Proc šahaj kluci holkám na zadek

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 09:55:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Proc šahaj kluci holkám na zadek
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Šaháte holkám (eventuálně klukům) na zadek?  (Hlasování ukončeno: 01. Únor 2007, 23:43:49)
ANO - 36 (63.2%)
NE - 8 (14%)
JAK KDY - 13 (22.8%)
Celkem hlasů: 55

Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Proc šahaj kluci holkám na zadek  (Přečteno 54936 krát)
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 19. Únor 2007, 21:53:58 »

Jooo, holky, nemáte mít tak pěkný zadečky...někdy to prostě nejde vydržet:-D
Ne, kecám, nikdy sem to neudělal, ale několikrát chyběly fakt milimetry nebo setiny vteřiny navíc, kdy sem měl čas si to rozmyslet...někdy jsou to fakt muka neplácnout...
Zaznamenáno

Life is outside!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 20. Únor 2007, 03:08:11 »

Je to jako pred kychnutim. Takovy zvlastni simravy pocit v rukou a kdyz mas dobrej den, tak to nejkak tak polknes a udelas pšššuuuu a nekdy to nejde a udelas HERDEKFIXOMGHEPCCCIIIII Šťastný Nekdy se ovladnes a nekdy ne Úsměv No, mluvime samozrejmne o ZNAMYCH slecnach! Ne nejake nezname na zastavce Šťastný


btW:Ale ten stav chozeni neumerne pomalu za devcaty znam z praxe  Super!
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 23. Únor 2007, 22:39:29 »

Citace: "noghri"
jezis, to se ti stalo? Šťastný sakra, premyslim jestli by ma instinktivni reakce byla zacit na nej jecet nebo se po nem ohnat...ale spis jecet, nejsem na fyzicke nasili Smějící se myslim si, ze moje prorizla huba je sama o sobe docela slusny zastrasovak Smějící se


Jo, to se mi stalo  Smějící se Ale byla jsem tak konsternovaná, že jsem začala přemýšlet, jestli se mi to jenom nezdálo, místo abych mu jednu vlepila (no, bylo to kdysi dávno, teď už by mu to tak lehce neprošlo Mrkající  )
Zaznamenáno
langen

Karma: 1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 24. Únor 2007, 18:58:14 »

Já na zadek přítelkyni šahám velmi často a velmi rád... Jsem dolňák a zadek je pro mne asi nejerotičtější část ženského těla. A prostě je takový bezvadný na omak, a taky je akorát po ruce (když oba stojí...Úsměv).
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 25. Únor 2007, 23:17:40 »

heh, vcera se mi stala "vesela vec"... kamosi v hospode se bavili focenim meho pozadi - kdyz jsem se bavila s kamoskou, naklonena pres stul (tedka jen doufam, ze to nezverejnej se jmenem Úsměv))
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 25. Únor 2007, 23:39:15 »

Citace: "daemoniack"
heh, vcera se mi stala "vesela vec"... kamosi v hospode se bavili focenim meho pozadi - kdyz jsem se bavila s kamoskou, naklonena pres stul (tedka jen doufam, ze to nezverejnej se jmenem Úsměv))


Aspoň by jsme viděli, jak vypada kočičí "pozadí"  Smějící se
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
steeve

Karma: -2
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 20. Duben 2007, 09:57:35 »

říká se, že když si navzájem šahají na zadek, potvrzují si, že sou pro toho druhého přitažlivý....myslím tím sexuálně
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 20. Duben 2007, 21:43:39 »

Ted sem si uplne vzpomel na
"Louie, šaháš mi na zadek?"
"NE, pane!"
"A chtěl bys?"
"Měl bych?"
Kdo vi z jakeho filmu to je?!
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 20. Duben 2007, 23:40:33 »

Ted sem si uplne vzpomel na
"Louie, šaháš mi na zadek?"
"NE, pane!"
"A chtěl bys?"
"Měl bych?"
Kdo vi z jakeho filmu to je?!
Sry za OT - Noc v Roxbury, vybornej film.
"A ze nevite kdo to byl. Emlio Esteves, ten slavnej herec, prisaham bohu. A ja volal Emilioooo" Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 21. Duben 2007, 00:08:26 »

Ultimativni film - navod na baleni holek Úsměv

"What is loooove, baby dont hurt me, dont hurt me nou moore" S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 21. Duben 2007, 09:34:02 »

nojo, ted nedavno kamarad zjistil, ze sem to nevidela, tak sme zaparkovali uprostred pole, pustili book a koukali sme:)
to by se hodilo jeste do jineho threadu... protoze sme museli byt hlavama a vubec i horni casti tela mirne nakloneni k sobe, at neco vidime... byste neverili jak desne sem touzila, at neco udela:) nastesti nema zajem:))
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 21. Duben 2007, 15:34:09 »

OT: Jak nastesti?
BTW: proc mas spatne vek? dyt si ho mela uz driv v podpisu, ne?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 21. Duben 2007, 18:30:25 »

jejda, tak veku sem si nevsimla, ten spravim, asi sem se upsala pri zadavani...

nastesti proto, ze je uplne uzasnej a mela sem dost dilema, zda ho vymenit za pritele nebo ne... nejak sem to ustala, nevymenila ho, ale je to tezky byt uplne nestranna, kdyz je na me nalepenej skoro hodinu:)

ps: co je to ta "karma"?
Zaznamenáno
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 21. Duben 2007, 22:26:15 »

ps: co je to ta "karma"?
Dale by se rict, ze je to neco jako oblibenost. Cim vic, tim lip.
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 22. Duben 2007, 21:04:48 »

Juuu Úsměv Sem 2x oblibenejsi nez Mawe S jazykem

(sem si uplne vzpomnel na cimrmany - trus kuny smrdi 10x pronikaveji nez trus mysi)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 22. Duben 2007, 21:13:05 »

jestli to nebude tim, ze tu chodis castej a kafras do mnohem vic veci nez ja, a nemaj jety nazory:)
ale tak bud rad, aspon muzes mit radost z toho jak na tom si dobre:)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 22. Duben 2007, 21:59:21 »

Hehe. Si delam srandu. Mnohem vic mi zalezi na tom, co si o me mysli lidi na kterych mi zalezi nez 20 uplne neznamejch lidi nekde na netu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 23. Duben 2007, 07:32:36 »

vsak jo:)
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #43 kdy: 25. Duben 2007, 14:04:39 »

Jde slecna s prekrasnym kulatouckym zadeckem v uplne sukni, ouuuaaa tak co s tim no  Šťastný Proste si sahnout a to lze vyjadrit placnutim u nas na skole se to provozuje takrka nepretrzite Šťastný Je uz to takovy pozdrav mezi umelkynema a nama informatikama Šťastný a snad to neni tak neprijemne ne?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 25. Duben 2007, 15:10:13 »

hm... me by to vadilo... a hodne.... naposled kdyz mi tohle jeden provedl na stredni dostal nohou do kouli... nechca pochopitelne  Andílek mel to byt kopanec do zadku ale on se pako rozkrocil Šťastný

proste radsi rict: "dneska ti to strasne slusi" nez lezt do osobniho prostoru, kor placnutim po zadku... dnes uz by ten kopanec ode me nebyl nahodny, ale mireny... co jsem naposledy dostala pochvalu, prave na tuto cast tela, tak mi vyhovovalo, ze mi to proste a jednoduse rekli. ale neni to zas tak davno a jednalo se o jiz rozumnejsi vekovou kategorii mirne pod tricet...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 25. Duben 2007, 16:04:18 »

Na kamarádku bych to zkusil. A několikrát sem to už i udělal, ale na úplně cizí holku? To asi těžko teda Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 25. Duben 2007, 17:59:13 »

Mě to teda bejvalej dělal často, spíš mě teda vždycky vší silou pleskl, když jsem to nečekala...vždycky mě tím akorát nas**l, pže jsem se lekla...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
MaxiMC



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 34


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #47 kdy: 25. Duben 2007, 19:47:24 »

hm... me by to vadilo... a hodne.... naposled kdyz mi tohle jeden provedl na stredni dostal nohou do kouli... nechca pochopitelne  Andílek mel to byt kopanec do zadku ale on se pako rozkrocil Šťastný

proste radsi rict: "dneska ti to strasne slusi" nez lezt do osobniho prostoru, kor placnutim po zadku... dnes uz by ten kopanec ode me nebyl nahodny, ale mireny... co jsem naposledy dostala pochvalu, prave na tuto cast tela, tak mi vyhovovalo, ze mi to proste a jednoduse rekli. ale neni to zas tak davno a jednalo se o jiz rozumnejsi vekovou kategorii mirne pod tricet...

Mám kamaráda, kterého nakopla jeho bývalá holka do koulí. Ten zaječel bolestí, ona ať to na ni nezkouší, že to nemůže bolet, že to bylo "něžně". Jo holčička se trochu sekla. O pár minut později musela volat záchranku, kámoše hned převezli do nemocnice, operovali ho, a poležel si měsíc v nemocnici. Doteď se nemůže v klidu "vychcat" Úsměv A holčička? Ta teď má výčitky svědomí a ponaučení pro příště... Tak bacha na to Úsměv
Zaznamenáno

Láska je jako bublina. Jenomže může také prasknout...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 25. Duben 2007, 21:49:41 »

Mě to teda bejvalej dělal často, spíš mě teda vždycky vší silou pleskl, když jsem to nečekala...vždycky mě tím akorát nas**l, pže jsem se lekla...
No, tak to je pak tezky. Ti to mel nejdriv rict Šťastný "Muzu ti jednu lejskout pres zadek? Šťastný"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 26. Duben 2007, 16:50:10 »

to Avaranger:  Smějící se no právě, že se neptal, tak si říkám, jestli to chlapi nedělají proto, aby nás naštvali  Šťastný
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS