Prvni sex, kdy?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:31:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Prvni sex, kdy?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7  Vše Tisk
Autor Téma: Prvni sex, kdy?  (Přečteno 141640 krát)
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 02. Listopad 2008, 12:08:37 »

Pusou mi to zatial spravit nechce. Myslim, ze sa trochu boji a neviem, co s tym. Myslim, ze to by nas mohlo posunut kusok do predu. Na konicka sme skusali, ale aj tak mi je to akesi nepohodlne. Asi sa s tym budem musiet naucit nieco robit. Nejake rady? No a zozadu sme neskusali.

Myslim že zezadu by to dopadlo stejně. Aby se to povedlo musí ti tam projít vášeň a city. Vypni v tu chvíly mozek, nemysli, dělej!
Začněte s pomalou předehrou. Klidně ji dvacet minut jenom hlaď po celém těle, řekni že taky potřebuješ trochu rozehřát, ať tě líbá na krk, na hruď, na kolena. Určitě se tam někde najde tvoje super citlivý místo. Když říkám nemyslet, nesmíš myslet ani druhym mozkem. Nemysli na to jaký to bude, prostě si to užívej, navoď atmosféru květinama, či příjemnou hudbou (zvol si hudbu podle toho jaký chceš tempo) a klidně se mazlete až 2 hodiny než přijde k samotnému aktu. Nemusí ti ho u toho honit, nech jí ať si hraje, zkoumá a zjišťuje. Až budete chtít (neříkám že k tomu nakonec dojde, protože tohle bývá většinou hezčí) tak začněte pomalu, nesmíš myslet že se nakonece neuděláš a ona taky ne, musíš ji říct ať si to jen užívá a nemyslí... Polohy nechám na tobě, ale zkoušejte všechno co vás napadne. Zkuste: Oba ležíte na bocích, zvedneš ji jednu nohu, zasuneš a máš nádherný výhled na poprsí tvé slečny + ona se cítí že je teď víc důležitá nebo tak, protože je na tebe kouká shora (můžeš se přikrčit, říkám fantazie nekladou meze).

No a pokud to nakonec nevyjde, záleží na tom? Užili jste si hezký večer, ne? Jednou to půjde a navíc holky mají orgasmus jen jako bonus a ne základ na kterým si skoro všichni stavíme. Užij si to víc než orgasmus. Hodně štěstí...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 02. Listopad 2008, 12:28:45 »

Ja som si vedomy toho, ze to nemoze ist na silu a vcera sme sa mazlili aspon hodinu, kym k tomu doslo. Lenze asi sme to nemali robit, nemal som z toho az taky pocit, ze by to malo ist a fakt som asi myslel aj tym, ze sa neurobim. Mam s tym fakt problem. Myslel som, ze to pojde akosi automaticky, lenze ono to az tak automaticky nejde. Chcel som skusit aj to na bokoch, ale asi som to robil zle. Ty hovoris, ze budem vidiet jej prsia. Lenze ja som ju mal pred sebou zozadu, ani sme to potom radsej neskusali, lebo to neslo. No skusim sa riadit vasimi radami, uvidime, kam to pojde. Ono to ale asi zase par dni potrva, kedze je dost casovo vytazena a navyse este mama chce, aby bola o 10 doma, co sa nam malokedy podari a to tiez nie je velmi dobre.
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 02. Listopad 2008, 20:17:19 »

První sex jsem měl v osmnácti a byl to propadák jak sviňa Šťastný
Zaznamenáno

Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 02. Listopad 2008, 23:51:42 »

Napis viacej.
Zaznamenáno
ardnocz
Host
« Odpověď #79 kdy: 08. Prosinec 2008, 21:20:14 »

Já jsem na to čekal do svých osmnácti, v tu dobu s přítelkyní jsme spolu byli už přes rok. Popravdě to asi nebylo tak záživný, protože si na pocity tolik nevzpomínám, a to spíš i nezáživný pro ni, kdy byl ze začátku problém "vklouznout", pak následující měsíc asi trvala taková doba, kdy si na to začala "zvykat" až se jí to zálibilo. O půl roku později se nasadila hormonální antikoncepce a to dokonce měla vliv na zvýšení libida (což jsem rád, mohlo mít opačný dopad). Teď si nestěžuju  S jazykem
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 08. Prosinec 2008, 21:49:57 »

Docela by mě zajímalo, jakej je momentální vývoj situace.

Každopádně sem si tak zběžne pročetl ten topic a rozhodně bych vám doporučil to zkusit zezadu. Teda nevim jak ostatní, ale mě tahle poloha vzrušovala ze všech nejvíc. Když ji ještě chytneš za zadek, tak sem byl skoro hned Šťastný

Taky se mi párkrát stalo, že sem byl s přítelkyní a já se udělal (ona taky), ale "velkej generál" stále stál v pozoru. A takhle třeba 4 čísla za sebou. To sem si fakt připadal jako king, protože přítelkyně mi pak říkala, že něco takovýho ještě nezažila a že je to úžasný Šťastný

Btw. moje poprvé bych radši zapomněl Smějící se
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
ardnocz
Host
« Odpověď #81 kdy: 08. Prosinec 2008, 22:15:01 »

Každopádně sem si tak zběžne pročetl ten topic a rozhodně bych vám doporučil to zkusit zezadu. Teda nevim jak ostatní, ale mě tahle poloha vzrušovala ze všech nejvíc. Když ji ještě chytneš za zadek, tak sem byl skoro hned Šťastný

Jo, poloha zezadu u mě vyvolává podobnej rychlostní efekt. Myslím, že je jedno, jestli ji chytneš za zadek nebo se na ní celej "položíš" (taky na čtyři)  Super!
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 08. Prosinec 2008, 22:46:36 »

To už jsem tu někde psal... ne vlastně jsem to popisoval Monny na IRC... zezadu je to nejlepší...

EDIT: jo btw zezadu je to taky nejpraktičtější.... jelikož to často dělam na nepraktických místech, tak to skoro vždycky dělam zezadu... ono neni divu, že to tak dělají zvířata...
« Poslední změna: 08. Prosinec 2008, 22:50:22 od D9 » Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 09. Prosinec 2008, 00:03:28 »

JJ, mě to taky přijde nejlepší... krom nezanedbatelného vzrušení, také proto, že mi často přijde, že holky nezvládají samy udržet ten správný úhel a tak... Takže v jiných polohách jí musím tahat a směrovat a v téhle je to na mě Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 09. Prosinec 2008, 00:06:01 »

Docela by mě zajímalo, jakej je momentální vývoj situace.

To bolo na mna?
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 09. Prosinec 2008, 08:54:47 »

To bolo na mna?

Bolo Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 09. Prosinec 2008, 09:09:59 »

Tak predsa Úsměv Pokracujeme velmi dobre. Sex sme sice mali asi len 3 razy, ale je to kvoli nedostatku casu. Je toho na nas oboch dost vela. Prakticky sme spolu kazdy den a stale sa aj tak nejak drazdime, ale k sexu dojde len, ked mame cas. Naposledy sme to robili minuly tyzden a bolo to super. Priatelke sa to pacilo, mne vlastne tiez. Jedinu chybicku to malo, ze sa akosi nedokazem urobit. Ked som bol v nej, tak som to ani tak akosi necitil, ked mi ho fajcila, tak to bolo super a vela nechybalo, ale nakoniec som si to musel dorobit sam. Ale zase to sa jej pacilo.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 09. Prosinec 2008, 19:29:29 »

Tak predsa Úsměv Pokracujeme velmi dobre. Sex sme sice mali asi len 3 razy, ale je to kvoli nedostatku casu. Je toho na nas oboch dost vela. Prakticky sme spolu kazdy den a stale sa aj tak nejak drazdime, ale k sexu dojde len, ked mame cas. Naposledy sme to robili minuly tyzden a bolo to super. Priatelke sa to pacilo, mne vlastne tiez. Jedinu chybicku to malo, ze sa akosi nedokazem urobit. Ked som bol v nej, tak som to ani tak akosi necitil, ked mi ho fajcila, tak to bolo super a vela nechybalo, ale nakoniec som si to musel dorobit sam. Ale zase to sa jej pacilo.
Tohle se mi stalo jen při prvnim sexu, že jsem se nemohl udělat... teď už mi to problém nedělá a prakticky se udělam, když chci (dá se to vůlí velmi silně ovlivnit)...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 09. Prosinec 2008, 20:00:56 »

JJ, časem se to natrénuje. Ale stejně nejlepší je když to vyjde tak nějak... samo Úsměv Když se musí člověk moc ovládat tak si to tolik neužije Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 09. Prosinec 2008, 22:23:13 »

Tak hoši vidím že se tady zrovna probírá něco co mě momentálně zajímá, protože jak to vypadá, tak si asi brzo užiju svůj první sex (2 holky mi skoro prosí, abych se s nima vyspal....na vztah je nechci, ale jinak, proč ne, zkušenosti se počítaj), tak k věci:

(přemýšlel jsem jestli založit novej topic v Hovadinách, ale sem se to teď i hodí):
Je to hovadina (uznávám a chci předejít úšklebkům), ale ne pro někoho, kdo to v životě nedělal  Šťastný
takže: možná se stane to, že prostě (když to řeknu natvrdo) si to půjdu rozdat s jednou holkou z discotéky někam ven (zima nezima, to teď neřešte) a nebo do auta....(normálně je mi blbý se na to ptát, ale....) prostě jakým způsobem je to nejlepší, když vyjdem z discotéky ven a zalezem někam za strom (a teď v zimě půjde těžko si lehnout), normálně rozepnout kalhoty a zepředu? nebo zezadu?
a druhá věc je auto, jaký je nejosvědčenější způsob milování v autě?? Šťastný

předem dík za odpovědi na můj (pro někoho úsměvnej) dotaz  Šťastný
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 09. Prosinec 2008, 23:06:01 »

Zvířata to taky nikdo neučil a nějak to umí. Aspoň na to bych sázel já, prostě se to nějak povede...

Mimochodem, když jsme u toho, jak se ti povedlo, aby po tobě skuhraly 2 holky kvůli sexu?  Super!
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 09. Prosinec 2008, 23:21:14 »

prostě jakým způsobem je to nejlepší, když vyjdem z discotéky ven a zalezem někam za strom (a teď v zimě půjde těžko si lehnout), normálně rozepnout kalhoty a zepředu? nebo zezadu?
a druhá věc je auto, jaký je nejosvědčenější způsob milování v autě?? Šťastný

Tak za stromem asi jedině zezadu. Zepředu nějak moc nevim jak, leda že bys ji chytil, ona by si tě obkroužila nohama a nasedla Šťastný

V aute rozhodně na zadních sedadlech. Vepředu to moc nejde. Ty si sedneš a ona si na tebe nasedne Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 09. Prosinec 2008, 23:29:35 »

Ale chce to trochu aj aktivitu holky, ked si na teba nasadne. Sam sa dost namakas.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 10. Prosinec 2008, 11:15:53 »

O něco ji ohnout , ať se třeba opře rukama o lavičku a ty do ní půjdeš zezadu
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 10. Prosinec 2008, 16:44:37 »

zezadu samozřejmě omg.. tys nečetl můj předminulej post?
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 10. Prosinec 2008, 18:43:28 »

Citace
Mimochodem, když jsme u toho, jak se ti povedlo, aby po tobě skuhraly 2 holky kvůli sexu? 

Pro mě samotnýho to je záhadou....

Holka č.1: znál jsem jí od vidění, chodila s jedním mým známým, se kterým jsem si taky občas řekl jen čau a jeho sestra (a moje spolužačka ze základky mi ji jednou představila....prostě ahoj ahoj a zmizel jsem, víc jsem se s ní nikdy nebavil)...pak jsem jel jednou do školy vlakem a ona nastupuje v jedný vesnici po trase...nu šla kolem, a jestli si může přisednout, řekl jsem jasně. Tak jsme tak kecali o škole, a ona se zeptala, jestli mam holku, řekl jsem že ne, že nemam čas se vázat Šťastný a jestli jí dam číslo...dal jsem jí ho a hned půl  hoďky na to co jsem vystoupil sms: "Jsi pořád krásnější a  krásnější a tobě nechybí holka?" Tak jsem jí napsal že mi vyhovuje si tak nezávazně užívat. A ona:"To bych do tebe neřekla teda" (jak by taky jo, když jsem do tý doby platil v okolí za slušnýho a hodnýho) "Tak to bysme si někdy mohli užít spolu"....a bylo to....a od tý doby mi bombardovala sms-kama typu:"Ahoj fešáku.....zítra jedu vlakem, tak bysme si mohli užít"  Šťastný a pokračuje to až do teď, i když mezitim si našla kluka na vztah Šťastný ale sama mi nezapomněla ubezpečit, že užívat si chce samozřejmě dál (sám čumím).....

nevim jestli je to vzhledem, nebo čím (zvlášť když mi žádná holka nikdy neřekla že jsem hezkej, takže prostě asi JÍ osobně se holt dost líbím)

Holka č.2: S její sestřenkou jsem se seznámil přes chat, pak jsme se poznali na diskárně a ona mi ji představila. Nu a ona si na mě sehnala ICQ a začala mi psát. Zpočátku jen tak obecně taky, já kolikrát jsem si z ní dělal docela prdel, nebo naopak jsem ji trochu ignoroval....jak by řekly pickupeři zdařile jsem procházel "shittestama" protože jsem si z ní fakt dělal prdel a bylo mi jedno jestli něco zkazim nebo ne...ona mezitím se vrátila ke svýmu bejvalýmu, to ještě nebylo nic....až asi před 2 měsíci, že už jim to s mladým nějak neklape, a začla mi psát už zprávy s narážkama že jsem hezkej a že ona ošklivá, když jsme byly na diskárně, tak jsem si jí nějak moc nevšímal a zrovna (vyjímečně) pařil s nějakýma hezkýma holkama a ona žárlila...pak jsem si zní kolikrát dělal srandu, že jsem s nima byl někde venku za rohem, ona se dycky urazila, ale já se neomlouval, prostě jsem jí třeba napsal: "Ježiš marjá, ty už si zas uražená, že se nestydíš" No a příště napsala znova, a začalo se to stupňovat...jak jsme tak kecali tak třeba napsala že jí říkal bejvalej že dobře kouří, a tak nějak jsme začli laškovat (spíš ona) že spolu někam zajdem - já jí dycky nechával v nejistotě jestli teda s ní chci někam jít nebo ne....občas když jsem někde byl a ona ne, tak mi napsala: "Tak kolik jsi jich tam včera zas měl" a já si vymýšlel, když jsem napsal žádnou tak stejně nevěřila....prostě u ní jsem ALFA samec, kterej si kdykoliv kdekoliv s kteroukoliv zaš**** Šťastný a já ji v tom nechávám....teď když se mi ptá, tak jí dycky napíšu: "Jo bylo to úžasný, s jednou jsem byl venku" a jí už to vůbec nevadí, a píše mi kdy si teda zaš**** my....A to teď má přítele na vztah (mimochodem taky panice, psala mi to, se kterým to nechce uspěchat) a už se nemůže dočkat kdy si to rozdáme my. Píšem si naprosto otevřeně, ptala se mi jestli už jsem zkoušel trojku, já řek, že samozřejmě  Šťastný a ona že by chtěla taky se mnou a ještě nějakou holkou trojku (teda až po tom, co se vyspí jen se mnou) - přitom ještě před měsícem mi psala, že trojka se jí hnusí Šťastný ukázka toho, jak jsem v ní překonal její naprogramování (co se má, co se dělá, co se nedělá)....vůbec neřeší, jestli je to fér vůči příteli, prostě si to chce se mnou rozdat za každou cenu Šťastný

Prostě zdá se mi že v těchto dvou případech, kdy mi opravdu o nic nešlo (jsou to obě holky který se pořád litujou jak jsou strašný atd, se špatným míněním o sobě, takže na vztah neeee,taky žádný krasavice, ale zas ne nějaký obludy) jsem se choval jako někdo, kdo je nad věcí, může si vybrat kterou chce (čemuž ony uvěřily). Nevim kolik % v tomto případě připadá na to, že sem se jim prostě líbil a kolik na to, že jsem se prostě choval způsobem, kterej je vzrušuje Šťastný ale podle mě už na tom, že i když mají kluka a chtějí ho podvádět se mnou, musí něco být...

další věc ale je, že jsem asi ztratil poslední mý romantický představy (už jich teda moc stejně není) na věrnost....obě dvě svým přítelům na lidech píšou jak milujou jen je a navždy budou spolu a chtějí jen je....a obě píšou mě kdy si užijem Šťastný
jestli to takhle funguje u všech ženských....no radší na to nemyslím Šťastný
« Poslední změna: 10. Prosinec 2008, 18:48:25 od henry » Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 10. Prosinec 2008, 19:05:06 »

henry:  Šokovaný Šokovaný Šokovaný Vykřičník
já nemám slov
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 10. Prosinec 2008, 22:09:04 »

no teda henry, ty bejku  Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 10. Prosinec 2008, 23:13:36 »

představy (už jich teda moc stejně není) na věrnost....obě dvě svým přítelům na lidech píšou jak milujou jen je a navždy budou spolu a chtějí jen je....a obě píšou mě kdy si užijem Šťastný
jestli to takhle funguje u všech ženských....no radší na to nemyslím Šťastný

U některejch to takhle funguje, ale u všech ne
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 11. Prosinec 2008, 04:55:04 »

představy (už jich teda moc stejně není) na věrnost....obě dvě svým přítelům na lidech píšou jak milujou jen je a navždy budou spolu a chtějí jen je....a obě píšou mě kdy si užijem Šťastný
jestli to takhle funguje u všech ženských....no radší na to nemyslím Šťastný

U některejch to takhle funguje, ale u všech ne


Co máme dělat, to jsou ty nové a nové generace, za dob našich babiček a dědečků se tohle vůbec nedělo, vždyť statisticky vyšlo, že jen 4% jsou za celej život opravdu věrní bez jedinného zahnutí...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS