stretavanie kazdy den

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:49:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  stretavanie kazdy den
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: stretavanie kazdy den  (Přečteno 17028 krát)
ulala

Karma: 0
Věk: 38
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« kdy: 23. Červen 2011, 13:43:15 »

Tak som tu s dalsou anketovou otazkou Úsměv Boli by ste schopni dlhodobo sa stretavat so svojou polovickou kazdy den?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Červen 2011, 13:57:46 »

teď to aplikujeme po roce a čtvrt víkendového vídání a pokud má každý svůj program, tak to jde:-) ale zatím jsme spolu "v kuse" jen 3 týdny:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
ulala

Karma: 0
Věk: 38
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Červen 2011, 14:45:58 »

to spolu byvate? ci ako to prebieha? lebo tak bud ste spolu kazdy den, alebo mate vlastny program Úsměv My to momentalne tiez aplikujeme uz dlhsiu dobu, ale mam pocit, ze je to trochu moc. Na druhej strane, neviem si v tom pripade predstavit spolocne byvanie, ktore planujeme, ked mame s tymto problem.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Červen 2011, 14:49:55 »

Teď spolu bydlíme, respektive se plánuje stěhování. Dodělala školu a má volno než začne chodit na brigádu (pokud sežene) a od září má domluvenou práci. Ale ano, plánujeme společné bydlení na stálo. Začal jsem chodit cvičit, abychom nebyli pořád spolu a i ona doufám brzo najde dobrý místo, kam bude moc chodit jezdit na koni. Prostě si uděláme každej svůj program a i společnej program a předpokládám, že nám to bude fungovat.

Ale musím uznat., že mám pravděpodobně trochu jinou přítelkyni než je většina holek v jejím věku, které zajímá jen ušetřit pár korun na diskotéku a pak víkend prospí....
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Červen 2011, 18:44:13 »

My sa tiež s frajerkou vídavame takmer každý deň, väčšinou to prebieha tak že po škole sa zastaví kým jej nepríde autobus(20 minut - 2 hodinky) a potom ak máme chuť tak sa stretneme aj večer. Občas sa mi to zdá moc a mám chuť aby neprišla Šťastný ale inak je to v pohode, keď má niekto svoj program tak si problémy nerobíme a všetko klape ako má.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Červen 2011, 01:14:06 »

Vidal som sa s FB skoro kazdu noc takmer pol roka a neda sa povedat, ze by ma to omrzelo, prave naopak. Bolo to cim dalej prijemnejsie. Po celodennej namahe je zenske objatie nadmieru uvolnujuce.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Červen 2011, 02:23:01 »

Zásadní je, abyste při tom společném "bytí" měli každý vlastní program a nebyli odkázání na to jen "být spolu". My jsme se slečnou spolu prakticky každý den více méně celý rok. Ale je to tak, že větší část dne si děláme akždý svoje (děláme z domova) a prokládáme to nějakou vzájemnou interakcí (dáme si společně svačinu, vaříme, jdeme se projít, koukáme na film, jen tak ležíme a odpočíváme nebo si prostě jen povídáme o nějaké blbosti Šťastný). Ale potom, když třeba máme nějak "explicitně" trávit čas spolu (i.e.: vyrazit sami ve dvou na večeři "jen sami dva"), tak to trochu skřípe - ale mám pocit, že tyhle okamžiky jsou spíš z její strany zoufalý pokus z nás udělat "normální" pár, který si musí dělat "čas pro sebe navzájem", protože se jinak prakticky nevidí Šťastný

Primární je, aby vás to neštavlo, že "musíte" být spolu. To je první krok.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ulala

Karma: 0
Věk: 38
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Červen 2011, 10:37:47 »

Ava vy byvate spolu? Nepisal si tu este pred par mesiacmi, ze sa stretavate dva krat pocas pracovneho tyzdna a potom cely vikend? ci to si ta s niekym myilim? Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Červen 2011, 02:05:46 »

Ava vy byvate spolu? Nepisal si tu este pred par mesiacmi, ze sa stretavate dva krat pocas pracovneho tyzdna a potom cely vikend? ci to si ta s niekym myilim? Úsměv
Změna je život. Poslední dobou jsme spolu tak 6 dní v týdnu Mrkající Spíš víc ... dvakrát za týden... je tak rok starý stav... a tehdá to bylo spíš na obtíž (jakože málo)... A ne, přímo spolu nebydlíme - normálně u rodičů zatim. Střídáme se u nás a u ní Mrkající Podle potřeby ...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Říjen 2011, 15:35:35 »

Taky jsme se ze svou partnerkou vydávali každý den a vyhovovalo nám to. Většinou tak 2 - 4 hodiny každý den přes týden a víkendy jsme spolu trávili cely. Pak odešla na vysokou a už se nevydáme vůbec....
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Leden 2012, 15:42:49 »

mně by absolutně nevyhovovalo vidět se s přítelkyní denně (ale možná je to tím, že jsem teď žádnou 6 let neměl, a zvyknul jsem si bejt sám) Úsměv
já teď spíš řeším, co vymýšlet za program....protože já jsem typ, kterýmu ke spokojenosti stačí zavřít se v pokoji, sednout nebo lehnout si na postel a povídat si a mazlit se s ní (a vydržím to třeba 4 hodiny v kuse) nebo jít někam na procházku....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Duben 2012, 23:30:55 »

NO však není důvod proč by jí to nemělo stačit. V LTR dejme tomu klidně i 30% času Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ulala

Karma: 0
Věk: 38
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 30. Květen 2012, 23:18:43 »

tak konecne to vyzera nadejne s tym byvanim, v priebehu mesiaca tipujem a celkom sa na to tesim  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS