Proč balí jiný holky, když má mě?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 09:31:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Proč balí jiný holky, když má mě?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Proč balí jiný holky, když má mě?  (Přečteno 13338 krát)
Peťula

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 16. Červenec 2008, 20:31:37 »

Tahle otázka mě už dost dlouho hlodá... Vždycky když jsme někde spolu, tak mě tam nechá,a le na tom by nic nebylo, že se jdeme bavit každej po svým, ale on prostě nevydrží jednu zábavu aby tam nějakou holku neoslňoval a nebalil. Abych pravdu řekla, docela mi to vadí. Zvlášt když řeknu že bych už chtěla jít domůa on mi dá klíče a řekne , ať jdu když chci jít. Pak se vrítá hoooodně pozdě v napitém stavu a tpo už mi říká jak mě má rád, já pak nevím jestli si tím spravuje reputaci nebo co? Můžete mi někdo vysvětlit proč to dělá?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Červenec 2008, 20:48:35 »

Tohle je typ kluka - balič, děvkař. Aspoň to posuď sama.
A dotaz na tebe: Co tě u něho ještě drží? Proč s ním pořád jseš?

Mě by se to stejný u holky nelíbilo, i když je to trochu něco jinýho než u chlapa...asi ho prostě nebavíš, má tě jen jako takovej záchytnej bod. Ruce pryč od takových. Kdoví jak to s těma jeho známostma dopadá. Nakonec mo možná bude jen otázka času, kdy se rozejde on s tebou, tak bys to měla raděj udělat ty dřív
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Červenec 2008, 21:08:46 »

Můžete mi někdo vysvětlit proč to dělá?

jo můžu, jeho sebejistota je na dost nízké úrovni...Má pocit, že když mu nebude dávat nikdo najevo, že je zajímavý/hezký/vtipný apod., že nebude nic

Jak dlouho spolu jste?
Zkusila bych mu říct, že se ti tohle nelíbí a chtěla bys, aby se choval tak, aby ses ty necítila blbě...tj, aby nebalil každou sukni
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Peťula

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Červenec 2008, 08:31:39 »


A dotaz na tebe: Co tě u něho ještě drží? Proč s ním pořád jseš?

Jak dlouho spolu jste?

No, popravdě, když jsme spolu začali chodit, trochu sjem se změnila, hodně lidí mi to říká, že jsem upravila svůj život tak, abych na něj měla dost času. A už jsme spolu rok a 3 měsíce, jsem na něj zvyklá, nedovedu si představit že by tady najednou nebyl... asi proto mám strach z toho, že bysme se rozešli. Proto mu to vždycky odpustím, ale už to začíná být neúnosný. Dokpnce jsem mu to řekla a on mi na to řekl, no tak si mě převychovej, mě to prostě hrozně baví...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Červenec 2008, 10:49:20 »

Ještě by mě zajímal věk, tipuju tak okolo 25, jinak asi bydlíte spolu.
Špatně si to bereš...vždyť ono se vlastně nic nestalo, hlavně že tu bude chvilkama i pro tebe. A co bude za pár let? "On je mi sice nevěrný, ale když každou druhou noc se zase vrátí..." To mi připomíná situace domácího násili: "bije mě, mám strach, ale bojím se jít od něj pryč, pořád mě má vlastně rád".

Ani se mi moc nelíbí, že ti řekl "no tak si mě převychovej, ..." - vždyť k tobě nemá žádnou úctu.

Já nevím, nechci ti rozbíjet vztah, možná je to jinak perfektní člověk, ale z toho popisu mi přijde že má až moc sebevědomí, jseš pro něj jen doplněk...a bude hůř. Ty se mu jen podřizuješ.

Jako variantu bych ti doporučil se rozejít - třeba jen na chvíli, aby to pochopil. Jestli se nevrátí, tak tě stejně nemá rád. Možná budeš nešťastná nějaký měsíc, ale lepší měsíc než zbytek života
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Červenec 2008, 10:54:40 »

prevychovat? Copak je to petilete decko, ze jeste potrebuje vychovavat? V tomhle veku uz by to snad mel mit v hlave srovane, ne? a pokud ne, tak od nej ruce pryc. Nejsi prece nejaka mamina, abys mu vysvetlovala co je a co neni vhodne. Nemluve o tom, ze nesvadet cizi holky v pritomnosti sve partnerky (a pokud mozno i v jeji nepritomnosti) patri k elementarni partnerske slusnosti
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Červenec 2008, 11:00:34 »

Člověka nelze převychovat. Jedině pokud člověk sám chce, může se sebou něco udělat, ale to vyžaduje motivaci a hlavně vůli, kterou většina lidí nemá. Víra jednoho partnera (obvykle ženy), že se ten druhý změní (po svatbě, časem, atd.), je neuvěřitelně naivní Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Červenec 2008, 20:15:27 »


no tak si mě převychovej, mě to prostě hrozně baví...

bych mu liskla blbečkovi, kdyby mi tohle řekl Úsměv
No ale zkus jít trošku proti němu, třeba mu to trkne....zkus přestat chodit na každou akci, kde by mohl nějakou balit
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Červenec 2008, 10:53:48 »

Asi jsem trosku detinska, ale asi bych si vyhlidla nakeho pekneho kluka a zacala se s nim bavit... a "pritele" bych odkazala nekam, at jde dom, kdyz ho to neba Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 22. Červenec 2008, 16:57:48 »

Přesně tak...chovej se tak, jako se chová on...a taky mu můžeš říct, že tě to baví...když bude mít poznámky Podivený
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Červenec 2008, 11:36:04 »

Proč chodíš s klukem, který balí jiný holky, když má tebe?
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
KITT



Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Červenec 2008, 13:50:45 »

Teda tohle. Ďábelský

Tohle není kluk pro tebe. Ty ho máš ráda, ale má rád on tebe? Chodí za jinýma, balí je...
To se ti líbí? Neváží si tě. I když ti pak říká, jak tě má hrozně rád.
Zkus udělat to, co radí petanx. Ty se s ním nechceš rozejít, ale zkus to alespoň na chvíli. Tak poznáš, jestli mu na tobě záleží.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Červenec 2008, 17:10:53 »

Chlapi bohužel se obávám že s těmahle jasnýma logickýma doporučeníma u ní nepochodíte Šťastný bohužel holky se takových typů drží, i když na ně nadávají...a kluky který by se k ní chovali slušně a měli oči jen pro ni zas holky nechtějí Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 29. Srpen 2008, 22:29:29 »

JJ. Taky myslim, že kdybys našla fakt hodnýho kluka, tak se po týdnu začneš nudit a nakonec ho necháš v klidu s tím, že "to není ono" a že "chybí jiskra" a on nám sem bude brečet, že ti dělal první poslední a ty ho nechceš Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 30. Srpen 2008, 10:44:38 »

Chlapi bohužel se obávám že s těmahle jasnýma logickýma doporučeníma u ní nepochodíte Šťastný bohužel holky se takových typů drží, i když na ně nadávají...a kluky který by se k ní chovali slušně a měli oči jen pro ni zas holky nechtějí Šťastný
No jo holky jsou prostě ................. ale radši nic nebudu říkat. Ale je dost možný, že jí ten hajzlík dá teďka slušnou životní lekci a ona zjistí, co je konečně pro ni dobrý a co ne ... to holky občas potřebují - pořádně se spálit... upe brutálně se spálit aby se jim v tý makovici trošku rozsvítilo ....
Peťulo ... s klasickýma radama, ať ho necháš, ti asi moc nepomůžu... tak ti poradím jinak... zkus mu, když bude střízlivej, říct, že ho miluješ a když to nebude opětovat, tak to je asi celkem jasný ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 30. Srpen 2008, 13:21:22 »

JJ. Taky myslim, že kdybys našla fakt hodnýho kluka, tak se po týdnu začneš nudit a nakonec ho necháš v klidu s tím, že "to není ono" a že "chybí jiskra" a on nám sem bude brečet, že ti dělal první poslední a ty ho nechceš Mrkající

S tímhle nejde jen souhlasit. Sice to nechápu, proč to dělají, neb rozum by velel nedělat věci u kterých se člověk spálil, ale holky je dělají stále dokola. Asi jsou fakt z Marsu a my z Venuše
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Září 2008, 15:37:48 »

No, třeba ten její není tak špatnej, jak nám ho ona líčí. Resp. klidně moh bej "jednim z nás"  ( Šťastný ) ale prostě prozřel a zjistil, že když si jí chce udržet, tak, že se musí chovat takto. A možná je jen naše chyba, že si nejsme ochotni připustit, že kdybysme zahodili předsudky o tom, že holky chtějí "hodného kluka", tak bysme měli stejný úspěch.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Září 2008, 20:00:52 »

Av: že u hodnýho kluka chybí jiskra...nemusí to tak být vždycky, jde spíš o konkrétní holku hestli chce hodnýho nebo hajzlíka...hajzlík je pro ni zábavnější ze začátku, potom ji to může začít vadit. Věřím, že hodnej kluk by uspěl, jen nedostane šanci začít. Nesbalí ji.

Právě jednu holku kterou jsem nedávno dlouho řešil, tak ta se 2x spálila. Měla 2 kluky a oba (co vím tak žádní pánbíčkáři) se na ni po čase "vykašlali", přestala je ta holka bavit. Takže tato holka dostala rozum a teď chce hodnýho kluka. Bohužel že jsem ji potkal v nevhodnou dobu, splňuju snad všechny její požadavky na partnera až na ten, že ji nepřitahuju. Potkal jsem jí v době, kdy neměla na přítele náladu a asi jí ten pocit zůstal (na mou osobu).
Zaznamenáno
j4c0p
Host
« Odpověď #18 kdy: 08. Září 2008, 20:38:21 »

fakt by ma zaujimalo ci je ten chalan len velky extrovert alebo vazne skusa co sa da a neuspokoji sa s jednou..MY chlapi sme proste "devkari" od prirody, a kto ma nieco proti nech hodi domna kamenom Šťastný


btw:  urcite bolo od neho bezohladne a hnusne to , ze ostane na zabave iked ty z nej odides..Ved tym ti uplne dava najavo to ,ze mu je tam dobre aj bez teba.
Neviem ci tym ze mu urobis naschvali a budes jeho spravanie kopirovat nieco vyriesis (skor si povie nieco v zmysle : " A hele uz bali jineho, asi ji to doslo , ze mne uz nepritahuje takze uz se muzu na ni vykaslat " ) takze premysli si v hlave co ta nanom pritahuje a nasledne si premysli co ta nanom fakt stve.
Ziskas objektivny(co to kecam, itak to bude subjektivny) pohlad nanho. Ale takych "bad-boys" su plne bari , pubi atd... 
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS