nejvetsi naivka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:14:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nejvetsi naivka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: nejvetsi naivka  (Přečteno 13817 krát)
qarkina

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 04. Prosinec 2008, 13:43:26 »

ahojky, chtela jsem se zeptat, kdyz jsme se rozesli s pritelem, on se semnou rozchazel teda pravidelne v intervalu par mesicu se zduvodnenim ze uz me nemiluje a za tejden si "to" rozmyslel, a ted to bylo tak ze ja nekoho potkala a rekla mu: ty semnou stejne nechces zustat naporad , tak a ja nechci zit jen okamzikem a bat se kdy to znovu ukoncis ty, a stimhle by mi to treba vyslo , neni to jen tak neco.. on reagoval ze dobre.. ale pak mi zacal psat vola, vidali sme se a on me krmil recma ze vi co chce ze sem to aj, ze semnou zustane naporad.. a ted sem se dozvedela, zvlastnim zpusobem, ze potkal holku kterou ani neznal a hned se sni vyspal..
muzete mi panove vysvetlit, proc ste takovy prasata??? a taky proc musite porad nekoho nakladat recma, kdyz je evidentne nemyslite vazne???....prece  kdyz miluju, trpim , doufam , verim, snazim se aby byl dotycny semnou a  onecem ho presvedcit, a ne ho soupnout do prvni diry..
no proste prijde mi ze ted nemuzu verit nikomu a nicemu, protze sem byla vazne tak naivni, asi sem z jinyho sveta...kdyz se zamyslim ze sem mu to bastila, a mela  vycitky svedomi uplne nejvetsi a premejslela jestli jsem neudelala chybu, nejradsi bych se kopla..
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Prosinec 2008, 14:05:03 »

To by mě zajímalo, kolik mu je.
Promiň, ale za tohle si můžeš IMHO sama. Přece když se s tebou kluk několikrát rozejde a za chvilku tě chce zpátky, tak ti musí bejt jasný, že to je nějaký divný a že asi neví co chce. Ty ses k němu neměla vracet už po prvním (nejvýš druhým) rozchodu.

muzete mi panove vysvetlit, proc ste takovy prasata??? a taky proc musite porad nekoho nakladat recma, kdyz je evidentne nemyslite vazne???....prece  kdyz miluju, trpim , doufam , verim, snazim se aby byl dotycny semnou a  onecem ho presvedcit, a ne ho soupnout do prvni diry..
Neházej nás všechny do stejnýho pytle. Myslíš, že jsou všichni takový, jako tenhle? Klidně si to mysli, ale nejsou.
A myslíš, že neexistujou i takový holky?

no proste prijde mi ze ted nemuzu verit nikomu a nicemu, protze sem byla vazne tak naivni, asi sem z jinyho sveta...kdyz se zamyslim ze sem mu to bastila, a mela  vycitky svedomi uplne nejvetsi a premejslela jestli jsem neudelala chybu, nejradsi bych se kopla..
Tomu se říká "mít na nose růžový brejle". Prostě ti s nim bylo dobře a nechtěla si změnu. To neni o tom, že seš naivní. Když ti na někom záleží (neříkej, že ti na něm dřív nezáleželo), tak většinou chceš vidět jenom to dobrý. Teprve až si sundáš ty brejle, tak zjistíš, jak si se šeredně spletla.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Prosinec 2008, 15:07:25 »

Neřekl bych že je prase, jenom využil příležitosti kterou jsi mu dala
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Prosinec 2008, 15:52:50 »


muzete mi panove vysvetlit, proc ste takovy prasata??? a taky proc musite porad nekoho nakladat recma, kdyz je evidentne nemyslite vazne???....prece  kdyz miluju, trpim , doufam , verim, snazim se aby byl dotycny semnou a  onecem ho presvedcit, a ne ho soupnout do prvni diry..
Neházej nás všechny do stejnýho pytle. Myslíš, že jsou všichni takový, jako tenhle? Klidně si to mysli, ale nejsou.
A myslíš, že neexistujou i takový holky?

Všeci kluci fakt nejsou takový, zkus se víc porozhlídnout po okolí a uvidíš, že najdeš mnohem  lepšího kluka. Úsměv
Jinak, můžu vědět kolik ti je a odkud jsi? Prakticky stejnej příběh se stal nedávno kamarádce, tak jestli se náhodou neznáme.... (sry za OT)
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Prosinec 2008, 19:50:16 »

Tak mě napadá otázka z zamyšlení:
Jak je možný, že ti haj**ové maj holky a slušní kluci ne? Pak maj holky pocit, že jsou všichni kluci stejní a doplatěj na to jedině ti slušní kluci.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Prosinec 2008, 19:57:46 »

Všeci kluci fakt nejsou takový

To si kuř, že sou, jen někteří to dokážou skrývat  Mrkající

Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Prosinec 2008, 20:43:55 »

Tak mě napadá otázka z zamyšlení:
Jak je možný, že ti haj**ové maj holky a slušní kluci ne? Pak maj holky pocit, že jsou všichni kluci stejní a doplatěj na to jedině ti slušní kluci.
Ptz prave takovi jsou pro cilovou skupinu holek (tech atraktivnich, ktere si vybiraji), nejvic pritazlivi...to je ta pritazlivost, kterou "zlobivi" (hodne nadnesene) kluci maji. Svym zpusobem adrenalin. Ktery velkou cast slecen po nekolikatem padu na zem prejde.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Prosinec 2008, 21:04:20 »

Po několikátem pádu na zem, však hledají už tatínka pro svoje budoucí (v horším případě již "hotová") děcka Úsměv A to se pak dykcy hodnej blbec hodí Mrkající

qarina: Jestli tady chceš někoho nas*at, tak tady ještě několikrát zopakuj, že sou takovýhle všichni kluci. Tohle fórum je plný kluků, který by tohle neudělali, jenže to je přesně ten důvod proč bys ani jednoho z nich nechtěla. Za týden, dva by ses s ním nudila a nechala ho Úsměv Tak se zamysli nad tim, jaký kluky si vybíráš. Protože jaký si to uděláš, takový to máš. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
qarkina

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Prosinec 2008, 22:49:20 »

avarang3r: nevim podle ceho tak soudis.. ja sem mu stoprocentne duverovala 5 let, a byla presvedcena otom ze me nepodvadi, tak nevim zceho usuzujes ze bych se po 14 dnech snekym "hodnym"  nudila...
nasrat sem nikoho nechtela..jen rikam co vidim, a to ze vsichni co znam a co se jim to deje rikaj, co se divis... chtela jsem jen odpovede nato naco se ptam....
nikdo zvas mi ale zatim nevysvetlil co ma znamenat : miluju te a chci te zpatky a tyhle ty recicky, kdyz si to pak za par hodin rozdava s holkou co ani nezna...
proste nevim, cekala bych ze po letech se tim clovek bude nejak prokousavat, i ja se oto porad snazim, nejde udelat prece jen tak tlustou caru jit a skocit na prvni, tak nejak to pak vypada ze je vam to vlastne fuk...
.. a taky , myslim ze nejen atraktivni holky si snad vybiraji partnera, to snad dela kazdy, sami se zamyslete nad tim jestli byste byli snekym kdo vas ani trochu nepritahuje... neco jinyho je vybirat si jenom podle tohohle kriteria, ale to neni muj pripad...
smoula007: ja vim ze si zato muzu taky sama, ale kdyz milujes, kolikrat proste prekousnes vlastni hrdost ,nedivas se co bude, ale jsi rad za momentalni stesti..
milhaus: koukam ze jsi az z Olomouce, takze bych to videla ze nezname:)
..jinak vsem diky za nazory:)
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Prosinec 2008, 18:53:51 »

.. a taky , myslim ze nejen atraktivni holky si snad vybiraji partnera, to snad dela kazdy, sami se zamyslete nad tim jestli byste byli snekym kdo vas ani trochu nepritahuje..
Jsme to myslela trosku jinak...neco v tom smyslu, ze hezke holky maji vetsi vyber...at chceme nebo ne, vzhled je abude hodne dulezity.
V navaznosti na to, ze extra pekni kluci to o sobe ve vetsine pripadu vedi a davaji to znat, sebevedome chovani, vedi, ze jsou pohledni a vyuzivaji toho (nerikam, ze holky ne, ale prece jen je tu rozdil), frajirci a podobne....to, co nektere holky pritahuje...to je to, ze nejsou hodni chlapci.
Zaznamenáno
Ire

Karma: 1
Místo: Město kde se vše dělá jinak než jinde
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Prosinec 2008, 00:31:57 »

Strašně dlouho jsem sem nic nenapsal, ale tenhle thread mě donutil. Všichni - to je přesně to slovo které mě vždy v tomto kontextu nadzvedne ze židle. Takže jak tuto problematiku vidím já:

Mám spoustu kamarádek kterým sem pomáhal dávat se dokupy po rozchodech. Vždy jsem si vyslechl jaký jsou chlapi svině, s dodatkem, že já jsem jinej. Upřímně řečeno, k čemu mi je, že jsem jinej, že se nechovám jako hovado a hulvát ("drsňák" bude ten správný výraz), ale pouze způsobem, jaký očekávám od ostatních lidí? Respektuji lidi s jejich přednostmi i nedostatky. Je mi to tak maximálně k tomu, že mám akorát ty kamarádky, pro které jsem dobrý akorát na to si s nimi popovídat, pofoukat bolístku, něco pro ně udělat, s něčím pomoct. Na těchto bodech však veškeré vztahy končí.

Co si budeme nalhávat, neshody jsou na obou stranách. Zkuste si projít strukturu inzerátů seznamky. 13-18 let hledá krásnýho kluka se kterým by se mohla chlubit (vyžaduje se rebel), 18-23 let hledá kluka který by porozumněl ...(stále mají naprostou přednost právě ti drsňáci). 23 + maminka s malým/malou/malými hledá partnera a kamaráda (drsňák nepřipadá v úvahu). Generalizuji podobným způsobem jaký jsem kritizoval? Ano, je to tak.

Ale aby situace nebyla zas tak jednoduchá, tak nějaká část těch hodných se z hodných mění na naštvané, rozčílené, znechucené, unavené hledáním, napodobujících drsňáky ... Potom se diví, jak je možné, že když jsou ty drsňáci, proč je vlastně holky nechtějí. No a protože jaksi zaspali dobu, tak se nám kruh nádherně uzavírá a v tomto kontextu už se slovo "všichni" malinko blíží realitě. Hodní co hodnými zůstali jsou stále nesmělí natolik, aby oslovili maminku s dětmi, drsňáci si už moc neškrtaj a hodní co se se sebou snažili něco udělat se už jen diví a jsou na tom podobně jako drsňáci. - opět generalizování a taková konspirační teorie.

Bohužel z této situace nevidím ani pro jednu stranu východisko. Snad jediné - přestat generalizovat a přestat používat slovo VŠICHNI v tomto kontextu.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Prosinec 2008, 00:25:24 »

Jenom souhlasím, Smoula to nakousl hned od začátku a má pravdu
Tak mě napadá otázka z zamyšlení:
Jak je možný, že ti haj**ové maj holky a slušní kluci ne? Pak maj holky pocit, že jsou všichni kluci stejní a doplatěj na to jedině ti slušní kluci. √ PRAVDA
K tvé otázce:
co ma znamenat : miluju te a chci te zpatky a tyhle ty recicky, kdyz si to pak za par hodin rozdava s holkou co ani nezna...
Je to rebel , co chceš víc? Já k tomu mám takové "svoje" vysvětlení. Není moc hezké, ale má svoji pravdu. Můžeš si za to sama, že sis našla takový hv*d. Jo, je to tak. Za těch 5 let mi neříkej, že jsi nezjistila, čeho by byl schopen. Třeba mě stačí bohatě týden intenzivního setkávání, abych poznal, co je to za člověka. A vůbec, proč ses k němu vracela, když ti říkal, že tě nemiluje? Náhodou ti říkal pravdu, akorát jsi mu potom skočila na lep

A k těm hodným. ..neřekl bych, že s hodným klukem se budeš nudit.  Rebel se nenudí s tebou i bez tebe, hodnej se nenudí jen s tebou. Dokud takovýho člověka nepoznáš blíž, nezjistíš, že je taky fajn. Bohužel tímhle svět nezměním, pouze ty si můžeš odnést cennou radu.

Ale proč to vůbec řešit, máš být šťastná, že ses zbavila tohodle a teď si najít nějakýho normálního.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS