Prvni sex, kdy?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:16:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Prvni sex, kdy?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Vše Tisk
Autor Téma: Prvni sex, kdy?  (Přečteno 141638 krát)
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 11. Červen 2008, 19:22:13 »

to je tak tezke skorigovat pohyby? sehrat se? Šokovaný
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 11. Červen 2008, 20:00:18 »

No jednoduchý to rozhodně neni... zvlášť když je každej třeba od minulejch partnerů zvyklej trochu na něco jinýho... Avi má naprostou pravdu, že napoprvý to neni opravdu nic moc, ono ani napotřetí někdy ne... Smějící se
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 11. Červen 2008, 23:04:52 »

Jako mě se to líbí od poprvé, ale teprve teď po nějakém měsíci a něco cítím, že se to pozvolna zlepšuje, že si to slečna víc užívá a já už trochu vim "kam sahnout" Úsměv

Ale opět se potvrdilo, že s jinou je to vždycky jako poprvé. S tou první to bylo víc takové "silové" a na výdrž a teď je to jemější Úsměv Ale tak jako tak je to nádhera to postupné zkoumání .... škoda, že časem těch věcí co ještě nevim ubude Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 15. Červen 2008, 20:55:42 »

Nooo tak dneska zase ...  Podivený
To, že výhoda je být nervozní je u mě docela blbost.. u mě, čím víc jsem nervozní, tak i vzrušený a stačí pár doteků a je to ještě horší..
Dneska jsem ležel se svojí holčinou, chvili jí dráždil a tak se taky rozhodla, že něco malo zkusí, ze začatku přes trenky a pak par jemných doteků na ostro a už jsem to musel zastavovat  Podivený a to jsem ani tomu nevěřil.. ze začatku nic nic a pak bum a během sekundy to už nešlo zastavit... shit. straštně mě ta holka vzrušuje ale tak mohl bych už něco vydržet, ještě chvili to nechám jak říkate ale jestli to nepřejde nebo alespon trochu nezlepší,.. začnu to řešit s nějakým doktorem ! A dneska byl ještě ten problém, že jsme spali u kámošky.. takže,. to mohl být docela trapas  Podivený
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 15. Červen 2008, 21:14:30 »

ze je nervozita vyhoda? to sis blbe prebral... ja rikal ze nervozita to muze oddalovat ale sam se znervoznovat je zatracena kravina... no a kruci co je tak spatnyho na tom se udelat.. kdyz te to tak zere muzes si to udelat sam nez se spolu vidite to ti tak trochu snizi vzrusivost ja fakt nevim.. nebo trenuj doma..vzdycky tesne predtim prestan a pak znova a takhle se to casem prodlouzi ta doba... a tolik to neber jako MINUS..

treba kondom taky snizuje citlivost

co chces resit s doktorama? aby ti ho ufikli? to by vazne tvuj problem vyresilo... nebo si nech naordinovat umrtvovadlo... jezis nech si rict, odpust si ty vulgarni vylevy a uklidni se hlavne uz
Zaznamenáno
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 15. Červen 2008, 22:51:50 »

asi jo.. necham si ho ufiknout  Šťastný
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 15. Červen 2008, 22:54:21 »

No muzes zkusit sam se udelat, jak uz je tu jednou napsany ... ale bacha aby se ti pak vubec postavil nebo ses vubec udelal Smějící se.
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 07. Srpen 2008, 12:55:48 »

Neviem či chcem radu, alebo skôr názor... Ale nejaký postreh k tomu ako to vnímate by mi bodol. Pokúsil som sa vyboldovať časti, na ktoré by som chcel reakciu v prvom rade.

Ja (18r), dievča (16,5). Problém je samozrejme otázka prvého sexu. Mám za to, že u oboch nie len prvého spoločne, ale aj prvého úplne. Šťastný Počas vzťahu, keď začali prvé stretnutia doma a prvé mazlenie atď. tak som mal za to, že sa k tomu príde nejako postupne. Samozrejme to bol krutý omyl. Pretože ono to spoločné mazlenie, sa každý raz síce posúvalo ďalej a ďalej, ale potom skončilo na určitej úrovni na ktorej odvtedy končí pravidelne. Ďalej to evidentne samé nepojde, pretože treba rozobrať ochranu a podobne. Čiže to chce nejaký spoločný rozhovor na túto tému. To nie je až taký problém (Je, ale ako chlap cítim že sa k tomu dokážem zlomiť a ten rozhovor začať - čiže to by bolo OK)

Nejaká potreba v tom to posunúť spoločne za ten zlom u mňa bola stále, ale brzdilo ma jednak to, že som nechcel byť za burana, ktorý by ju tlačil do sexu (rozumej krátka doba spolu), takže som nejako potláčal svoje potreby, a uspokojoval sa s tým čo sme spoločne robievali. Druhá vec ktorá ma brzdila, bol jej vek. Pritom to pri spoločných aktivitách v posteli ako prekážku nevnímam, proste len pri pomyslení, že by to dospelo k skutočnému styku (zrejme nejaký neopodstatnený strach zo zlyhania kondomu a následkov, alebo neopodstatnený strach z 1. sexu).

Uzavrel som to teda nejako tak, že sa časom uvidí...

Lenže potom prišiel náznak z jej strany, že by už chcela. Mala s tým veľký problém to zo seba dostať, nakoniec sa to vyriešilo nejakým náznakom, ktorý som akceptoval vetou "Chápem" (imho ideálna nebola, čo už). Odvtedy sa konal ešte jeden rozhovor kde som jej nejako predostrel že by som chcel, ale zrejme to pochopila tak, vlastne chcem ešte počkať a nejako mi na tom ešte nezáleží. (čo nie je pravdou).

Lenže aktuálne mám taký pocit, že aj keď vzťah trvá už niečo vyše roka, že nemusí to byť na stálo (nič za tým nehladať) a napríklad keď by sme sa teraz rozišli, tak by ma skutočne štvalo, že za celú dobu k sexu nedošlo. Skutočne, fakt veeeľmi Ďábelský Obvzvlášť ak sama hovorila že chce. Možno sa to bude zdať sebecké alebo niečo podobné ale skutočne to tak vidím. Vnímal by som to nejak ako zahodenú šancu, pretože za svoj život som sa už o niekoľko sľubných vzťahov pripravil tým že som sa nevedel vykecnúť a dať babe najavo že ju chcem. Nie to ešte o šance na sex Šťastný. Proste v minulosti klasicky citovo zablokovaná osoba - to už sa určite opakovať nebude Šťastný, ale ktovie kedy by prišla obdobná šanca, na rovnako dobre rozbehnutý vzťah ako mám teraz.

Teraz teda plánujem pri najbližšej možnej príležitosti načať rozhovor na túto tému, že či by sme spolu mohli atď. Uvidíme aká bude reakcia (možno dám vedieť Šťastný) ale určite prestanem (nezmyslene) čakať a budem vyvíjať úsilie týmto smerom.
Prečo nezmyslene? Pretože základný problém - krátka doba spolu už myslím pominul a zostal iba jej vek či ten neopodstatnený strach zo zlyhania antikoncepcie. Jej vek by nemal byť problém, keď sama povedala že už chce. A ona antikoncepcia/môj strach z prvého sexu - neviem, myslím že kombinácia kondom+HA by ma ukludnila, ale kombinácia moje dievča + HA je asi nezlúčiteľná... Takže tu neviem ako to riešiť, ale hlavný je záujem a ak bude tak na niečo spoločne prijdeme.
« Poslední změna: 07. Srpen 2008, 13:00:34 od Maxx » Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
p@lo
Host
« Odpověď #58 kdy: 07. Srpen 2008, 13:09:50 »

maxx: myslim, ze nepotrebujes radu, ty sa potrebujes skor vyrozpravat, ze? komunikacia je zaklad vsetkeho, takze sa neboj a skoc do toho. prvy sex aj tak nebude uplne idealny a uz vobec nie taky, aky si ho predstavujes. 
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 07. Srpen 2008, 13:59:40 »

Myslím, že potrebujem uistiť, že môj postoj nieje sebecký alebo nejako inak svinský, a že to použitie kondomu bude stačiť, pretože z toho fakt mám značné obavy a na nejaký iný variant či kombináciu antikoncepcie to skutočne ako som napísal nevyzerá ani nahodou.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
p@lo
Host
« Odpověď #60 kdy: 07. Srpen 2008, 14:18:46 »

kondom je spolahliva ochrana. ak sa nepretrhne, co sa da praticky iba vtedy ak sa pouzije viac krat, tak sa vazne nemas coho bat. ja to este riesim tak, ze sa do kondomu nikdy neurobim. tvoj postoj samozrejme sebecky nie je. chces to predsa ty aj ona, tak nie je co riesit Mrkající
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 07. Srpen 2008, 15:24:06 »

"plánujem pri najbližšej možnej príležitosti načať rozhovor na túto tému, že či by sme spolu mohli"

Moje rada: nemluvit, konat. Je to romantičtější - a hlavně účinnější ;-)
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #62 kdy: 07. Srpen 2008, 15:27:02 »

Jojo, taky doporučuju se neptat, jestli to už chce nebo ne, ale prostě to zkusit a kdyžtak Tě zastaví. To je imho podobné jako při prvním polibku - taky je lepší se neptat, ale prostě to zkusit. Zbytečnýma řečma ženskou akorát vyděsíš...
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 07. Srpen 2008, 17:13:48 »

nemluvit, konat
taky doporučuju se neptat, ale prostě to zkusit a kdyžtak Tě zastaví. Zbytečnýma řečma ženskou akorát vyděsíš...
O tom so písal tu:
Počas vzťahu, keď začali prvé stretnutia doma a prvé mazlenie atď. tak som mal za to, že sa k tomu príde nejako postupne. Samozrejme to bol krutý omyl. Pretože ono to spoločné mazlenie, sa každý raz síce posúvalo ďalej a ďalej, ale potom skončilo na určitej úrovni na ktorej odvtedy končí pravidelne. Ďalej to evidentne samé nepojde, pretože treba rozobrať ochranu a podobne. Čiže to chce nejaký spoločný rozhovor na túto tému.
Imho vaša rada znie zaujímavo, ale neviem si predstaviť, že by som na ňu v posteli, alebo podobne vytiahol krabičku kondomov s tým, že budem čakať či ma zastaví alebo nie. Šokovaný (teda ak tej rade správne chápem - skúsme to tu viacej rozkecať) To už ten rozhovor myslím vystraší oveľa menej Překvapený Okrem toho mi raz bolo zdelené, že má nejakú (konkrétnu?) predstavu o tom ako by to malo vyzerať, tak som skôr chcel k tomu smerovať skôr tadiaľ, nech mi opíše "tú predstavu".
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 07. Srpen 2008, 17:44:33 »

no tak se ji u nějakého pěkného filmu třeba poptej, jak by si to představovala ona. Ale taky nejsem pro, abys rozjížděl nějakou duchaplnou diskusi o tom, jak ji to bude bolet a který z vás přinese ručník Úsměv.
Ale možná nebude na škodu se ji zeptat, jak by chtěla řešit antikoncepci.....
A zbytek nech na osudu Andílek
....Kluci určitě nemysleli, že bys na ni měl skočit bez keců....spíš mysleli, že bys z mazlení plynule přešel na sex....ne že bys přišel a dal krabičku kondomů vedle ni na noční stolek a "sundej si kalhotky"
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 07. Srpen 2008, 19:31:45 »

Myslím že on to spíš myslel v tom smyslu, jakože jak ona bude reagovat na to až on vyndá kondomy (jiná cesta zatim bez antikoncepce není), třeba i po dlouhým mazlení. Že se třeba pak zarazí až ty kondomy uvidí a nebude možný plynule přejít z mazelní na sex.

 Směrovka víc k tomu říct nemůžu bohužel, pač jsem to ještě neřešil

ať se k tomu vyjádří znalejší Šťastný
Zaznamenáno
Thomas_RKH
Host
« Odpověď #66 kdy: 10. Srpen 2008, 10:43:19 »

Je mi 19 a zatím jsem měl jeden pokus o sex, ale nepovedlo se.  Mlčím
Byla to s patnáctiletou holkou, viděli jsme se vlastně poprvé. Úsměv
Zaznamenáno
Luci
Host
« Odpověď #67 kdy: 28. Září 2008, 18:46:10 »

No tak já jsem asi měla víc štěstí než rozumu. Moje poprvé byla ta nejromantičtější věc kterou jsem zažila.Bylo mi čerstvých 20, nikdy jsem v týhle oblasti nikam moc nespěchala a teď jsem opravdu vděčná za to, že jsem to poprvé zažila z velký lásky.Sice mi trochu tekly slzy, ale on mi je slíbal z obličeje a když jsem chtěla(protože poprvé to prostě trochu bolí) tak přestal.Věděl přesně jak se chovat, bylo to opravdu strašně něžný a nádherný a nikdy na to nezapomenu...On pak prohlásil něco o tom, že takhle krásnej sex ještě nezažil a že by neřekl, že to bylo můj první sex, ale možná to taky řekl jenom proto, aby mě povzbudil...kdoví, každopádně mám na to jen ty nejhezčí vzpomínky  Andílek Mrkající
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 08. Říjen 2008, 13:49:24 »

Já se v 15 mazli se svojí přítelkyní a ona se mě zeptala jestli to chci, já řekl že jo. Ležel jsem dole a ona si na mě nasedla. Vůbec ji to nebolelo, jen pár pohybů a pak konec, další den jsme to už zkusily pořádně... Teď když se k tomu dostaneme (není čas) tak holka už po hodině chudák nemůže a já si nemám  kde "vybít" energii, ale to tu neřešíme...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 31. Říjen 2008, 18:37:40 »

Noo tak v 18 není ještě kam spěchat.. nech to na čase.. mě ted bude za chvili 20 a svůj první sex jsem měl nedávno.. bylo to s holkou, kterou jsem neměl úplně rád, taky to pak tak vypadalo..se ted spíš toho sexu bojim ale jednu věc to mělo doubrou, že jsem našel v sobě vadu a to tu, že mi k vyvrcholení stačí fakt málo.. fakt mi to sere, ve chvili, kdy holka začíná být vzrušená. tak vy jste v prdeli.. prostě bych si taky chtěl ten pocit využívat co nejdýl a ne jenom chvilku.. asi s tim zajdu co nevidět k doktorce, jestli mi dá nějakou dobrou radu.. protože mi to fakt štve ! si připadám, jak debílek, který se doslova udělá ze všeho Podivený ...

Jinak tu holku jsem ještě ten den nechal,.. ted jsem s jednou a tu mám fakt rád.. a co jsem tak zjistil, tak holka, která se do ničeho nemá.. tak když se vám ji povede vzrušit v posteli.. tak v tu chvili ta holka touží po sexu víc jak vy  Mrkající .. ale bacha at si nezaděláte na děti, protože v tu chvili, je vám skoro všechno jedno ! ... kuirva a u mě, když jsme oba vzrušený, tak ja začínam být na konci a ona teprve na začátku, se jednou z toho zcvoknu  Podivený .... kurna, jsem se zase trochu rozepsal  Eh?

ahoj, koukni se na www.sexus.cz a něco si o tom přečti dá se to trénovat:) hlavně nesmís na tu ********** myslet Šťastný
« Poslední změna: 31. Říjen 2008, 19:09:10 od LordAli » Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 31. Říjen 2008, 20:31:05 »

hlavně nesmís na tu ********** myslet Šťastný

Mě by ale celkem zajmalo, na co nesmí myslet, LordeAli Velmi smutný Šťastný


(EDIT: Porušení pravidel. Musíš si tam něco domyslet Šťastný
 LordAli
)
« Poslední změna: 01. Listopad 2008, 14:23:42 od LordAli » Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 02. Listopad 2008, 01:32:04 »

Tak ja mam svoj prvy sex za sebou len nedavno. Dnes sme to spolu skusali uz druhy krat, ale nejak nam to nejde. Tak mozno mi poradite, ze co robit, aby to slo. Takze problem je hlavne v tom, ze sa do nej dost tazko dostavam. Ta klasicka poloha mi akosi absolutne nevyhovuje, kedze sa pri tom velmi namakam. Akoby som sa nedostal dostatocne hlboko. Proste mi to tam nic nerobi, vobec ma to nevzrusuje. Minule sme to po par takychto zasunutiach nechali tak. Este sa mi stalo, ze ked som tam bol a vobec ma to nevzrusovalo, tak mi tam jednoducho ochabol a potom sa uz tazko islo dalej. Dnes mi neochabol, bolo to lepsie, ale nebolo to ono. Skusali sme aj polohu taku, ze mi sedela na kolenach tvarou ku mne. Bolo to lepsie, ale aj tak to nebolo ono. Dokonca ani rukou ma nemoze vystriekat, nejak ma to nevzrusuje. Sam sa pri nej spravim, ale ona mi to akosi nedokaze a to sa jej snazim pomoct, ako sa len da. Neviete mi na to nieco poradit?
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 02. Listopad 2008, 08:13:42 »

Bobo -  a pusou to zkusit nechce??
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 02. Listopad 2008, 10:00:29 »

Bobo: zkuste polohu na koníčka a zezadu... ty jsou nejpraktičtější... jinak holka bude mít vždycky problém udělat tě rukou, protože nezná a nemůže znát správnou techniku... s tim se smiř Šťastný
Zaznamenáno

Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 02. Listopad 2008, 11:39:17 »

Pusou mi to zatial spravit nechce. Myslim, ze sa trochu boji a neviem, co s tym. Myslim, ze to by nas mohlo posunut kusok do predu. Na konicka sme skusali, ale aj tak mi je to akesi nepohodlne. Asi sa s tym budem musiet naucit nieco robit. Nejake rady? No a zozadu sme neskusali.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS