Robert Kiyosaki v Praze - terénní zpráva

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:34:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Robert Kiyosaki v Praze - terénní zpráva
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Robert Kiyosaki v Praze - terénní zpráva  (Přečteno 25390 krát)
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 20. Červenec 2011, 12:00:06 »

joei: Ještě jsem neviděl fin. poradce jako zaměstnance. Všichni jsou na ŽL. Takže to nejsou zaměstananci.

A na vydělávání pěněz nepotřebuju pomáhat lidem a už vůbec nepotřebuju zaměstanance. Ale můžu je mít.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 20. Červenec 2011, 12:02:56 »

Kdo tu mluví o finančním poradenství?

To stoudy tu napsal něco o FP. Já se ptal, jak se teda vydělávají velké peníze bez toho, aby měl člověk zaměstnance nebo nějaké jiné lidi (živnostníky) pod sebou?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 20. Červenec 2011, 12:10:43 »

Vím, že dají. Ale nemám důvod to říkat. A rozhodně nemyslím akcie, forexy a podobné blbiny.
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 21. Červenec 2011, 21:07:15 »

A když jsi tak chytrý, tak jak se dá jinak vydělávat než tím, že použiješ zaměstnance, aby dělali za tebe?
To mi nějak není jasný.

To stoudy tu napsal něco o FP. Já se ptal, jak se teda vydělávají velké peníze bez toho, aby měl člověk zaměstnance nebo nějaké jiné lidi (živnostníky) pod sebou?

Já mluvím o dětech, které se oblečou do obleků (jako ti manažéři f televizi vole), absolvují několik nalíváren hrdě nazvaných ,,školení" a vydávají se za finanční poradce. Vím, jakej ksindl tvoří ty MLM struktury v našem městě. Většinou jsou to niemandi bez názoru a hodnot, kteří pouze onanují na pocitu důležitosti. Od takových by si soudný člověk nenechal poradit, jakou si má koupit příchuť zmrzliny, natož tak dle jejich rad nakládat s financemi! Úsměv

Koncept zaměstavatel- zaměstnancem jsem nikde nezpochybnil, tak mi to nevkládej do úst. A stejně tak koncept finančního poradenství, kde si vyhledám kvalitního poradce, ten mi poradí, já mu zaplatím a je to. Žádné otravné telefonáty, vtíravé nabídky schůzek apod.

Dobrý řemeslník/poradce/kdokoliv se pozná tak, že ho lidé sami shání a sami mu volají. Dotěrnej hmyz se musí vnucovat.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS