Panic...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 06:15:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Panic...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Holky vadil by Vám kluk, který by byl panic??
ano, vadilo by mi to - 5 (17.2%)
ne, nevadilo naopak by se mi to líbilo, že já budu jeho první a připravila bych pro něj nějakou něžnou předehru - 22 (75.9%)
okamžitě bych se s ním rozešla!! - 2 (6.9%)
Celkem hlasů: 27

Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Panic...  (Přečteno 37752 krát)
Mattheus

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 16. Srpen 2007, 12:31:11 »


informace pred nebo po? no asi nejspis pred .... ono priznani:
ON:  vis, pro me to dnes bylo poprve
ONA: hmmm bylo to videt
 
mno to by bylo docela ponižující  Stydlivý   není lepší když to dělaj oba poprvé? Asi ne že? Přece je jen lepší když je aspoň jeden zkušenější  Eh?

tak to je good!
ale mozna by bylo horsi
ONA: Drahy, dneska to bylo poprve, vid?
ON: Ne, proc?!


Zaznamenáno
Matysek

Karma: -6
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 16. Srpen 2007, 15:35:04 »

mno já jsem tuto diskuzi založil pro kluky co řeší tento problém taky jsem ho řešil ale své dívce jsem to řekl
a ona připravila kráásnou, něžnou předehru....tak proto no pokračujte zajímají mě vaše názory ...
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 18. Srpen 2007, 03:32:40 »

Ja som mal to stastie, ze som o to prisiel aj s nou a trvalo to krasne styri hodiny, lenze som sa jej potom nemohol zbavit Šťastný Ja viem som egoista a sebec a *urevnik a neviem, co este, ale bolo to vzajomne. TAK ZIADNE TUPE RECI!!! Šťastný Ja si myslim, ze je krasne mat pannu, ked si panic. No Seventh heaven.  Super! Najprv to kote chcelo skusit vo vani, ale chlorova voda strasne rychlo zmyva sekret. Postel a je jedno, kto je panic. Ide iba o sebadoveru.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
bestial



Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 09. Únor 2008, 21:37:59 »

toto keby mi nejake dievca povedalo tak sa hned zbalim a odidem

By mě jen ze zajímavosti zajímalo kolik Ti je...  Šťastný  Kolik si myslíš/myslíte, že je průměrně let slušnému klukovi, který o to přijde? (Dejme tomu nekuřák a abstinent.)
Já znám kopu lidí přibližně Tvého věku, kteří o to ještě nepřišli. A většinou to nejsou ani abstinenti, ale prostě podle mě normální v pohodě lidi... Imho tohle hodně závisí na tom, v jaké společnosti se člověk pohybuje...

ja sa tak pozeram ako je to mozne pozriem do profilu a tam : charakteristika: programátor Mrkající - je to jasne Šťastný , tez som byval programator.


NO este ku mne , prvykrat v 17 - ich , koli vysokej hladine alkoholu velmi mierne problemy na zaciatku  Šťastný , ale potom asi 40 minut to slo , aj partnerka bol aspoko  Úsměv
Zaznamenáno

Tak primitivní tvor jako je muž, tvor, který vynalezl žárovku, dieselový motor, splachovací záchod, jídlo v konzervě, teorii relativity a neutronovou bombu totiž nikdy nemůže pochopit rozdíl mezi vložkou a intimkou.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 09. Únor 2008, 22:04:54 »

A když je holka panna, je radši, když je její první panic nebo ne?... Avaranger v první odpovědi naznačil něco v tom smyslu, že panny chtěj radši nepanice... co je na tom pravdy, holky? docela bych to potřeboval vědět
Zaznamenáno

larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 09. Únor 2008, 22:45:44 »

no panna chce hlavne svoje poprvy s nekym, kdo ji miluje a koho miluje ona,  a ne s obecnim bykem, ktery oklatil kazdou druhou ..
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 09. Únor 2008, 22:48:11 »

 Smějící se Smějící se Potlesk
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 09. Únor 2008, 22:51:45 »

to larry: pokud je střízlivá, což občas není pravidlo, spíše bych řekl, že mnohokrát je to úlet. Já teda nevím,abych nešířil něco co nemám ze svý zkušenosti, protože s pannou jsem ještě nikdy nic neměl. jenom jedenkrát chození, a pár líbaček, ale u partnerek mě bylo většinou řečeno, že poprvé to byla spíše zvědavost,alkohol a úlet.
Jinak opravdu záleží na poměrech v životě, a je to hodné ocenění, pokud slečna se nenechá okecávat a počká na někoho, koho opravdu bude milovat a bude si jím jistá. Má to zvláštní kouzlo!!!! A je to svým způsobem dar i pro toho kluka.
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 09. Únor 2008, 22:56:10 »

tak tos asi potkaval prave ty "kazde druhe"  ... kdyz sme se o tomhle bavily s kamaradkama (a ver mi, ze pred sebou nemame, co tajit) tak jedna jedina popsala svoje poprvy jako ulet, protoze toho kluka znala dva tydny na tabore a silene ji pritahoval. Nikdo tusim nevytahl historku o tom, jak se opilej vyvalel v sene, protoze se mu to zdalo jako cool napad  Smějící se ale tak casy se meni  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 09. Únor 2008, 23:06:30 »

larry:asi to asi tak bude, že potkávám ty druhé Úsměv, třeba mi raději pravdu tajili, to už nehraje roli. Úsměv, Neříkám, že to tak musí být, vycházel jsem z toho, co mě bylo řečeno, většinou to byla zakoukání-láska- a poté vystřízlivění. Já jsem to napsal možná trochu zmatečně!!!, jako úlet jen na jednu noc to nemělo být myšleno.Zase to nelze brát jako statistický vzorek.
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 09. Únor 2008, 23:12:33 »

dotaz na holky: je pro vas dulezity s kym prijdete o panenstvi? ja si to nedokazu u vas asi spravne predstavit, ale pro me poprvy neni nic extra dulezityho. jak to mate vy? pamatujete si toho kluka vic nez ostatni, nebo jak to je?
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 10. Únor 2008, 08:58:31 »

tak pro me to urcite bylo dulezity, mela sem pocit, ze kdybych ho nemilovala, ze bych to ani nechtela. Jinak jestli si ho pamatuju nejak vic? tezko rict, byl to muj prvni kluk, takze z celkoveho pohledu se na to divam jinak - prvni kluk, prvni pusa, prvni milovani - z dnesniho pohledu sem rada, ze sem s nim byla a nelitujuju toho, ale ze bych si ho pamatovala nejak extra vic, to asi ne.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 10. Únor 2008, 10:43:23 »

No ale neodpověděli jste mi na otázku Šťastný
Zaznamenáno

larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 10. Únor 2008, 11:08:01 »

odpověděly  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 10. Únor 2008, 13:41:24 »

no panna chce hlavne svoje poprvy s nekym, kdo ji miluje a koho miluje ona,  a ne s obecnim bykem, ktery oklatil kazdou druhou ..

jak výstižné... Provokatér
ale tak to myslím v praxi nefunguje...
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 10. Únor 2008, 13:45:55 »

no dneska mozna ne, ale v dobe, kdy sem tuhle otazku resila ja,to tak opravdu fungovalo.

pro pany je tu otazka nakolik si dokazete cenit naklonosti devenky, ktera v opilosti zvedla sukynku pred kazdym, kdo se na ni na diskotece pekne usmal ... to je totiz vetsinou interpretace toho "byla sem zvedava, opila a byl to ulet".
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 10. Únor 2008, 14:22:12 »

larry flint: nijak zvlášť ne, osobně se od takových osob držím dál.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 10. Únor 2008, 15:23:37 »

neodpověděly Úsměv já chci vědět, jestli je pro pannu lepší panic nebo nepanic (z jejího pohledu)...
Zaznamenáno

barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 10. Únor 2008, 15:38:15 »

Nepanic !
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 10. Únor 2008, 15:43:27 »

Nepanic !
Asi tak nejak...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 10. Únor 2008, 16:19:37 »

dík Úsměv
Zaznamenáno

Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 10. Únor 2008, 16:53:15 »

taky nepanic...
a o své panenství jsem nepřišla s mužem, kterého jsem nadevše milovala...Ale byl to kámoš, se kterým se mi prostě chtělo...
Asi to mám jinak, ale nepovažuju to za nějak strašně důležité a ani z toho nemám žádné psychické následky.. Úsměv
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 10. Únor 2008, 21:23:55 »

monny: ty nasledky teprv prijdou... postupne, ale prece, a pak te celou pohlti Šťastný
Zaznamenáno
michalll

Karma: 0
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 13. Únor 2008, 20:37:45 »

hele holky a koukáte třeba na svaly a tak? Nemyslete si že sem buzna, ale když se bavím s chlapem, tak se dívám např jestli má trapezy atd... Eh? skara sem to ale uchyl
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 13. Únor 2008, 20:56:37 »

nejsi buzna, si vazne jen uchyl.. ne neboj, ja taky ve sprchach pomeruju velikost pera, to je normalni Mrkající
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS