S agresorem v autobuse. Šok.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:35:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  S agresorem v autobuse. Šok.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: S agresorem v autobuse. Šok.  (Přečteno 21338 krát)
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« kdy: 30. Srpen 2010, 20:29:17 »

Tak jak začít. Asi z toho udělám příběh, aby bylo co číst a aby byl autor správně pochopen.

Začalo to všechno tak, že se Abruzzi toulal po rozsáhlé zastávce, kde se tvořila poměrně velká fronta na autobus. Za pár okamžiků se Abruzzi svými sokolými oči rozhlížel, a zahlédl svoji bývalou spolužačku. Docela kočka. Tak se s ní dal nezávazně do řeči a nepokoušel se jí balit, protože na ni již všechny kontakty měl, rande si s ní kdysi domlouval, a proto nebylo co řešit. Prostě s ní kecal a čekal na autobus. Oba se cítili v pohodě, a byl velice příjemný večer, nicméně trochu chladný. Po několika minutách přijel autobus, celá ta fronta se narvala dovnitř a uvnitř nebylo k hnutí. Ale člověk jako Abruzzi měl po autobuse rozhled, neboť byl přecejen dost vysoký. A tak krasojízda pokračovala dál a Abruzzi dále rozprávěl s tou příjemnou slečnou, kterou potkal. Netrvalo to dlouho a nějaká paní chtěla pustit v uličce ve které nebylo hnutí někam dozadu s tím, že prý vystupuje další zastávku. Abruzzi byl dobrák a proto se jí snažil nějak vyhovět, přestože to bylo vysoce obtížné. Po chvíli, se Abruzzi dal do řeči s již zmiňovanou fenou. Teď se však necítil tolik uvolněný jako předtím. Bylo mu divně, cítil že je něco v nepořádku. On nevěděl co se děje, ale jeho instinkty mu radili aby se bál o svůj život. Jakoby mělo přijít něco divného. Cítil, že se něco stane. A pokud se něco stane, nebude to příjemné. A nebylo.
Abruzziho instinkty říkali tentokrát pravdu. Všiml si divného kluka, a jeho nevkusné konverzace s dvěma dívkama, které seděly vzadu na pětisadčce a ten kluk, který seděl hned vedle nich. Akorát byl nohama do uličky.

  Najednou se Abruzzi s tou kočkou otočili do zadu, na to pětisedadlo. Příčinou toho byly věty toho týpka, který seděl vedle těch holek. Zakřičel, ať se všichni lidi podívaj, že je vedle něj největší ku*va na světě. Zpočátku, si Abruzzi říkal: ,,Jo, vždyť jsou to jen teenageři v mym věku, oni takhle mluví, jsou to kok*ti". Ale to nebylo vše. Zanedlouho se začalo v autobuse přiostřovat. Ten agresor jí už neříkal jen ku*va ale i další nadávky. A byl pro tentokrát o něco hlasitější. Nebylo to jako když na vás někdo jen tak zavolá a vy se otočíte. Tohle byl skutečný pronikavý řev. A nebylo by divadla, kdyby nehrály i emoce. Abruzzi na tom shledával nejhorší ten brekot a slzy té, které to mělo patřit. Abruzziho mysl již netolerovala to co se tam dělo a byl nucen přemýšlet, jak se v takovéto situaci zachovat. Celý autobus, plný lidí se otáčel v jednom kuse do zadu, a pár ženských vykřikovali, že to řeknou řídiči. Ale co on může s agresorem dělat. Po chvilce se to drobet sklidnilo a Abruzzi mohl opět bavit tu kočku se kterou jel. Ale ne nadlouho. V agresorovi nejspíš vypukla sopka, a když se Abruzzi loučil s již zmiňovanou kočkou a vystupoval na zastávce, holky zezadu se taky zvedly, že už budou vystupovat. Ale na tohle Abruzzi nebude rád vzpomínat. Najednou se v Abruzzim probudily tak strašné pocity. Nechtěl vědět, co se mezi nima děje. Nechtěl vědět proč na ně celou cestu ječel že jsou ku*vy. Nechtěl to vědět a nezajímalo ho to. Byl dávno poučen, že neni radno cpát nos do věcí, do kterých mu nic neni. Ale ty pocity uvnitř. Zkusil se totiž vžít do role té holky. A bylo mu jí líto. A doufal, že to dopadne nějak dobře, a nikdo neutrpí nějakou ujmu na zdraví. Očividně byl šokován. A nikomu by to nepřál     


Abruzzi se rozloučil s tou kočkou, s tím, že se někdy uvidí a ty holky se teda zvedly, že budou vystupovat, ale on se zvedl taky.....

  A najednou Abruzzi cítil, že premiéra divadla teprve přijde. Ano přišla. Instinkty se nezmýlily. Abruzzi již scházel po schůdkách autobusu dolů a najednou se ozval jekot obou holek a křik agresora. On do nich strčil, čímž zapříčinil pád většiny lidí ještě před holkama. A to ještě nebyl konec, co se týče křiku a násilí. Abruzzi, musel tomuto psychyckému teroru čelit i nadále. Cítil se opravdu deprimován a šokován zároveň. Nebyl jedinný, kdo byl šokován. To asi všichni lidi uvnitř autobusu. Najednou se ozvala další rána a křik. Abruzzi už se neotáčel, cítil že už je jednou nohou z toho pekla pryč ale nadruhou stranu cítil, že by měl zůstat, a zpacifikovat toho kreténa. Ale co bude dělat, udeří ho pěstí do obličeje ? Nebo na něj raději skočí a bude ho na zemi být ? Nebo se agresor začne bránit a Abruzzi bude nahranej ? Nebo dostane od Abruzziho ránu, ale pak se v něm všechen vztek zhmotní v ďábla a vytáhne na něj kudlu a rozmasakruje bezbraného Abruzziho na chodníku ? Co kdyby k němu Abruzzi přišel a zařval na něj, ať se kouká sklidnit ? Co kdyby na něj Abruzzi zavolal policii ? Mělo by to vůbec smysl ? Než by sem dojeli ? Co kdyby z toho měl nějaký problém, že toho agresora napadl, aby osvobodil nevinné dívky ? Co by dělal Mel Gibson ?
Abruzzi byl v šoku a nevěděl co dělat, každé řešení v jeho hlavě mělo totiž dvě strany. Jednu statečnou a jednu nebezpečnou. On riskovat život a zdraví, kvůli dvoum blondýnám nechtěl. Tušil sice, že by mohl být za hrdinu a stoupnout tak ještě v očích té kočky a u lidí být za hrdinu, ale obnášelo to risk. A Abruzzi nerad riskuje. Kord svůj život. Ale co má teda ksakru dělat ? Koukat se na to jak agresor ohrožuje životy jiných nebo riskovat ten svůj  ?


Každopádně, když jsem vylez z busu ven a oni taky, tak to bylo ještě horší. On do nich před busem asi nejspíš začal kopat.

  Abruzzi, teda zvážil všechna pro a proti, a radši kráčel pryč. Začal se kolem nich tvořit dav, a někdo křičel, že zavolá policajty. Ano pokud tak učinil, dobře udělal a Abruzzi ze všech sil doufá a věří, že přijeli co nejrychleji. Pak už viděl Abruzzi matně přes park, nějaké prudké pohyby. A taky viděl, jak se k němu blíží docela pohledná holka, která toho měla očividně taky dost. Abruzzi jakožto lovec, ji oslovil s tím, zda neví proč se to takhle semlelo. Jelikož měli stejnou cestu, tak šel s ní a dobře pokecal. Na závěr se s ní rozloučil, a slíbili si, že se uvidí v brské době zase v buse.


Teď mi řekněte co si o tom myslíte a jak byste v mé situaci jednali. Nebylo to nic příjemného.

Abruzzi
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Srpen 2010, 22:04:52 »

Chlap co vztáhne ruku na holku není chlap.
A ty...teoreticky udělals správnou věc, nemíchat se do cizích problémů, nevyhledávát násilí...ovšem neudělals vůbec nic.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Srpen 2010, 22:36:27 »

Jžš, takové hlupáky nemam rád. Kolik jim bylo Abruzzi ?
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
GSXR
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Trebeach - bejvavalo... ted uz Praha - bejvavalo... ted uz Ostrava :)... A zase zpatky v Praze :o)
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Srpen 2010, 09:56:11 »

Kdysi davno sem se vyskytl u neceho podobnyho. Tenkrat to byl pouze jeden agresor a jedna obet. Holka sedela v buse, vedle ni si prisedl nejakej magor a zacal do ni neco valit a ji to evidentne nebylo prijemny, nekolikrat mu rekla jestli ji muze dat pokoj.

Ja sem se tenkrat nemel k nicemu, ale nastesti se mnou jel muj kamos Jirka, kterej prisel k borcovi a rekl mu neco ve smyslu: "Jestli si chces povidat tak muzes se mnou... Venku..." no borec si stoupl a na dalsi zastavce vystoupil Úsměv Holka podekovala a tim to skoncilo.

Ja bych tenkrat byl asi jako vetsina a niceho si nevsimal. Jak bych se zachoval ted nevim presne. Ale urcite nechci byt jako to stado ovci co zacne utikat kdyz uvidi vlka.
Zaznamenáno

mmarty



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Hradec
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 31. Srpen 2010, 10:05:43 »

Pěknej popis situace, to se musí nechat, stejně ale nevíme, o co tam přesně šlo, to vědí je aktérky a aktér. No hele, měls dvě možnosti a to buď zasáhnout nebo ne, sám sis vybral. Na takovehjle fórech se vždycky najdou borci, co píšou, já bych tohle. já bych tamto...... řekněme si to upřímně jen málo lidí najde odvahu, aby zakročilo. Dobrý je, když máš chvilku na rozmyšlení, jestli to sám zvládneš, v takovejhle situacích, ale času moc nebejvá, takže musíš jednat impulzivně. Sám nevím, co bych dělal. je dobrý, když jedeš s kámošem , nebo s partou, víš, že do toho můžeš jít.V buse nikoho neznáš, to se zas musej sejít lidi, aby se tomu člověkovi postavili, nedejbože abys nedostal pifvku a mezi voči a ty lidi tě nechali ležet uprostřed uličky bez pomoci......
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Srpen 2010, 10:07:19 »

Ten príbeh je veľmi dobre napísaný, po každej prečítanej vete som bol o krok dopredu a snažil sa analyzovať, ako by som sa zachoval ja, potom prečítal, čo si v skutočnosti spravil ty a... bolo to úplne rovnaké.
Áno, zrejme by som rovnako ako ty nezasiahol, aj keď to nie je fér voči tým obetiam. Asi by to ovplyvnilo, že by som tam bol s tou spolužiačkou, takže by som asi riešil prioritne jej bezpečnosť ako mojej známej, teda do problému sa nezapojoval a viedol ju opäčne aj na úkor tých dvoch. Taktiež by som zhodnotil svoje a útočníkove fyzické predpoklady, aj keď veľmi vyskakovať nemôžem Úsměv. Pokiaľ by som už zasahoval, tak by som zrejme v BUSe hodil reč s nejakým ďalším pánom, a navrhol mu, že pôjdeme chalana dozadu ukludniť. V BUSe máš  relatívne vysokú šancu na to.
Po vystúpení by som sa naňho vonku určite už nepúšťal, pretože sa stráca ten sociologický efekt uzavreného prostredia, a ak by vytiahol nejakú ťažšiu zbraň, ľudia by sa tvárili, že nič nevidia, a kľudne by si tam vykrvácal. V BUSe by si dostal ešte nejaký help, keď by sa naňho vrhli.

...ovšem neudělals vůbec nic.
ako by si konal ty?
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 31. Srpen 2010, 10:14:07 »

Jouda: Těm holkám bylo asi 17-18. Tomu agresorovi bylo asi 19-20.

Zaznamenáno

pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 31. Srpen 2010, 12:00:34 »

Jak říkáte. Většina lidí by tě nechali i vykrvácet na zemi a tvářili se jakoby se nic nedělo. Viz. ten chlápek z metra jak byl před nedávnem v televizi.
Zaznamenáno
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Srpen 2010, 14:43:06 »

   Hele chlapi, píšete, že kdyby se něco semlelo, tak by vás lidi nechali válet v kaluži vlastní krve, ale tim, že nepomůžete obětem násilí je taky necháváte na holičkách, a pokud já nepomůžu někomu, nemůžu čekat, že někdo pomůže mně. Je to začarovanej kruh, ale když si ho uvědomíte, můžete ho prolomit. To že se nějak chovaj všichni neznamená, že se tak budu chovat i já. Kdybyste byli na místě těch holek, nedoufali by ste, že vám ten vysokej kluk v uličce pomůže?

Jasně, bezesporu je to náročná situace, ale vzpomeňme na Michala Velíška, ten se zachoval jako hrdina, zaplatil cenu nejvyšší, kdoví, nejspíš tý mamince a dítěti zachránil krk.

A jeden tip z resuscitačního kurzu, pokud chcete aby vám někdo pomohl, tak ho popadnete za rameno, kouknete mu do očí, a řekněte "Ty, zavolej okamžitě policajty" . Důležitej je dotek, kterym dotyčnýho vytrhnete z "transu" a on vám pomůže. Pokud byste v buse řekli "zavolejte někdo policajty" nikdo je pravděpodobně nezavolá.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 31. Srpen 2010, 16:21:25 »

To chce začít chodit na box http://www.youtube.com/watch?v=MJ5TzyGJtKI  Smějící se
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 31. Srpen 2010, 16:56:59 »

Atto: máš pravdu, ale lehko se říká doma v teple co dělat, a těžko se jedná v danou situaci.

Jouda: Ano, přemýšlim nad nějakým bojovým sportem se zaměřením na sebeobranu. Možná bych zkusil "EWTO" nebo "SYSTEMA" ale nevim, zda se takové kurzy v česku pořádají a popřípadně kde.
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 31. Srpen 2010, 17:15:03 »

...ovšem neudělals vůbec nic.
ako by si konal ty?

Přemluvil pár lidí aby se mnou šli ho umravnit. Pokud by se mi to nepovedlo šel bych do něj sám. A žádný fair play.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 31. Srpen 2010, 18:28:32 »

To jsou kecy, zajímalo by mě kolik lidí by tady mělo koule jít s nim do rvačky...
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 31. Srpen 2010, 18:33:20 »

Já ne..

Abruzzi: Do toho tě nenutim, to bylo jen kvůli videu.  Úsměv
Ale tady máš třeba všechny školy ewto po ČR. Můžeš se podívat. http://www.ewto.cz/skoly
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 31. Srpen 2010, 20:47:58 »

Jasně že se mi to tu řiká lehce. Na soustřeďku sme narazili na cikány co na nás zaútočili, byli jsme 4 na 2 ale stejně jsme vzali roha Úsměv . Jenom sem nastavoval zrcadlo z druhý strany barikády, ta je často opomíjená.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 31. Srpen 2010, 21:40:47 »

Opomíjená věc u člověka, který chce pomoct -> říct si o ni. Vybrat si někoho z davu - málokdo nepomůže. Ne z dobré vůle, ale ze strachu z ostudy, kterou mu to přinese.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Září 2010, 17:15:19 »

Já osobně bych se teda do rvačky taky nehnal, ale slovně bych něco udělal stopro.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Falo
Host
« Odpověď #17 kdy: 28. Září 2010, 17:23:51 »

Tys to popsal jak pocity při prvnim análnim sexu  Smějící se Já bych osobně zřejmě taky nic nedělal pokud by vyloženě nežádali o pomoc
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 28. Září 2010, 17:32:45 »

Tys to popsal jak pocity při prvnim análnim sexu  Smějící se Já bych osobně zřejmě taky nic nedělal pokud by vyloženě nežádali o pomoc

Já možná ani kdyby o pomoc žádali...víš jak je to s těmahle holkama...druhej den se jí to rozleží v hlavě že ho má vlastně ráda a bude svědčit proti tobě že jsi ho napadl
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
James1
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 192


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 28. Září 2010, 18:10:07 »

Já kdybych viděl, jak někdo někoho vyloženě obtěžuje, třeba právě v MHD. Tak bych mu taktně doporučil ať toho nechá, že je slaboch a jestli má problém, tak si to vyřídíme.  Provokatér

Nevím, jak jste na tom s bojovými sporty Vy, ale já mám to štěstí, že mohu studovat střední odbornou školu ochrany osob a majetku, kde se učíme karate, judo a sebeobranu a ze všeho i maturujeme. Akorát ten box tam chybí, který se hodí jako takový univerzál. Ten se hold musím naučit bokem. Po ukončení školy, v zaměstnání, bych při nějaké potyčce musel uplatnit přiměřenou obranu, protože při vážnějších zraněních bych musel mít adekvátní důvod. Někdy jsou s tím totiž problémy.

Např.: Útočil by chlápek na mě s nožem a snažil by se mě pobodat, mohl bych obrátit jeho zbraň proti němu a zranit(podnout) nožem já jeho. Asi by mi to prošlo,(kdyby však zemřel, byl by to problém) protože podle zákona by stačilo, podle toho co umím, mu jenom tu ruku zlomit, nebo ho lehce zranit a pak ho spacifikovat. To by bylo jistější. Avšak u obyčejných občanů by se to určitě bralo jako nutná obrana.

Jouda: Pěkný video, jako ilustrace, jak se dají řešit konflikty. Úsměv Být na místě toho chlápka, tak jednám stejně a to i přesto kdybych neměl takové kvality jako on. Přece Vám někdo nebude mlátit holku a urážet vás.
A před holkou byste jinak vypadali needy. (joke)  Smějící se

Samozřejmě, kdyby to byla banda pěti týpků, kteří by si takhle vyskakovali, zavolal bych kámošovi Stevenu Seagalovi a ten by si to s nima vyřídil.  Šťastný

Určitě je ale dobré, když něco umíte, abyste se alespoň trochu dokázali ubránit.
« Poslední změna: 28. Září 2010, 18:23:01 od James1 » Zaznamenáno

Každý by chtěl být rytířem a bojovat o ženy, ale nikomu se nechce krvácet.
Falo
Host
« Odpověď #20 kdy: 28. Září 2010, 20:19:40 »

Tys to popsal jak pocity při prvnim análnim sexu  Smějící se Já bych osobně zřejmě taky nic nedělal pokud by vyloženě nežádali o pomoc

Já možná ani kdyby o pomoc žádali...víš jak je to s těmahle holkama...druhej den se jí to rozleží v hlavě že ho má vlastně ráda a bude svědčit proti tobě že jsi ho napadl

Jestli tě tohle napadne přímo za běhu v tý situace pod tlakem, tak respect...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 29. Září 2010, 13:36:41 »

Tys to popsal jak pocity při prvnim análnim sexu  Smějící se Já bych osobně zřejmě taky nic nedělal pokud by vyloženě nežádali o pomoc

Já možná ani kdyby o pomoc žádali...víš jak je to s těmahle holkama...druhej den se jí to rozleží v hlavě že ho má vlastně ráda a bude svědčit proti tobě že jsi ho napadl

Jestli tě tohle napadne přímo za běhu v tý situace pod tlakem, tak respect...

věřím, že právníci o tomhle opravdu tak přemýšlí
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 24. Říjen 2010, 09:45:02 »

Jen bych upozornil na:

Nebo na něj raději skočí a bude ho na zemi být ?

Jinak dost dobře sepsaný, a sám bych nejspíš neudělal nic. Jsem na tyhle situace prostě srab.
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 24. Říjen 2010, 13:26:41 »

Byly pěkný?
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 06. Listopad 2010, 13:05:12 »

Pokud se s ním ty holky znaly nebo to byl nějakej jejich kámoš, kterýmu ruplo v bedně, tak to byl čistě jejich problém ... Kdyby to byl nejakej cizí člověk co na ně takto útočil, tak by se na to dost lidí dívalo jinak ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS