Vadí vám gay?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:02:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vadí vám gay?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: Vadí vám gay?  (Přečteno 79752 krát)
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 13. Srpen 2008, 19:25:14 »

No orientace je vždycky vrozená. Ale během života tě to může přestat bavit, tak deš o dům dál. Ale prakticky se to nezmění.
Ale fakt nevím, jen si tohle myslím.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 13. Srpen 2008, 21:40:28 »

Vrozená... vrozenej je rozhodně 99%ní sklon k ní, ale existujou případy, kdy se změní vlivem okolí (chlapi ve vězení)... je to složitá věc, navíc neexistuje jenom bejt homo- nebo hetero-, ale spíš záleží na tom, kde je člověk na trase mezi obojím, že jo...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 13. Srpen 2008, 22:10:16 »

podle me nejde o to ze by ho holky prestaly bavit protoze s nima travi moc casu ale ze spis protoze je s nima tak se s nima hodne ztotoznuje..a jakoby prebira jejich orientace
Zaznamenáno
Moby



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 14. Srpen 2008, 13:15:53 »

Nevadí mi, protože ve většině případů to jsou lidi jako všichni ostatní. Nemusím akorát takové ty zženstilé typy, ale nemám potřebu se nad nimi nijak pozastavovat, prostě je ignoruju. Jinak bylo několika výzkumy dokázáno, že sexuální orientace se vytváří ještě před narozením a nedá se během života změnit. Někteří lidé mají sklon svou skutečnou orientaci (pod vlivem různých okolností) potlačovat, ale nemá to dlouhodobý charakter a uvnitř sebe jsou pořád stejní.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 14. Srpen 2008, 14:50:10 »

Já proti nim nic nemám. Ne, že bych znal gayů nějak moc. Celkem asi tak dva. Ale oba dva jsou skvělí lidi a skvěle se s nima kecá. Ale jsou to normální chlapi, se kterejma se dá zajít na jedno, pokecat o holkách/klukách a pohoda. Ale kdybych znal takové ty (dozvěděl jsem se, že toto je oficiální "gay-approved" označení pro "božííínku gaye") gayky, tak bych měl možná trošku jiný pohled.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 23. Srpen 2008, 18:15:20 »

To je zajímavý, má jich být 4%, podle novějších průzkumů až 10%, ale žádnýho neznám. Nebo to velmi dobře tají. Obecně mě nevadí, jednou jsem dostal na seznamce "on hledá ji" odpověď od gaye, ale prostě to jen zkusil a nic, takže rozumnej člověk.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 23. Srpen 2008, 18:21:02 »

já znam 4... všichni jsou skvělí lidi, ale je na nich dost poznat, že jsou to gayové, ne že ne
Zaznamenáno

msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 28. Srpen 2008, 14:14:39 »

G jsou mi úplně jedno - je to jejich věc. Vadí mi pouze, když se stanu objektem jejich zájmu. To potom volim rychlej strategickej ústup Šťastný
Zaznamenáno

Luk_ass



Nevěřím ničemu co krvácí pět dní a neumře :) :)

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 10. Září 2008, 21:25:11 »

Když jsem v létě stopoval s kámošem po Evropě, směrem do Amsterdamu nás vzál jeden týpek, a nabídl nám že nás může vzít k sobě na víkend domů a ukázat nám pobřeží holandska,tam kde jsou ty hráze a tak. A my si řekli sakra proč ne. Po dvou dnech co jsem si všimly že čte Bravo a má rád malý kluky, přestože to byl fakt skvělej týpek, nám řekl že je teplej, že mu kámoši řikali, že by byla stylovka nás vopíchat. A on nám na férovku řekl, že by si klidně číslo dal ale že to neni jenom o sexu. No čuměli jsme, ale byl to fakt skvělej týpek a naše zadky zůstali neporušený Šťastný Šťastný Takže mě ty normální nevaděj, jsou lidi jako my ale maj radši párky no...
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 08. Říjen 2008, 13:35:28 »

Mě teda nevadí, spíš se mi na nich líbí že se to nebojí přiznat s tím jak jsou všude fašisti, skinheadi a další idioti.

btw: Od děství se bavim většinou s holkama a kluci jsou mi nepříjemní. Občas si přečtu Bravo, i dámské Yellow. Nebaví mě časopisy jako Maxim, Playboy atp. Přesto nejsem Gay a jsem si jistý ž jím nebudu...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 08. Říjen 2008, 14:22:35 »

Scorpio: taky se bavim víc s holkama, ne proto, že by mi kluci byli nepříjemní, ale proto, že mě většinou nemaj rádi Úsměv ... ale Maxim je skvělej časopis...
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 08. Říjen 2008, 14:37:20 »

Já mám Maxáč předplacenej  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 14. Říjen 2008, 01:13:52 »

Já se taky odedávna bavim hodně s holkama, ale prostě proto, že se mi líbí a přitahují mě xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Raydeeen
Host
« Odpověď #38 kdy: 25. Leden 2009, 19:32:39 »

Naprosto proti nim nic nemám... alespoň HLAVNĚ že to neskrývají a jsou prostě takoví, jak se cítí  Úsměv
Zaznamenáno
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 26. Leden 2009, 22:34:21 »

Párkrát to tu bylo řečeno, pokud jsou v pohodě, na nic si nehrajou a hlavně když se mě nesnaží nabalovat tak fakt nemám žádný problém, v opačném případě ať se raději spakujou z mého pohledu
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 26. Leden 2009, 22:55:09 »

pokud je to arogantni blbec, ktery shazuje vsechny kolem tak ano.
pokud je to v pohode typek, kterej ma treba i nejaky spolecny zajmy, nevadi.

fakt rozlisujete lidi podle orientace?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 27. Leden 2009, 01:20:23 »

Už sem to postnul do topicu vedle, ale:
http://cz.youtube.com/watch?v=U6bGW4ShpNU&feature=related
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 27. Leden 2009, 18:12:19 »

Mě teda nevadí, spíš se mi na nich líbí že se to nebojí přiznat s tím jak jsou všude fašisti, skinheadi a další idioti.


Todle nějak nechápu. Většina skinů nejsou náckové (dřív to tak, bylo, ale dnes to už hodně vymizelo, aspoň v našich zemích) a proto se názor na gaye mění skin od skina, stejně tak jako člověk od člověka a to, jestli má bombera a okovanou špičku nerozhoduje. (opravdu mám na mysli apolitické Oi nebo sharp).
Mimochodem, člověk nemusí být fašista ani nacista aby je něměl rád. A tvrzení,že jsou všude fašisti a skini, tvrděj lidí všech orientací, není to specializace jen 4%. 

A můj názor? Nepoznal jsem člověka, o kterým bych věděl, že je gay, proto to nedokážu posoudit. Ale obecně, gayové, který maj růžový trička, mluvěj "teple", no však víte co myslim, tak to jsou pro mě devianti, úchylové, kreténi. Pokud se jedná o normálního člověka, který se chová normálně (doma ať si dělaj co chtěj) tak proti takovýmto lidem vůbec nic nemám.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 27. Leden 2009, 18:19:32 »

Nečetl sem všechny příspěvky, ale za sebe říkám, že se mi nelíbí (jak už zmínil joei), jestli někdo rozlišuje lidi podle orientace. To, jakou máte orientaci, je prostě daný a nikdo s tim nic nenadělá.
Mě osobne gayové vůbec nevadí. Jsou to lidi jako každý jiný. Ve svým okolí asi mám nějaký (možná 2), ale nevim to jistě a ptát se jich na to nebudu. A i kdyby se to potvrdilo, tak se moje chování k nim rozhodně nezmění. Jsou to dobrý kluci a vždycky s nima je super legrace, takže nevidim jedinej důvod, proč se od nich nějak stranit.

UPDATE
Souhlasim s Kazisvětem, že pokud má na sobě někdo růžový tričko a mluví "teple", tak toho člověka taky považuju za devianta.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 27. Leden 2009, 18:45:02 »

imho dnešní obrázek gaye nám do hlavy nacpala televize
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 27. Leden 2009, 18:59:52 »

noodle: myslíš to růžové triko a "teplou" mluvu? asi máš pravdu, ale neřikej že si to nikdy neviděl. Ale myslim si, že normální homosexuálové musej mít na tydle "lůžovoučké hošany" strašnej vztek.
A co trochu otázečka z jiného soudku? co řikáte na adopci dětí homosexuálnímy páry?
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 27. Leden 2009, 19:08:47 »

Jo myslim ty růžový přízraky. Jako pár se jich najde, ale to se pořád vymiká tomu obrazu "normálního homosexuála".

A k adopci... to uz se mi zdá trochu moc. Ne že bych jim chtěl odpírat právo na dítě, ale jak bude vypadat výchova dítěte co má dva tatínky... to se nemůže na tom dítěti neprojevit.
Zase na druhou stranu, jsou děcka co by tak neměli vůbec žádnou rodinu. Tak stojí za zvážení jestli to za to stojí. Dal bych na výběr dítěti (pokud mu nejsou 3 měsíce)
Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 27. Leden 2009, 19:10:13 »

Noodle:
Tak to jednoznačně. Ale dost záleží na tom, na jaký filmy koukáš. Pokud je to nějaká komedie, tak tam je gay určitě zobrazenej úplně jinak, než v nějakým thrileru.

Kazisvět:
Adopce bych jim nedovolil. Dokážeš si představit, jak by se dnešní dospívající mládež chovala k někomu, kdo má za rodiče 2 tatínky? To dítě by bylo předem odsouzený k šikaně (v naší republice určitě).
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 27. Leden 2009, 19:32:09 »

noodle:
Jasný, dyt já rozlišuji ty růžové a normální.

co se týče té adopce, tak jednak mám stejný názor, že by dítě bylo předem odsouzené k šikaně, fyzické a psychické, a to tak silné, že si to asi jen málokdo z nás umí představit. Taky zastávám názor, že rodina "tatínek a "mamínek" opravdu asi neni to pravé. Taky se domnívám, že kdyby mohli homosexuální páry vychovávat děti, tak že by se to třeba v nějaké kultuře někde v minulosti už oběvilo. Nevim, mě to příde prostě zvrhlé, naprosto to odporuje všem zákonům přírody a celkově z toho mám velmi negativní pocit. Jsem jednoznačně proti.

btw. Jasný, že v 15cti letech nemůžu nic o životě, světě a celkové realitě nic vědět. Ale názor na to můžu mít. A taky mám. 
Zaznamenáno
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 27. Leden 2009, 20:38:52 »

http://www.osel.cz/index.php?clanek=2247
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS