Výčitky, přecitlivělost?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:22:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Výčitky, přecitlivělost?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Výčitky, přecitlivělost?  (Přečteno 12558 krát)
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« kdy: 15. Červenec 2010, 15:22:13 »

Řekl bych, že už většina z vás v takových situacích byla. V situacích, kdy vám někdo dělá do vaší holky či ji nějak obtěžuje. Mnohé lidi (hlavně ty zamilované) to nepěkně žere, tak jako mě! Jsem ze svou holkou 10 a půl měsíce. Za tu dobu provokativních lidí nebylo mnoho, ale většinu z těch případů mám na paměti pořád, i když je to už nějaký čas zpátky a s dotyčnými jsem je vyřešil.

Většina lidí z okolí mě zná a nechtějí se mnou mít problémy, proto jsem se doposud nesetkal s tím, že by ji otravoval někdo, koho znám, ale řekněte tohle lidem, kteří mě v životě neviděli a nevědí, že s ní chodím. Cikánům, kteří mi ji osahávali, když šla domů ze školy, nadrženému řidiči autobusu, který ji přede všemi cestujícími v autobuse zval na kafe, říkal jí, jaké dny jezdí a dal jí své číslo se svým jménem i přesto, že mu několikrát, když s ním jezdila domů řekla, že nemá zájem a že má přítele, spolužákovi ze třídy, kterému několikrát vysvětlovala že nic víc kromě kamarádství mezi nimi není a nebude a který přesto měl tu drzost a neustále ji obtěžoval, budil nás brzy ráno trapnými SMS... a mohl bych jmenovat dál.

Většině lidí, kteří ji obtěžovali jsem se představil, některým trochu drsněji a všichni, se kterýma jsem byl ve styku dali pokoj. Jenže to, co se stalo už se nedá vrátit a i když je to uzavřená věc mnohdy si na to vzpomenu a štve mě to! Štve mě, že jsem v danou chvíli nebyl s ní a nezabránil tomu! Trvá mi i několik měsíců, než se s těmi věcmi smířím, i když ve většině případů ''o nic'' nešlo. Myslím, že mi to tolik vrtá hlavou právě proto, že se něco mohlo stát, něco horšího než jen osahávání, zvaní na kafe 40ti? letým řidičem nebo provokace spolužákem, který se neustále o něco pokoušel a testoval tak mou trpělivost.

Proč tedy vůbec zakládám tohle téma? Chci zjistit, zdali je na tom někdo s výčitky podobně jako já a jak se s tím pere nebo jak by jste se s tím poprali vy, kteří jste tohle nikdy nezažili nebo to neřešili. Uvítám každou radu...
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Červenec 2010, 16:41:13 »

Pokud tyhle lidi ona odmítá, bral bych to spíše jako (z jejich strany) sexuální harašení či obtěžování.
Můžeš se bít do krve a stejně tim nic nevyřešíš. Můžeš ji dělat doprovod, co se týče těch cikánů.
Obecně si ale myslim, že tomu nezabráníš. Ona musí vědět, co je pro ni příjemné (co respektuje) a co ne.

Takže buď ji dělej pořád oporu a nebo ji řekni, kdyby někdo dělal problém, ať ti zavolá a pomaže na policii.
Z kamaráda bych si starosti nedělal, ale chápu, že osahávání a uhánění Tvý slečny ti vadí.
On ji nesbalí, pokud jí nedáš k tomu důvod (stupidními výlevy žárlivosti apod.)

Nebyl sem v týhle situaci, ale dokážu si to představit.

Držim palce
« Poslední změna: 15. Červenec 2010, 16:45:13 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Srpen 2010, 02:20:46 »

A čo s tým spravíš???? NIć, nemožeš byť všade a nie si jej strážny pes. Ak za niečo stojí, odpálkuje ich sama.
Proste na to kašli a zaoberaj sa niečím, čo má zmysel. Napríklad jej dávať dovody aby ju iní než ty nezaújmali.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Srpen 2010, 19:04:59 »

Nikdo jiný než já ji momentálně nezajímá, tím jsme si jistý. Jde o to, že ji ti lidé obtěžují a ona i přesto, že jim dá silně najevo nezájem, jsou pořád dotěrní a mnohdy nadržení. Pověz mi co udělá holka, která projde okolo party lidí, kteří ji osahají? Většinou jen něco řekne, ale nic neudělá, protože má strach, kor když nikdo jiný v okolí není a to je přesně jedna z těch věcí, která mě strasně žere! Možná jsem to v úvodu špatně vysvětlil.
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Srpen 2010, 19:13:31 »

Z mojho uhla pohľadu je to neriešiteľná situácia. Buď sa tým ľuďom vyhýbať alebo.. Nevidel som ju, neoblieka sa príliš vyzývavo?
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Srpen 2010, 19:22:17 »

Je to tím, že je to strašně pěkná holka. Když měla ještě profil na lidech, psalo jí hodně společností a fotografů, jestli by něměla zájem o zkoušku v modelingu nebo o focení do kalendářů či módních časopisů. Obléká se jinak než obyčejné holky, ale vyzývavé to rozhodně není. Samotné by jí to nebylo příliš přijemné, navíc já to nesnáším a ona to ví.
Zaznamenáno
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Září 2010, 23:25:22 »

kup ji peperak nebo nuz, superman nejsi aby si byl v mziku vsude takze zkus todle
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 10. Září 2010, 17:52:38 »

kup ji peperak nebo nuz, superman nejsi aby si byl v mziku vsude takze zkus todle
No neviem... Keď ide baba po ulici, tak po nej vyhukujú, alebo k nej idú, a nejak ju otravujú. Každopádne, pokial vytiahne peřák, tak to akurát útočníka naserie, a baba dopadne daleko horšie.
Pri noži detto, samotná zbraň je jej na nič, keď má 50kg, tak ju vyblokuje a skončí podobne zle.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Září 2010, 18:00:16 »

Měl bys zbít všechny její kamarády...co kdyby na ní nějakej chtěl sáhnout nebo ji pozvat na kafe  Šťastný
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Září 2010, 21:10:06 »

Oblékat se a pucovat obličej jako ošklivé káčátko Úsměv
Zaznamenáno
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Září 2010, 06:15:08 »

Koukám, že to některým lidem příjde k smíchu, ale ona to zas taková sranda není, když přijedete za svou milovanou s dobrou náladou a vidíte, že ji něco trápí, nechce se mazlit a už vůbec vám nechce dát pusu. Napadne vás otázka, co se stalo? Teď mluvím konkrétně o dni, kdy ji osahavála ta pakáž, když šla ze školy. Trápilo jí to a já se jí nedivím. Když byla mladší a ještě jsme se neznali, staly se jí hodně nepěkné věci, které ji poznamenaly do konce života. Snažil jsem se ji dělat šťastnou celou dobu, co jsme spolu byli, nebylo to tak lehké. Mnohdy jsem měl deprese i já. Nepřál bych vám zažít ty pocity... Její kamarádi mi vůbec nevadí, protože ti se k ní chovají jako kamarádi a ne jako nadržení hajzlové, kteří si myslí, že jim patří svět. Kdyby ji jakýkoliv její kamarád poznal na kafe, nevadilo by mi to (mimochodem na kafe ji zval řidič autobusu, kterému bylo snad 40). Něco jiného je, když nějakému člověku neustále dokola říká, že nemá zájem a on je pořád dotěrnej jak veš. Ti lidé nejsou jejímy kamarády. Takže neplést kamarády s nekamarády.

V odstavci jsem použil minulý čas ve spojistosti s našim vztahem. Včera večer jsme se rozešli, ukončil jsem to já. Dnes ráno mám něco jako výčitky, necitím se dobře a je mi líto toho, co jsem provedl. Bylo toho na mě už strašně moc. Nikoli kvůli osahávání nebo dotěrnosti, ale neustálé problémy, které působila její matka a sestra, občas i problémy z minulosti Smutný. Bylo to pořád dokola, nedalo se to vydržet. Mám špatný pocit z toho, že ta holka přestane žít, vykašle se na školu a spadne do drog nebo si začne ubližovat. Je to velmi křehké stvoření, které mi včera napsalo, že jsem ji zničil.
« Poslední změna: 22. Září 2010, 06:23:20 od bigheaded » Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Září 2010, 16:42:52 »

Udělal si, co si udělat chtěl a určitě si to tak i cítil.
Neotáčej se na ni, je to sice krutý, ale v prvé řadě dej do kupy sám sebe.
Drogy ne drogy, stejně to neohlídáš, takže pokračuj vytrvale na své cestě dál.

Držim palce

Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS