Vybudování respektu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 16:26:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vybudování respektu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vybudování respektu  (Přečteno 15831 krát)
mank

Karma: -1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 27. Duben 2008, 19:53:16 »

Dávám to do tématu o chlapech jelikož sem dle mého chodí více žen, tak mě zajímá jak by si měl u vás muž vybudovat jistou dávku respektu nebo kdy máte z vašeho protějšku respekt..?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Duben 2008, 19:58:51 »

To myslíš vážně, že sem chodí více žen?
Zaznamenáno

L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Duben 2008, 20:06:10 »

mě by spiš zajmalo jak si vybuduju respekt celkově.. jsem takovej ,,otloukánek" Pssst! a na všechno kyvnu a všem se snažim pomoct aniž bych z toho něco měl nebo se někdo snažil pomoct mě Kroutící očima
Zaznamenáno
mank

Karma: -1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Duben 2008, 21:18:25 »

tak dle meho když je to téme o chlapech tak zde bude vice žen a v tematech o ženách bude více mužů logické ne..? No s tim respektem.. Já jsem taky spíš ten tip že vetšinou přikývnu než bych se měl hádat ale to je asi špatné...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Duben 2008, 09:42:41 »

logické možná, ale prakticky je to blbost Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Duben 2008, 18:40:48 »

Budovat si respekt? Partneři by se měli určitým způsobem respektovat navzájem,ale to je prostě jednou dané a o nějakém postupném budování asi nemůže být řeč. Je to v každém z nás a v tom jak se dokážeme chovat k druhým, podle toho se taky druzí chovají k nám. Chceš respekt? Tak respektuj druhé..
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Duben 2008, 19:33:28 »

Vaz si sam sebe, stuj za svymi rozhodnutimi o kterych jsi si jisty a bud ochotny diskutovat pokud prostor pro diskuzi je. Delej neco, co ma smysl a bud na to hrdy.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Duben 2008, 21:31:57 »

Chceš respekt? Tak respektuj druhé..
Tohle je největší životní lež Šťastný (viz téma o "milosrdných lžích")

daemoniack to vystihla o mnoho lépe Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Duben 2008, 21:55:47 »

určitej respekt si vybuduješ i tim že žádáš míň od ostatních než sám od sebe
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Duben 2008, 17:14:17 »

určitej respekt si vybuduješ i tim že žádáš míň od ostatních než sám od sebe
Auvajs Úsměv Tak tohle je pravda Úsměv A proto žádnej respekt nikdy mít nebudu Úsměv Od sebe nevyžaduju naprosto nic. Snad přežít Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Duben 2008, 17:32:02 »

Vaz si sam sebe, stuj za svymi rozhodnutimi o kterych jsi si jisty a bud ochotny diskutovat pokud prostor pro diskuzi je. Delej neco, co ma smysl a bud na to hrdy.
Potlesk super...perfektne receno
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. Duben 2008, 05:36:00 »

A pokud jsi ve věku kolem 17ti let na střední škole, tak si můžeš zkusti získat i respekt u učitelů  Šťastný Super! ... stačí s nima diskutovat v tom, v čem s nima nesouhlasíš ... Já takle diskutuju s učitelama normálně ... Nesmíš bejt drzej, ale prostě argumentovat a prosazovat svou pravdu ... Mnohdy se i povede učitele na tu svou pravdu dostat a to je pak panečku vítězství ... a když to vidí spolužáci, tak si tím uděláš respekt i u nich ... Takže celkově vzato si myslím, že takové obhajování názoru proti dospělému je dobrá cesta, jak se naučit natáhnout na sebe trochu respektu ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
alka-n

Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 30. Duben 2008, 20:53:56 »

V tomhle bych si dovolil nesouhlasit. Pokud budeš diskutovat s učitelema, budou tě mít všichni za kreténa. Alespoň to takhle vidím já. Nesnáším, když kamkoliv přijdu a vidím jednoho člověka jak s každým diskutuje. Z toho se mi opravdu dělá zle.
Tím, že budeš diskutovat s někým, kdo je na vyšším postavení než ty si spíš respekt snižuješ. Nikoho přece nezajímá, proč s nimi rozebíráš věci, který nikoho nezajímají. Budou si o tobě myslet, že lezeš každýmu do zadku jenom kvůli tomu, abys získal lepší postavení. Takhle to chodí téměř všude.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Květen 2008, 18:08:40 »

S tímhle bohužel musím souhlasit Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 02. Květen 2008, 21:50:58 »

Tak toto vůbec nechápu jak to teda myslíš ... čtu to pozpátku, kolmo aji šikmo, ale nechápu ja kto je myšlený ....... Přece když se mi něco nelíbí neb os něčím nesouhlasím, tak to, že dám najevo že nesouhlasím mi snižuje respekt a dělá ze mě kreténa ? ... to bych byl respektovanější kdybych si nechal prostě nasrat na hlavu?????
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03. Květen 2008, 09:12:47 »

Otázka je, ohledně čeho máš potřebu diskutovat. Hádat se o každou maličkost je hloupost, přeci jen je lepší nechat si někdy svůj názor pro sebe a na názor učitele zapomenout. Budeš respektovanějí, pokud nebudeš vyvolávat konflikt při každé příležitosti, jeden citátt říká: "Chlapec se stává mužem v momentě, kdy kaluž radši obejde místo toho, aby do ní vstoupil."
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 03. Květen 2008, 20:55:29 »

Navíc, aby sis získal respekt, tak musíš "přediskutvat" (resp .zašlapat do země) někoho, kdo má u té skupiny respekt. A to učitel neni. Ten si respekt nevybudouval, ale prostě ho má ze  své funkce. Když totálně utřeš někoho, kdo je v žebříčku hodně nahoře (ve třídě), tak OK. Tím stoupnes, ale ucitelem ne. ... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
mank

Karma: -1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Květen 2008, 22:11:36 »

jo taky nesnáším ty typy co by se s učitelama naschval přehadovali kvuli každy kravině a tím jakoby rádoby chteli dát před okolím najevo jak jsou zajímavý či inteligentní...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Květen 2008, 10:11:16 »

Tak proč se nepohádat, když víš, že máš pravdu Mrkající Šťastný Mě občas přišlo, že ostatní závidí, že dost inteligentní nejsou, na to aby se k tomu vyjádřili Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Květen 2008, 16:16:44 »

Taky nesnáším "diskutéry z principu" co vyvolávají nesmyslné debaty jen aby si někdo všimnul jejich (většinou abstinující) inteligence , je to jen trapný výkřik do tmy . Respekt si nezíškáš něčím , nějakou akcí , větou nebo pozou , respekt se zjeví mnohdy kolem člověka , který o to vlastně vůbec nestojí anebo to alespoň nebylo jeho primárním cílem , nikdy ho ostatním nevnutíš , recept je jediný staň se silnou osobností pevných zásad , plň své slovo a přeštaň se zaobírat takovýma kravinama jako jak si získat respekt a pak ho možná budeš mít .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Květen 2008, 00:42:14 »

Začni vzpřímenou rovnou chůzí, pružnou a rozhodnou, slyšitelným a srozumitelným hlasem, pevným stiskem ruky a jistotou (adekvátně situaci) vystupování. Nikdy se nehádat, protože jediná věc je horší, než hysterická ženská - hysterický chlap.
Když vycizeluješ řeč těla a svůj verbální projev, čili vytěžíš ze svých fyzických atributů maximum, pozornost* okolí se dostaví sama.

Další věci v pořadníku, jako správně vystavený hodnotvý řebříček, pevná morálka, držení slova a hlavně - charakter, dále věci z oblasti intelektuálních kvalit - všeobecný rozhled, a dále znalosti hloubky větší, než mělké aspoň v jednom oboru, kterému se věnuješ, vybrousí čepel tvého ostří k dokonalosti. 


* Respekt není to správné slovo, na to bys musel vyhrát olympiádu, nebo aspoň mistrovství ČR, nebo vydělat stovky miliónů, nebo zachránit tonoucí dítě-a jiné variace záslužných a nebezpečných činností, nebo být respektovaným odborníkem v libovolném oboru.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS