Panove a kosmetika

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 03:17:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Panove a kosmetika
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5  Vše Tisk
Autor Téma: Panove a kosmetika  (Přečteno 63445 krát)
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 31. Leden 2008, 13:40:38 »

ok, s tim vinem teda nevim, ja ho napiju.. ale tak asi mas pravdu Mrkající ja nevim, nivea je mozna fajn, a klidne at si ji na xicht rano nebo vecer napatla.. ale tahat ji sebou, pro pripad ze se mu nahodou zacne vysouset pokozka.. mi to prijde divny Šťastný

k tej rasence: da se toho vsimnout hned, ja to teda na klucich poznam a to po nich vylozene necumim. stejne tak kdyz si blondaci malujou oboci, to je fakt neco...
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 31. Leden 2008, 15:40:15 »

Nivea je snad nejhorší krém, kterej znám...to už se rovnou může natřít kusem bůčku, ucpaný pory bude mít po tom stejně  Úsměv....a taky by mi přišlo divný, kdyby chlap měl u sebe neustále krém na obličej a dle potřeby by ho vytahoval na veřejnosti a natíral se tím....nedělám to ani já, natřu se doma, ne???

K té řasence, onehdy jsem svému příteli zkusila taky nalíčit řasy, protože je má krásně dlouhý.....a i když jsem to fakt udělala jen jemně, tak poznat to teda docela jde....a přišlo by mi docela ujetý, kdyby teď každý ráno stál vedle mě v koupelně u zrcadla a líčil si se mnou řasy  Šťastný...no nevím, navíc takovej týpek se pak musí i večer odličovat ne?....tohle teda fakt ne  Šťastný
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 01. Únor 2008, 11:17:06 »

zacinam mit dojem, ze sou kolem me samy divny lidi  Stydlivý
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 01. Únor 2008, 11:56:21 »

ne, jen mas nestandartniho pritele Smějící se ale klid, ja se taky mazu, ale ne niveou ale konopnym kremem (bohuzel bez THC), ale jen vecer a rano, protoze mam problemy s pleti.. imho nivea je jak psala dextera silenej ucpavac poru, na moji kuzi by to bylo jak pest na oko Kroutící očima
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 01. Únor 2008, 15:05:01 »

no ono to souvisi s atopikem, takze ta jeho kuze potrebuje fakt promastit a ne hydratovat... sem se o to zacala bliz zajimat, tak ne, neni divnej  Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 01. Únor 2008, 15:22:36 »

aha, no i tak si myslim ze sou lepsi veci jak nivea. ale ja se tim mazu fakt jen doma a protoze to moji kuzi dost vyrazne pomaha (pokud ti teda neprijde akne sexy Šťastný), ale tahat to sebou a v pripade potreby se natrit.. no nevim nevim
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 01. Únor 2008, 23:21:36 »

ja treba sebou krem nosim, protoze mam silene vysusenou kuzi a predevsim cely den opirani (odirani) loktu, nebo castejsim pouziti mydla je mam tak silene suche, ze se mi tvori supinky a struhadlovita kuze, ze to pak boli... takze vzdy, kdyz zacinam mit pocit, ze uz to pri dotyku boli se mazu...

a divne si pripadam, to je pravda, snazim se to delat nenapadne:)
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 01. Únor 2008, 23:30:25 »

tak jestli mas az takovyhle problemy tak to je normalni... a hlavne si sakra holka, ty muzes mnohem vic Mrkající
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 02. Únor 2008, 00:31:24 »

Ja jsem s sebou take nosila krem na ruce, zvlast v zime ho potrebuju pomerne casto.

Proc by se kluk nemohl mazat - to ze pouzije jeleni luj take nikomu neprijde divne (no, leda kdyz je tonovan do ruzova Úsměv))
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 02. Únor 2008, 10:00:38 »

to mi pripomina, ze sem si fakt jednou omylem ten ruzovej koupil... myslim ze ho jeste nekde mam Šťastný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 05. Únor 2008, 07:35:15 »

jeleni luj tonovanej do ruzova bych si nekoupila ani ja, tudiz u toho chlapa by me fakt prisel divnej, ale treba od bejvalyho sem si ho pujcovala, kdyz sem svuj nekde zapomela:)
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 05. Únor 2008, 19:12:37 »

no ja se seknul, sem myslel ze je normani pruhlednej a prd Kroutící očima
Zaznamenáno
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 07. Březen 2008, 00:32:26 »

Mě stačí obyčejný mejdlo, březovej/kopřivovej šampón, občas indulóna (pravda sou i lepší (lubr.) krémy, ale v nouzi postačí i rama - pak je člověk úplně k sežrání, ale pššš Mrkající).
Přez léto to je horší, ale dost toho udělaj kožený boty nebo sandály. Nejhorší smrad je z umělinovejch ponožek za 5kč! Oholený podpaží udělá svý - chlapský holení nepodporuju, ale tohle je fakt praktický.
Používání deodorantu sem eliminoval. btw voňavku u holky považuju za + jen výmečně (smrad na metry od jinud než z čerstvě zutejch noh je důsledek podcceněný hygieny - nebrat)

edit: jo ještě zubní pastu colgate nebo signal nejde nahradit mejdlem.
« Poslední změna: 07. Březen 2008, 00:56:51 od Nonkomunikátor:) » Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 08. Březen 2008, 14:14:44 »

 Šokovaný hardcore  Šokovaný
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 08. Březen 2008, 14:53:28 »

Šokovaný hardcore  Šokovaný

to ted reagujes pls na co?
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 08. Březen 2008, 14:57:00 »

Mě stačí obyčejný mejdlo, březovej/kopřivovej šampón, občas indulóna (pravda sou i lepší (lubr.) krémy, ale v nouzi postačí i rama - pak je člověk úplně k sežrání, ale pššš Mrkající).
Přez léto to je horší, ale dost toho udělaj kožený boty nebo sandály. Nejhorší smrad je z umělinovejch ponožek za 5kč! Oholený podpaží udělá svý - chlapský holení nepodporuju, ale tohle je fakt praktický.
Používání deodorantu sem eliminoval. btw voňavku u holky považuju za + jen výmečně (smrad na metry od jinud než z čerstvě zutejch noh je důsledek podcceněný hygieny - nebrat)

edit: jo ještě zubní pastu colgate nebo signal nejde nahradit mejdlem.
 

na tohle
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 08. Březen 2008, 22:40:03 »

Šokovaný hardcore  Šokovaný

Nebo možná taky provokace Kroutící očima
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 08. Březen 2008, 22:47:47 »

No mě se neptejte, furt nepobíram tu ramu....
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 09. Březen 2008, 11:01:14 »

jo aha.. no ta rama je husta Smějící se i kdyz s tim deodorantem to je taky neco Kroutící očima

ale zas je to hodne o tom jak se kdo poti. ja muzu v klidu nosit tejden jedno triko a po peti dnech z nej jeste ucejtim praci prasek a propoceny nebude (ne ze bych to delal, triko menim obden, nebo po trech dnech) a nekdo ma kruhy v podpazi po chvili noseni a muze ho menit klidne petkrat denne zj.

to sami deodorant. i kdyz nekdy rano zaspim a specham, tj nestihnu deodoratn pouzit, tak rozhodne nemam podpazi propoceny ani mokry triko. diky bohu Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 10. Březen 2008, 12:52:24 »

jj, to sme na tom stejně afi, naštěstí... Úsměv Já bych byl asi odsouzen k totální asocialitě, v kombinaci s mojí alergií na chlór Úsměv Včera mi slečna řekla, jak hezky vonim, a já měl na sobě tejden staré tričko *checht*
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 11. Březen 2008, 12:23:20 »

Ava: třeba tím myslela mužnou vůni tvého pižma Mrkající Smějící se
« Poslední změna: 11. Březen 2008, 12:28:22 od hustejdym » Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 11. Březen 2008, 14:20:35 »

Ava: třeba tím myslela mužnou vůni tvého pižma Mrkající Smějící se
Whatever Mrkající Hlavní j , že to funguje ^^
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 11. Březen 2008, 20:38:40 »

Tak to upřímně závidím. Mně by po týdnu nošení trička spíš řekli ať se jdu umýt.  Stydlivý
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 26. Březen 2008, 16:18:24 »

Jo bylo v tom trocha nadsázky, ale nebuďte takový citlivky. Možná sem tam měl dát pár ironickejch smajlů no.
Za tim že ve většině případů stačí obyč. mejdlo+šampón + čistý hadry si stojim. Tu ramu sem použil jen jednou v životě na ksicht, ale to byla fakt nouzovka Úsměv. Patřim k lidem kterejm bohužel smrděj čerstvě zutý nohy dost a to už sem na to fakt něco vyzkoušel... ty levný umělinový ponožky sou fakt zlo. Ale praktický zkušenosti s eliminací smradu noh by daly na dlóóóuhej přízpěvek.
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 26. Březen 2008, 16:40:09 »

No k těm smardlavým nohám můžu říct to, že prvním krokem k jeho eliminaci je začít si kupovat kvalitní boty, ne tenisky od vietnamců.
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Stran: 1 2 3 [4] 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS