Seznamování a pocení

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 15:16:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Seznamování a pocení
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Seznamování a pocení  (Přečteno 11699 krát)
Martin85

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 02. Červenec 2008, 20:25:58 »

Dívky, slečny, ženy, šli by ste na rande s klukem který se nadměrně potí? Dokážete si představit, že by ste s takovým klukem chodili? Nejsem obézní, postavu mám pro některé až příliš svalnatou, podle všeho jsem úplně zdravý, ale nadměrně se potím na celém těle a lékaři zatím nenašli příčinu, tak mě zajimá jak velká je to překážka k navázání vztahu. Pokud má kdokoli k tématu co říct, tak budu rád když si to nenechá pro sebe.
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Červenec 2008, 20:55:19 »

Myslím, že jestli správně dodržuješ hygienu (nesmrdíš), tak by to neměl být žádný problém... ale ptáš se holek, tak ať se vyjádří ony Úsměv
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Červenec 2008, 21:01:29 »

Přesně tak...sprcha ráno, večer, po tréninku...používání deodorantů, holení atd. Pokud ani tohle nepomáhá, možná je potřeba počkat, jestli doktoři něco nenajdou a pak to začít nějak léčit.
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Červenec 2008, 21:23:35 »

Já sice nejsem svalnatý ale hubený a taky se dost potím. Sprcha ráno je samozřejmost, taktéž antiperspirant a deodorant, ale i tak se pořád potím a mokrý flek v podpaží či na zádech na tričku podle mého není zrovna pěkný.  U mě je to myslím způsobeno nervozitou, hlavně když jsou v okolí nějaké holky. Prostě se stydím aniž by k něčemu mělo dojít.  Ale chystá se změna...
Léčit nevim jestli se to dá, ale četl jsem něco o nějakých injekcích na místa, kde se nejvíce potíš a ono se to na nějakou dobu omezí. Ale taky u toho byly ne zrovna malé částky.
Zaznamenáno
Martin85

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Červenec 2008, 21:34:10 »

Tak sprcha minimálně 2xdenně je samozřejmost, antiperspirant taky. A s těma injekcema botulotoxinu je to u mě celkem nereálný. Slovy dermatoložky u které sem byl: "na vás by sme museli použít tolik injekcí, že by vás to mohlo zabít." Určitě to zveličila, ale řekla že mám hledat dál příčinu a jiné řešení, protože botulotoxin doporučuje jen na lokální pocení.
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Červenec 2008, 10:10:23 »

krevní testy, hormony, jsou ok? štítná žláza? jinak těžko něco poradit..  když se budeš málo oblékat,tak bys to mohl omezit, ale v tomhle vedru se potí každý..
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Červenec 2008, 13:13:04 »

V letních vedrech se asi potí kde kdo, někdo víc, někdo míň. Pokud je to už extrémní, tak se samozřejmě nechat vyšetřit. K omezení pocení jsou například i různý čaje, nevím, jestli to funguje, nemám zkušenost. Kdo se hodně potí v podpaží, může zkusit třeba Driclor, k dostání v lékárnách, cena cca 200,-, natřete a pár dní máte "sucho". Potom samozřejmě opakovat.
« Poslední změna: 07. Červenec 2008, 13:21:11 od NeverLetYouGo » Zaznamenáno
Mike330

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Červenec 2008, 15:03:18 »

Doporučím ti Driclor, dá se koupit v lékarně a stojí něco okolo 200kč.. Do dvou týdnů se nebudeš potit vůbec ;-)
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Červenec 2008, 19:03:45 »

Nezapomínejte, že všechny omezovače pocení jsou minimálně nezdravý... pocení je prostě přirozená věc, tělo se někudy musí těch tekutin zbavovat...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Červenec 2008, 19:09:32 »

tělo se někudy musí těch tekutin zbavovat...
A nestačilo by to na záchodě?  Šťastný
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Červenec 2008, 20:55:01 »

myslim za na to existujou i naky kramy.. ale na to se hodi pouzit spis google, ten ti urco poradi lip jak mi tady Mrkající ja se driv taky hodne potil, ted je to o dost lepsi, ale nevim cim to je... co treba stres? me driv strasne stvalo ze sem dobeh do vlaku a tam ze me lilo jak z konve, ted se snazim jit driv a chodit normalnim tempem a da se to Šťastný

a ty se potis jako porad, nebo jen v tehle nelidskejch vedrech? jo jinak co doporucim, tak jestli budes pouzivat nakej ten pripravej proti poceni, tak bys mel o to vic pit, necistoty se totiz z tela dostanou bud pocenim, nebo na zachode ze Úsměv btw. antiperspirant je podle me taky silne nezdrava vec, stejne jako se sprchovat petkrat denne (nedej boze mejdlem). jo a co me jeste pomohlo, tak je sport.. sem se pak vypotil treba pri fotbalku a kdyz sem se pak vysprch a sel ven, tak pohoda..

jinak nejhorsi je asi ten stres jak tady nekdo psal.. ja na tom zapracoval a ted prakticky ani deodorant/antiperspirat (i kdyz deodorant kvuli vuni pouzivam samozrejme Mrkající) nepotrebuju a uz si ani nepamatuju kdy naposled sem mel mokrej kruh v podpazi, i kdyz na nakej ten sprej obcas zapomenu..
Zaznamenáno
Martin85

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 08. Červenec 2008, 21:27:31 »

Driclor používám už jen na obličej. Jinak na mě skoro nefunguje. Jinak potím se pořád, nejen ted ve vedrech. Nejhorší je když dosportuju. Skončím trénink, osprchuju se, ale stejně pak ještě tak hodku nebo hodku a půl dopocuju. Trochu spocenej sem ale dá se říct pořád. Čaje a podobný věci sem vyzkoušel snad všechny, ale bez úspěchu. Spíš by mě zajímalo jak sem napsal v úvodním příspěvku, jestli sou tu nějaký holky, at se vyjádří, jak moc velký problém v tom vidí ony.
Zaznamenáno
sk-top

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Bratislava
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 20. Červenec 2008, 20:20:11 »

Pri nadmernom poteni ruk (ako napr v mojom pripade) moze pomoct operacia. Vola sa ESB4, a je to vlastne zablokovanie nejakeho ganglia ci coho. Operuje sa v hrudniku, a je lepsie ist do spec. strediska (klinika hrudn. chirurgie). Poistovna ju plne hradi.

robi sa to tu: http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Ruzinov/ruzinov/ru_hrudnik/index.htm
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 22. Červenec 2008, 08:52:11 »

Nevim co to je, moc se potis.
Ale uplne mokrej chlap pri kazde prilezitosti by mi vadil, predstava, ze me obejme a jsem mokra, to ne...brrr
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Luci
Host
« Odpověď #14 kdy: 28. Září 2008, 18:21:12 »

Souhlasím. Mě by to upřímně...asi docela dost vadilo.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS