Naušnice u kluka??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:57:50

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Naušnice u kluka??
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5  Vše Tisk
Autor Téma: Naušnice u kluka??  (Přečteno 107106 krát)
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 08. Leden 2009, 16:18:33 »

Bože, s tebou je to jak do dubu ! Úsměv KDyž vidí hezkého kluka s náušnicí, tak si řeknou "to je hezký kluk" Úsměv A když bez, tak si řeknou "to je hezký kluk" a když se jim ten kluk nelíbí, tak je to jedno, páč na něj nekoukaj Šťastný
Bože, to byla odpověď pro to, co napsala noghri...
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 08. Leden 2009, 16:44:54 »

Bože, s tebou je to jak do dubu ! Úsměv KDyž vidí hezkého kluka s náušnicí, tak si řeknou "to je hezký kluk" Úsměv A když bez, tak si řeknou "to je hezký kluk" a když se jim ten kluk nelíbí, tak je to jedno, páč na něj nekoukaj Šťastný
Bože, to byla odpověď pro to, co napsala noghri...

To nic nemění na tom že Ava má pravdu.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 08. Leden 2009, 17:20:06 »

za chvili u to bude same sproste slovo a mezi tim maximalne sem tam nejaka spojka.

Můžu tě ujistit, že dokaď tu budu, tak to tady určitě takový nebude  Mrkající


A teď zpět k tématu náušnic Směrovka
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 08. Leden 2009, 17:45:23 »

Sry Debile (kdyžtak mi řekni jak tě mám oslovovat, tohle se mi nezdá ideální), ale P1R3K si může souhlasit s kým chce a kde chce, od toho tu fóra jsou, to že tobě se nelíbí, že souhlasí se staršíme je nanejvíš ujetý. Můžeš s nima souhlasit taky a nikdo ti nebude nadávat. Krom toho z pohledu "nezaujatýho pozorovatele" mi příjde, že si za to můžeš tak trochu sám. A pohled na tvoji karmu o těch názorech dává najevo docela dost  Nápad

Kdyžtak promiň, že tě chtám za slovo, ale dva posty pod sebou jsou na většině fór taky považovány za posthunting, tedy za spam. Většinou uslyšíš, že od toho je tu funkce "edit". Ale dle mýho názoru, na tohle je blbost hledět pokud těch postů už nění pět a víc. Jen jsem si nemohl pomoct

A ještě k těm naušnicím... Spíš bych ti radil se na to vykašlat a počkat si tak rok, dva - uvidíš jakej na to budeš mít pohled
« Poslední změna: 08. Leden 2009, 17:49:07 od Noodle » Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 08. Leden 2009, 17:50:24 »

...

Všechno podstatný už řekla noghri, ty ses tak vyjádřil že ji nechceš tak nevím co chceš řešit dál. Jedinej kdo tady má narážky, seš ty. Pročti si třeba mý flamy s D9...
A už sem to jednou říkal, když nechceš naušnici co nebude vidět přes vlasy tak si dej piercing někam na xicht...
« Poslední změna: 08. Leden 2009, 22:20:39 od LordAli » Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 08. Leden 2009, 18:19:18 »

A ještě k těm naušnicím... Spíš bych ti radil se na to vykašlat a počkat si tak rok, dva - uvidíš jakej na to budeš mít pohled
Já už jsem se rozhodl, ale díky za radu  Mrkající
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 08. Leden 2009, 19:40:45 »

aaaach jo...

tak jeden ze zivota, ted uz snad odpovim i na ten puvodni dotaz, i kdyz z meho prikladu uvidis, ze samotna otazka je nepodstatna.

nedavno jsem se osobne seznamila s jednim kamaradem daemoniack. znala jsem ho od ni z fotek a vsimla jsem si ze ma nausnici a moc se mi to nelibilo. evokovalo to totiz ve me takove ty typky z devadesatych let s nausnici a ucesem a la koberecek vzadu...

kluka jsem pak videla osobne a uprimne? on mel nejakou nausnici?? nemam nejmensi tuseni, byl totiz zabavny, dobre se s nim povidalo a ja si pak podruznosti jako co ma na sobe a jak vypada jednoduse nevsimam.

staci to tak?
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 08. Leden 2009, 21:42:05 »

...nemam nejmensi tuseni, byl totiz zabavny, dobre se s nim povidalo a ja si pak podruznosti jako co ma na sobe a jak vypada jednoduse nevsimam.
Vida, takže sem to trefil
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 08. Leden 2009, 21:51:31 »

A ještě k těm naušnicím... Spíš bych ti radil se na to vykašlat a počkat si tak rok, dva - uvidíš jakej na to budeš mít pohled
Já už jsem se rozhodl, ale díky za radu  Mrkající
Nač čekat, bud ji sundaš nebo ne, dírku ti nikdo, pokud tu naušnici přehodnotíš, zkoumat nebude.

Jinak jak jsi se rozhodl? Pokud pro naušnici, tak jakou?
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 08. Leden 2009, 22:56:13 »

jenže já myslim, že když ji sundá, tak už ji tam nenarve Šťastný au
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 08. Leden 2009, 22:59:24 »

ja sem pro to udelat si dirku na pierc.. pak tam muzes nosit jak klasickej krouzek (tj bude to vypadat jako normal nausnice, pochybuju ze se chystas nosit takovy ty obri kruhy co nosej zensky:-D) nebo nejakej sperk, klidne i fake plug nebo tak neco.. a navic ta dirka neni velka, takze ti v klidu sroste taky, kdyz se na to budes chtit casem *cenzurovano kvuli   slecne noghri*  Mrkající
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 09. Leden 2009, 09:11:20 »

Tenhle topic sem nějak vůbec nesledoval, ale co se tady rozpoutalo je docela zajímavý Šťastný
Jinak můj názor na tuhle věc. Když mi bylo asi 17, tak sem si taky říkal, že bych si nechal propíchnout ucho a dal si tam nějakej kroužek. Ale nikdy sem se k tomu nedostal. Pak sem měl taky období, kdy sem si chtěl nechat dát piercing do obočí - měl to kamarád a vypadalo to dobře. Nakonec sem si nenechal udělat nic a nelituju toho. Dneska o tom už vůbec neuvažuju.
Myslim si, že to jestli máš v uchu naušnici nebo ne, si stejně moc lidí nevšimne. A když, tak je to dneska už tak běžný, že ti to stejně žádný body nepřidá. Takže za mě nedávat
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 09. Leden 2009, 11:05:58 »

mno debile , nesnazis ty se nahodou ze sebe  vytvorit supercloveka,kterej se bude skladat z tech nejlepsich a nejhezcich casti co existujou..... vlasy dlouhy a cerny,budes mit ptaka pul metru dlouhyho a k tomu kozy ,pac vypadaj tak super co?  Smějící se ...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 09. Leden 2009, 12:33:08 »

mno debile , nesnazis ty se nahodou ze sebe  vytvorit supercloveka,kterej se bude skladat z tech nejlepsich a nejhezcich casti co existujou..... vlasy dlouhy a cerny,budes mit ptaka pul metru dlouhyho a k tomu kozy ,pac vypadaj tak super co?  Smějící se ...

ale ty jsi nepochopil jeho nick, on je bez diakritiky a kdyz bych to mel rozepsat, tak to je: Debilně Bil .... jako že debilně mlátil:-) takze ho neslovuj Debile, ale "Ty, co se neumíš prát" Šťastný
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 09. Leden 2009, 16:49:32 »

nepremyslej esi se tvoje nausnice libi nekomu cizimu , ale esi se libi tobe, esi se to hodi ke zbytku tebe, esi ses s tim kongurentni ...... nemusis mit ruzovej klobouk, pac ho nosej borci..... mel bys mit takovej,kterej se hodi k tobe!


Stop flamování !
« Poslední změna: 09. Leden 2009, 16:52:20 od LordAli » Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 09. Leden 2009, 17:20:07 »

No můj názor je, že se člověk ''zdobí'' aby se líbil. Pokud se to líbí mě, ale nikomu jinému ne, tak to nosit nebudu (teda alespoň já ne)...
Zaznamenáno
2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 09. Leden 2009, 17:30:52 »

vzdycky se to nekomu bude libit.... hele musis mit nejakej styl a ladit to do celku.... dulezitej je celek , ne jednotlivy casti ....... potom je hodne dulezity jak se v tom(s tim) citis a jakou mas self-image(nevim ,esi se to jmenuje presne takhle, snad jo .... de o to,ze tvuj obrazek sebe sama nemusi byt realita a vypadas treba jinak nez si myslis i kdyz se porad dokola ujistujes jak vypadas ,  tohle se mi stalo,kdyz sem se nechal ostrihat dost na kratko  ,porad sem si o sobe myslel,ze vypadam jak nacek, pritom to tak nebylo)  snad vse!
Zaznamenáno
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 09. Leden 2009, 17:35:16 »

Jojo, tohle se mi už taky párkrát stalo, ale v neprospěch mě Šťastný. Ono se to dobře pozná z fotek. Když jsem byl nedávno v klubu říkal jsem si, že určitě vypadám dobře, na druhý den jsem se díval na fotky a málem mě trefil šlak jak jsem tam vypadal (byla to jenom jedna fotka, takže jsem možná nevypadal tak hrozně jak jsem viděl z té fotky). Nebo taky, říkáš si že jseš tlustej, pak se vidíš na fotce a vidíš že tak tlustý nejsi...
Zaznamenáno
2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 09. Leden 2009, 17:38:12 »

moc bych netvrdil,ze to bylo v neprospech..... ono tvuj vzhled sice neco udela ,ale vic zalezi na tvym chovani a pokud mas dobrou self-image tak to tvoje chovani ovlivnuje spis pozitivnim smerem....
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 09. Leden 2009, 18:17:37 »

Nebo taky, říkáš si že jseš tlustej, pak se vidíš na fotce a vidíš že tak tlustý nejsi...

Debilenebibile, ty jsi anorektička? Smějící se
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 10. Leden 2009, 14:07:01 »

Nebo taky, říkáš si že jseš tlustej, pak se vidíš na fotce a vidíš že tak tlustý nejsi...

Debilenebibile, ty jsi anorektička? Smějící se
Ber to obrazně...
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 10. Leden 2009, 14:53:29 »

Já nechápu proč řešíš, jestli se to bude líbit tvýmu okolí nebo ne. Přece je to tvůj život a tovje tělo. Tak si s nim dělej co chceš. To jako kdžy ti okolí řekne, abys nenosil tenhle pásek, tak ho přestaneš nosit? Přestaň už řešit, jestli se to líbí druhým. Když se to líbí tobě, tak si to nech udělat.

Ono se to dobře pozná z fotek. Když jsem byl nedávno v klubu říkal jsem si, že určitě vypadám dobře, na druhý den jsem se díval na fotky a málem mě trefil šlak jak jsem tam vypadal (byla to jenom jedna fotka, takže jsem možná nevypadal tak hrozně jak jsem viděl z té fotky)
Tohle sem zažil už kolikrát, ale spíš je to o tom, že na všech fotkách vypadám jak idiot Šťastný
Je to ale dost subjektivní. Protože k sobě jsi vždycky víc kritickej než k ostatním. Takže když sebe vidíš jako exota, tak ostatní tě můžou vidět jako v pohodě kluka.
A to, že jsi sám se sebou nespokojenej je jenom dobrý znamení. Aspoň tě to nutí se sebou něco dělat Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 10. Leden 2009, 16:24:51 »

No lidi se zdobijou, aby se líbili ostatním ne?
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 10. Leden 2009, 17:58:11 »

No lidi se zdobijou, aby se líbili ostatním ne?

To sice jo, ale v první řadě se to musí líbit tobě. Přece si na sebe nedáš něco jenom kvuli tomu, že se to líbí tvýmu okolí, i když ty s tim zrovna moc spokojenej nejsi.
Nekoukej se na ostatní. Koukej se nejdřív sám na sebe...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 04. Únor 2009, 18:12:49 »

Náušnici mám už nějakých pár roků... mě osobně se to líbilo... jinak pokud byly nějaký reakce od holek nebo okolí, tak vždy pozitivní... nic negativního jsem nezaznamenal... navíc sundat se to dá vždycky.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS