Vadí vám gay?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:42:50

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vadí vám gay?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk
Autor Téma: Vadí vám gay?  (Přečteno 79757 krát)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 27. Leden 2009, 21:26:43 »

Smoula + Kazisvet: nevim, jak by to fungovalo v pripade chlapu, ale znam osobne skvelou zenskou, lesbu, ktera ma vlastni dite nekdy z 19ti let a pote zjistila, ze to neni nic pro ni a nasla si partnerku. Dite vychovava ve spolecne domacnosti s pritelkyni (takze 3 zensky v jednom byte) a ta holka neni sikanovana, nemuze si stezovat na spatny zachazeni. ale mozna je to v tomhle pripade i z toho duvodu, ze tatu ma, je s ni v kontaktu atd. u geju? ja nevim, je pravda, ze maly decka strasne rady prejimaji nazory dospelych, ale ja bych cloveka nikdy neodsoudil za to, jake ma rodice. rodice (vychovatele) si clovek nevybira...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 27. Leden 2009, 21:38:43 »

No jo, to že bys to neudělal ty, ještě neznamená, že by to neudělala banda nějakejch blbečků.

K těm zvířatům... přečetl jsem si jenom nadpis, pač na čtení už nemam energii, akorát nevim co s těma předsudkama, protože tahle diskuze nemá s předsudkama nic společnýho   Eh?
Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 27. Leden 2009, 21:41:35 »

Já s tebou joei souhlasim, ale je potřeba rozlišovat, jestli má dítě za rodiče 2 ženy, nebo 2 muže. Protože dnešní společnost je taková, že 2 ženy jsou naprosto normální a nikoho to nepohoršuje, ale 2 muži jsou prostě "teplouši" a mělo by se to léčit nebo je někam zavřít.

To, že dítě (holku) vychovávaj 2 ženy, mi IMHO přijde v pohodě. Ženy si spolu rozumí líp a dokážou se vcítit jedna do druhé. Vědí, jak to u nich chodí. Kdyby vychovávaly syna, bylo by to asi horší, protože kluk potřebuje nějaký vedení. Nějakou autoritu, ke který ve svým dětství může vzhlížet.
Tu druhou variantu, kdy by dítě vychovávali dva chlapi si nějak nedokážu představit.

Když to shrnu, tak kdyby mělo dítě 2 mámy, tak to nikdo řešit nebude. Kdyby mělo dítě 2 táty, tak o něm každej řekne, že je to dítě těch dvou teploušů a celý dětství bude žít v hrozný depresi.

A ano, mě se taky nelíbí, že lidi odsuzují člověka za to, jaké má rodiče, ale prostě dnešní společnost taková bohužel je a nikdo z nás to neovlivní.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 27. Leden 2009, 22:04:54 »

Já bych ve věci adopcí nechal současnou právní úpravu. Zákon o rodině umožňuje, aby dítě adoptoval i jednotlivec... a nikde není psáno, že ten dotyčnej nemůže žít nebo dokonce být registrovanej s jinou osobnou stejnýho pohlaví. Na druhou stranu má při adopci dítěte vždycky přednost manželskej pár... a tak by to podle mě mělo zůstat.
Argument, že by dítě vychovávaný 2 chlapama bylo vystavený šikaně, moc neberu. I za cenu nepochopení ze strany okolí je pro dítě určitě lepší vyrůstat v prostředí blízkých lidí, co ho maj rádi, než v dětským domově.

Co se týče těch růžových afektovaných buzen - jak už jsem psal, moc je nemusím, nejsou mi moc sympatičtí, přijdou mi trochu trapní... ale nesnášet je?? Sorry, nejsu až tak zamindrákovanej, abych někoho nesnášel jen kvůli tomu, že se mi nelíbí jeho vnější projevy.
Jiný by to bylo možná v situaci, kdy bych byl nucenej s takovým člověkem trávit určitej čas, např. v práci, to by mi asi začal brzo lízt na nervy. Ale zatím můžu říct, že mi i tihle hošani jsou celekm jedno.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 28. Leden 2009, 16:55:01 »

J/R:
k té šikaně:
Víš,  lidi bejvají šikanovaní za jekýkoli hlouposti. Za to, když se ukáže, že jedinej je slabší, nebo prostě za to, že je jinej. Ať už chováním, pohledem na svět nebo tak. Tobě v 25 ti ty důvody přijdou jako hlouposti,ale vzpomeň si na základní školu....a nebo spíš bude jistější, koukni se na dnešní základní školu. Jsem si jistý, že by si dotyčný vyžral pořádnou čočku...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 29. Leden 2009, 17:00:09 »

Já si to taky myslím. Mezi dětma šikana vzniká úplně lehce. U mě stačilo, abych se jednou "prořek", že "v neděli nemůžu, jdeme do kostela" Úsměv A bylo posekáno. Bylo to o to absurdnější, že jsem tehdy (a vlastně ani teď) věřící nebyl, jen jsem tam chodil s věřícíma rodičema => nijak se to v mém chování nebo tak neprojevovalo. Stačí fakt málo. A to bylo před 15ti lety ! Úsměv Dneska stačí abys neměl džíny z NewYorkeru ale od Nhu Yen Guana...

A i když je to diskriminační, tak sem do jisté míry souhlasil s tím, co říkala ex-ministr Stehlíková - že by měli mít možnost adotovat "těžko umístitelné" děti. Jasně, že je lepší mít nějakou rodinu než žádnou, ale pokud dítě má šanci se dostat do "normální" rodiny, tak by měli mít jednoznačně přednost.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 29. Leden 2009, 18:52:07 »

Hrozně lehce, bohužel....
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 29. Leden 2009, 21:41:37 »

Můj strejda je gay. A ze všech 3 strýců, které mám mám právě jeho nejraději. (možná to je proto, že není podpantoflák a člověk si s ním může v klidu zajít do hospody  Úsměv)

Imho gayů "v růžovém" moc není, to si pletete se šampónama  Úsměv
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 31. Leden 2009, 19:24:50 »

- Proti gayům naprosto nic nemám, jsou to lidi uplně stejný jako my. Naopak mám silnou averzi vůči netolerantním omezencům, kteří se do gayů navážejí, ačkoliv jsem bezkonfliktní typ, vždycky se mi zpění krev když slyším přiblblý kecy o "teplouších" ... Kroutící očima
Zaznamenáno

Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 08. Únor 2009, 21:26:18 »

Nechtělo se mi kvůli tomu zakládat nový téma, tak to napíšu sem ...

Bavil jsem se s jedněma holkama a z jedný vylezlo, že má brachu gaye.... tak já jako správnej Alfa co se nebojí žertovat o svý orientaci ani velikosti, sem řek že sem taky gay, že to je fajn, že sem si tak dneska ráno připadal, tak dneska sem, takže škoda, protože jestě včera by byla můj typ (je to něco jako ta mysteryho diskvalifikace, kdy ji mělo dojít, že když sem jí vypravoval, že sem se nedávno rozešel s holkou, že sem normální)...... jenže ona to ... fakt?(a dost vážně řikala) no víš taky si mi přišel jako gay... tak se jí to vyvrátil asi po několika minutovým přesvědčovaní........a dneska o tom tak přemejšlim, že asi musí jich znát dost od bráchy... navíc to nebyla žádná puberťačka, ale docela dost chytrá holka...

Navíc tak měsíc předtim.... mý holce řikal její kamarád gay, že jí mě závidí... že se mu líbím a škoda že nejsem gay, že bych byl jeho typ........ předtim... ještě se kamoška ujišťovala jestli nejsem metrosexuál.... což mě celkem rozesmálo a bral sem to spíš jako poklonu, že vypadám jako, že o sebe pečuju ikdyž to samozřejmě vůbec nepřehánim....

Je mi jasný, že vy to bez fotky a toho jak se chovám, těžko poznáte(kdybyste chtěli zhodnitu můžu poslat foto)..... ale mě jde hlavně o to, že nechci abych na první pohled vypadal jako gay... nemyslim, že je to dobrá výchozí pozice... při balení holek
Teď ke mě... nenosim nic růžovýho, nechovám se tak jak právě ty v televizi... prostě bych řek normální kluk, co o sebe trochu dbá a rád komunikuje s lidma, takže si pokecám i s klukama i holkama... nikdy by mě prostě o tom nenapadlo přemejšlet

Myslíte, že se může člověk nějak odlišit, aby bylo jasný.... tohle je heterouš ani šampón ani gay....
nebo Myslíte, že to sou jen tři vzorky, který nemá cenu řešit?

Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 08. Únor 2009, 22:02:08 »

Pošli fotku, rád po večerech posuzuju mladé metrosexuály
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 08. Únor 2009, 22:23:36 »

Pošli fotku, rád po večerech posuzuju mladé metrosexuály
Tak to budeš nejspíš zklamanej
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 08. Únor 2009, 22:46:25 »

nene, ja ji chci jako prvni Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 08. Únor 2009, 22:50:47 »

nene, ja ji chci jako prvni Úsměv

Pozdě, už jsi druhá
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 08. Únor 2009, 23:02:13 »

Mě to zajímá taky, pošli...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 08. Únor 2009, 23:10:24 »

Je cosi shnilého na qark foru když se chlapi zajimají o fotku dalšího chlapa v tématu Vadí vám gay Smějící se Ne vím, je to z profesionálního hlediska, nikdo tu není gay Smějící se
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 08. Únor 2009, 23:13:52 »

No taky koukám jakej je zájem o můj xsicht, radši pište zpávy do profilu  Úsměv
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 08. Únor 2009, 23:34:34 »

Fabien: Z toho si nic nedělej, o mě si taky jedna holka myslela, že jsem gay. A přitom jsem v tý době nebyl ani zdaleka metrouš (měl jsem dlouhý háro a plnovous). Přišla na to prej podle mimiky a gestikulace.
Docela jsem se divil, ale mávl jsem nad tím rukou, protože šlo typickej příklad dvacetiletý slečny, co přečetla jednu možná dvě knížky o psychologii, měla za sebou dva semestry na výšce a na základě toho se tvářila, jak kdyby sežrala Šalamounovo hovno a s ním veškerou moudrost světa  Smějící se
Zaznamenáno
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 08. Únor 2009, 23:48:47 »

No háro ani plnovous u mě nehrozí  Šťastný ... no já to taky tak beru... ale jedna holka a tři lidi za měsíc je rozdíl  Šťastný ... mě de spíš o tu představu, že si to o mě někdo může něco takovýho myslet... ale beru si z toho ponaučení,  že mně neni moc přihodno zahrávat si a vtipkovat na účet mojí orientace  Smějící se
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 09. Únor 2009, 18:02:24 »

..... ale mě jde hlavně o to, že nechci abych na první pohled vypadal jako gay... nemyslim, že je to dobrá výchozí pozice... při balení holek

Naopak. Je to dobrá výchozí pozice pokud ti jde o fakt pěkný kousky. Nepovažujou tě za hrozbu a ty je můžeš zaujmou a dokázat opak.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 09. Únor 2009, 21:55:04 »

..... ale mě jde hlavně o to, že nechci abych na první pohled vypadal jako gay... nemyslim, že je to dobrá výchozí pozice... při balení holek

Naopak. Je to dobrá výchozí pozice pokud ti jde o fakt pěkný kousky. Nepovažujou tě za hrozbu a ty je můžeš zaujmou a dokázat opak.

krasne prevraceno v pozitivni mysleni:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 11. Únor 2009, 15:33:52 »

Ale to je fakt - ne jedna pickuperská rutina se opírá o to, že ze sebe uděláš ve vtipným kontextu gaye, odstraníš zábrany, vytvoříš raport a pak si nálepku gaye šikovně sundáš Šťastný
Zaznamenáno

Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 11. Únor 2009, 18:39:39 »

No to je hezký, ale když to zkouší někdo, kdo jako gay opravdu vypadá, tak zbavování se tý nálepky, pak není vůbec nic lehkýho

nebo můžeš nadhodit nějakej zaručenej nápad jak se jí "šikovně zbavit?  Úsměv
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 11. Únor 2009, 18:45:39 »

Nabízí se možnost ukázat jí názorně že gay nejsi, ale mám pocit že se to nazývá znásilnění....
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 11. Únor 2009, 18:55:51 »

jj ... tak mě napadlo, zkusit to přez nějakou tu výzvu, jak to je myslim ve Hře: "žádná mě pořádně neudělá pusou" .... tak, třeba:  "můžeš na mě zkusit cokoliv, ale semnou to nic neudělá"  Smějící se
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS