Žárlivost

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 16:34:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O chlapech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Žárlivost
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk
Autor Téma: Žárlivost  (Přečteno 59384 krát)
macko

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 24. Březen 2008, 18:38:53 »

Kroutící očima Kašli na něj!!
    - nestojí Ti vůbec za to. Teď Ti možná připadá jako suprový kluk, který má jen pár nedostatků, ale kdyby jsi zkusila nějakého jiného tak mi věř, že to bude o něčem úplně jiném!! a budeš se tlouct do hlavy proč si sním vlastně chodila a ztrácela tak drahocenný čas. Mrkající Jestli na něj chceš zapomenout tak Ti radím toto:

  • Prostě něco dělej věnuj se svým koníčkům a nemysli na něj
  • Když si na něj vzpomeneš tak ne na to dobré, ale zveličuj jeho chyby
  • Věnuj se denním starostem a povinnostem ne myšlenkám na něj
  • Chraň se toho být sama když budeš mezi lidmi, tak nebudeš mít myšlenky na něj
  • Když se sním setkáš buď k němu lhostejná, alespoň ze začátku něž tě to úplně přejde
  • Srovnávej ho s lepšíma
  • Vymaž SMS, emaily, dopisy zahoď dárky
  • Vyhýbej se místům kde si sním trávila nejhezčí chvíle
  • Nečti různé zamilované povídky, básně, příběhy atd.. a nepouštěj si dojebávací písničky
  • V ICQ ho hoď do ignor listu a SMS nečti, ale maž!! Protože na to co čteš budeš chtít zákonitě i odpovědět a budeš ho mít pořád v hlavě


Ale jestli nechceš tak myslím, že Ty to víš že děláš strašlivou chybu!!
A jestli se bojíš, že si nikoho už nikdy nenajdeš, tak je to blbost za chvíli se někdo objeví Mrkající a budeš sním o dosti šťastnější protože takové žarlivé individua jsou opravdu k pohledání Kroutící očima
PS. nediv se kdyby se Ti něco stalo když sním zůstaneš.

[/quote




týjo moc kuju za takový rady..... sem fakt nevim,.... na jednu stranu vím jak dělám chybu za chybou ale na druhou stranu prostě... nemáš icq? že bychom o tom pohovořili víc? vím, že asi nemáš čas na nějaký vykecávánbí s nějakou puberťačkou ale dost by mi to helplo Smutný
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 24. Březen 2008, 18:44:50 »

Nemam pro nej jiny pojmenovani nez "tyran". Jak ti zde vsichni radi, seber vsechny sily a zkus se na nej vykaslat. Az ci potom najdes jinyho tak zjistis, ze tenhle nebyl rozhodne tak vyborny, tak se ti zdal Mrkající.
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 25. Březen 2008, 19:04:01 »

Tohle je zbytečné. Jen jí nechte. Až jí bude tak špatně, že už to dál nepůjde, tak ho nechá. Do tý doby ho bude jen omlouvat a o sobě říkat "že ho děsně miluje" a "nedokáže opustit". Závislost je závislost. A stejně jako někoho nezbavíte jen tak závislosti na drogách, tak stejně tady nemá nějaká online-terapie smysl. Sama ví, že to s ním nemá cenu a stejně s ním je. Proč? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 25. Březen 2008, 19:54:56 »

To ICQ máš v soukromých zprávách. Mrkající (to je tam úplně nahoře)
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
macko

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 25. Březen 2008, 20:10:07 »

To ICQ máš v soukromých zprávách. Mrkající (to je tam úplně nahoře)

 no jelikož  na tuto stránku chodím krátce tak se tady ještě moc dobře neorientuji  Úsměv tak mi dyžtak napiš na email : macik1234567@seznam.cz
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 26. Březen 2008, 01:10:16 »

Ten kluk to evidentně nemá v palici v pořádku a měli by ho izolovat. Úsměv

Znal sem taky jeden takovej případ, kde kretén dokonce posílal s holkou svýho neméně vylízanýho bráchu, když tam zrovna nemoh bejt sám (na diskotéky, na zábavy, do hospody etc.). Viděl sem to na vlastní oči! Jednou za nim prej přijela na návštěvu na kolej, a když se pak měla vracet zpátky dom autem s kámošem, donutil ji jet samotnou autobusem. A ještě lepší bylo, že tý holce to tak snad i vyhovovalo - všude se s nim chlubila, jak je to nejlepší kluk na světě a co všechno spolu dělaj... Kroutící očima No kdoví, jestli jim ta idylka vydržela.
« Poslední změna: 26. Březen 2008, 01:15:48 od Stranger » Zaznamenáno

Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 13. Duben 2008, 08:36:07 »

Do jaké míry by měl být člověk žárlivý?
Nevím, co mám dělat, holka teď jede přes víkend na nějaký "výlet" v rámci školy, ale nejedou všichni, jen ti co chtěli. No a jedou tam i kluci. Ďábelský
S tím nic neudělám, ale celkem mi to vadí, když je vůbec neznám, takže bych nebyl rád, aby s ní (nebo ona s nima Smutný) dělali nějaké ... (no však víte, co myslím Mrkající)
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 13. Duben 2008, 09:46:23 »

Maki: smiř se s tím,.. na školních výletech se dějou věci, lidi se tam opijou, pak po sobě lezou a pak se to zvrhne.. v pondělí ti napíše, že je zmatená a že si potřebuje pár věci srovnat v hlavě a po týdnu se rozejdete..  to se stává ..Když jí zakážeš tam jet,tak se s tebou zase rozejde kvůli tomu, že jsi žarlivec a že ji omezuješ,takže si člověk nevybere..
« Poslední změna: 13. Duben 2008, 09:50:49 od Brnator » Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 13. Duben 2008, 12:59:38 »

 Šťastný Šťastný tak to je povzbudivé Šťastný .... každopádně je to pravda, samozřejmě ne 100% ale je. Snad jediné co ti můžu říct, buď alfa samec...je to strašný kec, ale alfa samci nemají problémy s tím, že by jim někdo přebíral samice. Otázkou je jak být alfa samec... Úsměv
Zaznamenáno
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 13. Duben 2008, 13:07:16 »

Brnator: z toho mám právě strach, že se tam opijou a pak už to půjde samo. Já jí nic zakazovat nebudu, to ani nechci, ale nejsem zrovna rád, že tam jede.
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 13. Duben 2008, 17:36:17 »

Chapu te, ale nic s tim neudelas, pokud ji to nechces vyslovene zakazat, tak nemuzes delat nic jinyho nez jen doufat, ze se to nezvrhne...
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 14. Duben 2008, 01:40:17 »

Simtě, na to prď. Stejně s tim nic nenaděláš. A tim, že to nebudeš hrotit jen získáš (jednak budeš vypadat, že jsi v pohodě a druhak se s tim sam nebudeš trápit).

Před odjezdem třeba prohoď něco jako "A chovej se tam mravně, lásko Mrkající Šťastný " (vč. smajlíků) a nic víc Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maki
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 14. Duben 2008, 08:29:12 »

Avaranger: Zase tak daleko s ní nejsem, abych jí to takhle řekl. A navíc se už neuvidíme. Myslím do té doby toho výletu. Pak máme domluvené rande, takže uvidím, jak se bude po tom výletě chovat.
Díky za Vaše rady. Nebudu se snažit na to myslet.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 14. Duben 2008, 10:37:06 »

Tak vynecháš "lásko", no Úsměv A napíšeš to do delší SMS, třeba "Ahoj, tak si hezky užij školní vejlet a chovej se mi tam mravně ! S jazykem" Je to takový napůl, že je vidět, že ti na ní záleží a přitom je to trošku drzý jí to takhle rozkázat. IMO je to dobré. Ale dělej jak chceš.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 14. Duben 2008, 13:50:31 »

Do jaké míry by měl být člověk žárlivý?
Nevím, co mám dělat, holka teď jede přes víkend na nějaký "výlet" v rámci školy, ale nejedou všichni, jen ti co chtěli. No a jedou tam i kluci. Ďábelský
S tím nic neudělám, ale celkem mi to vadí, když je vůbec neznám, takže bych nebyl rád, aby s ní (nebo ona s nima Smutný) dělali nějaké ... (no však víte, co myslím Mrkající)

No a ty si myslíš , že tohle je jediná situace v životě kdy tvoje partnerka bude trávit čas s jinými muži ?
Znak chorobné žárlivosti je podle mě i to , že přemýšlíš co všechno by se tam mohlo stát .
Takže se vzpamatuj , protože žárlením ničemu nepomůžem a hlavně ne že až přijede ji budeš vyslýchat co se tam dělo atd .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 14. Duben 2008, 14:44:35 »

To by byla chyba...hned jak dojede nasviť ji obličej lampou, na stůl polož nůž (blíž k sobě než k ní). "A spusť."  Šťastný
Zaznamenáno
QitraM

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 09. Květen 2008, 15:16:10 »

Ja vyuzivam strategie psychologickeho apelu na svedomi. Naznacit, nebo primo rict, ze ji verim, a doufam, ze moji duveru nezklame. Pokud ji na Tobe zalezi, tak ji svedomi bude brzdit. Pokud se i presto spusti, tak Ti za to nestoji. Drive ci pozdeji to zjistis a najdes si lepsi. Hlavne nevyzvidat! Chovej se sebevedome. Kdyz Ti bude chtit zahybat, sama pozna, ze neni fer Ti to tajit, Ty se budes citit jako dospely chlap a otevre Ti to cestu najit si lepsi.
Hodne stesti.
Zaznamenáno
emvi

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 19. Červen 2008, 16:52:10 »

Doufám, že to patří sem...
Mám takový větší problém Velmi smutný :
Začal jsem chodit do jednoho volnočasového kroužku, chodila tam i hrozně pěkná holka, asi po roce co jsem navštěvoval ten kroužek, jsem se do té holky strašně moc zamiloval, věděl jsem, že už asi rok a pul má kluka, se kterým se milují, snažil jsem se jí dostat z hlavy(věděl jsem že nemám šanci), ale zároveň postupem času už odejít z toho kroužku nemůžu(sklamal bych hrozmě moc lidí, navíc jako takový mě začal bavit a co víc začal jsem tam být jako vedoucí). Nedokázal jsem se pořádně kontrolovat, takže jsem byl furt s ní, no po pul roce si toho všimla, tak jsme si o tom promluvili, že je jí to líto, ale že ona mě nemiluje a ani nebude. Asi měsíc jsem to tak nějak rozcházel, pak to bylo jakžtakž v pohodě, ale začala se u mě projevovat jakási závist, prostě když blbne s kamarádama, nabo je trochu víc s nima, tak bych "vraždil" jak mě to štve, jak jim závidím, proč se s nima tolik baví a se mnou ne. Zajímavý je že ten její kluk mě vubec nevadí. Pořád jí strašně moc miluju, nejhorší opravdu je, že musím chodit do toho koružku kde je ona a jako naschvál s ní dělám vedoucí, protože nikdo jiný nebyl, takže ji pořád vídávám a nemůžu jí dostat z hlavy Velmi smutný .  Co mám dělat? Teďka jsem se pohádal s kamarádem kvůli tomu že mě neposlal její fotky Smutný a byl jsem na něj naštvanej, že si jí fotí a je s ní Velmi smutný.
Strašně me to štve, už jsem zoufalý, má mě to být jedno co s kým dělá, ale mé hlavě to asi není i když s ní nechodím. Prosím poraďte mě Smutný
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 19. Červen 2008, 21:53:04 »

Na to je najlepsia rada, ze klin sa klinom vybija. Takze bez na ulicu a vyhladni si nejake ine holky. Ked budes mat v hlave ine holky, nebudes mat cas mysliet na tu jednu konkretnu slecnu.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS