Balení holek jen v "pickup módu"?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 09:54:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Balení holek jen v "pickup módu"?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Balení holek jen v "pickup módu"?  (Přečteno 9033 krát)
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« kdy: 24. Květen 2010, 19:06:29 »

Ahoj Úsměv

Po delší době řeším závažnější problém, který bych nějak potřeboval vyřešit, ale nevím jak. Proto prosím o radu Úsměv

Jde o to, že když se například s někým domluvím, že půjdem na street, nedělá mi sebemenší problém otevřít nějaký set. Oblíknu se do oblečení, ve kterým chodím streetovat (hlavní roli má nejspíš košile), naladim dobrou náladu a to otevírání setů jde v týhle náladě a rozpoložení úplně samo.

Jenže - když jedu například ráno do školy, tak se k otevření žádného setu nedonutím. Do školy nechodím v košili, takže možná i to mi trochu vadí v otevírání. Taky si ráno nijak "nenahazuju streetovací náladu" a mám už prostě zažitý, že ráno jdu do školy a nic neotevírám Neutrální

Rád bych se vás zeptal, jestli jste tohle někdo neřešil taky, nebo jestli někdo máte nějakou radu, kterou bych mohl využít. Rád bych totiž praktikoval pickup hlavně v normálním životě a né jen na strojeném streetu...

Snad chápete můj dotaz Šťastný Díky Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Květen 2010, 19:14:01 »

tak využij nějkou příjemnou vzpomínku, která v tobě probudí lovce.

a začni nosit košili i do školy. nebo pokud měníš svou osobnost, nechceš, aby i ostatní ve tvém okolí vnímali tu změnu? tvévyšší sebevědomí, leppší vzhled atd?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Květen 2010, 19:16:43 »

Podmíněný reflex.
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Květen 2010, 19:24:07 »

a začni nosit košili i do školy. nebo pokud měníš svou osobnost, nechceš, aby i ostatní ve tvém okolí vnímali tu změnu? tvévyšší sebevědomí, leppší vzhled atd?

Mně totiž doteď přišlo zbytečný, snažit se dobře oblíkat, když jdu do školy - na škole máme 300 kluků a 5 holek Provokatér Ale zkusim to, díky za radu.
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Květen 2010, 20:59:21 »

V knize Pozitivní povahové profily (nečetl jsem jí) autor píše, že svou povahu (není tím myšlena ta úplně kořenová, spíše aktuální chování adekvátní povaze) může člověk kdykoliv měnit jak se mu zachce a jak potřebuje.

Pro lepší pochopení napíši něco o sobě=> já jsem naneštěstí od přírody asi introvert. Většinou se mi ani moc povídat s lidmi nechce. Když jedu ráno do školy v MHD, záměrně se vyhýbám všem lidem co znám, abych měl prostor pro své myšlenky a nemusel s někým vést nucenou konverzaci. Jak je ale známo, introverti to mají se vším v životě těžší. Proto jsem se naučil mluvit a když chci nebo potřebuji, nečinní mi povídání žádné problémy.

Například dnes jsem ve škole na své spolužáky a spolužačky téměř vůbec nemluvil. Prostě se mi nechtělo a tak jsem ze sebe nevydal téměř ani hlásku. Na chodbě si mě ale v průběhu dne odchytila jedna holčina ze staršího ročníku, která se mi po fyzické stránce líbí a chci si jí zařadit do levé dolní části kvadrantu = kamarádka.
Okamžitě jsem se tedy musel přehodit, začít vést konverzaci a rychle myslet.

Svojí náladu a aktuální povahu (ta aktuální povaha zní trochu blbě, ale lepší vyjádření mě nenapadlo) lze vůlí měnit. Záleží jen, jestli to v tu chvíli potřebuješ a chceš. Jsou lidé, kteří jsou extrémně zakřiknutí, ale přesto vedou semináře pro stovky lidí. To proto, že se naladí, jak v tu chvíli potřebují a chtějí.

Takže to co píšeš není nijak vyjímečné. Prostě když jdeš na sarge, máš více podnětů se přehodit, než když jdeš do školy, kdy seš zas uplně normální nesargující občan.

Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS