Rychla zmena

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:37:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rychla zmena
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rychla zmena  (Přečteno 12364 krát)
doktor

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« kdy: 29. Září 2008, 14:09:40 »

Cavte! toto foorum mi strasne pomohlo. uplne som prestal mat strach z dievcat nebojiim sa uz rozpravat sa s ludmi.....lenze 2 roky na stradnej som bol strasne tichy chlapec mily k dievcatam atd. tento skolsky rok som vsak zacal odznova uplne zmeneny s dievcatami sa rozpravam ako s kamosmi...robime si srandu zo seba smejeme sa....je to uplne super. som strasne rad ze som to zvladol ale dnes sa ma spoluziaci spytali ci nieco nefetujem? Šťastný ze som taky zmeneny  a ja som nevedel odpovedat Šťastný . sice je pravda ze som cez prazdniny skusil travu ale....fetak niesom Šťastný
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #1 kdy: 29. Září 2008, 14:27:14 »

za kolko?
Zaznamenáno
doktor

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Září 2008, 14:28:54 »

vlastne od zaciatku skolskeho roka..
Zaznamenáno
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Září 2008, 19:07:22 »

no nevim co na zo odpovedet myslim ze v dnesnim svete má s touto drogou zkušenosti hodně lidí další chodí takzvaně houbařit... ...a zatím jsem se nesetkal že by na se na ně někdo koukal mezi prsty...
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Září 2008, 19:13:48 »

za kolko jsi koupil tu trávu? Šťastný
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Září 2008, 19:17:28 »

Odpověď:
"Přes prázky sem šel do sebe. Šťastný "
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Září 2008, 19:51:50 »

Cavte! toto foorum mi strasne pomohlo. uplne som prestal mat strach z dievcat nebojiim sa uz rozpravat sa s ludmi....

To jsem rád, že to aspoň někomu pomohlo  Šťastný
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Září 2008, 21:20:58 »

Mě když kámoši řikali, že jsem se změnil, tak sem řikal: "To víš no, tobě něco chybí, něco přebejvá, i když...no...dejme tomu" Odpověď byla většinou: "Ty si ča*ák"  Šťastný
Zaznamenáno

doktor

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 12. Květen 2009, 16:02:42 »

zdravim. pisem sem znova. od mojho posledneho prispevku to je stale lepsie a lepsie. mam vsak este dva problemy:
1. nedokazem sa odviazat medzi ludmi ktorych nepoznam. netusim preco. medzi mojimi kamaratmi ci uz v skole alebo von sa viem zabavat. ked sa vsak dostanem medzi ludi ktorych nepoznam tak len ticho sedim, nepoviem ani slovo.
2. ked som sam s dievcatom je to podobne ako v 1. a to aj s kamaratkou ktoru poznam. ked sme v skupinke tak je vsetko v pohode, zabavame sa, srandujeme (normalne som zistil ze som aj vtipny Šťastný svojimi ironickymi poznamkami Šťastný). ked vsak zostanem len ja s nejakim dievcatom sam tak mi miznu slova. vobec neviem co povedat.

co si o tom myslite?. dik za rady
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 12. Květen 2009, 16:08:34 »

nedostatek sebedůvěry, absence vlastního názoru... co ty na to?
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 12. Květen 2009, 21:34:12 »

No nejspíš se tím budeš ze začátku muset protlouct. Získat s tím zkušenosti. Můžu ti poradit, aby ses o ní celkově zajímal. Ptej se jí na všechny možný věci, ale pak to nezapomeň vždycky někam zavíst zajímavejma otázkama. Když narazíš na něco, co ti něco připomene, tak jí o tom pověz. Nějakou historku, vtípek, blbost, cokoliv. Časem se naučíš s holkou správně komunikovat on-to-one.

Já mám spíš opačnej problém, když jsem s holkou sám, tak provádíme všeljaký intimnosti atd. ale pak ve větší skupince se k ní možná chovám trošku odtažitějc. Prostě nechci před ostatníma vypadat jakože tu naši náklonost zbytečně vystavuji na odiv. Je to zvláštní, ale řekl bych, že je to docela normální... co myslíte?
Osobně se mi moc nelíbí páry, které se pořád ošahávají a ocucávají přede všema. Třeba kámoš s jeho holkou - mojí kámoškou, už to všem leze na nervy, tak sám bych nerad byl v takové situaci...

Jaký je váš názor a co radíte?
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS