Žárlivost

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:53:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Žárlivost
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: Žárlivost  (Přečteno 59219 krát)
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 28. Říjen 2007, 13:36:24 »

Já měl také vždy problém s žárlivostí. Jen přesně opačný.  Smutný
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Cmelak_
Host
« Odpověď #26 kdy: 01. Leden 2008, 00:52:22 »

Ja jsem zarlivej jak ... Chodim totiz s holkou po ktery jede hodne kluku a ji se snad musi strasne libit kdyz ji nekdo bali. Kamaradi se proste s hodne klukama a ja blbe snasim kdyz vidim jak si porad s nekym povida a blbne a ten se ji pritom pokousi sbalit ... Obcas si myslim jak mi musi bejt verna atd. ale najednou staci mali podnet a uz hned zase zarlim. Navic mi jeste ani moc nepomaha, ze kdyz se s ni nekdy jen tak ze srandy pohadam a reknu ze treba nekam nepudem (nemyslim to vazne) tak rekne no a co, ze pude s nejakym jinym klukem. To by nebylo zas tak hrozny, ale pouziva to dost casto, jako by me tim chtela nastvat.

Navic mi pripada ze na me posledni dobou ma min a min casu (na to nekam jit), pres icq/sms si napiseme jen par veci a uz "musi" jit oproti drivejsku a zjistil jsem ze na icq chodi v invisible modu (nevim jestli kvuli mne) ale vsechno mi pripada takovy divny ...
« Poslední změna: 01. Leden 2008, 01:16:17 od Cmelak_ » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 01. Leden 2008, 04:04:52 »

K tý žárlivosti... normální žárlivost je přirozená a běžná a většinou ani neškodí... navíc je dobře, když trošku žárlíte, protože to značí, že vám na ní záleží.... horší jsou ale případy, kdy je tý žárlivosti už moc, mam s tim osobní zkušenost - moje ségra chodí už 3 roky s klukem, kterej jí ze žárlivosti zakazuje bavit se se svýma kámošema (a to je většina z těch kámošů teplejch). Když si ségra našla práci za městem a musela tam dojíždět, tak jí tam vozil její kolega a ten její kluk se moh posrat žárlivostí a začal jí tam vozit každý ráno sám....
Zaznamenáno

msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 01. Leden 2008, 15:17:16 »

Krutej fakt: Když tě bude chtít holka skutečně podvést, tak si způsob, místo a čas vždycky najde a ty s tim nic neuděláš. U mě se osvědčila věta: "Je to hezká holka, chce jí hafec kluků, ale vybrala si mě. Miluje mě, já jí"
Zaznamenáno

Cmelak_
Host
« Odpověď #29 kdy: 01. Leden 2008, 15:18:22 »

Krutej fakt: Když tě bude chtít holka skutečně podvést, tak si způsob, místo a čas vždycky najde a ty s tim nic neuděláš. U mě se osvědčila věta: "Je to hezká holka, chce jí hafec kluků, ale vybrala si mě. Miluje mě, já jí"
Problem je, ze nevim jestli me miluje...
Zaznamenáno
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 01. Leden 2008, 18:02:30 »

myslím, že vy pánové postrádáte základní stavební kámen sebeintegrity ...

chci říct, nač žárlit? nemáte vůbec žádnou kontrolu nad věcmi, které se dějí mimo vás (a tuhle kontrolu nikdy mít nebudete).
takže dvě věci:
 - proč se s tím deptáte? já tomu říkám zbytečný vypalování energie, kterou jinač můžete efektivně zůročit jinde. to je škoda.
 - ta věc je hlavně problémem ve vaší hlavě. dejte si to tam dopořádku, je to vaše zodpovědnost
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 02. Leden 2008, 16:43:25 »

myslím, že vy pánové postrádáte základní stavební kámen sebeintegrity ...

chci říct, nač žárlit? nemáte vůbec žádnou kontrolu nad věcmi, které se dějí mimo vás (a tuhle kontrolu nikdy mít nebudete).
takže dvě věci:
 - proč se s tím deptáte? já tomu říkám zbytečný vypalování energie, kterou jinač můžete efektivně zůročit jinde. to je škoda.
 - ta věc je hlavně problémem ve vaší hlavě. dejte si to tam dopořádku, je to vaše zodpovědnost

AGREE
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 03. Leden 2008, 21:24:26 »

myslím, že vy pánové postrádáte základní stavební kámen sebeintegrity ...

chci říct, nač žárlit? nemáte vůbec žádnou kontrolu nad věcmi, které se dějí mimo vás (a tuhle kontrolu nikdy mít nebudete).
takže dvě věci:
 - proč se s tím deptáte? já tomu říkám zbytečný vypalování energie, kterou jinač můžete efektivně zůročit jinde. to je škoda.
 - ta věc je hlavně problémem ve vaší hlavě. dejte si to tam dopořádku, je to vaše zodpovědnost


Takováto rezignační strategie typu stejně s tím nic neudělám, tak to nebudu řešit je vhodná pro člověka, který se nechce zbytečně trápit a má rád svůj klid. Nicméně gentleman, který má situaci (většinou) pevně v rukách nebude oportunisticky rezignovat na možnosti ovládnutí situace.
Je to stejné, jako kdyby např. člověk tvrdil, že nemá smysl si pečlivě hlídat věci, protože když je někdo bude chtít ukradnout, tak to stejně někdy udělá.
Jasné je, že patologická žárlivost je problém. Nevyléčitelný problém, který stojí za mnohými problémy. Soužití s patologickým žárlivcem je nemožné, ať už se jedná o chlapa, nebo o ženu. Speciálně patologicky žárliví chlapi jsou NESNESITELNÍ. Nicméně to je porucha osobnosti, která se nedá léčit, a rozhodně ne odstranit tím, že si vsugeruji nějaká pravidla, která doporučuješ. Žárlivec to nemá v hlavě v pořádku, je to nemocný, dysfunkční člověk.
Na druhou stranu sebevědomí gentlemani nejsou rádi ve vleku událostí, ale snaží se situaci ovládnout, nebo aspoň přiměřeně kontrolovat. Rozhodně si neřeknou nikdy: "Tak s tímhle já nic nezmůžu. . . . " apod.
Takže je vhodné situaci aspoň částečně kontrolovat skze předem daná pravidla. To znamená obeznámit svůj protějšek s tím, že pokud dostane neodolatelnou chuť nechat se nabodnout od ještě většího gentlemana, než jsem já, a pokud nebude schopna svou chuť udržet v kalhotkách, ať to sdělí předem, já to budu akceptovat, rozejdeme se a situace je vyřešená. Ale pokud to bude dělat za zády a já se to dozvím (což je s pokračujícím se časem čím dále pravděpodobnější), tak jí dám řádně přes držku a vykopnu ji z domu. Tím je situace také vyřešena a dotyčná je navíc, jako bonus, poučena do budoucna.
Taky je vhodné, aby byl člověk diskrétní a opatrný, když sám občas napíchne nějakou jednorázovku, příp. i delší spolupráci.

Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 03. Leden 2008, 23:10:39 »

SpeedMaster opět nezklamal Smějící se
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 04. Leden 2008, 22:03:59 »

SpeedMaster opět nezklamal Smějící se

Uz jak som zbadal ten nick tak som sa pohodlne usadil a zacal vychutnavat Úsměv))
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
koubinator

Karma: -10
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 18. Únor 2008, 18:10:07 »

Cau lidi,prosim vas,jsem hrozne zarlivej nevim co s tim mam delat,napiste plosim co delat proti zarlivosti Smutný diky předem
« Poslední změna: 18. Únor 2008, 20:20:39 od kvarkopako » Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 18. Únor 2008, 18:17:18 »

Jiná barva textu by tam nebyla?
Změna částí osobnosti je těžká, ale není nemožná. Důležité je ovědomit si, co chceš změnit a proč to chceš změnit, snažit se nebrat na vědomí některé emoce. Ne u každého to funguje, u mě to jde.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 18. Únor 2008, 19:17:57 »

ta žárlivost určitě z něčeho pramení, třeba že nemáš moc úspěch u holek, a když se ti nějakou podaří ulovit, tak se na ní moc fixuješ a snažíš se aby ti nezdrhla, protože bys byl zase sám a tak ti vadí jenom když se třeba na někoho podívá. Většinou je to tím že má člověk malý sebevědomí, že mu ostatní připadají lepší než je on. Takže hlavně to chce si uvědomit vlastní hodnotu a tý holce věřit a řešit to až nevěra přijde.....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 18. Únor 2008, 19:33:15 »

Tak tak. Viděl bych to asi takto:

* budeš žárlit a ta holka bude pěkně naštvaná (stejně s tím, jestli ti zahne nebo ne nic neuděláš). Následně se s tebou rozejde, protože toho bude mít dost -> tohle bys měl mít na paměti: Neovlivníš to, jestli ti zahne. / Žárlením to jen zhoršíš.
* budeš žárlit, ale v rozumné míře, vědom si toho, že jí můžeš věřit, ale hlídat se to musí.
* nebudeš žárlit ani trochu - bude mít pocit, že ti na ní nezáleží Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Emmanuelle



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 44
Místo: Vysocina
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 20. Únor 2008, 19:06:55 »

k obecne tématu zarlivosti by me zajimalo, jestli panove priznate pritelkyni, ze jste zarlivi. Ja se spis stekavam s tim, ze vsichni tvrdi, ze zarlivi vubec nejsou (treba s dodatkem. u prvni pritelkyni jsem byval, ale ted uz ne...)

Je to standardni muzska odpoved?
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 20. Únor 2008, 19:17:32 »

U me nejspis jo. Ja bych nedokazal partnerce rict, ze jsem zarlivy. Spis bych rekl neco v tom smyslu, ze mi na ni zalezi.
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 21. Únor 2008, 12:10:51 »

Je to standardni muzska odpoved?
Nejčastější možná. U mě ne. Já se nestydim za to co cejtim a když si myslim, že třeba neni fajn nápad, že by slečna chtěla přespat u dvou "kamarádů" (pro ni to jsou OPRAVDU jen kamarádi) přes noc, tak jí to na férovku řeknu. A klidně dám najevo, že žárlim, protože to současně znamená, že mi na ní záleží. Jasně, že se to nesmí přehánět Úsměv Ale samožřejmně to musí být v mezi "věřím ti, ale nelíbí se mi to" a nesmí to být postavené "jsi ku*va tak tě nemůžu nikam pouštět" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
lotter



Karma: -12
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Lysá nad Labem
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 22. Únor 2008, 18:02:11 »

                    Já jsem extrémně žárlivej!!!!!.......Pokoušel jsem se to ovlivnit a nepodařilo se mi to nikdy....Měsíc jsem to třeba držel v                  sobě a pak zase na starý extrémě žárlivé koleji...Nevadilo mi když se bavila s mýma kamarádama,ale vždy když šla se svýma
                    vesnickýma kamarádama vč.jejího bývalého,tak jsem měl pocit že umřu...
                    Říkal jsem jí to o sobě a myslel že se bude snažit trošku změnit,ale bez úspěchu....Tak se nakonec po 18měsících semnou
                    rozešla kvůli mé žárlivosti....Jsou to dva roky a stále na ni žárlím a trochu kní něco cítím,ale to už je od tématu.....
           
                      Takže si myslím že žárlivost je naprosto normální a i přes sebe větší snažení stím semi nic neuděláte

                      musí vám stím pomoc i partnerka...................
Zaznamenáno

Sám jsem toho moc neprožil,ale jsem dost všímavý....teoretik
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 22. Únor 2008, 19:23:56 »

Jednou jsem se o tom bavil s kamaradem a ten mi rikal, ze zarlit je strasna kravina a nechapal me jak mi urcity veci muzou vadit. V tu dobu chodil s jednou holkou, ktery vse dovoloval a porad mi rikal jak ji veri, ze mu nezahne atd. Par tydnu na to se s nim rozesla kvuli tomu, ze si nasla jinyho. Na mem kamaradovi ji pry nic nevadilo, ale tamten byl proste lepsi.

Takze ono to zarleni je v hodne pripadech opravnene.
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Luke

Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 23. Únor 2008, 18:22:39 »

myslím si že by mu s ním odešla i kdyby na ní žárlil a snažil se jí kontrolovat  Úsměv
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 23. Únor 2008, 21:31:54 »

Nejspis mas pravdu no. A nejhorsi na tom je, ze se tomu neda temer zabranit...
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
macko

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 14. Březen 2008, 18:26:18 »

myslím si že by mu s ním odešla i kdyby na ní žárlil a snažil se jí kontrolovat  Úsměv

ahojky jsem tu uplně poprvé... mám takovej problém.... jsem s přítelem... už rok a 2 měsíce.. milujeme se...strašně moc... mě je 17 a on je o 2 roky starší.... na začátku našeho vztahu ( který jsem moc nebrala vážně ) jsem udělala blbost...jednou mě samotnou pustil s kamoškou do klubu a já jsem tam dala pusu kamošovi... byla jsem z toho dost v háji a bála se, že se to doví.... už jsem ho od té doby nikdy nepodvedla... a nikdy ani nepodvedu..teď je to tak 2 3 týdny na to došel.....on je dost žárlivý a nikdy by nevěšru neodpustil .. mě ji odpustil.....ale to není to na co se chci zeptat..jak on je dost žárlivý..tak nesmím se bavit se spolužákama ve třídě..nesmím se bavit s kamošama nesmím dost často chodit s kamoškama dokonce ven nebo do města...prostě nic nesmím a po tý škole jsem mu musela říkat jestli jsem byla hodná = že jsem se nebavila s klukama...a nikdy samozřejmě nebavila protože jsem to měla zakázaný... a toto všechno mi dělal když ještě o té mé nevěře nevěděl.....teď dokonce to zašlo až tak daleko, že jsme se se třídou fotili.... a můj přítel se mě zeptal, jestli si tam nechám podepsat na tu fotku i ty kluky ze třídy..a já že jo že na tý fotce chci mít podpis každýho kdo na ní bude..a nějak to nepřekousl a pořád mi nadává jak mi de jenom o kluky.. jak nechce čekat až se s někým vychrápu atd.... fakt nevim co s ním dělat..jestli je to normální nebo ne...bojim se, že když byl takový do té doby, aniž by věděl o té puse ( z čehož jsem se dost poučila a v životě ho nepodvedu protože ho moc miluju a plánujeme spolu víc než dost ) tak že to s tou jeho žárlivostí bude ještě horší....nic nesmim.... a dyž např přídu ze školy tak mu musím hlásit co jsem dělala a co se dělo např v hodinách....už jsem z toho tak zblblá že potřebuju radu i někoho jinbého než mě samotné..příde vám toto normální? mám mu to dál tolerovat? dost mě to vadí ale jestli je to normální tak protože ho moc miluju tak to budu muset nějak snášet ale dost se bojim aby to nezašlo až moc daleko..děkuju předem za každou odpověď,.... ráda bych si na to přečetla i jiný názor než jaký na to mám já sama... macko  Smutný
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 14. Březen 2008, 19:57:57 »

NENI to normalni, ten kluk potrebuje odbornou pomoc. tohle hranici s omezovanim osobni svobody a psychickym terorem. Ruce od nej pryc holka on te nemiluje, on te ovlada Smutný nebud blba, tohle se nikdy nezlepsi bude to jen horsi a horsi a casem to muze prejit az do nasili fyzickeho...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
macko

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 14. Březen 2008, 20:08:23 »

NENI to normalni, ten kluk potrebuje odbornou pomoc. tohle hranici s omezovanim osobni svobody a psychickym terorem. Ruce od nej pryc holka on te nemiluje, on te ovlada Smutný nebud blba, tohle se nikdy nezlepsi bude to jen horsi a horsi a casem to muze prejit az do nasili fyzickeho...

achjo..ale co mám dělat když ho tolik miluju?? fakt jsem do něj uplnej blázen.. kolikrát jsme se rozcházeli a zas scházeli...protože to jeden bez druhého nedáme ani ránu:( a teď jsme si o tom zas psali na icq a on říkal že klidně ať si dělám v podstatě co chci ale jak se doví, že jsem mluvila s klukama že je konec...achjo.. já jsem na něj tolik závislá ale...  Smutný Smutný Smutný
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 14. Březen 2008, 20:12:42 »

No jo rozcházíte se a scházíte se. To je ambivalentní vztah, který neustále kolísá, ale jeho úroveň se nezvyšuje. Vykřičník To je z psychologie to sem neřekl abych machroval.
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS