proč muži neradi řeší problémy v partnerském vztahu?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:30:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  proč muži neradi řeší problémy v partnerském vztahu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: proč muži neradi řeší problémy v partnerském vztahu?  (Přečteno 22295 krát)
uzlíček

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 05. Prosinec 2007, 08:29:11 »

 Nechápu muže,rychle vzplanou ,ale taky rychle chladnou.Když jsou obdivováni ,mohou se přetrhnout,ale jakmile nastane sebemenší problém a vy jim řeknete ,že nejsou až tak dokonalý jak si o sobě myslí,začínají couvat a mají pocit,že oni jsou přeci pány tvorstva a vy jste tou nedokonalou osobností,nebo je to opak ,jste pro ně moc dokonalé a oni se vás začínají bát,přestanou s vámi komunikovat a ze vztahu pomalu couvají.Takže co z toho plyne?Dokáží muži s ženou žít v dokonalé souhře?A hlavně jaký je návod k tomu,aby byl chlap šťastný,co od partnerek chtějí ?Myslím mimo jídla na talíři,čistého prádla a teplé postele. Kroutící očima
Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Prosinec 2007, 12:20:10 »

Myslím že ten o kom mluvíš mezi řádky má prostě jen nízké sebevědomí. Když ho chválíš, motivuješ ho a on se snaží dokázat že je opravdu ten nejlepší. Když ale na něco nestačí a ty mu to dáš ještě citelně znát. Začne o sobě pochybovat a cítí to jako tvoji zradu.

Dokonalá souhra neexistuje. Každý vztah může dobře fungovat jen pokud se oba partneři naučí něco o toleranci. Někdy je jí potřeba více a někdy méně.
Návod k tomu jak udělat chlapa šťastného je pouze jeden, poznej ho a zjisti jaký ve skutečnoti je. Pak už snadno odhadneš jeho potřeby a pokud je dokážeš uspokojit, bude šťastný. Stejně jako ty budeš štastná pokud on bude naplňovat tvoje potřeby.

Základem vztahu je komunikace. Vykřičník
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Prosinec 2007, 00:12:09 »

Základem vztahu je komunikace. Vykřičník


Asi jak kterého vztahu, ne? Platí patrně jen v případě vyrovnaného, intelektuálně a silově vybalancovaného vztahu.
Pokud je chlap dominantní, živí rodinu a poskytuje intelektuální zázemí, tak pravidla určuje on. A nebude ztrácet čas s řešením neustálých a po generece se opakujících vztahových problémů.
Aspoň já osobně zbytečně neztrácím čas s ženskými analýzami a plky. Zkrátka chceš/nechceš, nazdar.
Rada na závěr: Kdybyste své partnerky řádně napíchli, tak nebudou mít chuť/energii na nějaké zbytečné kecy.
Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Prosinec 2007, 02:34:59 »

No, pokud ti stačí prožít život se submisivní, intelektuálně zaostalou, ekonomicky nesoběstačnou ženou, která na tobě bude závislá, tak máš jistě pravdu.  Smějící se

Je to prostě o tom jaké máš na partnerku nároky, někomu stačí že holka dobře vypadá a zbytek neřeší.
« Poslední změna: 09. Prosinec 2007, 12:15:03 od Lasendou » Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Prosinec 2007, 10:28:22 »

uzlíček>
mě se teda zatím stalo, že před problémama vycouvala ženská.... takže to nebude asi zase až tak horký, že by couvali hlavně chlapi.. Úsměv
Zaznamenáno

larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Prosinec 2007, 11:12:31 »

osobne si myslim, ze panove tvorstva jsou dost precitliveli v otazkach vlastni nedokonalosti... neni prilis takticke jim jejich chyby naplno vmest do obliceje, protoze to pak povazuji za definitivni odsouzeni sve osoby {no jo, no  Kroutící očima } a uz se o tom odmitaji bavit a nekde v koutku si lizou rany.
osvedcila se mi taktika, stojim pri svem chlapovi, i kdyby se chystal udelat tu nejvetsi volovinu na svete, nikdy ho nekritizuju primo, natoz na verejnosti. Ale  vzdycky kdyz mi na nem neco vadi, ve vhodnou chvili si s nim o tom promluvim ve stylu: respektuju samozrejme tve jednani v te a te situaci, ale nebylo by treba jednodusi, lepsi, vhodnejsi udelat spis to a to. bla bla bla ... proste dat mu najevo, ze s necim nesouhlasis a neni ti to prijemne, ale nezakazujes mu to nebo ho nevychovavas, ze rozhodnuti je na nem a ty se mu snazis jen pomoct ne jim manipulovat.
trochu jako s odjistenou minou ...  Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Prosinec 2007, 11:14:20 »

Ja jsem momentalne v situaci, kdy se pritel-nepritel nechce vyjadrit, rekla jsem mu, po delsi dobe, kdy jsme se nevidali, at mi rekne ne, ze to pochopim...nasliboval smeny, ktere nedodrzel, tak jsem se neudrzela a napsala mu, ze je lhar a at me takhle netrapi...nic, bez reakce,po nejake dobe jsme se potkali na akci...asi cekal urazenost, ale ja se jednoduse neurazim, nechci snim budovat negativni city, vlastne skoro s nikym...kdyz jsme se sesli na chvili sami, zeptala jsem se ho, proc neodepsal, nerekl nic, tak jsem mu rekla, ze ma konecne moznost mi rict osobne, ze proste nema zajem o vztah, ze jsem asi hloupa, ale chci to po tom vsem, co jsme prozili alespon slyset, bylo mi receno, ze po nem nemuzu chtit, abychom se o tom bavili, kdyz je opily, na to, ze se o tom nechce bavit ani strizlivy prisly slzy z jeho strany...tak jsem mu rekla at jde, ze to nema vyznam. Uprimne nechapu, o co tady jde. Vzdyt rict ne neni az tak velky problem, nebo snad jo? Me by to jenom pomohlo vylecit se z toho.Takhle me akorat vzdycky neco dostane, neco co rekl o´me kamaradovi, to jak me berou jeho kamaradi, to ze zrovna on je schopen slz...nevim co mam delat, Asi jsem ted trochu nabourala tema, tak pokud ano, tak se omlouvam.
Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Prosinec 2007, 12:13:40 »

stojim pri svem chlapovi, i kdyby se chystal udelat tu nejvetsi volovinu na svete, nikdy ho nekritizuju primo, natoz na verejnosti. Ale  vzdycky kdyz mi na nem neco vadi, ve vhodnou chvili si s nim o tom promluvim.

Tak to jsi téměř dokonalá partnerka, trefila jsi to velmi pesně.  Šťastný

Jak se dělá ten smajlík s potleskem?  Úsměv
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 09. Prosinec 2007, 12:23:36 »

osobne si myslim, ze panove tvorstva jsou dost precitliveli v otazkach vlastni nedokonalosti... neni prilis takticke jim jejich chyby naplno vmest do obliceje, protoze to pak povazuji za definitivni odsouzeni sve osoby {no jo, no  Kroutící očima } a uz se o tom odmitaji bavit a nekde v koutku si lizou rany.
osvedcila se mi taktika, stojim pri svem chlapovi, i kdyby se chystal udelat tu nejvetsi volovinu na svete, nikdy ho nekritizuju primo, natoz na verejnosti. Ale  vzdycky kdyz mi na nem neco vadi, ve vhodnou chvili si s nim o tom promluvim ve stylu: respektuju samozrejme tve jednani v te a te situaci, ale nebylo by treba jednodusi, lepsi, vhodnejsi udelat spis to a to. bla bla bla ... proste dat mu najevo, ze s necim nesouhlasis a neni ti to prijemne, ale nezakazujes mu to nebo ho nevychovavas, ze rozhodnuti je na nem a ty se mu snazis jen pomoct ne jim manipulovat.
trochu jako s odjistenou minou ...  Smějící se
Ideální žena Úsměv
Já jako chlap musím uznat, že když mi někdo vmete do obličeje moji nedokonalost, tak tím často dost utrpí moje ješitnost. Rozhodně se ale kvůli tomu nenaštvu na toho, kdo mi to řekl, spíš jsem z toho takovej skleslej (v koutku lížu rány Mrkající), ale hlavně nad tou vytknutou nedokonalostí přemýšlím a pokud uvážím, že na tom něco je, tak se to snažím napravit...
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Prosinec 2007, 13:39:34 »

proste dat mu najevo, ze s necim nesouhlasis a neni ti to prijemne, ale nezakazujes mu to nebo ho nevychovavas, ze rozhodnuti je na nem a ty se mu snazis jen pomoct ne jim manipulovat.
trochu jako s odjistenou minou ...  Smějící se
co dodat... jsi dokonalá partnerka Smějící se
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 11. Prosinec 2007, 12:36:20 »

Já si hlavně myslím , že nějakýma debatama se stejně nic nevyřeší . Když jsem byla mladší měla jsem tendence situace tzv. řešit , ale pochopila jsem , že to k ničemu není , teď neřeším nic , partnera chválím a chválím i za to jak krásně on umyl nádobí . Kritizovat je blbost , je třeba se naučit brát ho takového jaký je .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Prosinec 2007, 14:05:35 »

cassies: Slyšela si někdy výraz "zahrát do autu"? Úsměv Možná sem na něj nějak zasednutej, ale jestli je to pořád ten samej, tak z něj mám přesně ten pocit. Jako milenka si fajn Úsměv Nic nechceš, neděláš si na něj nárok, nic. Jenže když se ti něco znelíbí, tak začneš bejt problémová. Jenže zbavovat se milenky je kravina, žejo. Ale na druhou stranu ti nemůže ustoupit, protože by se tím ztratili veškeré tvé výhody. Takže nejjednodušší je nereagovat a prostě čekat, co se z toho vyvine. A ono to opravdu funguje. Protože ty teď řešíš víc "co se děje" než ten původní problém. Čili - stát si tvrdě za svým a uvidíš jak ho rychle přestaneš bavit a nebo se smířit s tím, že budeš jen "víkendovej zásun" Smutný (no offense)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Prosinec 2007, 16:10:53 »

cassies: Slyšela si někdy výraz "zahrát do autu"? Úsměv Možná sem na něj nějak zasednutej, ale jestli je to pořád ten samej, tak z něj mám přesně ten pocit. Jako milenka si fajn Úsměv Nic nechceš, neděláš si na něj nárok, nic. Jenže když se ti něco znelíbí, tak začneš bejt problémová. Jenže zbavovat se milenky je kravina, žejo. Ale na druhou stranu ti nemůže ustoupit, protože by se tím ztratili veškeré tvé výhody. Takže nejjednodušší je nereagovat a prostě čekat, co se z toho vyvine. A ono to opravdu funguje. Protože ty teď řešíš víc "co se děje" než ten původní problém. Čili - stát si tvrdě za svým a uvidíš jak ho rychle přestaneš bavit a nebo se smířit s tím, že budeš jen "víkendovej zásun" Smutný (no offense)
Mel jsi nejspis pravdu, resila jsem to, ze nevim, co se deje, ale nastesti si zavcasu vzpomnela, ze proste uz nebudu zaslapavat svoje ego do zeme. A ze mi to trvalo hooodne dlouho. Pochybuju, ze by si kterakoli holka nechala poradit hned z kraje a tak i ja jsem si musela namlatit drzku...a ze mi to trvalo vic nez rok a pul.
Nicmene si jsem jista, ze tady je jiny problem nez to, ze by ztratil milenku...problem je v jeho psychice, jenze ted uz je to jen jeho problem.
Jsem pevne rozhodnuta, uz to proste prekrocilo veskere hranice moji unosnosti. Znicila jsem si sebevedomi moc, ale kdyz clovek otevre oci, tak vidi, ze ten "vysneny" partner neni jediny a nejvetsi zlom prisel nejspis v tu chvili, kdy mi jini zacali davat to, co jsem tolik chtela po nem.
Mam ho porad rada, ale proste to je nejspis o vzpominkach, o tech chvilich, kdy to byl ten uzasny chlap, ne ten chlap, jakym je dnes. Ustrasenym manekynem, ktery se vyhyba rozhodnuti. Klesl u me jako clovek, klesl u me, co se tyce lidskych hodnot.
Vidim, jak zarli, vidim, jak mu dokazu chvilemi vehnat slzy do oci, ale jedine, co momentalne citim je akorat litost. Tohle neni on, tohle neni muj uzasny pan dokonaly. Dala jsem mu vsechno, ale maloceho si vazil. Konecne mi to doslo, spis mi to doslo uz davno, ale ja si to teprve ted pripustila.
Tak mi drzte palce, at mi to vydrzi....a ja si zatim jsem jista, ze ano. Bolelo to...ted mi zbyl uz jen usmev na vzpominky, ktere byly jednoduse uzasne, a take litost, kam to doslo-kam to dohnal on.
Stacilo roct a ja bych se stahla, opravdu bych to udelala, ptz ctim sliby, ctim svoje slovo, ktere nekomu dam.
Vis nejvetsi paradox je, ze od samotneho zacatku u nas platila domluva, ze az se cokoli stane, navzajem si to rekneme a vyresime jako dospeli lidi. Nebudeme se svazovat navzajem, aniz by ten druhy nechtel. On mi vzdycky jen podal opratku a ja se zhoupla. Dal mi nadeje a potom splasene a bez duvodu utekl pryc.
Prvotni zamer byl, uzivat si spolu milovani, hrat si...az to jednoho prestane bavit, tak to tomu druhemu rekne a konec. Bohuzel, nevim co se stalo, ale ten konec prisel...
« Poslední změna: 11. Prosinec 2007, 16:14:12 od cassies » Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 11. Prosinec 2007, 16:21:49 »

Já si hlavně myslím , že nějakýma debatama se stejně nic nevyřeší . Když jsem byla mladší měla jsem tendence situace tzv. řešit , ale pochopila jsem , že to k ničemu není , teď neřeším nic , partnera chválím a chválím i za to jak krásně on umyl nádobí . Kritizovat je blbost , je třeba se naučit brát ho takového jaký je .

Bylo by dobry, kdyby to ale bylo i obracene.....muzi vetsinou chteji slyset od sve partnerky chvalu , ale sami moc nechvali a berou veci jako samozrejmost.... Podivený
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 11. Prosinec 2007, 17:17:38 »

Bylo by dobry, kdyby to ale bylo i obracene.....muzi vetsinou chteji slyset od sve partnerky chvalu , ale sami moc nechvali a berou veci jako samozrejmost.... Podivený
Když chceš "chlapa" tak se nediv Úsměv "Chlap" je totiž sebevědomí egocentrik, což je přesně to co tě na něm vzrušuje. Tka si nestěžuj xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 12. Prosinec 2007, 16:20:12 »

Bylo by dobry, kdyby to ale bylo i obracene.....muzi vetsinou chteji slyset od sve partnerky chvalu , ale sami moc nechvali a berou veci jako samozrejmost.... Podivený
Když chceš "chlapa" tak se nediv Úsměv "Chlap" je totiž sebevědomí egocentrik, což je přesně to co tě na něm vzrušuje. Tka si nestěžuj xD

Někdy mě děsíš  Šokovaný netušila jsem , že ta definice je až tak strašně moc jednoduchá .
Ano souhlasím CHLAP je pro mě sebevědomý muž , který ví co chce , umí si zatím jít a sjednat si pořádek , ale taky dostatečně dospělý na to aby dokázal respektovat partnerku a uměl "pracovat v teamu" , který ve správnou chvíli a ve správné dávce umí dát najevo city a emoce , ale současně je dostatečně nohama na zemi na to aby se nenechal city a emocemi manipulovat , CHLAP je ten který drží slovo , je na něj spolehnutí , atd .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 12. Prosinec 2007, 18:01:09 »

Někdy mě děsíš  Šokovaný netušila jsem , že ta definice je až tak strašně moc jednoduchá .
Ano souhlasím CHLAP je pro mě sebevědomý muž , který ví co chce , umí si zatím jít a sjednat si pořádek , ale taky dostatečně dospělý na to aby dokázal respektovat partnerku a uměl "pracovat v teamu" , který ve správnou chvíli a ve správné dávce umí dát najevo city a emoce , ale současně je dostatečně nohama na zemi na to aby se nenechal city a emocemi manipulovat , CHLAP je ten který drží slovo , je na něj spolehnutí , atd .
A to jako nekde takove individuum existuje? Úsměv Pardon, za rypavou poznamku, nemohl jsem odolat. Ale je fakt, ze se vetsinou ty vlastnosti vylucuji.
Zaznamenáno

barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 12. Prosinec 2007, 18:07:07 »

Ano existuje a nenazývala bych ho individuem ,  prosímtě co s čím se vylučuje ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 12. Prosinec 2007, 18:51:43 »

Ano existuje a nenazývala bych ho individuem ,  prosímtě co s čím se vylučuje ?
V tom pripade jsi stastna zena, ja nikoho takoveho zatim nepotkala a ani o tom neslysela.
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 12. Prosinec 2007, 21:06:04 »

Ano existuje a nenazývala bych ho individuem ,  prosímtě co s čím se vylučuje ?

No ty jednotlive vyjmenovane vlastnosti. Termin individuum prosim nepovazuj za pejorativni, pouzil jsem ho z duvodu, ze jsem jeste takoveho cloveka nepotkal.
Zaznamenáno

qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 12. Prosinec 2007, 21:50:02 »

ja verim ze ta reakce na individuum byla myslena tak ze je takovych lidi urcite vic nez dost na to aby se mluvilo o individuech
to je muj nazor.. jestli nekdo takovej existuje a jestli jich je dost to nevim
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 13. Prosinec 2007, 12:26:39 »

Trpaslik - které uvedené vlastnosti se vylučují ?


Ano znám takové "individua" není jich mnoho , ale existují , nutno podotknout , že jsou povětšinou muži , kteří dostali od života zatraceně hodně nakopáno a dokázali se z toho poučit v kombinaci s určitým věkem není mnou popsaný CHLAP určitě nic nereálného .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 13. Prosinec 2007, 13:23:15 »

Ano souhlasím CHLAP je pro mě sebevědomý muž , který ví co chce , umí si zatím jít a sjednat si pořádek , ale taky dostatečně dospělý na to aby dokázal respektovat partnerku a uměl "pracovat v teamu" , který ve správnou chvíli a ve správné dávce umí dát najevo city a emoce , ale současně je dostatečně nohama na zemi na to aby se nenechal city a emocemi manipulovat , CHLAP je ten který drží slovo , je na něj spolehnutí , atd .
Ale já tomuhle popisu docela odpovídám... pokud teda "umí si sjednat pořádek" neznamená "vymlátí celou hospodu" Úsměv Ale stejně je to dost široká definice...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 13. Prosinec 2007, 14:07:10 »

Ano existuje a nenazývala bych ho individuem ,  prosímtě co s čím se vylučuje ?
V tom pripade jsi stastna zena, ja nikoho takoveho zatim nepotkala a ani o tom neslysela.

Chceš telefonní číslo ?  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 13. Prosinec 2007, 14:08:27 »

Ano souhlasím CHLAP je pro mě sebevědomý muž , který ví co chce , umí si zatím jít a sjednat si pořádek , ale taky dostatečně dospělý na to aby dokázal respektovat partnerku a uměl "pracovat v teamu" , který ve správnou chvíli a ve správné dávce umí dát najevo city a emoce , ale současně je dostatečně nohama na zemi na to aby se nenechal city a emocemi manipulovat , CHLAP je ten který drží slovo , je na něj spolehnutí , atd .
Ale já tomuhle popisu docela odpovídám... pokud teda "umí si sjednat pořádek" neznamená "vymlátí celou hospodu" Úsměv Ale stejně je to dost široká definice...

"Umí sjednat pořádek" neznamená "vymlátí celou hospodu" , ovšem nikdy neříkej nikdy  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS