Vadí vám gay?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:12:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vadí vám gay?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: Vadí vám gay?  (Přečteno 79750 krát)
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« kdy: 01. Srpen 2008, 20:23:57 »

Mám takovejch pár kámošů, sou v pohodě, ale lidi co je neznají řeknou prostě to sou buzeranti atd...A to je samý co že nemáš teplej hlas, a že na sobě nemáš nic růžovýho atd...Zajímá mě váš názor-vadí vám? Máte proti nim předsudky? Prostě váš názor na ně...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Srpen 2008, 20:42:43 »

Nevadí mi absolutně vůbec, ba naopak, nejsou většinou nebezpeční a je s nima skvělej pokec - mnohdy lepší než heterosexualové
Zaznamenáno

Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Srpen 2008, 21:35:28 »

Pokud na mě něco nebude zkoušet nebo mi nebude vyprávět nějaký zážitky s jinýma klukama, tak nevidim jedinej důvod, proč by mi měl vadit. Kluk jako každej jinej a to, že má jinou orientaci, se mě vůbec nedotýká Úsměv.
Zaznamenáno
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Srpen 2008, 22:56:06 »

mám pár známých, kteří jsou gayové, ale působí fakt v pohodě a kolikrát si s nimi pokecám líp jak s heterosexuály... Úsměv
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Srpen 2008, 06:08:14 »

lidi co je neznají řeknou prostě to sou buzeranti atd...
No ale oni sou Super! Mrkající

Pokud na mě něco nebude zkoušet nebo mi nebude vyprávět nějaký zážitky s jinýma klukama, tak nevidim jedinej důvod, proč by mi měl vadit. Kluk jako každej jinej a to, že má jinou orientaci, se mě vůbec nedotýká Úsměv.
Naprostej souhlas...vidím to úplně stejně... Nápad
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Srpen 2008, 07:23:41 »

Musim přiznat, že trochu předsudek mám, a to zejména proto, že se mě od 11 let pokusilo sbalit enormní množství kluků. Některý možná trochu ze srandy, ale věřte mi, že neni přijemnej pocit tyhle lidi přitahovat. A ty kecy, co na mě měli Kroutící očima "Seš ešte mladej, v tomhle věku si nemůžeš bejt jistej svojí orientací, měl bys to aspoň zkusit"... Netušíte, co by mohlo tohle břímě způsobovat? Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 02. Srpen 2008, 07:35:00 »

"Seš ešte mladej, v tomhle věku si nemůžeš bejt jistej svojí orientací, měl bys to aspoň zkusit"

Tak tohle přesně jsem měl na mysli, když jsem citoval toto:

Pokud na mě něco nebude zkoušet
Naprostej souhlas...vidím to úplně stejně... Nápad
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Srpen 2008, 07:43:32 »

No a tyhle zkoušeli... překecat mě, abych kvůli nim začal bejt teplej nebo co...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Srpen 2008, 14:11:56 »

Blaueminence: no to by asi gay dostal tečku mi tohle říkat jééééééé Ďábelský

ale jinak když se neprojevují gayovsky tak mi nevadí
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Srpen 2008, 14:25:52 »

Já mám dobrýho kámoše, kterej je gay, ale chová se úplně normálně a vypadá mnohem míň "gayovsky" než většina heterosexuálních diskáčů Šťastný
Sám přitom nemá moc rád takový ty růžový afektovaný buzny, stejně jako já.
I když i na tyhle si dá s trochou tolerance zvyknout, koneckonců ať si každej dělá co chce, pokud to neškodí někomu jinýmu. A homosexualita není něco, co by mohlo komukoli zvenčí nějak uškodit.

Druhá věc je ale přílišná politická koreknost a někdy příliš agresivní prosazování jejich práv (jsi-li proti registrovanému partnerství, jsi hned šovinista, div ne fašoun). Třeba mě dostalo, když jsem si četl charakteristiku amerických kandidátů do prezidentských primárek v novinách a psali tam že Mitt Romney (rep) je "proti zrovnoprávnění homosexuálů" (tím že je proti gay marriages a adopcím). To mi přijde jako děsnej bullshit, přece lidský práva v Bill of Rights od začátku platí i pro gaye, stejně tak už není homosexuální styk trestnej, takže gayové jsou přece už dávno rovnoprávní a nějaký reg. partnerství je až třešinka na dortu; nedělejme z nich tedy chudáčky.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Srpen 2008, 15:24:46 »

nedělejme z nich tedy chudáčky
To je stejný jako se všema menšinama, jak se jim něco nelíbí hned by protestovali.
Citace: Blaueminence

link=topic=2387.msg43482#msg43482 date=1217659412
No a tyhle zkoušeli... překecat mě, abych kvůli nim začal bejt teplej nebo co...

Tak to je pak špatný...to se ti nedivím že máš předsudky, ale pro ně to bylo prostě jak když ty zkoušíš balit holku. (i když teda přetáhli, to každopádně)
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Srpen 2008, 16:16:14 »

Asi to byla spíš nějaká provokace, ale je divný, že se mi to stalo docela dostkrát. Přesto ale tolerantní zůstávám... dokud to nedávaj demonstrativně najevo, nebo se z toho pokoušej dokonce politicky vytěžit, v tom našem pozitivně diskriminujícím státě.
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Srpen 2008, 18:10:07 »

tak mě gay zatím nebalil žádnej, ale holek nebylo o mnoho víc Šťastný
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Srpen 2008, 19:34:40 »

tak mě gay zatím nebalil žádnej, ale holek nebylo o mnoho víc Šťastný

Tak to je pořád úspěch  Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Srpen 2008, 21:18:06 »

Byť už to na mě dva nebo tři zkoušeli, tak jsou to ti poslední, kteří by mě vadili... problém s nima nemám, nevadí mi Úsměv
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Srpen 2008, 23:18:55 »

Vadí, nevadí. Většina normálních chlapů je, dle mého, k teploušům zcela indiferentní. Vůbec je homosexuálové nezajímají.
Maximálně je tak můžeme politovat, co jim to příroda nadělila za úchylku. Evolučně je to slepá větev,
nemohou se rozmnožovat, takže v delším časovém horizontu jsou pravděpodobně na vymření.

Existuje již kandidát na gen, který by mohl způsobovat tuto aberaci v sexuální orientaci, vznikající již někdy během prenatálního
vývoje. Je to s největší pravděpodobností dědičné (ovšem ne v přímé linii, a nejohroženější jsou, prý, děti matek, jež mají nějaké homosexuální sourozence), jako všechny ostatní nemoci u nichž je známá konstatní incidence. Zde 4 %, u schizofrenie například 1% atd. -To, že homosexualitu nevnímáme jako nemoc, je otázkou jen konvence, na čem se dohodneme. Zkrátka se to nedá léčit, není to nakažlivé, člověk se s tím narodí, a jde o tak "malichernou" záležitost, jakou je sexuální orientace - tak jsme se dohodli koncem 20. století (ve většině států), že to nebudeme považovat za nemoc. 

Ať si tedy teplouši dělají co chtějí, jen ať s tím neobtěžují ostatní. Jak psal vynikající český spisovatel Ludvík Vaculík v jedné své glose pro
Lidové noviny, nechť homosexuálové nekřiví průměr k sobě.
Přece jen, jsou jich jen 4 %, tak ať zbytečně ne...(neštvou) mnohem početnější skupinu normálně orientovaných lidí. Práva mají jako všichni ostatní, garantovaná Listinou základních práv a svobod, žadný nadstandard ani výjimky jim udělovat nebudem.
Zaznamenáno
James Kolbern

Karma: -10
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Srpen 2008, 05:36:21 »

Ja je dokonce podporuji, pac cim vic chlapu s blbou orientaci, tim vic holek pro me... Provokatér
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Srpen 2008, 22:06:24 »

Evolučně je to slepá větev, nemohou se rozmnožovat, takže v delším časovém horizontu jsou pravděpodobně na vymření.

Kdyby tohle byla pravda, tak homosexualita neexistuje. Protože podle toho, co ty říkáš, se heterosexuálnímu páru homosexuál nenarodí... A homosexuálnímu páru se nenarodí nikdo.
Zaznamenáno
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 10. Srpen 2008, 23:09:32 »

Mě nevadí vůbec.. vtšinou to bývají hodní lidé... dá se s nima v pohodě pokecat, jak už tady bylo řečeno... Na mě to zkoušel jeden... Řeknu vám,nic moc pocit to nebyl,ale řekl mi to tak jakože vlastně o nic nejde a že si myslel že sem taky gay  Úsměv Když se podivam že t obyl jenom jeden tak je to dobry  Super!
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 12. Srpen 2008, 21:00:50 »

Jak tak koukam, nevyjadrila se k tomuto tematu jeste zadna zena  Úsměv .... Myslim, ze je to jednoznacne z meho pohledu. Malokdy se setkate se zenou, ktera by homosexualy zavrhovala. Mozna tak silne verici katolicku (osobne jednu znam). Mam ze stredni jednoho kamarada, ktery se mi o par let pozdeji priznal k tomu, ze je gay. Kdyz mi to rekl, ani me to neprekvapilo, vedela jsem to o nem. Dodnes ne naj strasne moc rada vzpominam. Byla s nim obrovska legrace, krasne maloval ..... Clovek by se do nej snad i zamiloval  Úsměv ... Nikdy bych ho, a ani jineho homosexuala, za jeho orientaci neodsoudila.
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 12. Srpen 2008, 21:33:31 »

Tak mě tak napadlo klasické  Nápad: Budeme jenom kamarádi.  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 12. Srpen 2008, 22:32:53 »

Přes to, že homosexualita neni nemoc, věřim, že to jednou pude léčit (nebo spíš ovlivňovat)... nějaká metoda z principu existovat musí. A pak se znova rozhoří plno rozporů.
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 13. Srpen 2008, 05:56:19 »

Někdo prostě takovej bejt nechce a věřím že by do toho šli. No jednou pude třeba všechno Nápad. Ale je to divný, do narkózy by sis lehal s představou: to je ale pěknej doktor. A probudil by ses s: to je ale pěkná sestřička  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 13. Srpen 2008, 06:38:24 »

Já jsem třeba slyšel, že kluci, kteří se v ranném dětsví baví hodně s holkama a prakticky vůbec s klukama, bývají často gayové, protože s těma holkama je to jakoby "přestane bavit" a ti kluci jsou pro něj něco novýho. Osobně znam kluka, kterej má 4 sestry a když byl malej, tak trávil čas jenom s nima a to ženský tělo i ženská mysl pro něj nebylo tajemstvím a tudíž po čase to pro něj nebylo ani zajímavý... ted je mu 22 a je gay...
Zaznamenáno

Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 13. Srpen 2008, 19:15:36 »

Otázkou právě je, jestli to bavení se s holkama je příčina, nebo důsledek.....
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS