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 19. Červen 2007, 11:56:19 »

Me nevadi, ze za me chlap plati, pokud me jednou za cas pozve, nekdy ho pozvu ja a ok, at kamarad nebo pritel. To je v pohode.

Ale pokud se dostanu do situace, ze me kamos porad taha ven dvakrat do tejdne a ja proste tolik penez nemam, tak me vzdycky zve... to je fakt neprijmne, a ja se citim jak vyzirka. Tak proto to revansuju tim, co zase oni nemaj Úsměv Proste neco za neco, nikdy nemuze jeden jen davat a d ruhy jen brat
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 19. Červen 2007, 11:59:35 »

No myslím že se nemusíš cítit nějak špatně, asi tě zve protože ví že nemáš tolik peněz a řekl bych že to dělá rád...aspoń to tak vypadá, 2x za tejden by člověk netahal ven lidi se kterýma by mu nebylo dobře bych řek
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 19. Červen 2007, 12:04:41 »

Jasne no, chapu ze mu to asi financne nevadi a je rad, ze pokeca... ale nemyslim si, ze nejaka odmena v podobe dobre buchty by kohokoli urazila:)
A ja mam aspon ze sebe dobry pocit, ze kdyz muzu, tak se mu odmenim tak, jak je to pro nej vzacne...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 19. Červen 2007, 12:06:31 »

Tak odměna v podobě doma upečené buchty nebo něco jiného co jsi ty sama vyrobila neurazí nikoho, to rozhodně
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 19. Červen 2007, 12:36:32 »

MarTas: a co Te prosim Te vede k tomu generalizovani... ja nenapsala, ze jste vsichni stejni - chlapce, to v tom vidis Ty, ja mluvila o tech, co nas odmitaj timhle zpusobem...

Mawe: nevim, jak vypadas, ale nemyslim, ze by to mohlo byt tak spatne, jak pises... na stranu druhou, Ty bys chtela kluka, kterej by Te oslovil jenom proto, ze mas super postavu, krasne saty a perfektni make-up?? Nemrzelo by Te, ze mu je uplne jedno, ze mas vlastni hlavu, rada ctes, zajimas se o IT a ja nevim, co vsechno.. Mozna, ze uz tim jak vypadame, davame jasne najevo, jaky typ chlapu vlastne chceme... a ve chvili, kdy budeme chtit nakeho toho namachrovaneho  frajirka, tak na sebe hodime pekne satky, rekneme kamosce, at nas namaluje, ulovime se nakeho samecka a zjistime, ze to vazne neni to, po cem touzime... ale to je asi vic v nas Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 19. Červen 2007, 12:43:41 »

daemoniack

Jasne, ze nikoho takovyho nechcu a koneckoncu nikdy se o me zadny takovy clovek nezajimal, vzdy jen sami fajn chlapici, co za neco stali:) Jen sem tim chtela rict, ze je to pri seznamovani nevyhoda, ale zase na druhou stranu si nestezuju. Jen se mi "libi" vsichni ti, co mi napisou, ze treba po chvili kecani se jim zdam fajn, hodna ale jak si vyzadaj fotku, uz se neozvou:)

Nechtela sem, aby to vyznelo, ze si stezuju. Jen i vsude v Qarkovych clancich, testech atd sou oslovovany pekne slecny prijemneho vzhledu... proc asi? Protoze kdyz na zastavce stoji slecna v letnich satkach a peknym ucesem, tak je jiste zajimavejsi nez slecna v dlouhych kalhotech, ponozkach sandalech a vetrem rozcuchanejma vlasama:)
Zaznamenáno
Unixorn
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 48
Místo: Praha
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 19. Červen 2007, 14:03:43 »

Co se tyce placeni, tak to vetsinou resim podle socialniho statusu: kdyz oba primerene vydelavame, tak klidne napul, kdyz je treba pritelkyne studentka, nebo ma maly plat, tak ji zvu spis ja.

mawe:
A co se tyce rozchodu:
Ted to taky trochu resim. S pritelkyni se citim dost dobre, kdyz jsem s ni a tak, ale v nekterych smerech, treba intelektualnich jsme na muj vkus prilis rozdilni. Nema ani tendenci se nejak vic zmenit, ne kvuli me, ale spis kvuli sobe. A uz par mesicu resim, ani ne to, jestli se s ni rozejdu, ale spis kdy... Protoze je mi s ni vetsinu casu hezky a 'intimne' a toho se hrozne tezko vzdava, ale na druhou stranu, cim dele s ni budu, tim hur se mi od ni bude odpoutavat (a ji ode mne, pac prece jen je v tom citove o dost vic angazovana).
Za par mesicu proste ty odstredive sily prevladnou a bude konec. Ale nekompatibilita v jejim pripade proste neni jeji vina , je jaka je, a ja jsem, jaky jsem. Myslim, ze treba i v tvem pripade to neni o tom, ze by to s tebou nechtel resit, ale ze spis mu bylo zatezko se s tebou jen tak rozloucit, kdyz mu tvoje vlastnosti pripadly prilis nezmenitelne.
Jsou veci, ktere lze ve vztahu resit, a veci, ktere uz ve vztahu moc resit nejdou, protoze zcela souvisi s osobnosti. a tu je skoro nemozne zmenit, lze to jen, kdyz to ten druhy opravdu chce a kdyz nechce, nelze ho do toho nutit.
Zacinam ovsem chapat ty chlapy, co se rozchazej vis sms a tak, pac toho okamziku, kdy k tomu dojdu, se obavam docela dost. Protoze vim, ze ji to urcite dost zrani Podivený
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #60 kdy: 19. Červen 2007, 14:05:52 »

Nechtela sem, aby to vyznelo, ze si stezuju. Jen i vsude v Qarkovych clancich, testech atd sou oslovovany pekne slecny prijemneho vzhledu... proc asi?
Protože oslovovat nepěkné slečny nepříjemného vzhledu je blbost Šťastný

Ale uvědom si, že krása je subjektivní záležitost. Ty slečny, které se líbí mě se nemusí líbit třeba někomu dalšímu. Prostě každý má jiný vkus. Když řeknu, že jsem viděl nádhernou holku, znamená to, že se moc líbila mně a byla nádherná pro mě. Příjemný vzhled se dá třeba podtrhnout i úsměvem, energií v očích, způsobem chování...

Protoze kdyz na zastavce stoji slecna v letnich satkach a peknym ucesem, tak je jiste zajimavejsi nez slecna v dlouhych kalhotech, ponozkach sandalech a vetrem rozcuchanejma vlasama:)

No je jasné, že když budu dodávat nějaký svůj výrobek do samoobsluhy, tak udělám co nejzajímavější oba, který výrobek bude prezentovat, abych nalákal zákazníka. Když budu výrobek nabízet pomocí prodejce, tak věnuji peníze na zaškolení daného prodejce, aby dokázal výrobek dobře prezentovat. To je přeci logické. Jak jinak poznáš, že je ten výrobek dobrý, když si ho nekoupíš. A co jiného tě donutí si jej koupit (vyzkoušet), než to, jestli tě zaujal (buď díky prezentaci a nebo obalu)

Tak pak nechápu, proč se divíš, že dívka, která investovala více do účesu a oblečení je atraktivnější. Vždyť je to samozřejmé.
« Poslední změna: 19. Červen 2007, 14:35:32 od Qark » Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Unixorn
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 48
Místo: Praha
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 19. Červen 2007, 14:10:56 »

daemoniack

Jasne, ze nikoho takovyho nechcu a koneckoncu nikdy se o me zadny takovy clovek nezajimal, vzdy jen sami fajn chlapici, co za neco stali:) Jen sem tim chtela rict, ze je to pri seznamovani nevyhoda, ale zase na druhou stranu si nestezuju. Jen se mi "libi" vsichni ti, co mi napisou, ze treba po chvili kecani se jim zdam fajn, hodna ale jak si vyzadaj fotku, uz se neozvou:)

Nechtela sem, aby to vyznelo, ze si stezuju. Jen i vsude v Qarkovych clancich, testech atd sou oslovovany pekne slecny prijemneho vzhledu... proc asi? Protoze kdyz na zastavce stoji slecna v letnich satkach a peknym ucesem, tak je jiste zajimavejsi nez slecna v dlouhych kalhotech, ponozkach sandalech a vetrem rozcuchanejma vlasama:)

Jenze 'prijemny vzhled' je beznadejne subjektivni. A rozhodne nesouvisi s oblecenim, ale chovanim.
A krome toho, nechapu, jak zrovna ty si muzes pripadat nepritazliva (aspon z tvyho prispevku to trosku trci), kdyz tvoje fotka, co jsem videl na nejmenovanem serveru, je rozhodne vice nez sympaticka Šťastný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 19. Červen 2007, 15:12:40 »

Tak pak nechápu, proč se divíš, že dívka, která investovala více do účesu a oblečení je atraktivnější. Vždyť je to samozřejmé.

Ja se nedivim tomu, ze je atraktivnejsi. To je proste samozrejmost. Spis rikam, ze tim jak vypadam se najde hrozne malo lidi, kteri me budou chtit oslovit. Ale zase o to vetsi sanci mam v tom, ze kdyz me oslovi, nebude to debil. Pekne slecny zase musi dene odmitat namysleny blbecky a to jim teda nezavidim:)

Jenze ono kdyz na to nemas postavu, je lepsi nechat si ty kalhoty a triko, nez se rvat do nejakych saticek, ve kterych bych si ani nepripadala dobre a myslim, ze muj nestastny vyraz by odradil i tech par, kterym bych se potencialne libila:)
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 19. Červen 2007, 15:16:25 »

Mno máš pravdu v tom že jakožto míň nápadnější slečna svým vzhledem odfiltruješ určitý typ mužů..na druhou stranu můžeš tímhle "odfiltrovat" i někoho s kým by ti třeba bylo dobře...ale těžko posuzovat nějaký kdyby, jak co dopadne právě nikdo s určitostí ve vztahách nevíme...a možná je to dobře
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 19. Červen 2007, 18:14:34 »

Placeni:
Za sebe musim rict, ze ja za zeny na kterych mi zalezi (dobre kamaradky, pritelkyne) vetsinou platim. Mam tak nejak v povaze, ze rad zeny hyckam. Obcas to az prehanim a pak jsem ten hodnej..Smutný Jako investici do budoucna to rozhodne neberu!

Rozchody:
Resim podobnou situaci jaka tady byla zminovano. S mou pritelkyni je mi vetsinu casu dobre, ale obcas se objevi situace znacne nekompatibilni. Bohuzel v posledni dobe cim dal castejsi...Smutný Ona se se mnou rozchazela casto (vetsinou tak na par hodin, pak zas psala, ze ji chybim). Ted prdly nervy uz i me a poslal ji do kytek ja. Nacez se rozbrecela jak me porad strasne miluje, jak o me nechce prijit a proc jsem nic nerekl (ja rikal!). A opustit placici zenu na ktere vam porad zalezi jsem fakt nedokazal. Tak uvidime jestli se nam to jeste podari zachranit... Ale jak se na ni ted divam, tak si myslim, ze nas vztah uz davno skoncil, jen si to ani jeden z nas nechce pripustit a akceptovat.
Zaznamenáno
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 19. Červen 2007, 18:22:58 »

k tomu placení...já chudej student  Podivený strašně rád bych za přitelkyni platil pořád, ale sme oba studenti, brigady ted nejsou a vime jak na tom jsme, takze kdyz treba nejam jdeme, ja zaplatim kino, ona obed nebo naopak. Proste si to navzajem snazime kompenzovat
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Lalila

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 08. Srpen 2007, 20:11:39 »

Já si taky myslím že kluci platí jenom protože se to prostě dělá a protože si tím mastí svoje ego, proč jinak? Chtějí mít nad holkou navrh i při blbém placení..pak toho dovedou ale dobře zneužívat že za ni platí(vyčítat a tak.)
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 08. Srpen 2007, 20:52:26 »

Tak odměna v podobě doma upečené buchty nebo něco jiného co jsi ty sama vyrobila neurazí nikoho, to rozhodně
Kdybych pekla ja, tak ver, ze bys urazeny byl Stydlivý Provokatér
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 08. Srpen 2007, 21:06:12 »

Já si taky myslím že kluci platí jenom protože se to prostě dělá a protože si tím mastí svoje ego, proč jinak? Chtějí mít nad holkou navrh i při blbém placení..pak toho dovedou ale dobře zneužívat že za ni platí(vyčítat a tak.)
Možno aj kvôli tomu, že majú svoju partnerku veľmi radi a nechcú aby sa čímkoľvek zaťažovala.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 08. Srpen 2007, 21:33:01 »

Tak na spojení "chudej student" sem už alergickej. Kdo si stěžuje, že má málo, tomu ještě ubrat!
Jinak k tématu, mně je to docela nepříjemný, když jsem někde s kamarádkou (jen) a přijde obsluha říct "zvlášť", je to takový, divný Úsměv. Ale taky je pravda, že každou korunu nepočítám (to od té doby, co tankuju...).
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 19. Listopad 2007, 00:01:38 »

Tak na spojení "chudej student" sem už alergickej.
Já taky. Od chvíle co je mi 18, tak sem si vidělal svépomocí na vlastní komp, mesicni polatky za net a jeste notas Úsměv A nutno podotknout, ze nic z toho nebolo pro nejaky "znamy" - tem pomaham zadarmo, nebo za flasku S jazykem A jeste sem zapomel podotknout, ze se teda VAZNE nepredru ! xD

Jaky si to udelas takovy to mas. Pravda, ze ted mam na uctu neco pres 400,- takze sem to slecne proste vysvetlil a ted plati ona za me. Nedela mi to problem, pac vim, ze az budu mit, tak budu platit treba zas ja Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 20. Listopad 2007, 16:17:13 »

Asi tak, říkaj to jenom ti, co si furt stěžujou a nechcou pracovat. Když chci peníze, musím je nějak vydělat. Stěžovat si umí každej, viz. důchodci Šťastný. I když je fakt, že už to s tou prací asi přehánim a začínám mít málo času na důležitější věci Mrkající. Ale na novou Mazdu 6 ještě nemám Šťastný
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 20. Listopad 2007, 16:27:59 »

Ono jako tady křičet jak někdo nechce pracovat a vymlouvá se na málo času je taky srabácký.
1) Lidi na humanitních a sociálních oborech mají zpravidla (ale ne všichni) více času, než lidi na technických oborech, proto si často studují i 2 obory (školy) najednou
2) Jsem na tebe zvědavý v takovém 4. a 5. ročníku kolik budeš mít času a jak si budeš vydělávat Vykřičník

To, že si doma sedneš k počítači, uděláš někomu web z nějakých předloh není zrovna práce pro každého. A sehnat dneska práci v oboru je někdy taky nadlidský.
Takže nezbývá než šetřit s tím co člověk má.

A ty B961 jsi ještě VŠ řádem neprošel, tak tu moc nekřič, protože VŠ není SŠ.
« Poslední změna: 20. Listopad 2007, 16:38:38 od LordAli » Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 20. Listopad 2007, 19:31:42 »

Ono jako tady křičet jak někdo nechce pracovat a vymlouvá se na málo času je taky srabácký.
1) Lidi na humanitních a sociálních oborech mají zpravidla (ale ne všichni) více času, než lidi na technických oborech, proto si často studují i 2 obory (školy) najednou
2) Jsem na tebe zvědavý v takovém 4. a 5. ročníku kolik budeš mít času a jak si budeš vydělávat Vykřičník

To, že si doma sedneš k počítači, uděláš někomu web z nějakých předloh není zrovna práce pro každého. A sehnat dneska práci v oboru je někdy taky nadlidský.
Takže nezbývá než šetřit s tím co člověk má.

A ty B961 jsi ještě VŠ řádem neprošel, tak tu moc nekřič, protože VŠ není SŠ.

Ted tu mozna rozjedu ostrou flamewar, ale treba k medicine si jde fakt vydelat docela blbe, kdyz uz, tak vetsinou na ukor skoly a pak uz clovek tuplem nema cas na nejake vztahy. A nejhorsi je, ze si stezovat nemuzu, protoze jsem si to dobrovolne vybral Úsměv A co asi tak muze delat medik, kdyz ma akorat gympl? Vetsinou doplnovat zbozi do regalu, coz neni buhvijak placene. Nerikam, ze neexistuji vyjimky lidi, co zvladaji pracovat i  studovat, ale drtiva vetsina je rada, ze tu skolu jakztakz proleze, pripadne si to i o rok dva protahne. A vymluvu "chudy student" s uspechem pouzivam na ruzne existence, zadajici o dvacku na jidlo...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 20. Listopad 2007, 20:52:47 »

Pravda, VS neni SS, na VS je mnohem vic casu Úsměv A ja (ac "udelat web z nejakych predloh" je moje hlavni napln) myslim, ze nemas tak upe pravdu, Lorde. Tenhle víkend sem dělal pro O2 "Stále spolu" a oslovoval sem lidi na ulici, plati taky docela slusne. Jasně, řekněte mi všichni, že to neni práce pro každého, ale každý má tolik možností, kolik si udělá překážek. A ač se to nezdá, tak "dělat někomu web" neni zas až tak závratně placené. Dostaneš sice třeba 10k, ale strávíš na tom třeba měsíc, 10h denně (pokud nejsi blbeček, co stahne šablonu a jen v ní vymění texty). Takže takový terno to zas neni.
ad 1) ja mam casu na praci na TUL dost Úsměv (njn neni to MFF, ale i tak Mrkající )
ad 2) To sem taky zvědav.
Citace
Vetsinou doplnovat zbozi do regalu, coz neni buhvijak placene.
K medine si to neumim predstavit, pac nevim, kolik je volnyho casu. Ale každej může strávit 8h v sobotu nekde za 50/h. A hnedle má 1600/měsíc. (a to nemluvim o Praze, kde na kase v hypernově platí 70 Mrkající ).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 2 [3] 4 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS