Naušnice u kluka??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:39:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Naušnice u kluka??
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk
Autor Téma: Naušnice u kluka??  (Přečteno 107098 krát)
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« kdy: 05. Leden 2009, 18:35:34 »

V poslední době se mě nějak přestal líbit můj sestřih, který jsem nosil a tak jsem se nechal trochec více ostříhat, no a přemýšlel jsem o tom jestli si nemám nechat dát naušnicu, protože teďka by pěkně vynikla (předtím jsem měl tak polodlouhé vlasy, teďka kratké a tužím si kohouta). Chtěl bych se zeptat holek, co se jim jako první honí hlavou, když vidijou kluka s naušnicou. Mě osobně to příjde takové jakože namachrované, ale chtěl bych slyšet od holek co si myslijou Úsměv.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Leden 2009, 18:47:46 »

Já jsem taky v 15ti uvažoval o náušnici, pak mě to na dlouho přešlo, ale teď o tom uvažuju docela zas, i když nevim jestli by to šlo k mýmu účesu (a jinej mít moc nemůžu - viz téma o vlasech Vzhled)...ale každopádně o tom uvažuju. Když jsem se o tom zmínil před mámou, tak mi bylo řečeno: "Přece ze sebe nebudeš dělat něco co nejseš" (což je daný tím, že u našich je ten co nosí náušníce spojenej s namachrovaným frajírkem)  Šťastný ale což o to, názor mam vlastní, docela bych do toho i šel, ale z toho již dříve zmíněnýho důvodu váhám....Ale jestli máš takovýho toho typickýho kohouta uprostřed hlavy nagelovanýho, tak do toho klidně jdi, k tomu se to hodí nejvíc....
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Leden 2009, 18:55:30 »

já osobně bych do toho nikdy nešel. nikdy a za žádných okolností (třeba si na tudle větu za pár let vzpomenu a nebudu hcápat, pro čjsemt o napsal, kdo ví:) )
Kdyžtakhle vidím na klukách náušníce.. na někom tof akt vypadá dobře.. ale nejvíc mi na klukách přijde divný, kdy už maj náušnici, tak když maj něco jinýho než takovýto obyčejné kolečko
Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Leden 2009, 19:00:24 »

Já jsem taky v 15ti uvažoval o náušnici, pak mě to na dlouho přešlo, ale teď o tom uvažuju docela zas, i když nevim jestli by to šlo k mýmu účesu (a jinej mít moc nemůžu - viz téma o vlasech Vzhled)...ale každopádně o tom uvažuju. Když jsem se o tom zmínil před mámou, tak mi bylo řečeno: "Přece ze sebe nebudeš dělat něco co nejseš" (což je daný tím, že u našich je ten co nosí náušníce spojenej s namachrovaným frajírkem)  Šťastný ale což o to, názor mam vlastní, docela bych do toho i šel, ale z toho již dříve zmíněnýho důvodu váhám....Ale jestli máš takovýho toho typickýho kohouta uprostřed hlavy nagelovanýho, tak do toho klidně jdi, k tomu se to hodí nejvíc....
Přesně toho kohouta mám a jinak tvá máma má možná pravdu, nosej to frajírci (já si to myslím taky), ale to je přece dobré ne? když holky viděj frajera (a nemyslej si o něm že je namachrovanej Šťastný).
Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Leden 2009, 19:02:13 »

já osobně bych do toho nikdy nešel. nikdy a za žádných okolností (třeba si na tudle větu za pár let vzpomenu a nebudu hcápat, pro čjsemt o napsal, kdo ví:) )
Kdyžtakhle vidím na klukách náušníce.. na někom tof akt vypadá dobře.. ale nejvíc mi na klukách přijde divný, kdy už maj náušnici, tak když maj něco jinýho než takovýto obyčejné kolečko
Trochu odbočím od tématu, došla ti ta odpověď na tu tvou zprávu o tom konci světa? V outboxu totiž nic nevidím, ale odesílal jsem to, tak nevím...
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Leden 2009, 19:03:05 »

Nech si udělat piercing Smějící se
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Leden 2009, 19:08:07 »

Nech si udělat piercing Smějící se
Hele, vážně když se zamyslím, tak nevím co jsem ti udělal, zdá se mě, že se mě neustále snažíš atakovat. Ve všem co zde napíšu jseš proti nebo máš nějaké připomínky (je možné že se mě to vážně jenom zdá, ale myslím že ne). Ocenil bych, kdyby jsi mě nechal v klídku žít, já proti tobě nic nemám, ale vypadá to, že tobě jsem jaksi nepadl do oka  Řekni to mé ruce Pssst!
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Leden 2009, 19:09:20 »

Nevím jak se to líbí holkám, ale naušnici bych si nedal. Občas někoho s naušnicí vidím a nevypadá to zrovna nejlíp. Piercing je určitě lepší, o tom by se dalo (i u mě) uvažovat
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Leden 2009, 19:13:45 »

Trochu odbočím od tématu, došla ti ta odpověď na tu tvou zprávu o tom konci světa? V outboxu totiž nic nevidím, ale odesílal jsem to, tak nevím...

jj

piercingy: já osobně: na klukách neřešim, na holkách FUJ FUJ FUJ, otáčim se na druhou stranu když vidim.

Takže já osobně bych si piercing nikdy nenechal dát.. to teda radši vítězí tetování
Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Leden 2009, 19:20:47 »

Mě se na holkách libí piercing pouze na pár místech a těmy jsou: brada a pupík. Nesnesu když mě holka líbá a má piercing v jazyku. Ale jinak na sebe to nechci dávat vůbec, maximálně tu naušnicu. Tetování se mě nelíbí už vůbec a to ani na ženách a ani na mužích, příjde mi to takové hoooodně moc chlapácké (tím tu nechci naznačovat že jsem na kluky Šťastný) prostě tetování u mě NE!
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Leden 2009, 19:30:38 »

Tetování je náhodou uplně super...Je to dost o tom co si kdo dá.. je jasný jestli si pod pojmem tetování přestavíš nějakého draka přes celá záda...ale víš co, můžeš vybrat jakejkoli motiv, tetování je strašně univerzální... a třeba když má holka jen nějakou nenásilnou vílu, nebo tka, tak je to pěkné..Úsměv osobně bych v budoucnu o nečem, co bych si dal na levou lopatku, uvažoval
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Leden 2009, 19:35:19 »

já se v tomhle neorientuju, co je piercing u kluka a co náušnice. Dřív jsem chtěl do ucha kroužek, teď bych klidně bral takovej nějakej ten cvoček s nějakým kamínkem nebo co se to tam dává.... Šťastný
já zase naopak nesnáším takový ty tunely...a tetování se mi taky hnusí

Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Leden 2009, 19:36:24 »

Ale vlastně, teďka jsem si uvědomil že jsem řekl totální kravinu. No nikdy jsem nevěděl, jestli to ty holky mají doopravdy nebo je to pouze nějaká nálepka, ale líbí se mě když mají holky nějaké tetování nad zadkem (nevím jak se to místo jmenuje  Šťastný). Je to místečko nad zadkem a jsou to už záda, prostě spodní část zas těsně nad zadečkem, nevím jak jinak to vysvětlit Šťastný. U mužů zůstávám při starém, ani sebemenší náznak nějakého tetování se mě na nich nelíbí...
Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Leden 2009, 19:38:36 »

já se v tomhle neorientuju, co je piercing u kluka a co náušnice. Dřív jsem chtěl do ucha kroužek, teď bych klidně bral takovej nějakej ten cvoček s nějakým kamínkem nebo co se to tam dává.... Šťastný
já zase naopak nesnáším takový ty tunely...a tetování se mi taky hnusí


Já to taky nevím Šťastný, já myslel že u kluka je jakákoliv naušnice piercing...
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Leden 2009, 19:52:40 »

Ale vlastně, teďka jsem si uvědomil že jsem řekl totální kravinu. No nikdy jsem nevěděl, jestli to ty holky mají doopravdy nebo je to pouze nějaká nálepka, ale líbí se mě když mají holky nějaké tetování nad zadkem (nevím jak se to místo jmenuje  Šťastný). Je to místečko nad zadkem a jsou to už záda, prostě spodní část zas těsně nad zadečkem, nevím jak jinak to vysvětlit Šťastný. U mužů zůstávám při starém, ani sebemenší náznak nějakého tetování se mě na nich nelíbí...

jj vim co myslíš, to mám hodně rád.. a taky jsem viděl takovou vílu, co měla holka mezi lopatkama.. a taky nádhera..Mě osobně se třeba líbí keltské motivy, popř keltský kříž...
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Leden 2009, 20:00:42 »

(nevím jak se to místo jmenuje  Šťastný). Je to místečko nad zadkem a jsou to už záda, prostě spodní část zas těsně nad zadečkem, nevím jak jinak to vysvětlit Šťastný.
ty vole, bedra Šťastný Šokovaný
až budeš s babou spát, víš kam ji to strčit?
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 05. Leden 2009, 20:03:40 »

a kdo říká že jsem s nějakou už nespal? Úsměv
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Leden 2009, 20:06:14 »

 Smějící se

Mě se náušnice na klukách až tak nelíbí. Pokud je dobře vybraná, tak to nevadí, ale nějak zlatý blbiny nebo diamanty, to se mi vůbec nezdá. Piercing mi neopak nevadí a tetování taky ne
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Leden 2009, 20:06:22 »

Monny: Přece někam pod bedra Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Leden 2009, 20:14:31 »

mne se spis libej prsteny... videl jsem hustyho cernocha s brutalnim diamantovym prstenem a saku sitem na miru a to byl naprotosto impozantni pohled, z toho srsel uspech a sebevedomi.

jinak nausnici ne.... piercing... proc ne, ale leda do ucha, prijde mi divnej v oboci, ve rtu i v brade a to jak u kluku, tak u holek.

jinak proc se nezdobit:-) pokud pak nebudes vypadat jak spravnej nigga ovesenej pozlacenejma retezama na tahani dreva z lesa a hodinama, ktery by se spis hodily na zed nez na krk...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Leden 2009, 20:20:52 »

Jo, ale zase prsten sundáš, kdežto percing je trvalejší (a to hojení hlavně Šťastný). Já mám třeba v těch prstenech skro zálibu, na každý ruce mám snad 4, akorát teda žádný zlato Úsměv jen stříbro, chirurgická ocel atd.
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 05. Leden 2009, 20:25:23 »

Nech si udělat piercing Smějící se
Hele, vážně když se zamyslím, tak nevím co jsem ti udělal, zdá se mě, že se mě neustále snažíš atakovat. Ve všem co zde napíšu jseš proti nebo máš nějaké připomínky (je možné že se mě to vážně jenom zdá, ale myslím že ne). Ocenil bych, kdyby jsi mě nechal v klídku žít, já proti tobě nic nemám, ale vypadá to, že tobě jsem jaksi nepadl do oka  Řekni to mé ruce Pssst!

Ale ano, zdá se ti to. Někteří lidé humor chápou, jiní ne...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 05. Leden 2009, 20:34:27 »

nenene, pirek je uplne hodnej na ostatni, ale na tebe si zasedl... vsem to pise do PM, ale nikdo ti to nesmi rict, ale protoze ja jsem taky hodnej, tak ti pisu, jak to je:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 05. Leden 2009, 20:36:45 »

Humor? Proč se mě teda zdá že ukazuješ humor pouze na mých příspěvcích? Odpovím si sám: nechceš si srát pověst mezi staršíma zesměšňováním jejích příspěvků, ale víš co kašleme na to, stejnak to nikam nepovede  Mrkající
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 05. Leden 2009, 20:37:35 »

to bude asi tim tvym usmevem Šťastný
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS