Prvni sex, kdy?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:43:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Prvni sex, kdy?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 7  Vše Tisk
Autor Téma: Prvni sex, kdy?  (Přečteno 141618 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 02. Červen 2008, 22:20:31 »

mám taky podobné zkušenosti.....
A šel na to jako D9? To bych netušil, že i tohle může zafungovat ! Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 02. Červen 2008, 22:47:25 »

no ale poprvé bych to chtěl poněkud jinak (já bych toho chtěl  Šťastný)

poprvý to většinou nestojí za nic, takže tenhle způsob je možná lepší... a nebo to můžeš zkusit ještě jako já, v pět ráno po velkým flánu skončit v posteli s nějakou nadrženou třicítkou, o který sem si nedokázal zapamatovat ani to, jak se jmenuje... Kroutící očima
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 02. Červen 2008, 23:01:09 »

..., v pět ráno po velkým flánu skončit v posteli s nějakou nadrženou třicítkou,...
Tyjo, po flámu? To bych nebyl vůbec použitelnej Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 03. Červen 2008, 10:24:58 »

A kdo říká, že sem byl? Teda za normálních okolností bych nebyl, to, jak se tý holce povedlo mě uvést do provozu, je pro mě dodnes záhadou... Úsměv
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 03. Červen 2008, 13:08:45 »

tak u mě to bylo:

Já: "čau, nechceš přijít ke mně na šukec?"
Ona: "ok"

LOL! :!:Neverim! Vykřičník Ďábelský
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 03. Červen 2008, 14:28:37 »

S tou holkou jsem už před tim měl spoustu úletů samozřejmě...
Zaznamenáno

Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 03. Červen 2008, 16:37:43 »

mám taky podobné zkušenosti.....
A šel na to jako D9? To bych netušil, že i tohle může zafungovat ! Šťastný
no ze začátku to bylo jemnější...
ale teď se mě na to takhle ptá úplně bez problémů...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 03. Červen 2008, 18:14:38 »

mám taky podobné zkušenosti.....
A šel na to jako D9? To bych netušil, že i tohle může zafungovat ! Šťastný
no ze začátku to bylo jemnější...
ale teď se mě na to takhle ptá úplně bez problémů...

LOL :!:Ja chci taky Vykřičník Vykřičník Vykřičník Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 03. Červen 2008, 18:16:43 »

Dodrzujte ale prosim topic. Resi se otazka KDY, a ne JAK PROC atd... Ďábelský Pro to sem tento topic nezalozil...
Zaznamenáno
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 09. Červen 2008, 13:27:38 »

Noo tak v 18 není ještě kam spěchat.. nech to na čase.. mě ted bude za chvili 20 a svůj první sex jsem měl nedávno.. bylo to s holkou, kterou jsem neměl úplně rád, taky to pak tak vypadalo..se ted spíš toho sexu bojim ale jednu věc to mělo doubrou, že jsem našel v sobě vadu a to tu, že mi k vyvrcholení stačí fakt málo.. fakt mi to sere, ve chvili, kdy holka začíná být vzrušená. tak vy jste v prdeli.. prostě bych si taky chtěl ten pocit využívat co nejdýl a ne jenom chvilku.. asi s tim zajdu co nevidět k doktorce, jestli mi dá nějakou dobrou radu.. protože mi to fakt štve ! si připadám, jak debílek, který se doslova udělá ze všeho Podivený ...

Jinak tu holku jsem ještě ten den nechal,.. ted jsem s jednou a tu mám fakt rád.. a co jsem tak zjistil, tak holka, která se do ničeho nemá.. tak když se vám ji povede vzrušit v posteli.. tak v tu chvili ta holka touží po sexu víc jak vy  Mrkající .. ale bacha at si nezaděláte na děti, protože v tu chvili, je vám skoro všechno jedno ! ... kuirva a u mě, když jsme oba vzrušený, tak ja začínam být na konci a ona teprve na začátku, se jednou z toho zcvoknu  Podivený .... kurna, jsem se zase trochu rozepsal  Eh?
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 09. Červen 2008, 14:19:54 »

jezis to je jen o treningu.. a doktorka ti podle me nic uzitecnyho nerekne..
Zaznamenáno
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 09. Červen 2008, 14:47:09 »

jasně, že trening ti trochu pomůže, ale kdybys o tom něco věděl, tak bys tohle asi nenapsal ! .. tak doktorka mi toho moc neřekne ale tak možná doporučí někoho nebo něco..
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 09. Červen 2008, 14:49:02 »

jo asi sem toho necetl tolik co ty ale vim z vlastni zkusenosti jaky to je kdyz jde vsechno kapku rychle... a ted mam skoro opacnej problem!
Zaznamenáno
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 09. Červen 2008, 16:52:59 »

Noo kdyby jenom o kapku rychle.. tak by se to ještě dalo ale v mým připadě, je to o trochu víc.. jako když je dlouhá předehra, tak fakt stačí málo od holky a nedá se tomu zabránit (nemluvě o sexu).. nebo dá nějakou technikou ale je to jenom chvilkový a hlavně trochu blbý.. vim, že se dá trénovat výdrž ale zatim mi toho moc nepomohlo  Podivený ale pokud o něčem zajmavým víš? ale i tak si myslim, že se u tebe jednalo o něco trochu jinýho.. protože opačný problém si nějak nedokážu u sebe představit.
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 09. Červen 2008, 17:09:38 »

Tak se udělej během sexu vícekrát ne ? Holčina to snad pochopí  Šťastný
Jinak mě je 17 sex jsme ještě neměl, ale začíná se mi zdát, že už bych na to měl věk, prostě o tom sexu začínám přemýšlet jinak než když mi bylo 15 ...
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 09. Červen 2008, 17:20:17 »

kony: nepsal jsem "o kapku" ale "kapku" to je asi jako "few" a "a few" v ajine.. proste sem chtel rict ze erekce byla hned jak jsem zbadal nakou krasnou slecnu a ejakulace byla hned jak se muj penis neceho dotknul... opacnej extrem je to ted po nekolika letech... moc se mi to nechce rozepisovat protoze moudri uz vedi..

proste mi slo o to ti rict ze jak o par prispevku vys nadavas jak se z toho po.... tak to je normalni a nemusis se kvuli tomu tak rozohnovat.. a kdyz se udelas tak po chvili muzes zas ne? a normalni holky to tak neprozivaj bych rek.. ja to sice dolozeny nemam ale sakra vadilo by ti kdyby tva slecna byla z tebe nadmiru vzrusena? ne tak proc by to melo vadit holkam nebo fakt uz nevim co resis.. Úsměv
« Poslední změna: 09. Červen 2008, 17:25:45 od qaz » Zaznamenáno
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 10. Červen 2008, 15:29:12 »

stegy: to se jenom řekne, udělej víckrát  Úsměv .. ale ve chvili, kdy je ta holka vzrušená a ty se uděláš.. tak to není zrovna dobrý pocit, když toho musíš nechat.. slečna to pochopí ale jak  to pochopí  Podivený
jinak v 17 věk na to už i je ale hlavně aby to bylo s někým koho máš alespon trochu rád (aby si toho pak nelitoval)   Mrkající

qaz: jestli je to pravda jak píšeš. tak mi nenapadá skoro nic, než že tě sex přestal vzrušovat po těch letech a to se mi zdá divný... jinak to že mi to štve, je docela normální, protože si fakt připadám jak blbec, který to nedokáže udržet.. a jestli to znáš. tak sám víš jaký to je.
         
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 10. Červen 2008, 20:10:38 »

vrusovat me to neprestalo, jen proste se posunul prah drazdivosti... +nervozita atd a clovek je hnedle v opacnem extremu a to mel strach ze strasaka predcasna ejakulace... no big deal

"slečna to pochopí ale jak  to pochopí"... no jak to pochopi? myslim ze nektery jsou tim i trochu poteseny.. ne ze by je to uspokojilo rovnou Šťastný ale prijde jim to pekny ze te tak vzrusujou.. proste to vidis moc negativne
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 11. Červen 2008, 12:07:53 »

Časem to přejde, Kony... na poprvé sem byl nervozní a bylo to dlooooouhý Úsměv A pak když ze mě nervozita opadla, tak se to nehezky zkrátilo, ale tak za 2-3 měsíce intenzivního minování si "zvykneš" a zas se to trošku protáhne. A jednoho dne na tom budeš jako gaz Mrkající Je to nevyhnutelné - snad jen, že by tě partnerka pokaždý něčim překvapila, že by to vůbec nezevšednělo.

Ale neboj, příjemný to je furt Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 11. Červen 2008, 12:14:19 »

asi sem to popsal spatne

nejsem v zadnym pokrocilym stadiu Šťastný.. avarengere.. dejme tomu ze vydrz je normalni po tom co si clovek zvykne treba dejme tomu sebeukajenim Úsměv a ted se jen pridala nervozita a proto to trva extremne dlouho.. Šťastný

dlouho sem nikomu nerikal ze je to QAZ ale asi je treba to zas po nakym case upresnit... Q Q Q Q Q x G G G G G..... q q q q q x g g g g g vydis ten rozdil?! Šťastný

zadny rusky jeepy! jen nesmyslny zmacknuti vetsi oblasti na klavesnici
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 11. Červen 2008, 18:46:14 »

takze jak se budu poprve milovat tak mam byt nervozni at je to dlouhe a at slecnu dokazu uspokojit jo??? to sem nevedel ze kdyz je clovek nervozni tak to de pomaleji... da se vubec byt u sexu nervozni? to se pri nervozite ani nemuzes vzrusit prece ne? Eh?
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 11. Červen 2008, 18:57:51 »

tak třeba když je nervozní, tak je stuhlejší a drží se to vevnitř lépe než když je uvolněnější... Šťastný
Když sem nervózní já, tak sem taky stuhlejší a uvolnění mi trvá déle....(ale to je trošku něco jiného)
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 11. Červen 2008, 19:01:13 »

kdyz si nervozni tak myslis malo na to co te vzrusuje a hodne na to ceho se bojis ze by se mohlo pokazit atd.. proste si to tolik nevychutnavas... a je kravina byt schvalne nervozni Šťastný:D..
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 11. Červen 2008, 19:06:48 »

no podle toho co pise Monny tak je to aji tak trochu vyhoda... Super! (myslim tim pro zensky)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 11. Červen 2008, 19:13:25 »

Teoreticky Mrkající Prakticky na poprvé to není nikdy nic moc, musíte se sehrát Mrkající Kdo říká, že si s holkou sednul úžasně napoprvé tak buď kecá a nebo má víc štěstí než rozumu...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 [2] 3 4 ... 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS