Ava - Jak jsem potkal Alfu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 05:31:50

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ava - Jak jsem potkal Alfu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Ava - Jak jsem potkal Alfu  (Přečteno 33614 krát)
Tev



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Orlová / Praha
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 22. Listopad 2009, 23:33:09 »

A taky dorazil Dev, se kterým jsem si celkem padnul do noty ohledně přístupu k holkám, myslím.

GRRRRR
xD

A shodneme se i v "street game bude lepší než club game" Mrkající

btw slíbené materiály Jugglera hodím do DL sekce . . .
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 23. Listopad 2009, 12:38:12 »

Ha, sorry. No krom jiného jsem taky, jestl ise nepletu, prohodil Barnicla a Abruziho Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 16. Prosinec 2009, 18:48:10 »

Whooooaa ! Máme tady další report! Úsměv Posun oprti minule byl - mnohem menší AA. Jenže mám trochu (dost) blok v tom, že se bojím víc eskalovat, abych neměl pak výčitky vůči své LTR. Dokud je to zlepšování social skills, tak v pohodě. Ale Nesmí to jít za hranici...

OCs v Liberci. Dopoledně jsem měl bídnou náladu a nechtělo se mi nic dělat. Pak mi psal aetherbright, že jdeme na sarge a žádné excusy. Tak sem si řikal, že ok, proč ne. Plán byl hlavně neexcusovat a approachovat.

V Liberci sme vyrazili do prvního OC, co bylo na ráně. Nejdřív jsme ho trochu prošli, protože jsem chtěl ještě kouknout na dárky k Vánocum. V některém z horních pater jsme prošli okolo "nehtového studia nhu yen guan" a to ve mně probudilo nápad vlézt tam a něco podniknout. Ale AA zvítězila.

Prošli jsme zbytek a já se odhodlal a ukecal jsem kámoše, ať jde se mnou. Bylo tam úplně prázdno jen dvě holky tam seděly a jedna z nich si nechávala dělat nehty. Z dálky jsem tipoval 18/trošku při těle/HB7. Cheerleader effect. Nebyly - narovinu - nic moc. Ale otevřel jsem je s tím, že jsou vánoce a zajímalo by mě, jestli je blbý chlapovi (tátovi) darovat poukaz do nehtového studia. Nějakej flufftalk, pak jsem se ptal, jestli by svýmu klukovi koupila něco takovýho a ona, že jo, úsměv. Pak se do toho vložila obsluha a tím to pokazila, že jsem to musel začít řešit. Pak to nějak upadlo a já zas vyčerpal téma. Eject.

Výsledek: Dobrý pokus na rozehřátí.

Druhá otevřená slečna byla chladná kalkulace. Prodávala u stánku s nějakými vánočními šampóny a tak... Přišel jsem s wingem a začli jsme to hrozně důležitě obhlížet. Jí to po chvíli nedalo a otevřela nás sama, jestli chcem poradit. Jistě že ano Mrkající Nechal jsem si poradit co by bylo fajn pro mamku k vanocum. Doporučila mi nějaké koule, které jsem obratem označil za ozdoby na stromeček, páč tak vypadali - smála se a začla vysvětlvoat, že se to hodi do koupele a nějak se to rozloží a tak. (Tady mi došlo, že jí vykám #fail a začal jsem tykat) Tak jsem jí chtěl trochu znervóznět (a odvést od toho, že jí najednou tykám) a ptal jsem se, jestli to sama používá. Načež že prej ne, že má citlivou pleť. Tak sem se jí pokusil negnout tím, že "teeeda, co to je, jaktože mi to neřekla, co kdyby mamka měla pak nějakej problém z toho" (snaha o C&F). Ještě chvilku flufftalk a pak eject s tím, že se ještě objevím, možná...

Další nás otevřely dvě holky u stánku s nějakou lame-voňavkou. Jakože to na nás vyzkouší. Měla úplně hustě rozjetej approach Úsměv Nechali sme se zatahnout do hry (schválně) a postříkat si ruce nějakým hrozným smradem. Načež nám na sobě ukázala dámskou variantu, kteroužto jsem pochválil... a dostal jsem chuť nějak jí vykolejit protože si byla moc jistá. Takže jsem jakože rozehrál, že nevím která byla lepší a že se mi plete pravá a levá... a tak sem jí vzal, otočil si jí zády a čapnul jí za ruce a čichal k nim (jakoby jí za hlavou) - jakože aby se mi nepletly strany Úsměv Celkem dobrá game, ale byla moc "hired gun" Úsměv Chtěla nám vecpat ty smrady asi za 200,- takže eject. Ale měli jsme oba s wingem smrduté ruce, což sme hned mohli využít k otevření.

Na ulici jsme zkusili AP dvě HBs. Jenže jsem to posral tím, že jsem do winga strčil jakože "poď jsem na ně"... a HBs si všimli a zdrhli nám "pospícháme". Fail celkem.

Po chvíli jsme nehezky minuli 2x2setHBs. Excusnul jsem jakože "škoda, že šli úplně mimo". A wing měl najednou nějakej hype a sebral se doběhl je, zastoupil jim cestu a rozjel na ně ty poparfemované ruce. Nebylo to moc na dlouho, ale úspěšné.

U fontánky jsem zkusil to samé na 2HB, které si mě asi ale spletly s pracovníkem O2 nebo TMobile. "No, jestli vám nemůžem nějak pomoct, tak pospícháme" Šťastný Tak sem hodil, že potřebujem ženský názor. A nechali jsme je očichat obě ruce a potvrdit si, že je to fakt hroznej smrad Šťastný

Uvnitř dalšího CO nás pronásledovala EMO holčina, šla za náma 2 patra ... tak mě napad geniální otvírák "ty mě sleduješ"? Šťastný Jenže nastal největší fail celého sarge - čekali jsme na ní s výrazem "tak poď, už na tebe čekáme", jenže v poslední chvíli nám zastoupil cestu nějakej boreček, co šel okolo a naprosto trestuhodně jsme jí nechali projít po straně (bylo to takový složitý, že ona se srazila s nim a vykřížili se aprostě haluz) a vypadali jsme jak dva největší dementi. Au.

Vyrazili jsme zpět na začátek a cestou trochu excusovali a pokecali. Pak jsem ještě otevřel nezištně 2set, jestli neví kde je tady drogerie (fakt jsem jí hledal) a ony to asi vyhodnotili jako nějakou master PUA rutinu a a řekli mi něco jako "WTF OMG tady všude, třeba tam dole, bye". (nutno podotknout, že nikde nic) Moje chyba byla, že jsem je oslovil šmátnutim zezadu na rameno, což asi způsobilo, že nahodili upe hyper BS.

Pak už z toho nic nekoukalo, tak sme vyrazili dom. Wing ještě v buse otevřel HB8, ale nějak neúspěšně.

Shrnutí:

Za dvě hodiny celkem úspěch. Mise splněna. Approache byly. AA překonána. Do příště zapracovat na outer game a eskalaci. Bylo to takové "překonat se a pak nevědět co s tim". Ale to je můj klasický problém s přechodem od otvíráku do osobnější roviny. Asi bych to potřeboval vidět na živo u někoho.
« Poslední změna: 16. Prosinec 2009, 18:56:32 od Ava » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Meridius
Host
« Odpověď #28 kdy: 16. Prosinec 2009, 19:05:55 »

Wing ještě v buse otevřel HB8, ale nějak neúspěšně.

Nj, to bylo smolný, vylekal sem ji, když to nečekala Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 16. Prosinec 2009, 19:42:54 »

já rozumim z toho příspěvku každý třetí slovo...
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 16. Prosinec 2009, 20:27:57 »

Je fakt, že já už se v tom pomalu taky ztrácím.

Citace
Uvnitř dalšího CO
oxid uhelnatý?

Citace
Moje chyba byla, že jsem je oslovil šmátnutim zezadu na rameno
Přesně takhle popisoval Style svůj první neúspěšný approach.

Jinak report fajnovej. Líbil se mi  Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 16. Prosinec 2009, 20:42:46 »

CO = Centrum, Obchodní Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 17. Prosinec 2009, 16:10:59 »

Dnes, jak jsem byl rozaproachovaný, tak jsem otevřel holku na zastávce změnou jízdního řádu. Navrhnul jsem, že zajdem o zastávku dřív. Cestou dobrý pokec, IZ. V půlce sebou sekla na namrzlém chodníku. Takže sem jí pomoh zvednou a tak. Až na další zastávku jsem vedl hovor a byl jsem spokojen s tím, jak to probíhá. Dařil se mi přechod do osobní roviny ohledně pocitů ze školy a tak. N zastávce mi volal šéf, tak sem to musel zvednout a opna poslušně počkala, až domluvím a pak říkala, že asi pojede tramvají, že to má blž.

Moh sem ještě pokračovat tím, že bychjí ještě než odejde očistil bundu od sněhu jak spadla, ale už sem to nějak nestih.

Dobrý pocit.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 04. Leden 2010, 05:32:33 »

já rozumim z toho příspěvku každý třetí slovo...

Asi tak Úsměv. To je vubec zvlastni fenomen, kdyz se kluci tolik snazi priblizit k zenam a misto, aby se ucili normalne empaticky komunikovat, rozpracuji si elitarsky jazyk, ktery je jeste vic odcizuje od uvazovani zbytku sveta. Úsměv
« Poslední změna: 04. Leden 2010, 05:37:15 od Mourn » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 04. Leden 2010, 10:27:20 »

Zkratky používám všude a stále. Např. zkracuju jména, pokud víme o kom mluvíme - přijde S+M a možna H+H ale ja pak razim do L. (ušetřeno 13zn. v SMS k nezaplacení). Stejně tak tady - "IZ" vs. "indikátor zájmu" vs. "dala mi najevo, že se jí líbím pozicí těla a mrkáním" Úsměv

Druhá věc je, že je to praktické - můžu se v rámci možností bavit i "ve společnosti" o pickupu a ostatní myslí, že jedem nějaké programátorsko-počítačové řeči Mrkající Samé výhody.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 06. Leden 2010, 19:02:37 »

Ahoj, chcel som založiť novú tému, ale potom som si všimol túto tému tak to hodím sem.

Akurát sa snažím identifikovať kto je Alfa a kto Beta. Uvediem príklad zo života:

Partia chalanov. Všetci rovnocenní. Keď príde do partie ale ďalší, pôsobí ako Alfa. Chce aby sa ostatní rozhodovali podľa jeho, aj keď si ostatní uvedomujú že jeho rozhodnutie je horšie ako druhá možnosť, i tak ho všetci nasledujú. Reč má hlasnú. Snaží sa byť stredobodom pozornosti. Rozpráva zážitky, zveličuje, hľadá u ostatných uznanie.
Má znaky Bety - neustále hľadá uznanie u ostatných, je panovačný a arogantný. Ale i tak mám pocit že ho ostatní berú skôr ako Alfu - rešpektujú ho a poslúchajú, aj keď si o ňom hovoria že je debil.

Čo je to za človeka? Beta? Prečo potom dokáže donútiť ľudí aby ho nasledovali. Alfu ľudia nasledujú lebo sa tak rozhodli a nemusí ich nikto presviedčať, že? Mám v tom trochu chaos, ale myslím si že takýto človek je teda Beta, ale snaží sa násilne získať znaky Alfy, tak by som to nazval ja. Prosím potvrďte mi to alebo vyvráťte  Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 06. Leden 2010, 21:42:57 »

Alfa je alfa. A tohle je alfa. Zrovna, když máš vlka v avataru, bys moh vědět, že alfa je vůdce smečky. Nejde o to, jestli ho ostatní mají rádi, nebo jestli si o něm něco myslí nebo ne...

Pokud někdo přijde někam a celé to tam začne vést, tak je to alfa vždycky. A ostatní mu maximálně závidí, že někam přišel a je to podle něj, zatímco oni jsou tam už dlouho a podle nic neni nic.

A uznání u ostatních hledá každý. Bez zpětné vazby je ti úspěch k ničemu. Představ si, že vynalezneš lék proti rakovině a všichmni se ti vysmějí, že to nejde a nikdo ho nebude chtít. Budeš cítit zadostiučinění? Myslím, že ne. Můžeš být alfa jaký chceš, ale stejně potřebuješ uznání od ostatních. Protože když je alfa sám, tak není nic víc než někdo jinej. Až ostatní lidi, kteří ho sledují z něj tu alfu dělají.... Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 06. Leden 2010, 22:04:46 »

V takom prípade kedy je vodca smečky, je to rozhodne alfa (toto ma predtým možno ani nenapadlo  Stydlivý). Keď jednoducho povie - pôjdeme doľava aj keď všetci chcú ísť doprava, no i tak ho nasledujú.
Ale keď ti začne napríklad rozprávať príbeh, ako vynadal maďarskej krčmárke za to že ho neoslovila po slovensky - a je jasne vidieť že by tak nereagoval, pretože sa iba naparuje a je dosť možné že 90% toho príbehu je vymyslených. Hlavne keď to rozpráva takým štýlom - keby ste ma pritom videli. Mne to príde že sa tým automaticky zhadzuje, keď čaká uznanie za niečo takéto a stále sa opakuje v rytme samochvály, aby sme si my ostatní pokyvkávali hlavami a hovorili si v duchu - ten je drsný. Pritom to vyvolalo skôr opačnú reakciu a každí si uvedomil jeho ,,nízky sociálny status". V takom prípade to už nie je moc alfa, nie?
Keď som napísal že neustále hľadá uznanie, myslel som tým toto.

Nezdá sa mi teda, že by ho ľudia chceli nasledovať, že by ho chceli mať vo svojej prítomnosti a v stredobodu pozornosti, ani že by k nemu vzhliadali.. ale zase na druhú stranu dokáže strhnúť ľudí do svojej reality  Pssst!
Zaznamenáno

Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 06. Leden 2010, 22:20:33 »

- V tom případě je to manipulativní Prášil, ne Alfa... Alfa nepotřebuje uznání od ostatních, alfa si je vědom sám své hodnoty a nemusí jí nikomu cpát, alfu následují lidi aniž by se o to snažil... V tom je podle mě hlavní rozdíl mezi blbečkama a opravdovejma alfama (nemám rád pojem alfa - radši říkám že se někdo chová jako chlap).
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 06. Leden 2010, 22:28:15 »

Kdyby ho nechtěli lidi následovat, tak by ho poslali doprdele a ani by si neškrt. A už jen to, že si nikdo nedovolí říct ani zbla proti němu, ... Když je to taková krávovina, tak proč ho posloucháte? Proč se s ním vůbec bavíte, když je to takový arogantní blbec? Odpověz si sám Mrkající

Isilwen: Co to je? Šťastný Když někam přijdu a budu plácat něco co ostatní nezajímá, machrovat a chovat se arogantně, tak mi daj takovou bídu, že nebduu vědět, kterým kanálem chodit. A protože oni neřeknou proti němu ani ň, tak proto je u mě alfa. Ať to má vydobyté jak chce.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 10. Červenec 2010, 19:27:44 »

já rozumim z toho příspěvku každý třetí slovo...

Asi tak Úsměv. To je vubec zvlastni fenomen, kdyz se kluci tolik snazi priblizit k zenam a misto, aby se ucili normalne empaticky komunikovat, rozpracuji si elitarsky jazyk, ktery je jeste vic odcizuje od uvazovani zbytku sveta. Úsměv

Tak ale technokraty (jako me) na PUA pritahuje prave ten prislib ze prevedou problem zjevne neresitelny (tj. "priblizit k zenam a normalne empaticky komunikovat" ) na problem technicky. Takze at uz to nakonec funguje nebo ne, skratky minimalne delaji doboru reklamu a lakaji technokraty, kteri pak mohou verit ze nepujdou hlavou protiu zdi (proti sve prirozenosti) ale v souladu se svym technickym pristupem k vecem  Smějící se  Stydlivý

ah jo, skoda ze za Ava nestoji PUA porfolio ktere by mu davalo moralni glejt na vyuku, je to jeden z mala lidi kteremu bych ruzumel a veril ze jde az na dren.
« Poslední změna: 10. Červenec 2010, 19:44:34 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 11. Červenec 2010, 18:39:16 »

0254 má zajímavý pohled na věc. Zůstává pravdou, že například to, jak Neil Strauss udělal ze sedukce hru namotivovalo spoustu frustrovaných mužů k tomu, jak velmi zábavně a bez dalších podnětů k frustraci trénovat balení a nakonec i dosáhnout svého cíle. Když se na to podíváte, všechny ty sarge jsou výplodem Stylovi The Game.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS