Stihacka nebo ne...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 20:50:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Stihacka nebo ne...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Stihacka nebo ne...  (Přečteno 20100 krát)
langen

Karma: 1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 02. Červen 2007, 19:26:55 »

Nesouhlasím s předchozími příspěvky, že pokud tě miluje, tak ti bude psát každej den zprávy, to mi fakt příjde trochu mimo....

IMHO tam není implikace "nepíše denně" > "nezajímám ho" > "nemiluje mě" (s čímž bych taky nesouhlasil), ale
"dobře ví, že se trápím, když se ozve jen jednou za týden" > "mohl by jednou denně vzít ten telefon do ruky a během 2 minut napsat SMS" > "nedělá to, vidí partnerku trápit se a nestojí mu to za dvě minuty denně" > "nemiluje mě" (s čímž souhlasím plně).
Zaznamenáno
Jeliman



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 04. Červen 2007, 21:31:45 »

občas je potřeba prostě oddych.. udělat si relax. Jeden den je vcelku v pohodě pochopitelnej a zvládnutelnej. Dva dny, taky ještě v normě. Ale dýl, to už asi o něčem svědčí..
Zaznamenáno
Pandora

Karma: 1
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 28. Listopad 2007, 21:24:08 »

trochu pozdni reakce, ale neda mi to...
Luco, sama jsi psala navod, jak se zachovat, aby to bylo trochu jinak... sama se neozvat a mit vlastni zivot... kdyz ti zavola, tak nezvedat telefon pokazde, pockat treba den a pak zavolat zpatky, ze ahoj milacku tys mi volal? proste kdyz se ti neozyva, tak bud nekdy nedostupna ty, kdyz ti zavola... a kdyz ti nezavola tyden-dva, tak nereaguje hned, jakmile zavola a hlavne nevolej ty... timhle pristupem (kdyz nebudes ta nudna jistota pro nej) se da zvratit dost a budes prekvapena, jak on te bude uhanet, kdyz bude mit pocit, ze ho najednou neuhanis ty:))
jestli jsem neco spatne pochopila z tvych prispevku, tak sorry... myslim tenhle pristup obecne a zabira to... (sama jsi to radila A. v jednom prispevku)
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS