Ava - Jak jsem potkal Alfu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 23:34:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ava - Jak jsem potkal Alfu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Ava - Jak jsem potkal Alfu  (Přečteno 33620 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« kdy: 29. Září 2009, 21:53:31 »

Dneska sem zažil hodně zajímavou věc. Včera večer jsem četl nějaké články a tak o tom jak být alfa, atp. A dneska sem takového člověka potkal. A nejlepší na tom je, že jsem si nejdřív uvědomil, že je přirozená vůdčí osobnost a pak mi začali docvakávat všechny věci, které dělal bezmyšlenkovitě a přitom přesně odpovídaly tomu, co sem vyčet z těch článků.

Rád bych si tu srovnal myšlenky a pokusil se to nějak analyzovat a pokusil se něco si z toho vzít.

Všiml jsem si několika věcí, které se jinde neříkají a které mě na tom chování upoutali:
  • zapojuje lidi - tohle se moc často neříká. Ale využívá svého statusu a otevřenosti k tomu, aby dostal do skupiny další lidi. Na jednu stranu je to logické - zapojením lidí do skupiny si buduje jakousi "vděčnost", které může využívat, na druhou stranu to jakoby nemá za potřebí...Typický příklad, když sedí skupinka lidí a mají spolu nějaký business, tak jakmile jde někdo okolo, alfa ho pozdraví a řekne něco jako "pojď si přisednout" a i když třeba dotyčný pospíchá nebo nemá zájem, tak to stejně působí dobře
  • zabírá (fyzicky) spoustu místa - prostě se roztahuje, ale dělá to neuvěřitelně nenápadně a nenuceně - ne ve smyslu, že by se roztahoval, spíš kolem sebe vytváří přirozený prostor. Neuvěřitelné.
  • Umisťuje se podvědomě tak aby při pohledu na něj byl nejdůležitějším objektem - tohle mi taky přišlo neuvěřitelné, když jsem si toho všimnul. Sedne si tak aby za ním a okolo něj nebylo nic zajímavého a aby pokud se někdo dívá jeho směrem, tak aby byl jedinou zajímavou věcí ve směru pohledu.

Zbylé věci jsou klasické, že se dává do řeči s lidmi, všechny zná, všechny zdraví, atp. Mrkající

Potěšilo mě, že jsem si tohohle chování všimnul úplně mimoděk, což znamená, že začínám vnímat podvědomé signály, které na mě působí (ano, nezastírám, že i když jsem ho "prokouk" tak stejně působí přirozeným vůdčně-organizačně-stmelujícím dojmem). A průběžně se budu snažit to, čeho si všímám přesouvat do svého myšlení. Ale zatím mi to moc nejde, protože to není přirozené a je to často převálcované nevycválanou představivostí a jinými myšlenkami...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Září 2009, 22:19:08 »

Cool
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Září 2009, 06:52:50 »

Myslíš, že to měl z knížek, nebo byl takový "od přírody" ? ... Někdo se už narodí s vyšším potenciálem být přirozený alfa ... Jinak to je přesně to, co se těžko učí, když se chce někdo stát alfou - přirozenost ... Podle mě se dají naučit gesta a chování alfy ... ale člověk nad tím musí přemýšlet ... Přesto je v každémz nás jakési "vůdčí" chování ... přičemž snad ani nejde o naučení gest, řeči těla atd ... jako spíše o vyrovnanost a zdravé sebevědomí na vědomé úrovni ... Ono se to časem dost možná přesune a zakóduje do podvědomí ... pak působíme přirozeně vůdcovsky alfácky .... Je to mnohem přirozenější a pro okolí "přijemnější" s tímto člověkem být, ne žs někým, kdo nepřirozeně používá nesmyslně gesta a chování alfy ...
...Dobré postřehy Avo ... Mrkající ... ono právě z mého okolí ... lidi co mají "naučeno alfáctví z knížek" pouze jedou sami(y?? :-D) za sebe ... což je totální blbost ... lepší je zapojovat lidi a tvořit kolektiv ... jak píšeš ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
RoboBrouk



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: El Bučo
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Září 2009, 15:33:38 »

Já chodím s jedním alfou do třídy, takže toho už mám odpozorovanýho dost...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Říjen 2009, 06:00:43 »

bla bla bla no...

Při čtení tohohle fóra mam vždycky pocit, že žiju v nějaký jiný dimenzi než zbytek osazenstva...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Říjen 2009, 07:09:30 »

Ne každý musí nutně být spokojen tam, kde je D9. Někdo chce víc, dál, rychleji, lépe,...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Říjen 2009, 20:20:35 »


Citace
Při čtení tohohle fóra mam vždycky pocit, že žiju v nějaký jiný dimenzi než zbytek osazenstva...

asi ti rozumim. proste se tu moc kecá Úsměv

nicméně postřeh to je

já mám za to, že pokud člověk následuje svůj vnitřní hlas (pro někoho svědomí) dává si cíle, je k sobě upřímný, k okolí pravdivý, tak se časem alfou stane, dozraje, a nemusí se to projevovat tím co tu popisuje ava, ale třeba vnitřní vyrovnaností se sebou sama a vědomím si toho že může hýbat událostmi

to co tu popisuješ averangere jsou vnější projevy člověka, co se chová jako alfa (a o to tu vlastne jde o vnjější DOJEM), ale to neznamená, že jím nutně musí být, jestli rozumíš co tim myslim


Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Říjen 2009, 22:26:30 »

já mám za to, že pokud člověk následuje svůj vnitřní hlas (pro někoho svědomí) dává si cíle, je k sobě upřímný, k okolí pravdivý, tak se časem alfou stane, dozraje, a nemusí se to projevovat tím co tu popisuje ava, ale třeba vnitřní vyrovnaností se sebou sama a vědomím si toho že může hýbat událostmi

Tak já si myslím, že přesně tohle jsou ty kecy tak trochu mimo realitu. Tohle fórum je zaměřený na zkoumání lidského chování a komunikace. Myslím, že Avovy postřehy jsou přínosné a kdo s nima má problém, ať se ani neobtěžuje reagovat.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Říjen 2009, 00:50:11 »

Nemyslíš si snad, že lidské chování je vnější projev lidské osobnosti? Jestli ne, tak to je špatný.Mrkající
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Říjen 2009, 14:01:26 »

To je zajímavé téma pro polemiku. Určitá svázanost mezi lidskou osobností a chováním beze sporu je. My tady se snažíme měnit vnější projevy osobnosti - tj. chování ve společnosti a tím postupně dosáhnout změny vnitřní lidské podstaty - osobnosti samotné.

Podle mých zkušeností a sledování, lze osobnost přetvářet tímto způsobem - zaměřit se na chování a tím změnit osobnost.
Nemyslím si, že ve velké míře funguje změna osobnosti sama o sobě. Mnoho společenských situací totiž není ani tak o tom, čím skutečně si, ale jak v dané situaci reaguješ. Samozřejmě mít své vnější projevy podloženy solidní vyrovnanou a sebevědomou osobností je přínosné, avšak ta osobnost samotná bez sociálních zkušeností mnohé nedosáhne.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Říjen 2009, 15:24:34 »

Paule ... to je právě ta otázka, kterou tu otvíráš ... Změní se tvůj projev, když se změníš uvnitř? Nebo naopak sse ti změní osobnost, když se naučíš projevovat pozivině a dostaneš kladné reakce na své chování od okolí?? .... Podle mě fungují obě cesty ... existuje jistá ekvivalence mezi těmito cestami. Jen někdo řídí sebe podle okolí a někdo naopak chce řídit okolí podle sebe  Mrkající ...
Nejlepší, jak být správnou, silnou a vyrovnanou osobností, podle mě je, naučit se základní projevy svého chování ... své chování uklidnit na nějaké úrovni (zbytečně se nerozčilovat a zbytečně netruchlit ...) ... A zároveň s těmito správnými vnějšími projevy dosáhnout jakési vnitřní vyrovnanosti ... Ideální .... Vždycky je pravda někde mezi a vždycky existuje zlatá střední cesta ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Říjen 2009, 21:09:59 »

Nevěřím, že se někdo může změnit sám ze sebe bez ohledu na to jak ho vnímají ostatní. Myslim, že je to spíš sugesce (fancy-word pro nalhávání si něčeho). Mnohem snadněji se člověk změní, když upraví nejprve své vnější projevy a následně využije změněné reakce okolí ke změně osobnosti.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 04. Říjen 2009, 08:29:58 »

pokud se změníš vnitřně, pak alfou jsi a chováš se tak. Pokud měníš svoje vnější chování, můžeš od ostatních dostat pozitivní ohlasy a změnit tak svůj postoj a alfou se stát.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Říjen 2009, 09:47:38 »


Citace
Nevěřím, že se někdo může změnit sám ze sebe bez ohledu na to jak ho vnímají ostatní. Myslim, že je to spíš sugesce (fancy-word pro nalhávání si něčeho). Mnohem snadněji se člověk změní, když upraví nejprve své vnější projevy a následně využije změněné reakce okolí ke změně osobnosti.

Co na to říct Šťastný Mno, tak nevěř...
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Říjen 2009, 13:22:09 »

Nevěřím, že se někdo může změnit sám ze sebe bez ohledu na to jak ho vnímají ostatní. Myslim, že je to spíš sugesce (fancy-word pro nalhávání si něčeho). Mnohem snadněji se člověk změní, když upraví nejprve své vnější projevy a následně využije změněné reakce okolí ke změně osobnosti.

Rozhodne. Ostatne samotne chovani "alfa samce" je vypozorovano z rodinneho prostredi, kdy nas vyviji pohled na roli otce a na reakce, jake jeho chovani sklizi. Pokud nekdo takove navyky nema, znamena to, ze u nej v detstvi nezafungovaly spravne muzsky vzory, coz je dnes bohuzel docela caste.

Tak se tomu totiz spravne rika... ne alfa samec, ale muzsky vzor.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Říjen 2009, 14:52:07 »

Mourn - souhlas.

Pointa je, že "alfu" z tebe nedělá to jak se chováš, ale to jak na tvoje chování lidé reagují. Nejsi alfa proto, že mluvíš hlasitěji než ostatní. Alfa jsi proto, že když mluvíš, tak ostatní poslouchají. Na pustym ostrově bys mohl bejt 1000x alfa a bylo by ti to k prdu Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 05. Říjen 2009, 20:26:07 »

Pointa je, že "alfu" z tebe nedělá to jak se chováš, ale to jak na tvoje chování lidé reagují. Nejsi alfa proto, že mluvíš hlasitěji než ostatní. Alfa jsi proto, že když mluvíš, tak ostatní poslouchají. Na pustym ostrově bys mohl bejt 1000x alfa a bylo by ti to k prdu Úsměv
Stejně tak jako s mluvením nahlas jako alfa ..... podobně bys na tom pustým ostrově skončil s "reakcema okolí" :-D

Mimochodem podle mě, to že mluvíš o něco hlasitěji je zase gesto, které ti pomůže, aby ostatní poslouchali Úsměv Stejně tak jako správná gestikulace rukou a postoj těla ..... stále si budu stát za tím, že to je z obou stran ... z vnitřní a zároveň z vnějšího projevu (reakce okolí) ... ale vždycky musíš začít od sebe .. .tedy od vnitřního postoje k sobě samotnému ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Říjen 2009, 20:34:38 »

Jo, ale kdyby to bylo tak snadné, tak si jednoho dne řeknu "jsem king a dokážu vést lidi" a protože tomu věřím, tak to tak bude. Jenže ejhle, ono to takhle nefunguje. Proč? Protože i když si o sobě myslíš kdovíco, tak stejně furt vysíláš špatné signály a lidi na to nereagujou tak jak by sis plánoval. A to může mít za následek dvě věci: buď stav "všichni jsou blázni jen já sem letadlo" - tedy, že si z toho nebdueš nic dělat a bdueš si dál "vnitřně v pohodě" a nebo, že bude tvá vnitřní poloha otřesena a budeš muset udělat něco, aby sis potvrdil (resp. vytvořil) tu vnitřní pohodu ne imaginárně, ale prakticky - díky pozitivní odezvě okolí.

Mýlím se?

Edit: Samozřejmně teď nemyslím tím "být vnitřně v pohodě" to, když si sesypaný a bez sebedůvěry a dostaneš se z toho - to nemá s tím, jak se stát vůdcem a alfou nic společného. To by bylo téma, "jak jsem potkal někoho, kdo má názor a vlastní život" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Říjen 2009, 06:22:43 »

Tak ono to ze dne na den samozřejmě nejde ... Ale říká se, že když vyřešíš své problémy a právě budeš vnitřně v pohodě ... nic tě nrozhodí, věříš si atd. ... tak se tvoje řeč těla upraví (vylepší) ... takže potom můžeš zase zpětně očekávat lepší reakce okolí .....
Jde o to, že vnitřně naprosto v pohodě nemůžeš být bez dobrých reakcí okolí ... ale zároveň si myslím, že nemůžeš získávat dobré reakce od okolí, aniž bys byl vevnitř v pohodě ... Mimochodem, kdyby člověk proacoval jen na svojí vnější stránce s tím, že reakce okolí ho změní vnitřně, tak ta "naučená gesta" nebudou působit tak nějak úplně důvěryhodně, protože když se člověk učí gesta, tak se spíš naučí ovládat ta "velká gesta" ... přesto těch "malých gest" existuje nepřeberné množstí (četl jsem v knize od Allana a Barbary Peasových, že existuje přes 4 miliony gest ...) .. Až soulad všech gest vytvoří správnou řeč těla, jinak to působí nedůvěryhodně ..... a podle mě, k tomu aby člověk zvládl všechna ta "malá gesta", potřebuje hlavně "vnitřní pohodu" ... Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Říjen 2009, 12:13:46 »

Avaranger: ono by to hlavně nefungovalo, i kdyby jsi vysílal přesně ty správné signály a zkrátka kdybys byl ze dne na den alfou se vším všudy... a to z prostého důvodu: lidi, kteří tě znaj, by ty signály nevnímali, protože tě mají nějak zafixovaného a i když se měníš, pro ně jen minimálně...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Říjen 2009, 14:50:22 »

D9. Dobrá připomínka Úsměv Já sem přesně z toho důvodu nastoupil pomalu. Dneska sem měl předsevzetí, že v rámci rozšiřování social-circle se nevyhnu žádné šanci na rozhovor. A mám pro dnešek splněno. Ale jednou jsem nehezky znervózněl a spadnul do úplně tragické (über-beta) pózy... škoda Smutný Ale tak nemůžu mít hned všechno, žejo Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 06. Říjen 2009, 15:43:08 »

Můj "alfa upgrade" je založen na základě výsledků, a ty mě právě dostávají do té již zmíněné pohody. V momentě kdy zpozoruji pozitivní odezvu od lidí na mé chování, vnitřně mě to posune na "další level". Ale než se dostanu k těm samotným výsledkům, musím někde začít. A tento základ je třeba si občas vytvořit právě uměle. A když už se v tom člověk sám zorientuje, dokáže s tím subjektivně pracovat a osvojit si danou činnost či vlastnost, dostane se mu odezvy od kolektivu a hurá na "další level", kde opět pomalu oťukáváme nové techniky a vnější působení.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 06. Říjen 2009, 16:21:35 »

JJ. Takhle nějak jsem to původně myslel.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 19. Říjen 2009, 07:21:38 »

Nedavno jsem si uvedomil jiny vyznamny rys alfa samce, o kterem jsem nikde jinde necetl a pritom jde vetsinou o prvni vec, jakou na sebe upouta pozornost - vstup do dveri.

Pokud vstupuje do mistnosti, otevre dvere do koran a nasledne vejde celne stredem. Opak je samozrejme to, ze si pootevrete jen skvirku a proklouznete dovnitr ukrokem. Zdanlivy detail, nicmene kdyz jsem pred par dny sedel v jistem podniku a z nudy sledoval, jak kdo vchazi do tezkych sklenenych vstupnych dveri, vysel z toho zajimavy studijni material Úsměv.
« Poslední změna: 19. Říjen 2009, 07:24:43 od Mourn » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 22. Listopad 2009, 04:27:15 »

Právě jsem se vrátil z hradu... ehm, tedy ze srazu a následného CG. Přikládám report. Omluvte případné nepřesnosti, protože jsem teď přišel a šel jsem od Kotvy až na Bráník pěšky.

Sraz byl nad očekávání dobrý. Bar Milá Tchýně je opravdu luxusní a především má vzduchotechniku, která v první polovině srazu celkem doře stíhala i kouřící srazovatele. Dorazil jsem s notným předstihem a v baru jsem narazil na partu mladejch týpků, co vypadali tak nějak "nijak", tak sem se pozeptal, jestli někdo z nich není Comanch a dostalo se mi něčeho, co byl podiv smíšený s opovržením a WTF?! To už jsem ale uličkou viděl "suit-up" Comanche, který už seděl v zamluveném salónku. Mimochodem pro náš počet velikostí přímo ideálním - dík mu za perfektní plánování.

Mezi prvními dorazili známí pickupeři - Abbruzi, Barzini, Barnicle a Eclipse, Scorpio a Kaktus (nebo je to s "c"?). Celkem se rozjel pokec a hlavně karetní triky byli super (díky patří především Cactusovi, jehož troj-kartový trik se mi hodně zalíbil - Comanchův trik s celým balíčkem taky super). Následně dorazili šmoula s joeim, kteří už jesli druhé kolo - jednak v pití, jednak v tom, že už stihli approucnout HB10 po 40ti letech Šťastný Konečně jsem poznal taky beduina, jehož posty o Americe sem čet všechny Celkem překvapil. yslel jsem podle stylu psaní, že je mu tak 20-22 Mrkající Neferu nezklamala a dorazila i přesto, že byla jediná slečna. A taky dorazil Dev, se kterým jsem si celkem padnul do noty ohledně přístupu k holkám, myslím.

Před desátou po skvělém pokecu jsme se sebrali a vyrazili směrem na CG. Ještě se to zkomplikovalo trochu... díky drobným komplikacím jsem si vysloužil panáka od Neferu Mrkající Takže vlastně pozitivní. Před CG jsme se posilnili v mekáči (Barzini, Barnicle, Scorpio, já, Neferu a ještě někdo, ale kdo na to teď nemůžu přijít - abbruzi?) a vyrazili do klubu (já, barnicle, barzini, abbruzi? a neferu). Po troše hledání jsme na konec klub nebe našli. Než jsme tam došli, měl sem na kontě 3 approache dotazem na cestu Šťastný (průměrný věk 45). Nejdřív dámy u metra (ty věděli, ale já jim to nevěřil), pak jsme se ujistili u dalších dvou (o hodně mladších, zachovalejších a hezčích, ale pořát mimo dostřel). Pak jsme se ztratili úplně Šťastný A přišel poslední "zahřívací approach na dvě dámy (45), které se ovšem ukázali jako cizinky. Skvele sme se pobavili (hned sem přehodil na angličtinu):
"Paron, dámy, můžu vás vyrušit?" "We don't speak czech." "Ah, sorry... Ladies, may I disturb you?" Úsměv "We're lost Úsměv And looking for the "heaven" club. Do you know where it is?" "No, unfortunately not, but you should go to the Celetná street, because there is everything going on there." "Wow, I'm impressed by your knowledge LOL" ... fluff

Nakoec sme zdárně dorazili. Klub mi přišel celkem malý, ale trochu (hodně) jiný styl, než jsem zvyklý. Zašel jsem na rozehřátí s Neferu na slíbený drink a povídali sme - potřeboval jsem se trochu rozmluvit. Byla dost sranda. Především díky faktu, že Neferu je naprosto neroztancovatelná S jazykem Než jsem vypil drink, tak arnicle a Barzini otevřely nějaký set, ale bez zjevného výsledku. Já jsem vyrazil za chvíli za nima na parket a okusil hromadu AA, pak ještě větší AA a vůbec sem na chvíli vypadnul z framu, kluci se pak nějak oddělili a já ještě chvíli byl na parketu. Po roztancování jsem se vrátil k nim a chvíli sme zas něco povídali a já se konečně (po hodně velkém přemáhání) přemluvil k tomu, abych někoho zkusil otevřít. Otevřel jsem holky, co stáli u takového sloupu otvírákem s lhaním (kdo lže víc holky/kluci?). Co čert nechtěl ony neuměli česky, což mě sice nezastavilo, ale nabořilo mi to notně frame, protože jsem to nečekal. Přehodil jsem do angličtiny. zeptal jsem se, ony odpověděli klasicky, že záleží na situaci. Já to chtěl trochu vyhrotit "ale, come on, dyť holky lžou úplně pořád!" a ony že ne, že to neni pravda a že kluci lžou taky - třebá já teď, že to není pravda... ja:"Ale prosimvás, já sem úplně "honest", jsem jako otevřená kniha..." a pak mi došli nápady, tak jsem se vrátil k B,B a N. Úspěch. Na první CG dobré.

Pak Neferu vyrážela dom, po několika marných pokusech jí zkusit roztancovat jsem to vzdal Úsměv Ale byla to pěkná push-pull fun game Úsměv Vyrazili jsme pokecat ještě nahoru nad klub... celkem se to protáhlo a dokonce jsme i něco málo vyřešili Mrkající)

Chvíli mi trvalo, než jsem si spravil frame. zase jsme tancovali s Barzinim vedle 2setu holek, co uměli tancovat úplně skvěle... měli sme se k otevření, ale nakonec u mě převládala AA a Barzini to viděl tak do toho taky nešel. Ejectnuli jsme na bar, kde před námi najednou začali tancovat nějké dvě holky... zkusil jsem je nějak upoutat - začali jsme jim tleskat do rytmu a tak, ale nějak to vyšumělo.... Po chvíli byl WTF moment, když dva kluci sebrali nějaké dvě holky a rozjeli s nima hot&dirty. Cítil sem se AMOGovaný. Dost Šťastný

Ale zdravě mě to nasralo, takže se mi najednou spravil frame a já šel do těch dvou holek - tanečnic. Stáli na baru, tak na 1,5m od sebe (tady sem na sebe pyšný, že sem to zvlád, i když sem to nečekal), Vzal jsem je obě okolo ramena přitáh si je k sobě s dotazem "Holky, já to nevydržim. Já se prostě musim zeptat... jak dlouho jste to trénovaly?" "my vůbec netrénujem - to jde samo" "A vy někde tancujete - jako profi?" "Já ano, ona ne" "Víte co, my sme se s klukama sázeli, jestli to máte v sobě, nebo jestli jste profi..." <#fail - došli slova =>eject>Tady mě hodně merzelo, že sem nevěděl, že je Barzini předtim znegoval, že "tenhle tanec už je z módy", mohl jsem je vytahnout k nám, aby mu to řeli samy a mohli sme hrát hru na hodného a zlého poldu Šťastný Poslední AP se mi vůbec nevydařil, protože jsem ho zkusil bez přemýšlení... holčina po mě asi 3x pokukovala, tak jsem k ní přišel a říkám "my se známe?" LAME. Chtěl jsem říct něco jako "Ty tady po mě pořád pokukuješ, my se známe?" případně "Budem tu flirtovat na dálku nebo si popovídáme?" Ale co se dá dělat. Bylo celkem pozdě a vyrazili sme dom.

Jak jsem byl v dobrém framu, tak jsem otevřel na rohu skupinku holek s dotazem po večerce. byl  z toho asi tak 5 minut pokec o tam jak sme byli v klbu a přání pěkného večera. Pak jsem asi o kilometr dál approachnul pár na zastávce. yli v pohodě, poradili mi, že na andělu je nonstop stánek (to je moc daleko). A po ani ne 100 metrech jsem narazil na 3set  s 2 holkama, které jsem nebojácně otevřel a rozkecal. Dohodnul jsem se, že půjdu kus s nima. Funny story s tím, že se mě nebáli a předtím přede mnou nějaká paní utekla do průchodu Šťastný No a pak už jsem jen šel a šel Šťastný

Shrnutí a důležité myšlenky:
- 3xAP
- push-pull s neferu byla skvělá zábava Mrkající
- kupička, hromada, kopec AA
- otvírání na parketu není pro mě - není nic slyšet - na baru to jde líp
- nemůžu jako smoula balit AP beze slov Šťastný
- šmoula je naturál (pickupuje i když je na šrot a co víc - má úspěchy)
- street game bude lepší než club game
- v klubu se bez alfa chování člověk nehne
- od Kotvy na Dvorce je to KUA daleko
- v praze nejsou večerky
- v centru je ve tři ráno dost lidí, na periferii to vypadá jak v jablonci ve 3 ráno = nikde nikdo Šťastný
- Kdybch jel tramvají tak ušetřím celých 5 minut ! Šťastný (potkal sem cestou jen jednu - na předposlední zastvce)

Takže to by bylo asi tak všechno, těším se na nějaký feedback od zůčastněných. Rozhodně jsem pro zopakování.

Díky všem za skvělý večer - speciálně B+B+N za CG, Comanchovi za zoragnizování.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS